Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś w ogóle nie połączyłem się w sezonach z nikim... Ciagle utracono połączenie z przeciwnikiem miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj miałem problemy z połączeniem jak nigdy, bo do tej pory nie miałem ani jednego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś bez problemu znajdowało przeciwników. Jedno co to z reguły mieli oni lepsze zespoły (o 0,5 - 1 gwiazdkę). Co mnie dziś zaskoczyło, w jednym meczu za przeciwnika w sezonach pojedynków wybrało mi mojego znajomego z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z wyszukiwaniem ludzi grających na manualu? Asysty znajduje w sekundę, tu czeka się i czeka..

I wkurza mnie to, że jak już znajdzie kogoś, to okazuje się że to ta sama drużyna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem do godz.21 nie miałem problemów z połonczeniem ani z wyszukiwanie zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Pytanie:

Mam dwa pytania:

1. Czy full manual to wszystko na ręczne i czy też trzeba też dać Szybkie bieganie na analogu czy może zostać na R2 ?

2. Czy jak mam ustawiony full manual w UT to mi znajduje też przeciwników z manualem czy z asystami też ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Gram online, próbuje przebić się przez atak przeciwnika, 1v1 dochodzi mnie obrońca i odbiera piłke. Co moge zrobić żeby z nim walczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Gram online, próbuje przebić się przez atak przeciwnika, 1v1 dochodzi mnie obrońca i odbiera piłke. Co moge zrobić żeby z nim walczyć ?

Proponowałbym najpierw odpalić samouczek w grze, a potem zadawać pytania.

Jeżeli jest to sytuacja gdzie idziesz z przeciwnikiem bark w bark to w odpowiednim momencie musisz wcisnąć przycisk odpowiedzialny za strzał czyt. Kwadrat bądź Kółko. Jeżeli to nie działa zawsze możesz zaryzykować wślizgiem... Mi się takie odbiory często udaje robić wślizgiem bez faulowania przeciwnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakas opcja zeby wyzwania ktorych sie nie zrobilo powtorzyc po czasie jak jest juz jakies inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakas opcja zeby wyzwania ktorych sie nie zrobilo powtorzyc po czasie jak jest juz jakies inne?

Z tego co mi wiadomo to niestety takiej opcji nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...f#gRut9hYnbbKVR

Skład mam taki, 4-5-1 grałem i było dobrze ale chcę też spróbować 3-4-1-2 :) Zobaczymy jak to będzie.

z doswiadczenia wiem ze 3 obroncow to za malo, jeszcze nie przegralem z kolesiem ktory mial tylko 3 obroncow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 3 obrońców to za mało, dodatkowo takich wolnych jakich Ty masz to już zupełnie. Będą ci uciekać łatwo składami z szybkimi napastnikami - czyli praktycznie w kazdym meczu, bo nie łudźmy się w UT chodzi głównie o szybkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej które paczki się bardziej opłaca kupować te złote za 5000 coins czy za 7500. Bo kupuję 10 z kolei paczkę za 5000 i do tej pory najlepsi to byli LIEDSON, PIENAAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej które paczki się bardziej opłaca kupować te złote za 5000 coins czy za 7500. Bo kupuję 10 z kolei paczkę za 5000 i do tej pory najlepsi to byli LIEDSON, PIENAAR.

tego szitu za 5000 nawet nie tykaj bo jest tam tylko jedna rzadka karta wiec ciężko będzie wylosować coś wartościowego, kupuj te za 7500 bo tam są aż 3 rzadkie karty z 12 złotych więc dużo większe prawdopodobieństwo : ) ja dzisiaj otworzyłem 2 paczki za 15 000 i miałem a cola, dannego, ozila i maloude więc jestem na plusie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.....wlasnie złapałem buga w grze on line h2h ! Mam wyrzut z autu i grajek zamiast wyrzucać piłkę kręci się wciąż w kółko w miejscu . Mieliście już tak. Mój preciwnik wlasnie zerwał połączenie. Wkońcu to Ja wygrywałem :)

Jeden wielki szajs z tym dobieraniem przeciwników do ilości gwiazdek ! Mimo tego że wybieram dla siebie drużynę 4 gwiazdkową to i tak dostaje ciągle barce albo real....i oczywiście zanim mi kogoś znajdzie to parę razy się pokaże info że brak przeciwnika odpowiedniego dla mnie. To wkońcu wziąłem Anglię i dobrało mi Barce kolesi co prawda wygrał jeden zero po moim totalnie głupim błędzie. Ale jak grać to on wogóle nie umiał. Minimum celnych podań.....ledwo umiał trafić w bramkę. I oblężenie Częstochowy oczywiście. Bądź co bądź coś mi zaświatało :) kolejna kokainy drużyna to Brazylia ......dobrało mi oczywiście Barcelone. I wiecie co, pierwszy raz w życiu w tej grze wygrałem 3:0 :> Buahaha gość po końcowym gwizdku się rozłączył . Kolejny mecz to ten z bugiem wlasnie ....

P.S

Pisze na szybko z komórki i się śpieszę do tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z wyszukiwaniem ludzi grających na manualu? Asysty znajduje w sekundę, tu czeka się i czeka..

I wkurza mnie to, że jak już znajdzie kogoś, to okazuje się że to ta sama drużyna!

Jak grasz Barceloną jak się możesz niby wkurzać, kiedy 50% ludzi idzie na łatwiznę i gra Barcą. Zagraj kimś innym (tylko nie daj Boże Realem) to nie będziesz trafiał na tą samą drużynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pisownię.

Jak grasz Barceloną jak się możesz niby wkurzać, kiedy 50% ludzi idzie na łatwiznę i gra Barcą. Zagraj kimś innym (tylko nie daj Boże Realem) to nie będziesz trafiał na tą samą drużynę.

He he trafne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego szitu za 5000 nawet nie tykaj bo jest tam tylko jedna rzadka karta wiec ciężko będzie wylosować coś wartościowego, kupuj te za 7500 bo tam są aż 3 rzadkie karty z 12 złotych więc dużo większe prawdopodobieństwo : ) ja dzisiaj otworzyłem 2 paczki za 15 000 i miałem a cola, dannego, ozila i maloude więc jestem na plusie : )

Ok to będę kupował te po 7500 :D, bo chcę trafić jakiegoś wartościowego piłkarza i na nim zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem 3 śmieszne bugi:

- pierwszy: piłka wypadła na aut, podbiegłem żeby szybko wykonać, zawodnik podniósł piłkę po czym szybko ją upuścił ale poza boiskiem i zaczęliśmy grać, przeciwnik podbiegł do piłki i zaczął biec za linią boiska w stronę mojej bramki:)

Kiedy był na wysokości połowy to wrócił na boisko i w tym momencie sędzia odgwizdał aut z miejsca w którym on wrócił na boisko. Aut dla przeciwnika;)

- drug: prowadzę atak pozycyjny na połowie przeciwnika, koleś wchodzi mi wślizgiem, sędzia gwiżdże faul, moi zawodnicy stają ale przeciwnik gra dalej, po jakiś 5 sekundach gdzie przecwinik był już w okolicach mojego pola karnego odzyskuję kontrolę nad zawodnikami i odbieram mu piłkę (co ciekawe za chwilę jest aut - a sędzia pokazuje żółtą kartkę za ten faul na mnie, jest nawet pokazana powtórka mimo to wolnego nie miałem:)

- trzeci to może nie bug ale w Fifie nie widziałem jeszcze czegoś takiego, 89 minuta, przeciwnik gra na czas i wymienia podania, sa sfrustrowany na dzika próbuję go ostro sfaulować, w końcu się udaje wślig od tyłu ale sędzia pokazuje przywilej bo koleś utrzymał się przy piłce. W końcu sędzia odgwizduje koniec meczu, zawodnicy schodzą a sędzia podbiega do mojego zawodnika i pokazuje mu żółtą kartę za ten faul z 89 minuty:) wcześniej chyba tak nie było że po meczu pokazywał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mecze WG nalicza w każdym trybie?Gdzie można sprawdzić rozegrane mecze WG?

Pozdrawiam.wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przegrałem finał pucharu EA i jestem zły, grałem QPR w meczu 1/4 grałem na Dresno w 1/2 na Borrusie a w finale na Juve... i do tego wyglądało to tak jak by gość miał auto-aim przy odbieraniu piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wugrałem dwa puchary EA dla 1 i 2 ligi!!! Dwa puchary za pierwszym podejsciem, bez zadnych powtorek. Mam rownież 3 puchary za wygranie 1 ligi. .Zapraszam na sparingi Nick PSN sebaastiann..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie gram już 3 dzień w tą fife i dalej w meczach online sąte ścinki/lagi czasami mniejsze czasami większe neta mam dobrego wiec to raczej nie moja wina

Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie czy wy też odczuwacie "opóźnienie"? Tzn. wciskacie przycisk i zawodnik wykonuje polecenie czasem ułamek sekundy za późno? I często mam problem z siłą podań ponieważ często chcę zagrać lekko a gość mi wybija piłkę przez pół boiska, najczęściej dzieje się to przy pierwszych piłkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×