Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że ja nie mogę 5 000 tysięcy uzbierać

5tyś ?

Kup 2 paczki brazowych ( albo graj tymi co juz masz ), wybierz mecz pojedynczy lub turniej dla brazowych. Sukcesywnie wywalaj tych najgorszych a przedluzaj kontrakty tym lepszym. W ten sposob po 10 paczkach masz juz prawdopodobnie calkiem mocny sklad i ogromna ilosc kasy ( 1 mecz 400-800 golda, wydatek to 400 (lub 750) golda na 4-5 meczy? ). Jak uzbierzesz 5000-10000 stac cie na caly sklad brazowych gwiazd lub jednego slabego, ale zlotego zawodnika....

Edytowane przez dzejms
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten czas co przegrałem w UT liczy mi się do tych 50h z trofeum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten czas co przegrałem w UT liczy mi się do tych 50h z trofeum ?

Niestety,ale nie.Mój znajomy "trophy hunter",który wbijał platynowe trofeum w tegorocznej fifie musiał grać szybkie mecze żeby wbić to trofeum (cały czas mecze na 20 min).Również się zdziwiłem,że mecze z UT nie wliczają się to tego trofeum,a szkoda bo na liczniku ponad 400 spotkań rozegranych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wlaczyc jakies zadanie? bo widze na gorze zadanie ale nie wiem jak na nie przejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wlaczyc jakies zadanie? bo widze na gorze zadanie ale nie wiem jak na nie przejsc

Select'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Gram sobie Rothertam Utd (czy coś takiego) z ligi npower 2. Jest to 3 lub 4 liga angielska :) I narazie aby utworzylem sezon , bo chcę się dowiedzieć parę rzeczy :) Oczywiście jest to tryb menadżerski. Więc , czy forma zawodników się powiększa ? Np. jak mój piłkarz Revell ma 62, i czy tam za 7-9 meczy jeśli będzie strzelał bramki urośnie mu forma, załóżmy do 65 ? Oczywiście są to przypadkowe liczby, chcę wiedzieć czy rośnie/spada. Druga rzecz - chcę wiedzieć, czy jeśli mi się uda np. awansować do angielskiej Ekstraklasy (pierwsza liga angielska) to czy będe miał sporo kasy :) Np. czy będzie mnie stać na kupno chociaż by zawdonika za 5mln. Proszę o odpowiedzi :) Będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wstawić domyślne ustawienia konfigurarcji kontrolera? Chodzi o te ustawienia asyst/ręczne przy podaniach, strzałach itp.

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5tyś ?

Kup 2 paczki brazowych ( albo graj tymi co juz masz ), wybierz mecz pojedynczy lub turniej dla brazowych. Sukcesywnie wywalaj tych najgorszych a przedluzaj kontrakty tym lepszym. W ten sposob po 10 paczkach masz juz prawdopodobnie calkiem mocny sklad i ogromna ilosc kasy ( 1 mecz 400-800 golda, wydatek to 400 (lub 750) golda na 4-5 meczy? ). Jak uzbierzesz 5000-10000 stac cie na caly sklad brazowych gwiazd lub jednego slabego, ale zlotego zawodnika....

Dzięki mam kilku złotych zawodników: 2 obrońców bramkarza i napastnika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wstawić domyślne ustawienia konfigurarcji kontrolera? Chodzi o te ustawienia asyst/ręczne przy podaniach, strzałach itp.

Proste....wszystko ustawiasz na ręczne zero pomocy ze strony konsoli !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Gram sobie Rothertam Utd (czy coś takiego) z ligi npower 2. Jest to 3 lub 4 liga angielska :) I narazie aby utworzylem sezon , bo chcę się dowiedzieć parę rzeczy :) Oczywiście jest to tryb menadżerski. Więc , czy forma zawodników się powiększa ? Np. jak mój piłkarz Revell ma 62, i czy tam za 7-9 meczy jeśli będzie strzelał bramki urośnie mu forma, załóżmy do 65 ? Oczywiście są to przypadkowe liczby, chcę wiedzieć czy rośnie/spada. Druga rzecz - chcę wiedzieć, czy jeśli mi się uda np. awansować do angielskiej Ekstraklasy (pierwsza liga angielska) to czy będe miał sporo kasy :) Np. czy będzie mnie stać na kupno chociaż by zawdonika za 5mln. Proszę o odpowiedzi :) Będę bardzo wdzięczny :)

Grałem tym samym klubem jakiś czas temu nie wydawaj kasy w okienkach transferowych!!!

Bo na koniec sezonu jest krucho z kontraktami miałem tak że chyba 15 graczy musiałem przedłużyć kontrakt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grasz dokladnie 4 obroncow - 2 defenswynch - 2 skrzydlowch L/R S i 2 napastnikow ? Zdradz szczegoly bo jestem ciekaw :) ja tez gram 4-2-4 ale az tak dobrze jak Tobie to mi nie idzie :) Pzdro

11 puchar za wygranie 1 ligi. Jest dobra forma. 60 któreś miejsce na świecie w rankingu. Jedziemy ,jedziemy. 4-2-4 REAL!!! Tylko online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, żę to temat przeznaczony do Fify 12 ale na pewno mi pomożecie. A więc mam pytanie odnoszące sie do fify 11 Ultimate team. Gram na ps3 i czy jest możliwość interakcji w ten skład na pc? tzn ze kupuje, sprzedaje, ustawiam skład itd. tylko że nie gram? jeśli tak to jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest! "Kolekcjoner" wpadło, jeszcze 3 trofea do platyny, a tak apropo to mam nadzieję że na święta będzie jakaś promocja że w co 5 paczce piłkarz z Drużyny Tygodnia bo to beznadziejne trofeum potrafi napsuć trochę krwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie tak. Czasami zamiast dwóch pomocników defensywnych to stawiam jednego , a drugiego bardziej wysuniętego na środku pomocy. BTW już 15 pucharków hehe. Jednak ostatnio słabsza forma.

A grasz dokladnie 4 obroncow - 2 defenswynch - 2 skrzydlowch L/R S i 2 napastnikow ? Zdradz szczegoly bo jestem ciekaw :) ja tez gram 4-2-4 ale az tak dobrze jak Tobie to mi nie idzie :) Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za off-top ale wie ktoś może co pisze po tej aktualizacji przy włączaniu konsoli dokładnie bo nie mogę doczytać za szybko znika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wytlumaczyc co daje zatrudnianie w klubie trenerow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić rozegrane mecze Wirtualną Gwiazdą?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta czworke z przodu w linii czy jednak skrzydlowi lekko cofnieci ? Pressing albo gre z kontry stosujesz ?:>

Tak dokładnie tak. Czasami zamiast dwóch pomocników defensywnych to stawiam jednego , a drugiego bardziej wysuniętego na środku pomocy. BTW już 15 pucharków hehe. Jednak ostatnio słabsza forma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Hej! Hej!

Mam problem z Ultimate Team.. a mianowicie złożyłem zamówienie przedpremierowe gdzie były dwie darmowe paczki co miesiąc.. Dwie paczki otworzyłem we wrześniu a gdzie pozostałe? Bo nie mam ich w sklepie :(

Proszę o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań apropo gry.

1.Da się zrobić własne ustawienie? Nie jedno z tych ogólniedostępnych tylko takie własne, własne.

2.Jak zapamiętać ustawienie i skład kto gdzie gra? Bo jak to ustawiam to muszę to robic przed każdym meczem, jak to zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nu i właśnie na tym polega różnica "auto" i "manual". Opanowanie analogiem stanowi fundament dobrej gry na "ręcznym". Nie strzały, nie podania , nie wrzutki , a właśnie jego wysokość - "analog". Robisz duży błąd "ruszając" analog. Nie ruszaj go , a trzymaj do końca w kierunkach strzału, podania , wrzutek i td. Nie odpuszczaj go !! Ani na milimetr . Opanowanie "analoga", to klucz do sukcesu w grze na manual. Powodzenia.

Stary, wiele dzięki. Nareszcie mogę grać jak chciałem i walić bomby z30 metrów;-) nie wiem jak można grać z asystami... Włączyłem sobie puchar i tak jak zawsze miałem wyniki 2:1, 0:1 tak teraz zmasakrowalem rywala 5:0 i 7:0 ;-) muszę przełączyć chyba na najwyższy poziom hehe. I przy golu w drugiej minucie zdobyłem 2 trofea:-)

Dziekowa raz jeszcze.

mam jeszcze małe problemy z rzutami rożnymi. Jak załadować z główki a jak z kopyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w równej lini z napastnikami. Już wspominałem, że ta formacja jest ryzykowna na kontry. Tylko dla umiejących grać w obronie. Sam czasami zmieniam na normalną taktykę jak mi nie idzie z przeciwnikiem(zbyt często przechodzi moją obronę).Jak rywal pozwoli to pressing owszem, jednak najczęściej zmieniam na Xabi A. lub Fabio C. i nimi próbuję zabrać piłkę. Wiesz obrońcy pilnują rywala ,a ja wcześniej wspomnianymi piłkarzami staram się przecinać podania, odebrać na sprincie (po prostu lecąc na typa) lub krycie z L2. Jeżeli przeciwnik poda na skrzydło wtedy zamieniam na bocznego obrońce i R1 na wyczucie próbuje wszystkiego ,żeby nie dośrodkował. Podwajanie też polecam ci. Jeden defensor leci na pressing a ty próbujesz przecinać podania, albo kryjesz najbliższego typka do którego może podać. Tak wygląda moja gra w obronie. hehe.

A ta czworke z przodu w linii czy jednak skrzydlowi lekko cofnieci ? Pressing albo gre z kontry stosujesz ?:>

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tym samym klubem jakiś czas temu nie wydawaj kasy w okienkach transferowych!!!

Bo na koniec sezonu jest krucho z kontraktami miałem tak że chyba 15 graczy musiałem przedłużyć kontrakt...

Nie wydaję właśnie żadnej kasy na zawodników. Cały czas czekam na jakieś dobre fundusze, by zainwestować w jakiegoś asa. Mam nadzieję, że to przechodzenie przez wiele sezonów, ma jakiś sens. Póki co gram sezon, i idzie mi dobrze. A wyjąłeś Skauta do szukania talentów? Bo ja wynająłem jednego, i na razie mi znalazł 3 młode talenty (mam gdzieś tak już 2 miesiąc). Myślę, że ten Skaut to całkiem fajna rzecz, bo jeden młody talent w mojej szkółce juniorów ma aż 69, czyli by był najlepszy z mojej drużyny. Ale mogli by chyba dać więcej funduszy na początek, bo na razie będzie nudno, lecieć cały czas przez sezon. Chociaż myślę, że za awans do npower 1 dostanę z może 2 mln. i wtedy bym zainwestował w dobrych młodych piłkarzy. Inwestycja w młodych to dobra taktyka, jak będzie się nimi grało w pierwszym składzie, to rosną takie talenty, że szok. Przynajmniej z tego co mówił kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję właśnie żadnej kasy na zawodników. Cały czas czekam na jakieś dobre fundusze, by zainwestować w jakiegoś asa. Mam nadzieję, że to przechodzenie przez wiele sezonów, ma jakiś sens. Póki co gram sezon, i idzie mi dobrze. A wyjąłeś Skauta do szukania talentów? Bo ja wynająłem jednego, i na razie mi znalazł 3 młode talenty (mam gdzieś tak już 2 miesiąc). Myślę, że ten Skaut to całkiem fajna rzecz, bo jeden młody talent w mojej szkółce juniorów ma aż 69, czyli by był najlepszy z mojej drużyny. Ale mogli by chyba dać więcej funduszy na początek, bo na razie będzie nudno, lecieć cały czas przez sezon. Chociaż myślę, że za awans do npower 1 dostanę z może 2 mln. i wtedy bym zainwestował w dobrych młodych piłkarzy. Inwestycja w młodych to dobra taktyka, jak będzie się nimi grało w pierwszym składzie, to rosną takie talenty, że szok. Przynajmniej z tego co mówił kolega.

Też tak myślałem jak się okazało że jak nie przedłużę kontraktów to nie będę mógł dalej grać bo miałem tylko 17 zawodników z kontraktami to mi cała kasa poszła na te pier**lone kontrakty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem jak się okazało że jak nie przedłużę kontraktów to nie będę mógł dalej grać bo miałem tylko 17 zawodników z kontraktami to mi cała kasa poszła na te pier**lone kontrakty...

Ja powiem jak będzie, jak skończę pierwszy sezon. Mam nadzieję, że nie będzie jakiejś tragedii jeśli chodzi o te kontrakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×