Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z Vietnamem różnie,w weekendy pograsz ,ale podstawka (koniecznie z Vip code ) wystarczy. Best shooter fps ever. Dzień bez BC2 dniem straconym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pożyczyłem, dokupiłem VIP Code, pograłem długo, oddałem BC2 i zacząłem grać w BF3. Moim zdaniem tak, kupuj, bo według mnie w BC2 jest lepszy fun i ogólnie mam wrażenie że cała gra jest bardziej dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę filmów z BC2 i powiem, że nawet graficznie mi się podoba bardziej od BF3. Ogólnie BF3 to taki zawód trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"An EA UK BC2 Forum Members Movie by N3MBOT " widziałeś ? (nie umiem jakoś wkleić adresu z youtuba) chyba z pc ale i tak mistrzostwo ,polecam od 3.05 minuty.

Dzięki,mi w operze nie działa jakoś wklejanie ,ani na forum ani do notatnika np. Musiałbym przepisywać recznie.

Edytowane przez kyron
: link wklej po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde dzisiaj pogralem 2 godziny i chyba siade zaraz znowu :) ta gra jest fenomenalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"An EA UK BC2 Forum Members Movie by N3MBOT " widziałeś ? (nie umiem jakoś wkleić adresu z youtuba) chyba z pc ale i tak mistrzostwo ,polecam od 3.05 minuty.

O to chodzi?

Jest moc. Gra ładniejsza od BF3. Tylko chcę wiedzieć jak jest z ludźmi na serwerach. Jest dużo ludzi czy tyle, że raz na ruski rok zagram na pełnym serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniejsza ?, ja tam większej różnicy od bf3 nie widzę a mam obie gry. A z ludźmi na serwerach to jest rożnie, raz są raz ich nie ma. Po wyjściu BFail 3 serwery opustoszały o jakieś 50%, na tej stronce możesz sobie zobaczyć ile ludzi aktualnie gra http://bfbcs.com/ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi?

Jest moc. Gra ładniejsza od BF3. Tylko chcę wiedzieć jak jest z ludźmi na serwerach. Jest dużo ludzi czy tyle, że raz na ruski rok zagram na pełnym serwerze?

Ja gram od tygodnia i z serwami jest tak że min. 8v8 zagrasz a 12v12 rzadko mi się zdarzało, no czasami na rush (cq rzadko). Ogólnie to lepsza gra od BF3 z tego względu że da się zniszczyć i zawalić cały budynek. Nie wiem czego nie ma takiej możliwości w BF3 skoro tam jest Destruction 3.0 a w BC2 Destruction 2.0 (pomyłka w cyferkach nastąpiła albo DICE powinno w silniku Frostbite 2 destrukcje oznaczyć numerkiem 1.5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od tygodnia i z serwami jest tak że min. 8v8 zagrasz a 12v12 rzadko mi się zdarzało, no czasami na rush (cq rzadko). Ogólnie to lepsza gra od BF3 z tego względu że da się zniszczyć i zawalić cały budynek. Nie wiem czego nie ma takiej możliwości w BF3 skoro tam jest Destruction 3.0 a w BC2 Destruction 2.0 (pomyłka w cyferkach nastąpiła albo DICE powinno w silniku Frostbite 2 destrukcje oznaczyć numerkiem 1.5).

Da się zawalić cały budynek w bf3, tylko musi mieć taką budowe lub podobną do tych z bc2. A co do reszty budynków to konsola by nie uciągła walących się całych kamienic z metra lub hangarów z fire storm. I jeszcze kwestia destrucion 3.0 to skupia się on bardziej na mikro zniszczeniach czyli nie ile można zburzyć tylko jak.

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzi gra b.dużo,na normalu prawie cały czas full,na HC jest gorzej,ale 8vs8 to i tak ok.Ostatnio wbiłem się do zanjomego a tam caały serwer polaków:)nie można narzekać,zaraz po premierze B3 faktycznie wiało pustką,lecz czym dalej tym lepiej

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zawalić cały budynek w bf3, tylko musi mieć taką budowe lub podobną do tych z bc2. A co do reszty budynków to konsola by nie uciągła walących się całych kamienic z metra lub hangarów z fire storm. I jeszcze kwestia destrucion 3.0 to skupia się on bardziej na mikro zniszczeniach czyli nie ile można zburzyć tylko jak.

No tak. Jedynie nieliczne budynki da się całkowicie zburzyć, bodajże 1 budynek na kaspiskiej przy fladze D i jeden na wyspie chark przy fladze A i chyba jeszcze jakieś parterowe budynki na autostradzie a w bc2 dało się zburzyć każdy zwykły budynek oprócz większych magazynów. Czego nie ma tak w bf3?

Destrukcja 2.0 rządzi! :P

ludzi gra b.dużo,na normalu prawie cały czas full,na HC jest gorzej,ale 8vs8 to i tak ok.Ostatnio wbiłem się do zanjomego a tam caały serwer polaków:)nie można narzekać,zaraz po premierze B3 faktycznie wiało pustką,lecz czym dalej tym lepiej

Jak grałem wczoraj wieczorem to 12v12 było tylko na arica harbor/cq na innych mapkach było bardzo mało ludzi: 5v5. Pewnie trafiały mi się akurat takie serwery bo codziennie w BC2 gra ok. 5000 ludzi a dla porównania w BF3 ok. 70000.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na serwerach grają takie ogranięte osoby czy raczej początkujące ????? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na serwerach grają takie ogranięte osoby czy raczej początkujące ????? :huh:

róznie, zaczynając od 50 rankowców, kamperów aż do randomów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na serwerach grają takie ogranięte osoby czy raczej początkujące ????? :huh:

Wszytkie osoby z jakimi grałem były ogarnięte. Nawet początkujący coś tam próbowali, nie to co w "trójce" gdzie osoby grające rush nie wiedzą na czym ten tryb polega (wiele nowych dla których seria bf się dopiero zaczęła). W BC2 grając na rush wszyscy się angażowali w grę, początkujący też (rozbrajali/wysadzali m-comy). Oczywiście zdarzały się i "mniej rozwinięte" osobniki ale jakoś rzadziej się z tym spotykam niż w BF3 gdzie rush to żadna przyjemność, tylko nieustające wkurwienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jedynie nieliczne budynki da się całkowicie zburzyć, bodajże 1 budynek na kaspiskiej przy fladze D i jeden na wyspie chark przy fladze A i chyba jeszcze jakieś jednopiętrówki na autostradzie a w bc2 dało się zburzyć każdy zwykły budynek oprócz większych magazynów. Czego nie ma tak w bf3?

Destrukcja 2.0 rządzi! :P

No właśnie bo w bc2 było więcej takich małych budynków, oj nie przesadzaj że tak mało można zburzyć. Na kaspianie można prawie każdy przy A, C, D. Na chark jest jeszcze przy B i przy C, na teheranie jest też ich trochę- wszystkie jedno piętrowe bez schodów. Na bazarze przy C. I jescze by się coś znalazło, te to tak na szypko podane.

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniejsza ?, ja tam większej różnicy od bf3 nie widzę a mam obie gry. A z ludźmi na serwerach to jest rożnie, raz są raz ich nie ma. Po wyjściu BFail 3 serwery opustoszały o jakieś 50%, na tej stronce możesz sobie zobaczyć ile ludzi aktualnie gra http://bfbcs.com/ps3.

no siema

mam bf3 full+karkland, moja opinia, techno rzeźnia, kolory, muza etc,

gra z reguly 12 na 12

ostre łojenie i wsio

bf2 rulez, vietnam wymiata, jakaś miodnosc jest w tych grach co pociaga

do bf3 dokupilem kity do recona i inzyniera

dalej sie mecze w grze to nie jest fun

jednak bf2bc ma swoj klimat i tyle

pozdro po pijackim wieczorze.

PV8

ps jestem takze na MOH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest miłośnikiem BC2 ? Pierwszy na kupiony na ps3 ,drugi na x360 (razem z konsolą),gdy psn było zhackowane.Trzeci z ebaya z niemieckiego sklepu (zależało mi żeby gra była po niemiecku) ale cholery zobaczyli że zamówienie z PL i angielską wersję mi przysłali.Kolega Szkapa zlitował się i przysłał german version i w ten sposób mam 4 x BC2,hehe. 1 dam kumplowi gratis, 1 na alledrogo wystawię. Niemiecką wersję i na x,a zostawiam. Pozdrowienia tez dla Borsuka i Bodzia ,jak słyszeli w swoich headsetach wojnę Niemców z Ruskimi też stwierdzili że to zajebiste wrażenie. :-) A to moje centrum dowodzenia. I jeszcze jedno .Na plaźmie 50 cali aimin lag BF3 jest przeogromny i nie da się w to grać.Houk.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c3e0523dcf2c058.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zawsze jak pilotuje helikopter i wyskocze z niego to zawsze gine a widze gosci którzy wyskakuja i maja spadochrony a ja nie mam dlaczego tak jest trzeba cos zaliczyc zeby uzywac spadaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zawsze jak pilotuje helikopter i wyskocze z niego to zawsze gine a widze gosci którzy wyskakuja i maja spadochrony a ja nie mam dlaczego tak jest trzeba cos zaliczyc zeby uzywac spadaka ?

Musisz wcisnąć kierunek w który chcesz spadać,czyli dół.Analog w dół i skaczesz:)tylko spadachron otwórz:)

spadachron otwierasz wciskając bodajrze X szybko 2 razy

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×