Skocz do zawartości
Gość AdrianNH

Słaba jakośc wykonania pada Sixaxis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to uslyszeliście grając na max głośności na HD xd, a tak na serio. Nie mam jeszcze PS3 (w nastepnym tygodniu, bo mam narazie tylko 1000zł), ale mam duala z PSOne (!!) i on także skrzypi, skrzypiał i będzie skrzypiał. Heh, czepiacie się szczegółów. Dajecie 2400zł i macie prawo narzekać, ale jeśli aż tak narzekacie to poco kupiliście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to uslyszeliście grając na max głośności na HD xd, a tak na serio. Nie mam jeszcze PS3 (w nastepnym tygodniu, bo mam narazie tylko 1000zł), ale mam duala z PSOne (!!) i on także skrzypi, skrzypiał i będzie skrzypiał. Heh, czepiacie się szczegółów. Dajecie 2400zł i macie prawo narzekać, ale jeśli aż tak narzekacie to poco kupiliście??

No bez przesady, aż TAK nie narzekamy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś z was tak w padzie, że gałki w nim coraz ciężej gałki chodzą mają lekkie luzy trochę przerywają jakby?a na początku było dobrze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam

jedyne co mnie denerwuje to to ze w Dualshocku 3 mi skrzypi R2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ma ktoś z was tak w padzie, że gałki w nim coraz ciężej gałki chodzą mają lekkie luzy trochę przerywają jakby?a na początku było dobrze....

ja tak mam ale tylko w lewej gałce , czasami przerywa, ogólnie nie wraca do swojej pozycji jest lekko przesunięta w górę co czasami wkurza w grach że postać nie stoi w miejscu tylko idzie powoli do przodu.. , w sumie to takie bardzo uciążliwe nie jest , miałem oddać do serwisu żeby mi to naprawili albo wymienili na nowego pada ale jak sie dowiedziałem ze mam oddać całą konsole cały komplet to mi sie nie chce z tym pieprzyc i nie naprawiam a w planach mam i tak zakup DS3 wiec szkoda zachodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja wcisne swoje trzy grosze apropo padow ;].

Mam w domu trzy sztuki PS3 ( Nie chwale sie poprostu ja mam swoja ,moj bracki ,a ojciec do flimow na BD bo plejka najtaniej wychodzila.) co zatym idzie rowniez i trzy pady .Co ciekawe dwie PS3 mam made in japan a jedna zakupiona w MM made in china. Do kazdej dodany zostal oczywiscie jeden pad i kazdy znich jest made in china z czego jeden trafil nam sie rowniez taki skrzypiacy. A dodany byl do kompletu z konsola zlozona w japoncach ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mój nie skrzypi, aczkolwiek czasem jak ruszam grzybkami co coś tam chrupie. No i jak nim potrząsnę, to nie wiem czemu coś lata w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nie skrzypi ani nie ma problemu z analogami. Przyciski i gałki chodzą bezgłośnie i bezproblemowo. Nie mam powodu narzekać na wykonanie sixaxis'a. Dla mnie jest to dobrze przemyślany i wykonany joypad, ale i tak zaopatrzę się w DualShock'a 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SIXAXIS cholernie skrzypi przy operowaniu lewym analog'iem. Po 10 dobach przegranych w CoD4 na multi i upuszczaniu z nerwów po przegranej pada na ziemię chyba ma prawo się tak dziać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój SIXAXIS cholernie skrzypi przy operowaniu lewym analog'iem. Po 10 dobach przegranych w CoD4 na multi i upuszczaniu z nerwów po przegranej pada na ziemię chyba ma prawo się tak dziać...

Mam identycznie, tyle że mój musiał jeszcze przeżyć trochę zderzeń przy burnoucie , ale ściana cała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wykonanie sixaxisa jest mizerne a niedawno odkryłem że po bokach można włożyć palec do obudowy :/ ten plastyk jest tak giętki i cienki ze sie odgina i powstaje dziura która jest tak duża ze wejdzie palec Jak narazie nie miałem jakichś problemów ze sterowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wykonanie sixaxisa jest mizerne a niedawno odkryłem że po bokach można włożyć palec do obudowy :/ ten plastyk jest tak giętki i cienki ze sie odgina i powstaje dziura która jest tak duża ze wejdzie palec Jak narazie nie miałem jakichś problemów ze sterowaniem.

nie masz co robić z tym biednym padem A co do cienkości plastiku - to bardzo dobrze, bo dzięki temu pad jest lekki. Niestety także skrzypi, ale nie można mieć wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wykonanie sixaxisa jest mizerne a niedawno odkryłem że po bokach można włożyć palec do obudowy :/ ten plastyk jest tak giętki i cienki ze sie odgina i powstaje dziura która jest tak duża ze wejdzie palec Jak narazie nie miałem jakichś problemów ze sterowaniem.

Lol, to masz jakas podrobke od ruskich na ryneczu chyba u mnie sie nic nie otwiera i palca sie nie wlozy : O

Mi nic nie skrzypi a mam od 3 listopada 07 konsole i jest all ok, zauwazylem ze jak sie podniesie troche analogi w gore to chrobocza jak sie nimi gra w ten sposob ale chyba nikt normalny tak ni gra i analogi sa tak jakby wgniecone w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wynika ze źle fabrycznie skręconego pada bo w drugim nic sie nie odgina a w tym co sie odgina to tylko z prawej strony postaram sie go mocniej skręcić i będzie chyba dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mnie denerwuje to to ze w Dualshocku 3 mi skrzypi R2 :/

U mnie tak samo chociaż nie zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy i wszystko ject picus glancus.. Moze po prostu źle obchodzicie się z tym cackiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj mam 2 pady i mam wrazenie, ze jeden jest wykonany bardziej solidnie, bo jakos lepiej lezy w dloni, ma przyjemniejszy w dotyku plastik i przede wszystkim nie trzeszczy.. co do drugiego do boje sie nim nawet machac bo cos tam zaczelo latac i stukac w srodku.. jest zdecydowanie bardziej badziewny.. o dziwo obydwa sa made in china... hmmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy i wszystko ject picus glancus.. Moze po prostu źle obchodzicie się z tym cackiem?

mnie on trzeszczał od nowości Ale trzeba przyznać, że DS2 sprawiał wrażenie solidniejszego. Tamtym rzucało się i nic się nie działo, a w przypadku Sixaxisa to ma się wrażenie, że jak upadnie na podłogę od razu się rozleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj sixaxis i ds3 juz nie raz zaliczyl sciane czy sufit i jakos dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypadku Sixaxisa to ma się wrażenie, że jak upadnie na podłogę od razu się rozleci.

Nie, nie rozleci sie...

Fayabusa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Sixaxis po wzięciu do ręki może sprawić wrażenie delikatnego.

Jak na razie mój ma ''tylko'' lekko nadpękniętą obudowę...A to wszystko przez Ninja Gaiden Sigma... Nie wytrzymałem i pier***nąłem nim o drewniany blat biurka (ślad jest widoczny do dzisiaj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tamtym rzucało się i nic się nie działo, a w przypadku Sixaxisa to ma się wrażenie, że jak upadnie na podłogę od razu się rozleci.

Hm, może jest to lęk spowodowany psychiką? Powodem jest cena takiego pada, 139 zł. Chyba nie byłoby miło, gdyby taki pad się popsuł, bez możliwości naprawy

Co do mojego pada - cholernie dbam o niego, myje zawsze ręce przed graniem, delikatnie odkładam, nigdy nie przesuwam na blacie, tak aby przypadkiem go nie zarysować. No i pod niebieskim światłem sprawdzam stan rysek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat już istnieje.Nie uważam aby sixaxis był kiepsko wykonany jest naprawdę dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym kontakcie po przesiadce z PS2 Six może wydawać się niesolidny ale to tylko pozory związane z obcowaniem z dużo cięższym DS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Sixaxis po wzięciu do ręki może sprawić wrażenie delikatnego.

Jak na razie mój ma ''tylko'' lekko nadpękniętą obudowę...A to wszystko przez Ninja Gaiden Sigma... Nie wytrzymałem i pier***nąłem nim o drewniany blat biurka (ślad jest widoczny do dzisiaj)

przeszedlem wczoraj HS. podczas ostatniej walki z Bohanem cisnienie mi skoczylo i pad 2 razy wyladowal na szafie w przedpokoju ale jeszcze zyje.. tylko cos tam jakby glosniej teraz grzechocze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×