Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Informuje iż postanowiłem skasować swój były klub Partyzantke PL i stworzyć nowy klub Veteranos PL :) wszystkich serdecznie zapraszam ;D!

prosbe o dodanie juz wyslalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mógłby mi ktoś podrzucic sejwa ze swoją wirtualną gwiazdą (min. 50 %)na maila, bo stworzyłem nowe konto psn a wbijanie tych wyzwan od nowa jest troche czasochłonne :/

Mam nadzieję, że ktoś pomoże ;)

Pozdro

mail : hubertus9@poczta.onet.pl

Edytowane przez DiMarija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki (może ten temat już był ale nie mogłem znaleźć) - Czy istnieje mozliwość aby po wykorzystaniu 3 zmian wyboru wspieranego klubu znowu zmienić dryżyne którą chcę wspierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki (może ten temat już był ale nie mogłem znaleźć) - Czy istnieje mozliwość aby po wykorzystaniu 3 zmian wyboru wspieranego klubu znowu zmienić dryżyne którą chcę wspierać?

sezonowiec, że aż piszczy :D

a tak zupełnie serio to nie. 3 zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sezonowiec, że aż piszczy :biggrin:

He he powiedzmy że 1 wykorzystanie to błąd niewiedzy bo seria 12 fify to moja pierwsza na PS3, a póxniej stwierdziłem ze Real madryt to nie jest TA drużyna :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś z was czy na xboxie tez takie jaja są z serwerami ?? i problemy z gra dzisiaj chciałem z sąsiadem zagrać towarzyski to gra się zawieszała nawet przy wyborach klubów nawet herbów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie pecha bo u mnie wszystko smiga az milo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi po co się odzywasz skoro nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, poza tym już to widzę jak u ciebie zawsze wszystko chodzi zwłaszcza serwery, no ale posty jakoś trzeba nabić. Bez odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli myślisz że na XBOX360 nie ma problemów z graniem on-line , to myli sie. Specialnie zakupiłem X-a dla grania po sieci w FIFA12. Powiem tak: jest różnica , ale nie za duża. W gamingu są, ale to za sprawą pada od X-beka.Jeżeli na PS3 w FIFA12 strzelić goła dobremu graczu (manual) to jest wyczyn, to na klocku wpada i po 3-4 bramki. XBOX powędrował do kołegi. Bez sensu. Sprawdzono na mnie. Jeżeli chcesz pograć mecz off-line, proponuję cię przed meczami wyłączyć połączenie internetowe w menu konsoli. PS :psbutton: -Połączenie internetowe- Wyłączone. Bo serwery EA , są jak prezerwatywa, zawszę w pogotowiu a nie zawsze potrzebny. :biggrin: . Jeszcze jedna ważna rzecz. Jeżeli chcesz żeby cię nie wywalało z neta (chodzi o FIFA, bo servery EA ,jak i sama ta "firma", to dno i sif), zawszę przed grą on-line sprawdzaj połączenia i NATĘŻENIE SYGNAŁU ! Jeżeli masz mniej niż 80 % natężnie sygnału to nie proponuje granie w FIFA na on-line.

Co Ty, z translatora lecisz? "kołegi" matko boska...

Nie ma co się niepotrzebnie spinać, to forum o ps3 a nie X-klocku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

moze to nie polak?..

ja mam dziwna sytuacje w fifie.

Gram tylko online, jestem teraz w 3 lidze. W 2 bylem 2x i przegrywalem KAZDY mecz (wygralem tylko 1). Za to z awansem do 2 ligi nie mam problemow (ostatni bilans 6-1-1).

Jak to mozliwe ze jest az taki skok umiejetnosci z 3 do 2 ligi. Moze w 2 i 1 lidze graja same koksy co uzywaja specjalnych ustawien itp ? Nie gram na manualu btw.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś z was czy na xboxie tez takie jaja są z serwerami ?? i problemy z gra dzisiaj chciałem z sąsiadem zagrać towarzyski to gra się zawieszała nawet przy wyborach klubów nawet herbów nie było.

U mnie na Xboxie nie ma żadnych problemów z grą online. W ostatnich dniach nie rozłączyło mnie ani razu, serwery codziennie mi działają i jedynie tylko czasami trzeba dłużej poczekać aż znajdzie przeciwnika do gry na manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mozliwe ze jest az taki skok umiejetnosci z 3 do 2 ligi. Moze w 2 i 1 lidze graja same koksy co uzywaja specjalnych ustawien itp ? Nie gram na manualu btw.

Jak jeszcze w to grałem, to miałem dokładnie tak samo jak ty. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, jestem w 2 lidze, losuje mi ludzi z 4-5 ligi a ja z nimi przegrywam.

Dobry tok myslenia milordzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Otóż storzyłem swój zespół w Centrum Tworzenia, zaś gdy chce go pobrać w grze to PS3 zawiesza mi się i nie wiem co mam robić. Próbowałem już z 10 razy i cały czas to samo. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi66 dzieje się tak dlatego, że mało osób gra na manualu i może Ci dolosowywać przeciwnika z innej ligi. Skiba gra na asystach i ten problem nie leży w matchmakingu, który jest raczej dobrze zrobiony.

@Skiba94 graj jednym, dwoma zespołami, zrób sobie formacje oraz taktykę i z czasem zaczniesz wygrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Do tej pory grałem w FIFĘ 12 na PC, około 500 meczów, cały czas w pierwszej lidze (wiem, trochę się chwalę ;p) ale zaczęło łączyć mnie z dziadami, którzy wychodzą po 2 bramkach przewagi i stwierdziłem, że zakupie na PS3. Zagrałem jeden mecz, był ok. Drugi już porażka, wyszedłem po kilkunastu sekundach, bo to był pokaz slajdów a nie gra. Dalej to samo. Raz mam zaporę na średnim, raz na wysokim. Używam bezprzewodowego połączenia z liveboxem. Czy otwarcie portów mi pomoże? Jeżeli tak to których? Nie po to wydałem dzisiaj 169zł na tą samą grę, żeby mi tak ścinało...

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbić trofeum "precyzyjny odbiór? Za każdy udany odbiór mój gracz ma statystke 1/2 (1 udany odbiór na dwie próby). Czemu do cholery zalicza to jako dwie próby? Próbowałem na 2 pady, próbowałem z komputerem na najniższym poziomie, próbowałem starym systemem obrony i zawsze za udany mam 1/2!! Jak w takim razie mam mieć 80% udanych odbiorów?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbić trofeum "precyzyjny odbiór? Za każdy udany odbiór mój gracz ma statystke 1/2 (1 udany odbiór na dwie próby). Czemu do cholery zalicza to jako dwie próby? Próbowałem na 2 pady, próbowałem z komputerem na najniższym poziomie, próbowałem starym systemem obrony i zawsze za udany mam 1/2!! Jak w takim razie mam mieć 80% udanych odbiorów?!

Jakby nie patrzeć to 1/2 to jest 50% :) matematyka się kłania więc żeby mieć 80% to wykonaj 4/5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trofeum jest zbugowane w trybie offline, najlepiej jest zrobić je w meczu online. Jakby co to jestem chętny do pomocy. psnid: lukaszasada:)

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja je zrobiłem offline bez żadnych problemów, na początku meczu gdy stracisz piłkę odbierasz tylko gdy jesteś w 100% pewny że zdobędziesz piłkę, po pięciu udanych odbiorach sprawdzasz w statystykach czy masz te 4/5 i podajesz sobie piłkę w obronie do końca meczu, po kilku próbach się uda ;) i o ile się nie mylę starym systemem obrony tego się zrobić nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Otóż storzyłem swój zespół w Centrum Tworzenia, zaś gdy chce go pobrać w grze to PS3 zawiesza mi się i nie wiem co mam robić. Próbowałem już z 10 razy i cały czas to samo. Jakieś pomysły?

Ponawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to 1/2 to jest 50% :) matematyka się kłania więc żeby mieć 80% to wykonaj 4/5 :)

No własnie tylko jak to zrobić jeżeli:

pierwszy odbiór - statystyka 1/2

drugi - 2/4

trzeci 3/6

czwarty 4/8

piąty 5/10

itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tylko jak to zrobić jeżeli:

pierwszy odbiór - statystyka 1/2

drugi - 2/4

trzeci 3/6

czwarty 4/8

piąty 5/10

itd.

O kurwa widac ze do szkoły nie chodziłeś nie wiem jak ci to wyszlo. 1/2, 2/3, 3/4, 4/5 albo 1/1, 2/2, 3/3, 4/4, 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa widac ze do szkoły nie chodziłeś nie wiem jak ci to wyszlo. 1/2, 2/3, 3/4, 4/5 albo 1/1, 2/2, 3/3, 4/4, 5/5

Dobrze liczył, zakładając że gra zalicza jeden odbiór jako dwa za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×