Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

dziala tez na mortara

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umawialiscie sie z nimi jakos konkretnie czy czysty przypadek ?

Grałem z @komornik96,@pedrolot0,@tworas_83 przyszła wiadomość o grze z meksykańcami no i tak się to potoczyło ale kto nagrał ten mecz to nie wiem :biggrin:

Ale fajnie było przydało by się więcej takich rozgrywek międzypaństwowych zorganizoawać :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyszukać jakieś zagraniczne klany i umawiać się z nimi na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, szukam osób do powbijania trofeów w multi.

jest temat na ustawki wystarczy poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

tylko kiedy ostatnio tam ktoś zaglądał :P

btw. również jestem chętny na wbijanie trofików na multi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

tylko kiedy ostatnio tam ktoś zaglądał :P

btw. również jestem chętny na wbijanie trofików na multi :thumbsup:

proste napisz post to ktos zajrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pisz jak chcesz, ja wole w aktywnym temacie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to są osobne tematy aby w nich pisać a nie zaśmiecać inne,pisząc nie na temat.temat o którym mowa jest aktywny,więc o co wojna:)pzdrw grających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygląda sytuacja z Vietnamem, jest sens go kupować jeszcze ? Czy może są pustki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba grają wiecej osób pewnie jest w weekendy i po poludniu

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graja graja potwierdzam ... szczegolnie wieczory i weekendy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnie bywa, raz można trafić na 2v2, a innym razem 11v11 albo i komplet ;)

a ja mam pytanie czy macie lagi? bo ja raz za razem doświadczam z tą grą problemów, wciąż czasami nie doczytują mi się modele czy tekstury, często odnawiam się "bez broni" a ostatnio i problemy z atakowaniem mam - ot wybiegam na chłopa, walę mu prosto w gębę, jest animacja jego ludka jak obrywa i krew leci ale nic się nie dzieje, dźgam go nożem prosto w klatkę i nic, a po chwili on mnie zabija i widzę, że ma... 100% HP :/ staje się to co raz bardziej irytujące, co ciekawe na "brak broni" nie pomogło wywalenie plików gry(łącznie z vietnamem) i ponowna ich instalacja, a tenże problem pojawiał się również w trialu BF3, problem istnieje od fm 4.11, na 4.10 miewałem dosyć częste całkowite zawiechy, z ogólnych problemów to jeszcze czasami po zakończeniu rundy zamiast pokazać mi wyniki wywala do głównego menu z grą...

btw. jakby ktoś był chętny postrzelać to wyślijcie zapy, vietnam jest, hs nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem se dzisiaj po pary miesiącach i niezły nie ogar, tym bardziej ze przez ten czas only MW2 z fps'ów, masakra.

Muszę nadrobić i w majówkę jakieś ustawki się szykują pewnie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jawory niczego takiego nie doswiadczylem o czym piszesz a tylko w tym miesiacu w bfbc2 wygralem prawie 20 h ;)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że problem jest dosyć nietypowy (wcześniej przecież grałem bez problemu), dzisiaj postaram się nagrać filmik jak to wygląda (przede wszystkim ten problem z brakiem broni po zrespieniu sie), najdziwniejsze jest to, że ten sam problem (tj. żołnierz pojawia się, cały hud jest, celownik jest ale broń nie jest wyciągnięta i nie mogę strzelać przez jakiś czas) pojawił mi się w trialu bf3, w sumie chyba tylko to mnie blokuje przed spróbowaniem swoich sił w trójeczce, bo jednak wywalić kasę na grę żeby nie móc się nią w pełni cieszyć to ja podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich przypadkow ze nie pojawia sie bron przez chwile po zrespieniu sie mialem ale daaaaawno temu moze ze dwa razy teraz gra mi sie super nic zlego sie nie dzieje

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś może jakiś filmik instruktażowy jak sterowac śmigłowcem chodzi mi o to żeby było widać jak ustawiać drążki na padzie "sixaxis" szukałem na yt ale znalazłem tylko na xboxa:( z góry dzieki

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś może jakiś filmik instruktażowy jak sterowac śmigłowcem chodzi mi o to żeby było widać jak ustawiać drążki na padzie "sixaxis" szukałem na yt ale znalazłem tylko na xboxa:( z góry dzieki)

to słabo szukałeś

ps.chetnie pogram z rodakami bo granie wciąż na arice jest już męczące jak ktoś ma ochote to niech wyśle zapa na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a po co szukać na yt, najlepiej samemu ćwiczyć, jak widok z kokpitu jest niewystarczający to krzyżakiem do góry zmieniasz kamerkę na widok tpp :)

ps.

a tu dwa filmiki prezentujące problem - występuje on dosyć często, ma to chyba związek z tym, że modele nie zawsze mi się w pełni doczytują (na to jednak nie chciało mi się polować bo nie jest to aż tak częste jak brak broni) bo gdy był większe problemy z modelami to i większe problemy z bronią, a raczej jej brakiem, co ciekawe w trialu BF3 problem z brakiem broni również mi się przytrafił, w bc2 nie pomogło wykasowanie wszystkich plików gry, o ile tutaj to trwa chwilę (jednak ta chwila uniemożliwia walkę gdy odradzam się na froncie) o tyle zdarza się że ten problem trwa dłużej, w ogóle jakoś po odpaleniu cyfrówki problem jakoś nie chciał się pojawić, ot złośliwość rzeczy martwych, często bronie nie pojawiają się wszystkie, a np. najpierw główna broń, a dopiero po chwili zapasowa, często najdłużej muszę czekać na granat czy nóż, problem pojawił się wraz z firmwarem 4.11, na 4.10 miałem kilka razy dziennie całkowitą zawiechę gry, teraz to, dodam jeszcze, że gdy "nie mam broni" to po wejściu do pojazdu i z niego nie mogę strzelać od razu

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzisiaj po 22 ( dokladnie jak skonczy sie zasrany zmierzch ) jest zorganizowana spora ustawka aby popykac w bfbc2 jak ktos ma ochote bede dostepny smialo piszcie ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moj wlasnie sie tankuje jeszcze jakies 30 minut i jazda !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×