Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nie wiem co sie dzieje ale najpierw mialem 10 win streak ( i to gralem liverpool i tottenham) w 1 lidze i dwa puchary, a pozniej 6 przegranych pod rzad i spadek do 2 ligi, a w drugiej lidze 2 remisy i reszta wygrane, spowrotem jestem w 1 lidze :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko laika dotyczące FUT

gdzie mozna nabyc karty do przedłuzania kontraktów ?????

oczywiście oprócz paczek !!!!!

Edytowane przez Misiek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko laika dotyczące FUT

gdzie mozna nabyc karty do przedłuzania kontraktów ?????

oczywiście oprócz paczek !!!!!

Traiding -> Auction Search -> Search Types : Development Search i wybierasz Contarcts

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowalem do 9. ligi hehe. Pierwszy mecz dostalem 1-5, ale w 88 minucie kolesia rolzlaczylo i mam zwycieztwo:/ Nie wiem jak graja ci w pierwszej, drugie czy trzeciej lidze.

Zatem wracam do podstaw i pytam:

1) Jak wykonuje sie rzut karny. Jak drgne analogiem, to pilka leci w niebo..

2) Jak wykonuje sie rzuty wolne?

3) Jak najlepiej odpierac pilke? Ja latam najpierw kawalek przy kolesiu, cisnac Xa, a potem albo kolko albo R2, ale jak koles wywija ruchy jak na dyskotece, to ucelowanie w niego z kolkiem graniczy z cudem.

4) Jakie taktyki stosowac w trakcie meczu - moja glownie bylo podawanie do wybiegajacego kolesia (L1 albo R1 - nie pamietam teraz), ale jak widac, mizerne korzysci z tego sa. Lepiej wiec jednym tancowac na boisku, czy duzo podan krotkich, albo malo dlugich?

5) Lepiej zaczynac gre online jakimis 3 gwaizdkowymi klubami czy mocniejszymi? Tzn czy tymi slabszymi gra sie latwiej czy trudniej? Bo na chlopski rozum powinno sie grac trduniej jesli dany pikarz ma slaba skutecznosc w strzelaniu, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowalem do 9. ligi hehe. Pierwszy mecz dostalem 1-5, ale w 88 minucie kolesia rolzlaczylo i mam zwycieztwo:/ Nie wiem jak graja ci w pierwszej, drugie czy trzeciej lidze.

Zatem wracam do podstaw i pytam:

1) Jak wykonuje sie rzut karny. Jak drgne analogiem, to pilka leci w niebo..

2) Jak wykonuje sie rzuty wolne?

3) Jak najlepiej odpierac pilke? Ja latam najpierw kawalek przy kolesiu, cisnac Xa, a potem albo kolko albo R2, ale jak koles wywija ruchy jak na dyskotece, to ucelowanie w niego z kolkiem graniczy z cudem.

4) Jakie taktyki stosowac w trakcie meczu - moja glownie bylo podawanie do wybiegajacego kolesia (L1 albo R1 - nie pamietam teraz), ale jak widac, mizerne korzysci z tego sa. Lepiej wiec jednym tancowac na boisku, czy duzo podan krotkich, albo malo dlugich?

5) Lepiej zaczynac gre online jakimis 3 gwaizdkowymi klubami czy mocniejszymi? Tzn czy tymi slabszymi gra sie latwiej czy trudniej? Bo na chlopski rozum powinno sie grac trduniej jesli dany pikarz ma slaba skutecznosc w strzelaniu, prawda?

Chętnie bym Ci odpowiedział na te pytania i w ogóle podpowiedział jak skutecznie grać, gdyby nie to.... że sam gram w 9 lidze (dwa razy udało mi się awansować do 8, ale po sezonie od razu spadałem) :rolleyes:.

Dobija mnie już pomału to, że nie potrafię odebrać piłki przeciwnikowi (no może czasem się uda) i to w jaki sposób przeciwnik odbiera mi - najczęściej wygląda to tak, że zawodnicy przeciwnika są szybsi, sprawniejsi i bez problemu rozbijają każdy mój atak. Masakra. Nawet nie wyobrażam sobie jak to musi wyglądać w takiej 1 lidze, skoro ja teraz mam ogromne problemy, aby wygrać mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiór to kwestia dobrego ustawienia i timingu, pouczcie się na tutorialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam tutoriale.....podstawy znają. Kwestia treningu. Grać grać i jeszcze raz grać .

A najlepiej przy odbiorze nabierać jeszcze na przeciwnika prawą gałką i przy tej przepychance używać L2.

Wlasnie z tym L2 to ostatnio jakoś zauważyłem.....mój gracz wtedy swoją nogą bardziej próbuje się przebić do piłki i ją kryć.....

P.S.

Ostatnio znów mi się celownik przestawił i chyba 3 czy 4 sezon kibluje w 5 lidze. :@

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening czyni mistrza. Też miałem problem ale z 7 ligą. Zaliczyłem chyba z 5 awansów i spadków ale w końcu awansowałem. Trzeba trochę pograć i załapać jak należy poprawnie odbierać piłkę. Ja przeważnie mam wciśnięty przycisk odpowiedzialny za podanie, L2 i w odpowiednim momencie strzał. Mistrzem gry defensywnej nie jestem ale jakoś sobie radzę. Grać i nie zniechęcać się to podstawa. Porażki mogą frustrować, dlatego nie grać na siłę. Robić sobie przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke się ostatnio zdziwiłem.Wziąłem karierę menadżera lechii gdańsk.Wiadomo mały budżet.Klasa światowa.Po pierwszym sezonie skończyłem na 5 miejscu.Jak na taki klub to całkiem całkiem(zadaniem było środek tabeli).Na koniec sezonu kilka ofert.Najciekawsza z Polonii Warszawa (dużo kasy,całkiem mocny skład),jednak zostałem na sezon kolejny.Tym razem sprawa była trudniejsza bo celem była górna część tabeli.Sezon skończyłem na 3 lub 4 miejscu.Kończyły się kontrakty i czołowi zawodnicy nie chcieli przedłużyć.Ok - w sumie i tak byłem pewien że odejdę.Koniec sezonu,sprawdzam oferty,a tam tylko kilka cienkich zespołów z ligi koreańskiej.Trochę to dziwne.Po 1 wyższe miejsce w tabeli niż w 1 sezonie,po drugie udało mi się taka "sztuka"drugi raz z rzędu.Po trzecie miałem w drugim sezonie dobre wyniki typu wisła kraków 3:0 dla mnie.A oferty gorsze.Może mało kogo to obchodzi,ale trochę to słabo zrobione.Liczyłem że 2 sezony w lechii,potem słaba drużyna ligi angielskiej,następnie coś typu bolton,a później arsenal czy coś.A tu klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak mam zrobić by np grać w karierze Juve a moja WG grała w swoim tam innym klubiku?

Dodałem moją WG do jakiegoś klubu z tej najsłabszej ligi angielskiej i gdy chcę ją kupić do mnie to jej nie ma w ogóle w grze jakiś rada?

Pomoże ktoś?

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zaczynaj tryb kariery od początku. Edytuj GW i dodaj do zespołu , którym chcesz grac w karierę. Tryb kariery: 1. Menedżer ( Zawodnik albo Gr. Trener.). 2. Wybierz zespół. 3. Używane składy ( to ważnie !!!) - Domyślny z WG. !! Twoja WG są w tym zespołu . Powodzenia.

Ok dzięki a nie da się zrobić tak żeby moja WG żyła sobie sezon czy dwa własnym życiem a ja bym ją kupił powiedzmy w 2015r.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie ale zauważyłem że po aktualizacji w Sezonach on-line strasznie długo szuka przeciwnika, albo wyświetli mi że znalazł a po chwili że utracono kontakt z przeciwnikiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Jak wykonuje sie rzut karny. Jak drgne analogiem, to pilka leci w niebo..

2) Jak wykonuje sie rzuty wolne?

3) Jak najlepiej odpierac pilke? Ja latam najpierw kawalek przy kolesiu, cisnac Xa, a potem albo kolko albo R2, ale jak koles wywija ruchy jak na dyskotece, to ucelowanie w niego z kolkiem graniczy z cudem.

4) Jakie taktyki stosowac w trakcie meczu - moja glownie bylo podawanie do wybiegajacego kolesia (L1 albo R1 - nie pamietam teraz), ale jak widac, mizerne korzysci z tego sa. Lepiej wiec jednym tancowac na boisku, czy duzo podan krotkich, albo malo dlugich?

5) Lepiej zaczynac gre online jakimis 3 gwaizdkowymi klubami czy mocniejszymi? Tzn czy tymi slabszymi gra sie latwiej czy trudniej? Bo na chlopski rozum powinno sie grac trduniej jesli dany pikarz ma slaba skutecznosc w strzelaniu, prawda?

Postaram się pomóc :)

1) naciskasz strzał i puszczasz. Wtedy analogiem przez ok. 1-2 sekundy celujesz (poćwicz na arenie, w 11 był celownik ułatwiający wyczucie tego)

2) poszukaj na youtube; jak jesteś blisko linii to fajnym pomysłem jest zagrać na 3 zawodników ( L2+L1+podanie); bezpośredni uderzam R1+strzał na niecałe 1/2 siły blisko pola karnego i do tego podkręcenie, żeby poszło obok muru przy słupku - coś jak to:

;)

3-4-5) trening, ćwiczenie, kombinowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorych paczkach mozna trafic na pilkarzy z druzyny tygodnia?

podobno w kazdych

ja ze swoim szczesciem nie trafilem jeszcze zadnego IF'a, co ciekawe nie trafilem tez karty, ktora moglbym sprzedac za wiecej niz 10k, a wydalem ok. pol milliona coinsow na paczki

glupie trofeum :/

-- edit

From this weeks podcast

This will be a result of a upcoming annoucemnt

and for Happy hour Friday 6PM UK and US time there will be a special gold IF with increased odds for the 2 hours

moze tym razem sie uda...

Edytowane przez Gru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie tak że w penych meczach nie pokazuje wam powtórek tylko środek boiska ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ale czasami tak też mi się zdarza, że powtórki się walą czy to powtórki po bramkach czy spalonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ale czasami tak też mi się zdarza, że powtórki się walą czy to powtórki po bramkach czy spalonych.

Apropo spalonych mieliście może taką sytuacje jak ja dziś że sędzia odgwizdał spalonego przy kontrze w której jeszcze mój zawodnik nie przekroczył połowy?

O ile się znam na przepisach to nie ma spalonych na swojej połowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo spalonych mieliście może taką sytuacje jak ja dziś że sędzia odgwizdał spalonego przy kontrze w której jeszcze mój zawodnik nie przekroczył połowy?

O ile się znam na przepisach to nie ma spalonych na swojej połowie...

Masz rację. Mi też się tak zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

From this weeks podcast

This will be a result of a upcoming annoucemnt

and for Happy hour Friday 6PM UK and US time there will be a special gold IF with increased odds for the 2 hours

moze tym razem sie uda...

Gru, skad masz ten news, gdzie to mozna sledzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś konkretny sposób na rzuty wolne ?? Tak żeby wchodziły za każdym razem

Edytowane przez Oli409

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś konkretny sposób na rzuty wolne ?? Tak żeby wchodziły za każdym razem

Co to za fun kiedy wchodzą za każdym razem.....tudzież, gdzie tu realizm ..

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś styczność z następującym problemem... Od niedawna gram w Sezon Pojedynków On-Line. Zauważyłem że długo wyszukuje mi przeciwników, mimo iż ustawienia sieciowe mam na "ręczny" i poniżej "dowolny". Gdy mi w końcu znajdzie przeciwnika po chwili wyskakuje komunikat że utracono połączenie z przeciwnikiem. W końcu wyszukał partnera do grania i tak rozegrałem 5 meczy. Wczoraj wieczorem natomiast chciałem zagrać i o dziwo szybciej znajdował przeciwników ale...jak tylko mecz się rozpoczynał były straszne lagi i zrywało połączenie. Wyświetlało komunikat że wylogowano mnie z usługi EA..coś tam...(niestety system przyznał mi 3 porażki). Poziom zapory firewall pokazuje "ŚREDNI", ale wyczytałem że jest to normalne podczas połaczenia wi-fi (wczoraj raz po wywaleniu mnie z usługi EA poziom zapory firewall był na czerwono /pierwszy raz mi się tak zdarzyło/)

Czy też mieliście kiedykolwiek taki problem? Dodam że gram na PS3, połączenie internetowe za pomocą wi-fi poprzez router TP-Link. Połączenie z internetem cały czas jest ponieważ nie wylogowywuje mnie z PSN (tylko z usługi EA).

Czy to może być wina po stronie EA...?

Podczas meczy w FUT nie mam żadnych problemów z wyszukaniem przeciwników ani żadnych lagów podczas gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gru, skad masz ten news, gdzie to mozna sledzic?

z podcastow

info prawdzie bo od wczoraj jest okazja trafic podrasowanego IF Messi w paczkach gold + turniej online/offline za 7000/4000 coins

ta "promocja" trwa do konca weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z podcastow

info prawdzie bo od wczoraj jest okazja trafic podrasowanego IF Messi w paczkach gold + turniej online/offline za 7000/4000 coins

ta "promocja" trwa do konca weekendu

pilkarze z druzyny tygodnia sa w zlotych paczkach za 7,5 czy 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×