Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem sędzia jest ok.W prawdziwym meczu też robi błędy.No kurcze jak się już trzymać realizmu to sędzia też musi być taki.Gorzej jest z liniowymi oni czasem też powinni robić błędy(a może robią błędy a ja tego nie zauważam?).Nie mam na myśli że gość stoi 5 metrów od obrońców,ktoś mu poda i nie ma gwizdka.Jeżeli jest tak że ktoś stoi przed obrońcą jakieś 30 centymetrów,to wtedy mógłby robić błędy.Ale EA się chyba boi o to że system ten by szwankował i czasem zdarzałoby się tak jak pisałem - gość stoi 5 metrów od obrońców,dostaje piłkę,a spalonego brak.

Dalej propo głównego.Często nawet Wy,grający nie wiecie że sfaulowaliście.Dzięki nowemu systemowi obrony właśnie dzieje się tak,jak piszecie.Ktoś w polu karnym,zamieszanie,naciskasz O,chcąc zabrać oczywiście,a tutaj - faul.To dlatego że jeżeli stoimy,powiedzmy,pod złym kątem do zawodnika z piłką,można uderzyć gościa w nogę - i to jest już faul.

PS.Zapewne wiecie ale sędziowie są różni.Tak jak szpak mówi że ten sędzia zaliczany jest do ostrych sędziów,nie jest bez powodu.Jeszcze w edycji 11 podczas meczu w trybie kariery (chyba kariery),można było sobie wybrać sędziego.Zmieniałeś nazwiska i miałeś niżej podpis typu : Neutralny,Wnikliwy (chyba było to wnikliwy,chociaż może coś innego)

Piłka nożna to gra kontaktowa... a w polu karnym kontakt jest na porządku dziennym... więc jeżeli odbieram gościowi piłkę wchodząc przed niego ciałem i on się nawet nie zachwieje nie mówiąc o przewróceniu się a sędzia gwiżdże faul to nie jest ok... tak samo jak bramkarz kiedy rzuca się pod nogi przeciwnika łapie piłkę i ma ją już w rekach po czym napastnik się potyka o bramkarza który zaznaczam ma już piłkę w rekach i jest karny to to też nie jest ok...

Na szczęście takie sytuacje miałem jak na złość tylko wczoraj... może wcześniej sporadycznie dlatego nie zwróciłem na to uwagi... i oby to był tylko ten wczorajszy pechowy dzień :)

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem z nie pokazywaniem czerwonych kartek. Nawet jak isę idzie 1 na 1 z bramkarzem to i tak po faulu bramkarz dostaje max żółtą kartkę. Tak samo z obrońcami. Dziwna sprawa.

Edytowane przez pescar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem z nie pokazywaniem czerwonych kartek. Nawet jak isę idzie 1 na 1 z bramkarzem to i tak po faulu bramkarz dostaje max żółtą kartkę. Tak samo z obrońcami. Dziwna sprawa.

Fakt bramkarze chyba nie dostają czerwonych ... zresztą w rzeczywistości też bardzo bardzo rzadko się zdarza żeby dostał czerwo... zazwyczaj jak sędzia jest nadwrażliwy lub bramkarz za jakieś niesportowe zachowanie, faul od tyłu kiedy już piłkarz go minie z piłką lub druga żółta kartka, to w takich sytuacjach bramkarz może zobaczyć czerwo... za faul typu piłkarz idzie w lewo bramkarz się rzuca i nie sięga piłki a zahacza przeciwnika to czerwonych się nie pokazuje bo to zazwyczaj nie jest celowe tylko przypadkowe i nie wynika z jakiegoś chamskiego zachowania... Jeżeli chodzi o obrońców to wszystko zależy w grze od tego z której strony idzie wślizg... jak od tyłu od ok 30-40 metra od bramki przeciwnika w środku boiska to zazwyczaj jest czerwo. Na skrzydłach czerwonych nie widziałem w grze nigdy... tak jak i na swojej połowie... co jest moim zdaniem nie w porządku bo za brutalne faule trzeba karać na całej szerokości boiska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt bramkarze chyba nie dostają czerwonych ... zresztą w rzeczywistości też bardzo bardzo rzadko się zdarza żeby dostał czerwo... zazwyczaj jak sędzia jest nadwrażliwy lub bramkarz za jakieś niesportowe zachowanie, faul od tyłu kiedy już piłkarz go minie z piłką lub druga żółta kartka, to w takich sytuacjach bramkarz może zobaczyć czerwo... za faul typu piłkarz idzie w lewo bramkarz się rzuca i nie sięga piłki a zahacza przeciwnika to czerwonych się nie pokazuje bo to zazwyczaj nie jest celowe tylko przypadkowe i nie wynika z jakiegoś chamskiego zachowania... Jeżeli chodzi o obrońców to wszystko zależy w grze od tego z której strony idzie wślizg... jak od tyłu od ok 30-40 metra od bramki przeciwnika w środku boiska to zazwyczaj jest czerwo. Na skrzydłach czerwonych nie widziałem w grze nigdy... tak jak i na swojej połowie... co jest moim zdaniem nie w porządku bo za brutalne faule trzeba karać na całej szerokości boiska...

uwazam, ze sie mylisz, bo bramkarz w sytulacji sam na sam, ma praktycznie zerowe lub bardzo ograniczone szanse zatrzymac czysto pilkarza na pelnej szybkosci, widzialem wiele meczy w ktorych bramkarz w takiej sytulacij bardziej byl zainteresowany nogami niz pilka, za cos takiego powinna byc czerwona i wypad z boiska :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam, ze sie mylisz, bo bramkarz w sytulacji sam na sam, ma praktycznie zerowe lub bardzo ograniczone szanse zatrzymac czysto pilkarza na pelnej szybkosci, widzialem wiele meczy w ktorych bramkarz w takiej sytulacij bardziej byl zainteresowany nogami niz pilka, za cos takiego powinna byc czerwona i wypad z boiska :)

ok zgadza się że bramkarz ma niewielkie szanse w takiej sytuacji ale prawda jest taka że nie w każdym meczu zdarza się choć jedna taka sytuacja że napastnik ma okazję minąć bramkarza na pełnej szybkości... a jeżeli już do takiej sytuacji dojdzie to trzeba to także podzielić na dwie możliwości...

jedna to ta gdzie bramkarz się rzuca w momencie kiedy piłka jeszcze jest przed nim i próbuje wybić ją z przed nóg napastnika ale mija się o cm z piłką i trafia przypadkowo w jego nogi i go fauluje ale był zainteresowany piłką - za to moim zdaniem nie powinna być czerwona... wystarczająca kara to karny + ewentualnie żółtko...

druga sytuacja to taka gdzie bramkarz już dobrze wie że nic nie zrobi bo piłka nie jest w jego zasięgu i podcina napastnika który zaraz wpakuję piłkę do bramki- wtedy jak najbardziej czerwo...

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odwrotną sytuację , wypuściłem sobie piłkę a bramkarz rzucił mi sie pod nogi przewrócił zawodnika i co ? .......i nic bramkarz podniósł się szybciej złapał piłkę i wznowił grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odwrotną sytuację , wypuściłem sobie piłkę a bramkarz rzucił mi sie pod nogi przewrócił zawodnika i co ? .......i nic bramkarz podniósł się szybciej złapał piłkę i wznowił grę.

karny powinien być na pewno... czerwona teoretycznie też... chyba że to było na takiej szybkości że bramkarz już leciał w powietrzu kiedy Ty wypuściłeś sobie piłkę... generalnie można by jeszcze pewnie przeskoczyć nad bramkarzem i strzelić bramkę.... no ale to tylko gra :) i niestety jeszcze nie jest pod tym względem ideałem i czasem źle oblicza kolizje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy on-line pass z pss do fify jest w formie kodu czy trzeba ściągnąć jakiś plik bo chce koledze kupić ze swojej karty a nie chce,żeby został przypisany do mojej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy on-line pass z pss do fify jest w formie kodu czy trzeba ściągnąć jakiś plik bo chce koledze kupić ze swojej karty a nie chce,żeby został przypisany do mojej konsoli?

pliczek do ściągnięcia na 100 %... zaloguj się u siebie na jego koncie PSN i zrób zakup na jego koncie... wtedy on się zaloguje u siebie i jeszcze raz pobierze ten plik już u siebie... tak mi się wydaje że takie rozwiązanie zadziała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliczek do ściągnięcia na 100 %... zaloguj się u siebie na jego koncie PSN i zrób zakup na jego koncie... wtedy on się zaloguje u siebie i jeszcze raz pobierze ten plik już u siebie... tak mi się wydaje że takie rozwiązanie zadziała :)

No właśnie czytałem,że on-line pass jest przypisywany do konsoli nie do konta wiec boje się,że jak ściągnę to przypisze do mojej konsoli.Chyba,że da się kupić a nie ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery padły :/

Właśnie dostałem kurwicy przez to. Prowadzę 14:1 w Ultimate Team 74min i nagle" Utracono połączenie z serwerami EA", czyli zaliczyło mi porażkę, a koleś oddał 1 strzał do 74min i to bramkę od razu przy czym posiadania było 90-10% dla mnie zapewne, bo co chwilę miałem piłkę przy nodze i oddałem powyżej 25 strzałów, a będę miał porażkę.. Idzie się pociąć przez takie coś i takie qrwy lakerskie mają zwycięstwa..:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak sobie pobuszowałem po stronach easports. doszukałem się zakładki wyzwania. do dnia dzisiejszego zadnego zaliczonego. pytanie dlaczego? czy wyzwania zalicza sie wirtualna gwiazdą czy jak. prosze o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi który pisał że jestem dzieciak.

Mam kolegi 24 lata i poprostu chyba mam za słaba psychikę do tej gry... Nie chodzi o przegrywanie tylko ogolnie o grze itp, czemu grając w

Fife od wersji 09 mój pad do dziś był sprawny?? Przecież też przegrywalem, mistrzem nie byłem. Powtarzam nie chodzi o porażki bo też mucilem gosci po 6-0.

zrobiła się gra bardziej realistyczna (pomyłki sędziów) to już jest bee...nie ośmieszaj się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy to ja tak tylko mam czy nie ale nie jestem w stanie nawiązać równej walki grając z komputerem już na poziomie "zawodowiec" (w fifa 11 radziłem sobie na "klasa światowa"). W obronie jeszcze jakoś sobie radzę ale ale też ciężko, komputer stosuje różne zwody itp itd. ale robienie akcji to juz jest masakra, obrana gra praktycznie bez błędu, ciagle mnie wyprzedzaja, graj preingiem,różne zagrywki i ustawienia nie pomagają i powoli odechciewa mi sie takiej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kurwicy przez to. Prowadzę 14:1 w Ultimate Team 74min i nagle" Utracono połączenie z serwerami EA", czyli zaliczyło mi porażkę, a koleś oddał 1 strzał do 74min i to bramkę od razu przy czym posiadania było 90-10% dla mnie zapewne, bo co chwilę miałem piłkę przy nodze i oddałem powyżej 25 strzałów, a będę miał porażkę.. Idzie się pociąć przez takie coś i takie qrwy lakerskie mają zwycięstwa..:verymad:

oddychaj zioom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z fifa przez net bo mnie rozlacza i mowi ze nie mozna nawiazac polaczenia z serwer Ea co z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy to ja tak tylko mam czy nie ale nie jestem w stanie nawiązać równej walki grając z komputerem już na poziomie "zawodowiec" (w fifa 11 radziłem sobie na "klasa światowa"). W obronie jeszcze jakoś sobie radzę ale ale też ciężko, komputer stosuje różne zwody itp itd. ale robienie akcji to juz jest masakra, obrana gra praktycznie bez błędu, ciagle mnie wyprzedzaja, graj preingiem,różne zagrywki i ustawienia nie pomagają i powoli odechciewa mi sie takiej gry :P

Ja też tak mam teraz gram już tylko w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie online pass. Jak to jest w przypadku fify? i czy jest coś takiego jak blokada regionalna, tzn czy jeśli kupię grę w Polsce a mam konto na US to czy będę mógł grać w multi? I jeśli tak to czy da się to ew obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiecie co z T-Mobile ekstraklasą? będzie jakieś uaktulnienie jeżeli chodzi o stroje nazwy i loga? czy zostaje tak jak jest?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ciagle mnie wyrzuca z gry bez powodu i trace punkt bo ciagle mam przegrane mecze co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiecie co z T-Mobile ekstraklasą? będzie jakieś uaktulnienie jeżeli chodzi o stroje nazwy i loga? czy zostaje tak jak jest?.

Najwcześniej w FIFA 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×