Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

hej

to nie pad bo u mnie tez sie to dzieje czasem, jesli wciskasz przyciski na padzie jak opetany to po zmianie zawodnika reakcje z opoznieniem wychodza, stad te wslizgi i inne dziwne zagrania. taktyki tez mi sie pokazuja jesli za szybko na padzie dzialam.

pozdro

Zagralem troche spokojniej i rzeczywiscie, tylko 1x wyskoczylo mi menu taktyka. Tylko jesli zupelnie nie dotykam krzyzyka, to jakim prawem tak sie dzieje ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem troche spokojniej i rzeczywiscie, tylko 1x wyskoczylo mi menu taktyka. Tylko jesli zupelnie nie dotykam krzyzyka, to jakim prawem tak sie dzieje ... ?

Najlepiej sprawdź w innej grze. Miałem dokładnie to samo na nowym padzie i myślałem, że to wina Fify. Jednak w Dark Souls miałem to samo i nie dało się po prostu grać. Pad ma 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam problem, otóż gram sobie w sezony pojedynków gdy brakowało mi 3 pkt do wejścia do 2 ligi miałem 4 mecze do rozegrania ludzie wychodzili lub rozłączało serwery EA i zaliczało mi przegraną, to samo gdy utrzymałem się w lidze ktoś opuszcza mecz a ja nagle mam przegraną. Co z tym zrobić bo wkurwia mnie to już na maksa z 90 porażek z 25 jest przez serwery EA....

Teraz inne pytanie:

Czy warto kupować te paczki za 15k w Ultimate Team? Ilu piłkarzy złotych wlatuje?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam problem, otóż gram sobie w sezony pojedynków gdy brakowało mi 3 pkt do wejścia do 2 ligi miałem 4 mecze do rozegrania ludzie wychodzili lub rozłączało serwery EA i zaliczało mi przegraną, to samo gdy utrzymałem się w lidze ktoś opuszcza mecz a ja nagle mam przegraną. Co z tym zrobić bo wkurwia mnie to już na maksa z 90 porażek z 25 jest przez serwery EA....

Teraz inne pytanie:

Czy warto kupować te paczki za 15k w Ultimate Team? Ilu piłkarzy złotych wlatuje?

Warto na jak bierzesz paczkę to masz opis na dole bodajże w lewym dolnym rogu ilu piłkarzy złotych wylatuje. Mi się nigdy nie zdarzyło tak ze jak ea servery się rozłączały to ze mi na moja winę uznawało. albo w ogóle meczu nie uznaje system albo po prostu tobie się rozłącza internet i dlatego masz lose.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba strzału z przewrotki to L2 + kółko czy R1 + kółko ? czy bez znaczenia ? jaka różnica między L2 a R1 ? R1 to m.in strzał 'finezyjny' a L2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 to chyba do zwodow raczej tylko :)

Próba strzału z przewrotki to L2 + kółko czy R1 + kółko ? czy bez znaczenia ? jaka różnica między L2 a R1 ? R1 to m.in strzał 'finezyjny' a L2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym wątku już gdzieś znalazłem że L2 + dwa razy kółko.. stąd moje zapytanie i wątpliwość... Grając z L2 + kółko wydawało mi się że częściej zawodnik próbuje strzałów z woleja , ale może to tylko moje subiektywne odczucie...

Edytowane przez nonamed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba strzału z przewrotki to L2 + kółko czy R1 + kółko ? czy bez znaczenia ? jaka różnica między L2 a R1 ? R1 to m.in strzał 'finezyjny' a L2 ?

za pomocą klawisza L2 możesz wykonywać bardziej zaawansowane tricki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz idealną pozycję by zrobić przewrotkę to prawdopodobnie wystarczy tylko strzał... w innej sytuacji trzeba trzymać L2 + strzał żeby podjąć próbę finezyjnego strzału...

wg mnie to będzie idealna pozycja + L2 + 2x strzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dot. FUT, czy warto kupowac czarne karty? ceny sa strasznie zawyżone a nigdzie nie widze informaci co tak na prawde daje ta karta.

przykladowo jesli ststystyki dwoch kart zlotej i czarnej sa takie same to ma to znaczenie dla gry która wybiore?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

za pomocą klawisza L2 możesz wykonywać bardziej zaawansowane tricki

triki można wykonywać tylko za pomocą L2

mam pytanie dot. FUT, czy warto kupowac czarne karty? ceny sa strasznie zawyżone a nigdzie nie widze informaci co tak na prawde daje ta karta.

przykladowo jesli ststystyki dwoch kart zlotej i czarnej sa takie same to ma to znaczenie dla gry która wybiore?

Jeżeli masz 2 piłkarzy np. krystyne lub messiego i obie są złote to normalne karty a te czarne to są karta w formie i one maja zawsze lepsze statystyki

W tym wątku już gdzieś znalazłem że L2 + dwa razy kółko.. stąd moje zapytanie i wątpliwość... Grając z L2 + kółko wydawało mi się że częściej zawodnik próbuje strzałów z woleja , ale może to tylko moje subiektywne odczucie...

L2 daje też do strzału z daleka weź sobie jakiegoś zawodnika co ma dobry strzał z daleka i weź naciśnij L2 i strzał i zobacz jak leci a potem sam strzał o wilee lepiej leci z L2 ja tylko z L2 jak chce mocno uderzyc w polu karnym i z daleka

Edytowane przez Mlody123
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiś filmikach , tutorialach dot. strzału z przewrótki / półprzewrotu , mówią o strzale z kombinacji L2 + kółko ... to co ? z R1 jak dobrze dośrodkuje zawodnik nie podejmie próby strzału z przewrotki.. ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wrzutki O + R1, czym się różni taka wrzutka od zwykłej O? Ja od tej odsłony Fify przestałem wrzucać z R1 bo jak dla mnie nie ma różnicy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

triki można wykonywać tylko za pomocą L2

nie tylko za pomocą L2 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś patch na ps3 żeby pojawiło się na koszulkach Realu logo bwin?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś patch na ps3 żeby pojawiło się na koszulkach Realu logo bwin?

Nie ma patcha. Mozna tylko podziekowac naszym politykom - kretynom za ustawe antyhazardowa :fool: .

Jedynym wyjsciem jest ustawienie innego niz polski jezyka na poczatku gry ( tylko polska wersja jest skopana, ja pier%#¤¤&":fool: ).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma patcha. Mozna tylko podziekowac naszym politykom - kretynom za ustawe antyhazardowa :fool: .

Jedynym wyjsciem jest ustawienie innego niz polski jezyka na poczatku gry ( tylko polska wersja jest skopana, ja pier%#¤¤&":fool: ).

Mogłeś kupić grę za granicą i tam jak włączysz język PL to są reklamy na koszulkach all zespołów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś kupić grę za granicą i tam jak włączysz język PL to są reklamy na koszulkach all zespołów.

Dobrze wiedzieć na przyszłość,do następnej odsłony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko za pomocą L2 ;)

To jak jeszcze można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jeszcze można ?

dla przykładu podam fake cross - kwadrat + X + lewy analog w dół

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przykładu podam fake cross - kwadrat + X + lewy analog w dół

To to jest zwód a nie trik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to jest zwód a nie trik.

LOL , to jest zwód ok... a kolego pod L2 + prawy drążek w większości co masz... ? :/ TRIKI ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL , to jest zwód ok... a kolego pod L2 + prawy drążek w większości co masz... ? :/ TRIKI ? :)

A co nie, to nie są triki to co to jest ??

Takie tam w klubie wyszedłem sobie z bramki bo mi się nudziło.

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/114626892

A tu druga jeszcze lepsza fajna akcja i zajebisteEEEEEE wykończenie jak na żywo.

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/114627191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×