Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

no i git .Bardzo czesto jest tak ze ci snajperzy nie robia nic dla wygranej,NIby kampia a Mcoma nie umieja upilnowac jak ktos podlozy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge troche poplakac? Nie? No dobra, to poplacze..

Nie wiem czy mam nieszczescie ostatnio trafiac na pajacy i bande dzieci czy jest poprostu tendencja spadkowa jesli chodzi o jakosc graczy..

Brakowalo mi pina TDM, wchodze a tam ludzie z wlasnego squadu zarzynaja sie az milo (maja za to punkty? Bo albo w tym samym czasie jakis ogar z ich teamu mordowal na potege albo zalicza rowniez kumpla ;] ) . Dobra, spoko. Na szczescie to nie moj squad. Wbijam na Atacame a tu naszych leja na respie, dwa heli nad glowa, czolgi jakies, kampy i w ogole. Probuje sie jakos przebic, raz drugi, kombinuje jak glupi jedna strona, druga. Tracery na heli, pierdoly. Kij od szczotki. A co robi polowa ludzi z tej marnej garstki ktora zostala? Morduje sie nawzajem by przyspieszyc koniec rundy O_o . W sumie niech sie zabijaja miedzy soba (defi kroluje) ale wkurwia mnie jak do mnie strzelaja.

Zestrzeliwanie swoich heli, (ostatnio) pchanie sie specjalnie pod kola pojazdu. Nie mam jeszcze dzieci, na moim pudelku z BC2 jest pegi 16. Od razu zaznaczam ze nie mam nic do ogarnietych nastolatkow <15 ale litosci.. Jak slysze w hs glosik jakby komus jaja w kabel od sonki wkrecilo to zastanawiam sie co robia rodzice tych malolatow teehee.gif

Chociaz "my dorosli i w ogole" nie jestesmy czasami lepsi no ale.. Wydaje mi sie (moge sie oczywiscie mylic ;P ) ze dorosly ma troszeczke bardziej rozwinieta empatie i zrozumie ze zabijanie swoich, stracanie heli i robienie syfu wsrod swoich, moze kogos wkurzac.

A zeby tak.. monologu nie prowadzic. Moze to nie temat o trofeach czy pomocy ale macie jakies porady jak sie odpowiednio zabrac do Destruction Man? ;] Mam 5 sztuk zrobionych.. O ustawke troche ciezko wiec zrobilbym chetnie samemu. C4, upgr na ilosc plastelinki i jaka mapka? Konkretne domki ? Jak je zasadzac by bylo dobrze?

Pozdro!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

port valdez/arica, rush/cq, obklejasz budynek 6 c4, włazisz na strych, rzucasz kuleczkę, jak wejdą to "bum":thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

port valdez/arica, rush/cq, obklejasz budynek 6 c4, włazisz na strych, rzucasz kuleczkę, jak wejdą to "bum":thumbsup:

A nie zdechna od wybuchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na strychu nie powinieneś, dla pewności możesz chować się w jakimś budynku obok, na tych mapach masz ich sporo, jak rzucisz kuleczkę to będziesz widział, czy wbiegła jakaś ofiara, jak dobrze okleisz to jedna seria (6) c4 spokojnie wystarczy, żeby zawalić budynek, ew. na rushu weź kogoś ogarniętego, wbijcie do czołgu (abrams/t90), zawalaj wszystko co się da, a kolega niech Cię naprawia :thumbsup:

Edytowane przez bobby_bobby
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Moze to nie temat o trofeach czy pomocy ale macie jakies porady jak sie odpowiednio zabrac do Destruction Man? ;] Mam 5 sztuk zrobionych.. O ustawke troche ciezko wiec zrobilbym chetnie samemu. C4, upgr na ilosc plastelinki i jaka mapka? Konkretne domki ? Jak je zasadzac by bylo dobrze?

Pozdro!

KLIKNIJ TUTAJ :thumbsup: Do wykonania tego potrzebujesz przynajmniej jednego chętnego do pomocy ...

@Down

Skoro już sam o tym wspomniałeś to mogę powiedzieć to głośno ;) sposobem z powyższego linku wbijaliśmy pucharki wspólnie z KJN; szybko poszło, trzeba jednak ciut ogarnięcia, faktycznie dobrze jest jak kompan (wolentariusz) też ma w plecaku C4 i podniszczy na wstępie budynek tak abyś ty bez problemu zawalił go na jedno podejście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby tak.. monologu nie prowadzic. Moze to nie temat o trofeach czy pomocy ale macie jakies porady jak sie odpowiednio zabrac do Destruction Man? ;] Mam 5 sztuk zrobionych.. O ustawke troche ciezko wiec zrobilbym chetnie samemu. C4, upgr na ilosc plastelinki i jaka mapka? Konkretne domki ? Jak je zasadzac by bylo dobrze?

Najlepiej graj na mapach co jest dużo budynków . Jeśli preferujesz RUSH to wybieraj mapy gdzie M-Com-y są w budynkach , poobklejaj budynek , podłóż ładunek , rzuć kulkę spotującą i jak wejdzie ekipa rozbrajać ładunek to wysadź C4 i budynek się zawali im na łeb .

Ja osobiście kilka wbiłem przy pomocy TOMO - ustawilismy się we 2 na White Pass TDM i on był w innym squadzie . Uruchomiliśmy chat i mi pisał gdzie siedzi też sam podniszczył budynki by było mi łatwiej je rozwalać . Aktualnie wiem że ustawka jest bez sensu bo jak dużo grasz to samo Ci to wpadnie .

Masz tu klip jak podkładać C4 :

@UP

Ty skubańcu :thumbsup: Wyprzedziłeś mnie :biggrin:

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uau, dzieki chlopaki.

Bobby_bobby

Tomo

KJN86

Macie plusa.

Zaraz sie za to zabieram i mam nadzieje ze wpadnie, dobre sposoby Tomo przedstawiles :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem ze statami w multi

raz pokazuje poziom i wszystkie odblokowania mam a następny mecz już mam 1lvl nie 18 i wyzerowane odblokowania broni

grałem ostatnio ze znajomym i też tak miał

czy to coś z serwerami jest??

długo to tak jeszcze może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem ze statami w multi

raz pokazuje poziom i wszystkie odblokowania mam a następny mecz już mam 1lvl nie 18 i wyzerowane odblokowania broni

grałem ostatnio ze znajomym i też tak miał

czy to coś z serwerami jest??

długo to tak jeszcze może być??

Wyzerowała Ci Się Ranga? Zniknęły Bronie? Czytaj To!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak C4 rozwali budynek i ktoś będzie na strychu (a nawet na dachu), to zginie. Z kolei jeśli ktoś jest na parterze to na 100 %, jeśli na 1. piętrze to na 50 % zginie od C4, nie od Destruction 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyło mi rozwalenie pojazdu i zabicie dwóch gości XM8 Prototype. Nie strzelałem w żadną minę. Po prostu sobie biegłem. Co to mogło być? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzaja się takie anomalie i to właśnie z minami. Raz grając z kumplem spokałem podobny przypadek. On rozłożył miny, a ja nie i w pewnym momencie też dostałem pkt za zniszczenie pojazdu będąc w zupełnie innej części mapki :whistling: Po chwili usłyszałem też okrzyk zdziwienia na hs gdyż kumpel obserwując eksplozję swoich min nie dostał punktów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z c4 kolegi, on rozłożył ładunki i zdetonował je pod przejeżdżającym czołgiem, a ja patrzyłem jak lecą mi pkt za zniszczenie pojazdu i zabicie dwóch kolesi, w dodatku ja nawet nie miałem c4 na wyposażeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znacie ten bug, ale wybierzcie sobie dowolną klasę postaci z G3 i pistoletem BURST (3 strzałowym) i zmieńcie broń z G3 na pistolet = nieciekawa animacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo w aek jak masz lunete 4x i podczepiany shotgun to jak go sie wybierze to luneta znika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znacie ten bug, ale wybierzcie sobie dowolną klasę postaci z G3 i pistoletem BURST (3 strzałowym) i zmieńcie broń z G3 na pistolet = nieciekawa animacja.

Raz podnioslem z truposza taki zestawik i sie wlasnie zastanawialem o co cmon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 to jeden wielki BUG tak wszyscy zawsze narzekali że COD ma tyle bugów a tak naprawde BF ma ich 10 razy więcej i bardziej wkurzających, jak w 3 tez bedzie tyle bugów to chyba podziękuje mimo że super sie gra to czasem sie tak wqrwie że mam ochote rzucić padem w TV. Ostatnio często zdarza mi sie taki bug że zgine i w ostatniej chwili przed respem medyk mnie podniesie, stoje w miejscu w którym zginąłem i jednocześnie mam plansze z wyborem broni i nic nie da sie zrobić tzn da sie trzeba załączyć BF'a od nowa :mad: , już nie wspomne o zwiechach co godzine lub 2, albo zanikającym dzwięku, strzały z niewidzialnej giwery są na porządku dziennym :rofl: lagi to nroma. Mógłbym jeszcze wymienić kilka wkurzających bugów ale chyba nie ma sensu . Dziwi mnie tylko to jak DICE moglo wypuścić tak zbugowaną gre, masakra jakaś!!! Tak naprawde to chyba nie znam bardziej zbugowanej gry niestety :/ jednak jestem wytrwały i musze dobić do 50, jeszcze tylko jakaś banieczka punktów mi została do wbicia :) pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często zdarza mi sie taki bug że zgine i w ostatniej chwili przed respem medyk mnie podniesie, stoje w miejscu w którym zginąłem i jednocześnie mam plansze z wyborem broni i nic nie da sie zrobić tzn da sie trzeba załączyć BF'a od nowa :mad: ,

Nie trzeba od nowa bf'a uruchamiac. Suicide rozwiazauje sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

longer nie trzeba wychodzic z gry jak cie medyk podniesie i masz menu z wyborem broni ,wystarczy suicide popełnic i mozna dalej grać.ups NFL był szybszy)

Edytowane przez forel22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba od nowa bf'a uruchamiac. Suicide rozwiazauje sprawe

ooo spoko dzieki nie wpadłem na to :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten bug ze znikającą bronią, jest tylko wtedy gdy zmieniamy broń po śmierci, a ktoś nas podniesie :) Co do zbugowania gry to wiadomo, że każda je ma, a w BC2 większość z nas po kilkaset godzin na liczniku, więc i bugów zdążyło się znaleźć co nie miara.

A zwieszki, to chyba bardziej wina firmware konsoli, bo w Medalu nigdy ich nie miałem, a z którąś aktualizacją i tam się zaczęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 to jeden wielki BUG tak wszyscy zawsze narzekali że COD ma tyle bugów a tak naprawde BF ma ich 10 razy więcej i bardziej wkurzających, jak w 3 tez bedzie tyle bugów to chyba podziękuje mimo że super sie gra to czasem sie tak wqrwie że mam ochote rzucić padem w TV. Ostatnio często zdarza mi sie taki bug że zgine i w ostatniej chwili przed respem medyk mnie podniesie, stoje w miejscu w którym zginąłem i jednocześnie mam plansze z wyborem broni i nic nie da sie zrobić tzn da sie trzeba załączyć BF'a od nowa :mad: , już nie wspomne o zwiechach co godzine lub 2, albo zanikającym dzwięku, strzały z niewidzialnej giwery są na porządku dziennym :rofl: lagi to nroma. Mógłbym jeszcze wymienić kilka wkurzających bugów ale chyba nie ma sensu . Dziwi mnie tylko to jak DICE moglo wypuścić tak zbugowaną gre, masakra jakaś!!! Tak naprawde to chyba nie znam bardziej zbugowanej gry niestety :/ jednak jestem wytrwały i musze dobić do 50, jeszcze tylko jakaś banieczka punktów mi została do wbicia :) pozdro

musisz miec zbugowaną konsole sprzedaj ją najlepiej jak najszybciej... :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×