Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

a to masz pecha skoro ci się nie przytrafiło, bo twoja super gra naszpikowana jest takimi błędami bardzo gęsto, a jak chcesz grę bez bugów to proszę, choćby pierwsza lepsza z brzegu - Pixel Junk Eden, znajdz mi tam bug. p.s ... żenująca to jest twoja odpowiedź, no ale cóż fani Fify to w końcu chamy :P ...

Nie znam dokladnej liczby graczy Fify, ale pewnie faktycznie, kilka milionów chamów codziennie odpala konsolę i gra w grę od EA.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odkładam już tą FIFĘ i zapewne kupię PESa. Po tym co się teraz dzieje to szkoda na to marnować czasu. Na 6 meczy przegranych w pięciu napierdalałem na bramkę przeciwnika i nie mógł podejść pod moje pole karne, kilka sam na sam benzemą lub messim i gówno zawsze obok bramki itp. ktoś robi dwie akcje i wygrywa 2:0 lub 2:1 kurwa jaki w tym sens lepiej grać jak ciota i wygrywać bo tak samo wygrywałem. W 3 meczach robili mnie jak pachołka nie mogłem wyjść zza połowy a potem kontra 2 gole i wygrywam mecze... Po prostu muszę od tej gry odpocząć, zapewne jak wbiję za 2 tygodnie to wszystko będzie po staremu ;/

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za żyd :o Boże...

Co za żyd :o Boże...

a jak za dramo bys chcial??? jeszcze moze bym ci mial wyslac KURIEREM??? tepy jestes -jak kolega napisal TAKIE CZASY !!!!! wiec graj na zrysowanej plycie albo szukaj jelenia ktory ci posle za free;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak za dramo bys chcial??? jeszcze moze bym ci mial wyslac KURIEREM??? tepy jestes -jak kolega napisal TAKIE CZASY !!!!! wiec graj na zrysowanej plycie albo szukaj jelenia ktory ci posle za free;]

nie spinaj się o kawałek papieru, wystarczyło by żebyś mu zeskanował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak za dramo bys chcial??? jeszcze moze bym ci mial wyslac KURIEREM??? tepy jestes -jak kolega napisal TAKIE CZASY !!!!! wiec graj na zrysowanej plycie albo szukaj jelenia ktory ci posle za free;]

a jak za dramo bys chcial??? jeszcze moze bym ci mial wyslac KURIEREM??? tepy jestes -jak kolega napisal TAKIE CZASY !!!!! wiec graj na zrysowanej plycie albo szukaj jelenia ktory ci posle za free;]

Ja bym nie chciał, bo nie potrzebuje. Ale jakbym miał i ktoś by potrzebował, to pewnie bym oddał za darmo. A że posiadacz jest dzieckiem i potrzebuje na chrupki, to robi z siebie błazna :) Ot, cała filozofia. Zluzuj zwieracz, hemoroidy to groźna choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak za dramo bys chcial??? jeszcze moze bym ci mial wyslac KURIEREM??? tepy jestes -jak kolega napisal TAKIE CZASY !!!!! wiec graj na zrysowanej plycie albo szukaj jelenia ktory ci posle za free;]

po pierwsze

to nie ja nazwałem cię Żydem a zwracasz się do mnie więc czytaj uważniej kogo cytujesz

po drugie

nie będę grał na porysowanej bo jak nie znajdzie się nikt życzliwy to kupię sobie drugi raz tą grę

po trzecie

zmień sobie kolor czcionki na różowy, bardziej ci pasuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie krew zalewa. Co 3 mecz online zacina się przed samym meczem oczekując na arenie. Też tak macie? Już mnie to wkurw... co chwile musze wyłaczać i załaczać od nowa grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie krew zalewa. Co 3 mecz online zacina się przed samym meczem oczekując na arenie. Też tak macie? Już mnie to wkurw... co chwile musze wyłaczać i załaczać od nowa grę.

Dzis miałem dwa razy podobnie. Raz w czasie meczu mi się zacięło, a za drugim razem przed prezentacją zespołów jak zaczyna się filmik przed grą.

Tak od około 1,5 tygodnia co drugi dzień tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie krew zalewa. Co 3 mecz online zacina się przed samym meczem oczekując na arenie. Też tak macie? Już mnie to wkurw... co chwile musze wyłaczać i załaczać od nowa grę.

Już mnie krew zalewa. Co 3 mecz online zacina się przed samym meczem oczekując na arenie. Też tak macie? Już mnie to wkurw... co chwile musze wyłaczać i załaczać od nowa grę.

siemano ja tez tak mialem i jeszcze mi sie pojawia i to praie od 2tygodni,przed meczem na arenie,zarowno tez po meczu na arenie jak mi ma wejsc w sezon pojedynkow......zawodnika przymuli i ani ruszyc tym niemozna z poczatku myslalem,moze ze wina systemu w konsoli ale widze ze nie ja tylko tak,mam.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak ktoś chętny do grania ligi online w fife to jest fajna stronka ,profesjonalnie robiona ligafifa.pl

dzisiaj skonczył sie kolejny sezon,niedługo zaczyna następny,to możecie dołączyć,zaczynacie od najniższej ligi i się pniecie w górę

tylko oczywiście osoby którym będzie chciało sie grać,a nie że po paru meczach odechce wam sie ,wiec sie zastanówcie heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żebyśmy stworzyli małą ligę fify. ? Taką 20 osobową każdy by się umawiał na mecze, mogłoby wypalić.

Jeśli ktoś jest chętny to dopisywać się.

1.dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żebyśmy stworzyli małą ligę fify. ? Taką 20 osobową każdy by się umawiał na mecze, mogłoby wypalić.

Jeśli ktoś jest chętny to dopisywać się.

1.dejvid1234

Co wy na to żebyśmy stworzyli małą ligę fify. ? Taką 20 osobową każdy by się umawiał na mecze, mogłoby wypalić.

Jeśli ktoś jest chętny to dopisywać się.

1.dejvid1234

2. pyrol_22 jestem ZAAA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działa tylko FUT :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kasowałeś...był sens? Szkoda pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×