Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Macie ostatnio taki problem, że czasami wam nie przyznaje expa za mecz? Mam tak czasami od paru dni w sezonach pojedynków i w ultimate team ( również przy turnieju single mi nie przyznało kilka razy ). Oczywiście limitów nie wykorzystałem, połączenie z netem ciągłe, nie wiem co jest grane, ale nigdy nie było z tym problemów... Mam 24 level i połowa pkt nie jest przyznawana...

Niestety, czytałem wywiad wczoraj z twórcami i była tam informacja na temat twarzy : " we didn't add any new 3d faces in this DLC" :/

no to zajebiscie, ciekawe co dodali oprocz stadionow - ktore i tak wiekszosc graczy ma w dupie - pare druzyn i tryp wc online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że przynajmniej będą oryginalne koszulki... Nie bez powodu nie pokazali reprezentacji Polski ? Obym się mylił, ale skoro nie będzie nowych twarzy, a jak wiadomo lwia część naszych reprezentantów ma randomowe twarze z edytora :/, to różnie może być z tym DLC...

Mam nadzieje również, że przynajmniej skille naszych zawodników z BVB będą wreszcie na odpowiednim poziomie :)

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że przynajmniej będą oryginalne koszulki... Nie bez powodu nie pokazali reprezentacji Polski ? Obym się mylił, ale skoro nie będzie nowych twarzy, a jak wiadomo lwia część naszych reprezentantów ma randomowe twarze z edytora :/, to różnie może być z tym DLC...

Mam nadzieje również, że przynajmniej skille naszych zawodników z BVB będą wreszcie na odpowiednim poziomie :)

Trochę to dziwne...gra będzie na licencji z euro w Polsce i na Ukrainie...i bez żadnych oryginalnych twarzy Polaków (za wyjątkiem paru osóB) ? Pewnie do tego trykoty też zostawią po staremu...

Bo co oni mogą tam jeszcze dodać. Oprócz stadionów i oprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to "tylko" dlc, cieszmy się, że w ogóle powstanie, miejmy nadzieje, że jednak będą dla Polski nowe stroje ( o twarzach i zmianach w gameplayu zapomnijmy). Z wywiadu wynikało również, że DLC będzie miało swoją bazę zawodników, więc jest szansa, że wszystkie statystyki będą również nowe. Zresztą nie wszystkie dane są potwierdzone, dowiemy się pod koniec kwietnia lub wcześniej jak pokażą łaskawie jakiś gameplay z naszą reprezentacją :)

Wracając do mojego problemu: nie macie ostatnio bugów z expem ( 24 level i często jak wchodze w ea football club to wogóle nie wyświetla mi , że rozegrałem dany mecz ---> exp nie leci )????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadionyy ;)

ooo Terry z opaską kapitana <3

Stadiony odwzorowane idealnie. Najładniejszy oczywiście ten z Gdańska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez sensu jest fakt że w trailerach jakie krążą po sieci nie zobaczy się nawet wspolgospodarzy .....a nawet szwecja się w nich znalazła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to "tylko" dlc, cieszmy się, że w ogóle powstanie, miejmy nadzieje, że jednak będą dla Polski nowe stroje ( o twarzach i zmianach w gameplayu zapomnijmy). Z wywiadu wynikało również, że DLC będzie miało swoją bazę zawodników, więc jest szansa, że wszystkie statystyki będą również nowe

Jeżeli miałbym stawiać jak to będzie zrobione:

1. Zrobione zostaną kopie zawodników. Powstaną ich odpowiedniki "turniejowe".

2. Powstaną nowe drużyny narodowe - też turniejowe. Ich skład będzie zgodny z oficjalnymi składami reprezentacji na EURO

3. Będą stadiony, będą koszulki. Nie sądzę, żeby licencja nie obejmowała całości EURO.

4. Pewnie zaserwują nam częstsze update'y atrybutów zawodników (w ich wersji turniejowej).

Punkt 3 generalnie mam gdzieś.

Takie podejście pozwoli [technicznie] bez problemu rozdzielić graczy którzy zakupili DLC.

Jednym słowem moim zdaniem szału nie będzie i przypuszczam, że z Creation Centre będzie można ściągnąć sobie takie EURO (poza pkt.3) - a kto wie, może nawet lepiej zrobione.

Z mojego punktu widzenia jedynym argumentem za zakupem tego DLC będzie możliwość grania online tymi turniejowymi drużynami. Trochę mało.

Tryb expedition dotyczy tylko offline, więc max godzinę tam pewnie spędzę. Ile można z CPU grać.

Ktoś coś wie o soundtracku związanym z EURO? To był jeden z głównych argumentów u mnie żeby kupić WC 2010...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja... Za to samo na płytce chcieli by 200zł więc pomyśl czy to czasami nie ciebie Poje*ało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja... Za to samo na płytce chcieli by 200zł więc pomyśl czy to czasami nie ciebie Poje*ało...

Ależ z nich łaskawcy :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ z nich łaskawcy :rofl:

Wydaje mi się że lepsze 80zł niż 200 lub jak by nic nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę was o pomoc bo już po prostu nie mam sił. Problem wygląda następująco: Znajomy ma Fife 12 i u niego działa wszystko normalnie, nic się nie zacina. Kiedy od niego pożyczę płytkę żeby sobie pograć z kumplami u mnie, to gra czasami ma ściny na 10sec. a czasami zacina się tak - że muszę resetować konsolę, czasami zdarzy się raz, a czasem tak że co chwilę i dziś po szóstym resecie już po prostu jestem na tyle wkurwiony, że chyba zrezygnuje. Nie rozumiem dlaczego u kumpla działa wszystko ok, a u mnie nie. Oboje mamy Slimke 250gb...

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Może masz coś z laserem? Mój znajomy ma uszkodzony laser i właśnie ma takie dziwne zcinki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przejmował ;]

Identycznie jest u mojego kolegi. Miał (bo już 4 miesiące minęły) nowiutką slim 160gb i w zestawie była fifa 11 która momentami po prostu się przycięła na jakieś 10 sekund, następnie pożyczyłem od niego tą fife aby sobie pokopać i na mojej konsoli zero jakikolwiek zacięć. Minęły 4 msc, na jego konsoli bez zmian, czyli się tnie a na mojej również po staremu, wszystko ładnie śmiga. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Mam pewien problem z fifka 12. Problem polega na tym,ze grajac Milanem nie zawsze i nie w kazdym miejscu moge przelaczyc sie na Ibrahimovica. Nie wiem czy to bug w grze czy co ale za cholery nie moge sobie z tym poradzic. Dzieje sie tak najczesciej gdy bramkarz druzyny przeciwnej wybija z trojki pilke . Gdy chce zaatakowac obronce za cholery nie moge przelaczyc na Ibrahimovica ani prawa galka ani L1. Czy ktos mial taki problem albo wie o co moze chodzic?Formatowalem juz dysk nawet i tworzylem nowy profil ale problem wystepuje nadal. z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha wygrales, formata zrobiles bo nie mogles przelaczyc na ibrahimovicia :-))))))))))))))))))))))))

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę was o pomoc bo już po prostu nie mam sił. Problem wygląda następująco: Znajomy ma Fife 12 i u niego działa wszystko normalnie, nic się nie zacina. Kiedy od niego pożyczę płytkę żeby sobie pograć z kumplami u mnie, to gra czasami ma ściny na 10sec. a czasami zacina się tak - że muszę resetować konsolę, czasami zdarzy się raz, a czasem tak że co chwilę i dziś po szóstym resecie już po prostu jestem na tyle wkurwiony, że chyba zrezygnuje. Nie rozumiem dlaczego u kumpla działa wszystko ok, a u mnie nie. Oboje mamy Slimke 250gb...

Pomocy!

NIestety mam tak samo na innych grach jest wszystko ok też mam slimke 250giga, gra się zawiesza nic nie mogę zrobić tylko wyłączyć konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak mam konsole tylko dla fify ,wiec co za problem :))

ale ten twoj problem to norma, nie przelaczysz na niego jak chcesz przykryc to musisz przybiec kims ze srodka pola hehe nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale tez to mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina firmware, bo u mnie co chwilę się zacina i trzeba robić reset. Często też na arenie przed samym meczem trzeba czekać z 5 minut aż załaduje mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem jak prubuje dodac przyspiewki to mi sie gra zacina i nie wiem o co chodzi bo nie da sie wgrac przyspiewek bo sie zacina konsola prosze was pomuscie mi :) z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce ktoś popykać, to dodajcie do znajomych ;D

PSD ID - crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten twoj problem to norma, nie przelaczysz na niego jak chcesz przykryc to musisz przybiec kims ze srodka pola hehe nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale tez to mam

Dzieki wielkie ... Twoja odpowiedz bardzo duzo mi dala , nie bede juz szukal przyczyny w swojej konsoli przynajmniej . Dzieki Twojej odpowiedzi wiadomo ,juz ta gra ma jakis dziwny bug na Ibrahima :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×