Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi że nie było paczek z 24 zawodnikami za 15 zł, a że za 25 zł z zawodnikami to moze i były ale chyba jakies happy hour bo ja takich nie widziałem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi że nie było paczek z 24 zawodnikami za 15 zł, a że za 25 zł z zawodnikami to moze i były ale chyba jakies happy hour bo ja takich nie widziałem;)

Nie za 25zł, tylko za 25k (25 tys coinsów). Kosztowały chyba 13zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim graczom sceptycznie nastawionym do nowego trybu obrony polecam zastosować powyższą poradę. Zmiany wyglądają niepozornie, ale w praktyce są zbawienne w skutkach. Jak wielu osobom, mnie też nie wychodziła na początku gra w defensywie (mimo szybkiego opanowania nowej klawiszologii), ale po zamianie kluczowych przycisków gra zrobiła się znacznie łatwiejsza przez co i przyjemniejsza.

Pod R1 wiekszosc osob ma chyba sprint wiec ciezko sie bedzie przestawic ;/ na jakim Ty masz sprint?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dowiadywalem jak sytuacja wyglada w UK , otoz przy zlozeniu preordera otrzymamy 4 zlote paczki co miesiec przez pol roku i sa to te paczki gdzie oprocz zawodnikow sa kontrakty , koszulki , emblematy i inne pierdoly. Moze dla starych wyjadaczy w FUT to nic wielkiego ale dla takich osob jak ja , ktore dopiero zaczna w 12 przygode z FUT to calkiem przyzwoita propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zderzenie w pełnej krasie :)

http://www.ea.com/in...os/ugc/93825469

no dokładnie, akcja fajniutka :) Praktycznie jak w realu :D

No jeszcze z 5-6 dni i może zadzwonią wcześniej jak zwykle z PSX Extreme :D

a i jeszcze jedno:

Cały czas próboję sztuczek z tego Filmiku:

http://www.gram.pl/news_8A7gJ,,0_Jak_wykonywac_nowe_sztuczki_w_FIFA_12.html

Niestety nic ani razu mi się nie udało ehh...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod R1 wiekszosc osob ma chyba sprint wiec ciezko sie bedzie przestawic ;/ na jakim Ty masz sprint?

Metoda tyczy sie osob grajacych klasycznie, czyli sprint pod r2. Skoro Ty masz pod r1, to po prostu ustaw contain na r2, czy inny nieuzywany przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim:

Contain, który domyślnie ustawiony jest pod "X", to zupełnie bezużyteczny przycisk. Śmiało można, a nawet trzeba go przestawić.

Na EA forum ktoś zamieścił instrukcję nowej konfiguracji przycisków i gra się 100% lepiej. X ustawiamy pod R1. R1 pod O, O pod X.

Przy takim ustawieniu mamy standardowy odbiór iksem, wymaga to oczywiście wyczucia, ale jest dość proste.

Pod O jest podwojenie, czyli tak jak w jedenastce.

Pod R1 contain - tego się nie używa.

Dla Mnie Contain to świetna sprawa, zwłaszcza w defensywie. W polskiej wersji jest to passing.

Niech mi ktoś powie, ogólnie przy tym nowym systemie jak odbierać piłke ? ogólnie osobiście kombinuje pomiędzy O i X i w różnych sytuacjach wychodzi ;) Najlepiej jakby ktoś powiedział co kiedy używać ;)

Najchętniej wróciłbym do Legacy, ale niestety w multiplayerze będzie Tactical także postawione ;)

Ogólnie to podoba mi sie nowa Fifa. Piłkarze grają całkiem inaczej, żywiej i przede wszystkim - inaczej. Widać te nowe kolizje i sztuczki.

Jedynie co mnie boli to mocny nacisk na taktyke i ten nowy tryb, chociaż do niego pewnie sie wkońcu przekonam.

Obgrywałem demko PL i widziałem że na koszulkach Arsenalu normalnie "Fly Emirates" było ;) Rozumiem że w Finalnej edycji zabraknie nawet takich reklam ?

Co do paczek.. saintgb1972 - mógłbyś podać szczegóły ? bo też zaczynam ;) Ogólnie z tego co piszecie, to wynika że nie warto w nie inwestować tylko potem na PSS kupić paczki z zawodnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie planuje ktoś grać w Ultimate Team 12, a paczki mają się zmarnować to piszcie na PM. Wymyslimy cos zeby się odwdzięczyć : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

energy910 ja w FUT jestem nowicjuszem jednak z tego co sie zorientowalem to przy tworzeniu teamu najpierw trzeba wybrac odpowiednie ustawienie zespolu czyli poprostu takie przy ktorym nam sie gra najlepiej a pozniej szukac do niego zawodnikow najlepiej takich , ktorzy beda ze soba wspolgrali i bedzie dzieki temu wysokie chemistry. W tych paczkach , ktore sa przy preorderze bedzie bodajze 3 lub 4 pilkarzy a reszta to beda kontrakty i inne duperele. O ile kontrakty moga sie przydac to reszta juz niekoniecznie . Nawet jesli kupisz paczke z 12 zawodnikami na PSS to nie masz gwarancji , ze trafisz na takich jakich potrzebujesz . Lepiej poswiecic troszke czasu na aukcje mozna wyrwac ciekawych graczy za calkiem przyzwoita ilosc coinsow. Mysle , ze na poczatku bedzie troszke latwiej bo nie wszyscy sprzedajacy beda znali wartosc zawodnikow wystawionych do licytacji.

Kiedys byl na forum poradnik do FUT napisany chyba przez lipek90 ale nie moge go zlokalizowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry w obronie ja przynajmniej dużo wychodzę drugim zawodnikiem R2 i asekuruje sektor z którego wychodzi do obioru.

A w jaki sposób asekurujesz ten sektor z którego wychodzi Ci obrońca, aby wspomóc innego zawodnika (przycisk R2)? Chyba jeśli przełączysz sterowanie na jeszcze innego zawodnika to tamci dwaj już przestają odbierać piłkę przeciwnikowi?

e: Jarek- zmień poziom na semi-pro/pro i przełącz przyciski. Zobaczysz ogromną różnicę. Na wyższych poziomach obrona kompa, który robi 5 zwodów na sekundę, to jest lekki masochizm i zabiera całą przyjemność z gry. Na semi już spokojnie da radę pociągnąć akcje skrzydłami i dobrze dośrodkować albo minąć napastnikiem linię obrony i wybiec do prostopadłej.

faktycznie trzeba będzie chyba tak zrobić skoro tak wielu to zachwala :)

Edytowane przez Jarek-73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy sterowany przez komp. obrońca mojej druzyny idzie po odbiór , asekuruje (a przynajmniej się staram) go np. z tyłu i jego sektor swoim piłkarzem nad którym mam kontrole w danym momencie ;)Popróbuj. Dobre ustawianie bloku defensywy połowa sukcesu moim zdaniem , odbioru jeszcze nie opanowałem na zadowalającym poziomie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób asekurujesz ten sektor z którego wychodzi Ci obrońca, aby wspomóc innego zawodnika (przycisk R2)? Chyba jeśli przełączysz sterowanie na jeszcze innego zawodnika to tamci dwaj już przestają odbierać piłkę przeciwnikowi?

Teoretycznie cała obrona powinna się przesunąć, ale w pratyce to trzeba uważać, bo się spore dziury robią. Ja podwajam tylko w przewadze (np lewy pomocnik i obrońca w narożniku) i przy obronie Częstochowy pod polem karnym. W środku pola bardzo rzadko kiedy jest sens się tak wypuszczać.

Co do zmian, to ja zmieniam aktywnego gracza na tego co podwaja, w ten sposób jakoś 2vs2 daje rade pressing zrobić przy liniach bocznych. Tylko trzeba dobryu moment na zmiane gracza wybrać, żeby ten ,którego przejmuje CPU, zdążył pokryć drugiego przeciwnika. Zrobimy o sekunde za późno i będzie mu biegł za plecami.

Dla Mnie Contain to świetna sprawa, zwłaszcza w defensywie. W polskiej wersji jest to passing.

Niech mi ktoś powie, ogólnie przy tym nowym systemie jak odbierać piłke ? ogólnie osobiście kombinuje pomiędzy O i X i w różnych sytuacjach wychodzi ;)

Ustaw sobie jak pisał lipek. Dalej grasz normalnie jak kiedyś X zabiera piłkę []/O wślizg. Różnia jest taka, że sam musisz za graczem biec, trzymanie X nie wystarczy. Ale to duży plus, bo teraz trzeba pilnować ustawienia obrony. Wypuścisz się za daleko, komputer to bezlitośnie wykorzysta i poda do gracza, który wbiegnie w lukę. Czasem starczy wyjście za daleko jednym obrońcą i masz pojechane. Ten element gry mi się najbardziej podoba :smile: Szanuj piłkę w ataku, bo jak źle podasz i nie ustawisz obrony, to ciężko wybronić. W sumie w nowej FIFIe najbardziej boję się kontr, bo są strasznie skteczne. Jak w realu. I nie zapominaj o Jockey'u w pobliżu własnej bramki, który sam w sobie często wystarczy do odebrania piłki przy zwodzie kompa lub próbie dośrodkowania. Właściwa postawa w obronie to też ważna sprawa.

Tak btw. czy tylko mi się zdaje, że komputer ZAWSZE biega? On nawet jak rozgrywa piłkę obrońcami, to zasuwa tak, że nie mogę nadążyć. Szczególnie denerwujące, gdy doda się chroniczne zwody. Chyba specjalnie tak ustawili, żeby zmusić ludzi do używania Contain:smile: Gdyby nie sposób gry CPU, to pewnie byłoby bardzo sporadycznie potrzebne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuje z tym nowym ustawieniem przycisków dziś. Czyli X-odbiór piłki, Kwadrat-przywołanie II obrońcy, O- zostaje wślizg , a contain przesuwamy na R2 tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy sterowany przez komp. obrońca mojej druzyny idzie po odbiór , asekuruje (a przynajmniej się staram) go np. z tyłu i jego sektor swoim piłkarzem nad którym mam kontrole w danym momencie ;)Popróbuj. Dobre ustawianie bloku defensywy połowa sukcesu moim zdaniem , odbioru jeszcze nie opanowałem na zadowalającym poziomie

dzięki :ok:

ale czy jeśli przełączysz sterowanie na innego swojego zawodnika (tak aby wypełnił powstałą lukę) to czy tamten który wybiegł z obrony aby podwoić krycie nie zaprzestaje pressingu - przecież nie sterujesz już zawodnikiem, któremu ten z obrony wybiegł aby pomóc?

Kilka dni temu zadałem pytanie w temacie Fify11, ale w związku z demem 12 życie w tamtym temacie niemal zamarło, a więc powtórzę je tu:

Czy chcąc grać ze znajomymi online (np. trzema), przy założeniu, że każdy gra na swojej konsoli, z własnego domu to czy muszę założyć osobny pokój gracza z dostępem dla znajomych, czy też jest jeszcze jakiś inny sposób? Przy okazji jeszcze inne pytanie odnośnie tego problemu. Czy jeśli założę taki pokój i będzie nas trzech (lub więcej) to grając 1v1 gra tylko dwóch z nas. Czy w tym czasie reszta ma możliwość podglądania takiego meczu (każdy jest u siebie w domu)? Nie wiem czy wystarczająco wyjaśniłem o co mi chodzi. Kiedyś od czasu do czasu grywałem na interii w 3-5-8 i tam można bylo wejść do pokoju w którym toczyła się już gra jako taki obserwator - bez wpływu na rozgrywkę. Wydaje mi się, że w Fifie takie rozwiązanie też byłoby ciekawe - ten trzeci nie musiałby wtedy bezczynnie czekać na zakończenie rozgrywki przez dwóch aktualnie grających.

Z góry dzięki za odpowiedź

Jeśli była taka możliwość w 11 to na pewno będzie też w 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Gralem duzo w różne Fify i chcialem sie zapytac oco dokladnie chodzi z tymi Kartami czy tym abonamentem co sie wykupuje na te karty itd. Co to dokaldnie jest i w jakim trybie czy online mozna tego uzywac. Bo nigdy sie z tym nie spotkalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :ok:

ale czy jeśli przełączysz sterowanie na innego swojego zawodnika (tak aby wypełnił powstałą lukę) to czy tamten który wybiegł z obrony aby podwoić krycie nie zaprzestaje pressingu - przecież nie sterujesz już zawodnikiem, któremu ten z obrony wybiegł aby pomóc?

Kilka dni temu zadałem pytanie w temacie Fify11, ale w związku z demem 12 życie w tamtym temacie niemal zamarło, a więc powtórzę je tu:

Czy chcąc grać ze znajomymi online (np. trzema), przy założeniu, że każdy gra na swojej konsoli, z własnego domu to czy muszę założyć osobny pokój gracza z dostępem dla znajomych, czy też jest jeszcze jakiś inny sposób? Przy okazji jeszcze inne pytanie odnośnie tego problemu. Czy jeśli założę taki pokój i będzie nas trzech (lub więcej) to grając 1v1 gra tylko dwóch z nas. Czy w tym czasie reszta ma możliwość podglądania takiego meczu (każdy jest u siebie w domu)? Nie wiem czy wystarczająco wyjaśniłem o co mi chodzi. Kiedyś od czasu do czasu grywałem na interii w 3-5-8 i tam można bylo wejść do pokoju w którym toczyła się już gra jako taki obserwator - bez wpływu na rozgrywkę. Wydaje mi się, że w Fifie takie rozwiązanie też byłoby ciekawe - ten trzeci nie musiałby wtedy bezczynnie czekać na zakończenie rozgrywki przez dwóch aktualnie grających.

Z góry dzięki za odpowiedź

Jeśli była taka możliwość w 11 to na pewno będzie też w 12

Gra online ze znajomym mozna zrobic na dwa sposoby jako gra niestandardowa ze znajomym (nierankingowa) albo tworzysz pokoj naciskasz R2 i masz liste znajomych do zaproszenia (tutaj jest mozliwosc zagrania meczu rankingowego ze znajomym), zobaczymy jak bedzie w Fifa 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra online ze znajomym mozna zrobic na dwa sposoby jako gra niestandardowa ze znajomym (nierankingowa) albo tworzysz pokoj naciskasz R2 i masz liste znajomych do zaproszenia (tutaj jest mozliwosc zagrania meczu rankingowego ze znajomym), zobaczymy jak bedzie w Fifa 12

ok, dzięki. Nie wiedziałem o tym pierwszym sposobie.

A nie wiesz może czy można podpatrywać mecz między dwoma "przyjaciółmi"? Wydaje mi się, że jakiś czas temu czytałem na forum o sposobie aby dwie osoby grały online w jednej drużynie (z tego co pamiętam trzeba było przy wyborze drużyny trzymać wciśnięty któryś z przycisków). Być może jest więc i sposób na to aby być obserwatorem meczu między dwoma osobami z tego samego pokoju "przyjaciół".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Gralem duzo w różne Fify i chcialem sie zapytac oco dokladnie chodzi z tymi Kartami czy tym abonamentem co sie wykupuje na te karty itd. Co to dokaldnie jest i w jakim trybie czy online mozna tego uzywac. Bo nigdy sie z tym nie spotkalem.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/58246-poradnik-do-ultimate-team-11/

Postaram się uaktualnić po premierze dwunastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×