Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem czy Ci sami, ale sa sytuacja gdzie wale typowi w leb z ump (zaczynam strzelac szybciej) a on mnie ubija z pierdzawki pp2000 sa troche nie takie. Nie wiem tez jak dziala ta ochrona po zrespieniu sie czy podniesieniu bo wczoraj nie zdazylem nawet sie obrocic a juz lezalem. Watpie czy moj czas zycia siegnal sekundy podczas tamtego respa. Normalne hitboxy w BF3 bym prosil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie wiedział to wszystkie "doczepiane" optyki w real world maja regulacje dlatego trafiasz tam gdzie jest "czerwona kropeczka"

w realu nie zawsze trzeba optyki by celować w punkt bo nawet stary kałach ze szczerbinką ma regulację i jak sobie ustawisz tak celujesz, pod lub w punkt, oczywiście uwzgledniając odległość:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tez jak dziala ta ochrona po zrespieniu sie czy podniesieniu bo wczoraj nie zdazylem nawet sie obrocic a juz lezalem.

Tego nie wie nikt, ale wkurza to jak walisz w typa który się zrespił i jest nieśmiertelny, a jak mnie ktoś podniesie to od razu padam nie robiąc nawet kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to tylko polacy maja :D brak ochrony przy ozywaniu :D hha

ale tak na serio to bardzo wkurza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tą ochronę mam, trwa max 2-3s jak kolega wyżej wspomniał. :)

Ja dopiero zaczynam przygodę z multi i mam pytanie. Jakiej broni używać na inżynieru? Scara? Bo na razie koszę Thompsonem (mam limitkę) i daje radę. Nie wiem czy zostać przy nim czy nie, bo broń dla mnie sprawuje się dobrze.

P.S: Masz plusa to Ci się rep poprawi. :thumbsup:

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tą ochronę mam, trwa max 2-3s jak kolega wyżej wspomniał. :)

Ja dopiero zaczynam przygodę z multi i mam pytanie. Jakiej broni używać na inżynieru? Scara? Bo na razie koszę Thompsonem (mam limitkę) i daje radę. Nie wiem czy zostać przy nim czy nie, bo broń dla mnie sprawuje się dobrze.

P.S: Masz plusa to Ci się rep poprawi. :thumbsup:

Ja polecam XM8 lub PP2000, na XM8 na bliższy i średni dystans niema mocnych, a na PP można ściągnąć o 2-3 osoby więcej na jednym magazynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio biegam tylko z 9A-91 i bardzo mi się spodobało. Wystarczy trafić średnio 4 razy i przeciwnik pada na każdym dystansie. Oprócz tego to wszystkie karabinki enga są całkiem mocne. Wg mnie jedynym ich mankamentem jest ammożerność.

Edytowane przez mblot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz tylko kwestia odblokować. :P

A co z pistoletami? Najmocniejszy jest M1911? Bo też go mam. 2 strzaly i przeciwnik leży, jedyny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colt najlepszy - spory magazynek, szybkostrzelny i jest moc :D Chociaż Grach i Beretta też dobre :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynier to 9A91 automat , xm8 i Ump-45. Pistolet to jak dla mnie to M1911 można nim robić niezłą rzeżnie :). Tomek co ty się tak tego michała doczepileś, powiedz mi wogóle zkąd wiesz że to on daje ci tę minusy???

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg, Allah czy w co tam wierzycie, zapłać, Panowie. Każdy dostaje swojego plusika. :)

Jutro z rańca ktoś chętny na gierkę? Tak 8, 9 A.M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg, Allah czy w co tam wierzycie, zapłać, Panowie. Każdy dostaje swojego plusika. :)

Jutro z rańca ktoś chętny na gierkę? Tak 8, 9 A.M.

O tej porze to ja jeszcze spie. 10 jestem gotowy do grania :biggrin:

Z tym sporym magiem nie przesadzaj w 1911 :) Grach najlepszy. Można nim cały skład wyciąć(4 osoby). Nie raz mi się zdarzyło :tongue:

Fakt, Grach jest the best. Moja pierwsza platyna pistoletowa na nowym koncie i gdyby nie pogon za pkt do 50lvl to bym nadal nim cisnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie gnij tyle, tylko wstawaj i graj. :P Jak dobrze pójdzie to i do 10 mogę przy Battlefieldzie siedzieć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z rana podeślij mi zapkę bo o tej porze grywam a Kacper się potem podłącz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko mi jeszcze HS nie doszedł. Jakbyś miał skajpa to byłby git.

Idę oglądać Breaking Bad. Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej porze serwery są wręcz przepełnione, czasem ciężko trafić na choćby 8vs8 :whistling:

co do inżyniera to ja lubię wszystkie bronie; jak najważniejsza moc to ump,9a91, jak się przyzwyczajasz do szczerbinki to xm8, a jak chcesz dość dużą moc i nieprzeszkadzającą szczerbinkę to IMO scar :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynier to 9A91 automat , xm8 i Ump-45. Pistolet to jak dla mnie to M1911 można nim robić niezłą rzeżnie :). Tomek co ty się tak tego michała doczepileś, powiedz mi wogóle zkąd wiesz że to on daje ci tę minusy???

W zasadzie inzynier ma dobre pukawki ale za mało ammo ale przy ogarniętych assaultach to nie robi problemu . Co do minusów to najlepiej pisać o kimś zasłaniając te i tym co się samemu daję :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej porze serwery są wręcz przepełnione, czasem ciężko trafić na choćby 8vs8 :whistling:

Akurat o tej porze gra wiecej ludzi niz wieczorami. Ostatnio znalezc CQ 10vs10 to jest wyzwanie a jak juz sie znajdzie to takie lamy, ze bania mala. Jedynie arica dzis byla swietna dopoki sie kampa po ruinach nie zaczela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam amo brakuje to są trzy wyjścia jak są nie ogarnięci ludzie.

1.Ustawić perk na więcej amo.

2.Podnieść kit jak się znajdzie asfalt i samemu sobie pestki zapodać.

3.Podnieść jakikolwiek kit i grac dalej.

Dziś się tak nabiegałem tą klasą, że już mi to jakoś wychodzi. Zastosowanie każdej z trzech metod gwarantowane. Ja się nie mogłem odpędzić od padliny bo ciągle mi amo brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy podany sposób mnie zupełnie nie przekonuje. Stosuję za to dwa pozostałe. W końcu jeżeli brakuje Ci ammo to prawdopodobnie kogoś zabiłeś (prawdopodobnie bo nie zawsze tak jest) a skoro tak, to są zwłoki, a skoro są zwłoki to albo jest ammobox albo jest kit po przeciwniku czy też ziomku z drużyny więc można zrobić podmiankę.

A poza tym z tego co zauważyłem to większość biegających (kamperów poukrywanych i walących z dystansu ta reguła nie obejmuje) i tak nie zdąży wystrzelać wszystkich pestek bo wcześniej zwyczajnie ginie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w tej grze często przeklinają?? chodzi mi o singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby przeklinali jakoś szczególnie dużo, choć moje wrażenie może być spowodowane brakiem PL wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W angielskiej wersji w ogóle na to nie zwróciłem uwagi, a pl wersji na ps3 nie ma, chociaż tam trochę bluzgów jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×