Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrzebałem trochę i.. Chust ich tam wie. W Wiki można wyczytać dokładnie jak to jest. Niby BO jest na 3.0 a MW2 na 4.0 i MW3 na 5.0, z tym, że znowu zmodyfikowanym... Co ciekawe Sledghammer utrzymuję, że to już nie jest mod Q3, ale engine napisany od podstaw dla MW3 (jaaaasne...)

http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine

W każdym razie Frostbite'a 2 nie przebiją :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem trochę i.. Chust ich tam wie. W Wiki można wyczytać dokładnie jak to jest. Niby BO jest na 3.0 a MW2 na 4.0 i MW3 na 5.0, z tym, że znowu zmodyfikowanym... Co ciekawe Sledghammer utrzymuję, że to już nie jest mod Q3, ale engine napisany od podstaw dla MW3 (jaaaasne...)

http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine

W każdym razie Frostbite'a 2 nie przebiją :laugh:

A co to ma być ten frostbite, gram w tego battlefielda i mi sie żygać chce, grać sie w to nie da, fatalna jest ta gra, nie ma czym sie podniecać. Battlefield może czyścic buty Codowi. Na rozdzielczości 1080 na ps3 nie da rady grać, nie da rady celować, opoźnienie jak byśmy w coda grali cały czas zagazowani, 1vs1 zabić kogos to jakis cud, pamaga lekko jak sie grafe zmieni na sd, lolowe to dice jest zrobić tak fatalny port tej gry, nie mówie moze na pc i xaboxa dobrze sie gra ale na ps3 totalna porażka, plus mapy sa tak zryte ze szkoda gadać. Niech sobie gadają ze mw 3 to dlc, wole takie dlc niz nowa gre od Ea.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 jest stworzone przez całkowicie inne studio niż to, które robiło BO. Jak dla mnie części CoD'a od Infinity Ward po prostu miażdzą!

c

Wiem wiem, że za BO Treyarch odpowiadał, a nie IW. Miałem takie mgliste wspomnienie, że MW2 w singlu bardzo mi się podobał graficznie i chciałem się upewnić czy dobrze kojarzę :) Szkoda, że przeskok z klawiatury na pada mnie wtedy odrzucił i dopiero "zamulone" KZ2 i BC2 pozwoliły mi ogarnąć celowanie.

W B3 fajnie mi się gra, ale nie ma tego "WOW !!" jak to było w przypadku BC2. W związku z tym MW3 dostanie szanse już na premierę :) Może i singiel w BO był naładowany skryptami, ale i tak bardzo mi się podobał. Nawet zacząłem grać od nowa po przejściu, co mi się zdarza chyba raz na sto gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma być ten frostbite, gram w tego battlefielda i mi sie żygać chce, grać sie w to nie da, fatalna jest ta gra, nie ma czym sie podniecać. Battlefield może czyścic buty Codowi. Na rozdzielczości 1080 na ps3 nie da rady grać, nie da rady celować, opoźnienie jak byśmy w coda grali cały czas zagazowani, 1vs1 zabić kogos to jakis cud, pamaga lekko jak sie grafe zmieni na sd, lolowe to dice jest zrobić tak fatalny port tej gry, nie mówie moze na pc i xaboxa dobrze sie gra ale na ps3 totalna porażka, plus mapy sa tak zryte ze szkoda gadać. Niech sobie gadają ze mw 3 to dlc, wole takie dlc niz nowa gre od Ea.

Bzdury piszesz.Battlefield jest kompletnie inna gra,BF nie ma dobrego 720p a tu tu z 1080 wyjezdzaszbiggrin.gif.Nie wiem o jakim opoznienu piszesz,ja go nie mam.Zapomniales,ze bronie w BF maja recoil? Trudno zabic 1vs1thumbsup.gif.Szkoda,ze nie mozna uzyc panic knife nie?sad.gif.

Ktos wie czy w MW3 bedzie mozna pograc survival lub coopa na podzielonym ekranie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy w MW3 bedzie mozna pograc survival lub coopa na podzielonym ekranie?

Zarówno w coop jak i survival (który będzie jednym z elementów coopa) będzie można grać na podzielonym ekranie :) Już się nie mogę doczekać sesyjek z kumplami przy jednej konsoli i piwkach! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w coop jak i survival (który będzie jednym z elementów coopa) będzie można grać na podzielonym ekranie :) Już się nie mogę doczekać sesyjek z kumplami przy jednej konsoli i piwkach! :)

No to będzie zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz.Battlefield jest kompletnie inna gra,BF nie ma dobrego 720p a tu tu z 1080 wyjezdzaszbiggrin.gif.Nie wiem o jakim opoznienu piszesz,ja go nie mam.Zapomniales,ze bronie w BF maja recoil? Trudno zabic 1vs1thumbsup.gif.Szkoda,ze nie mozna uzyc panic knife nie?sad.gif.

Ktos wie czy w MW3 bedzie mozna pograc survival lub coopa na podzielonym ekranie?

To ze bf to zupełnie inna gra niż cod tego nie wiedziałem, wiem tyle ze obie są shooterami fpp, w których można zagrać tdm i to mi wystarcza by móc je porównywać, tak że sam nie pisz bzdur ze sa KOMPLETNIE innymi grami, kompletnie inna gra to np fifa :D. Z rozdzielczością chodzi mi o to ze w miarę komfortowo to można sobie pograć w sd czyli 576i, ale nie po to kupiłem tę grę zeby grać na takiej rozdziałce. To, że u Ciebie nie ma spowolnienia, to pewnie nie jesteś tego świadomy, powiedz to tysiącom graczy którzy postują w oficjalnym temacie na forum EA. U elektroników jak zawsze z dużej chmury mały deszcz, miała być rewolucja jest niedosyt, ale nie ma to jak sztuczne pompowanie balonu. btw sprzedam bf3 na ps3 :D gra prawie nówka raz w napędzie nie wyciągana, ma całe 3 dni :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kolo zapłacił prawie 2 tysiące dolarów za MW3 na ebayu  :shok: :blink: :unsure:

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kolo zapłacił prawie 2 tysiące dolarów za MW3 na ebayu  :shok: :blink: :unsure:

KLIK

To wygłąda jak ustawiony marketing ;D , by zrobiło się głośno o MW3 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie posty dotyczace wysylki gry przez jakies sklepy beda usuwane :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kolo zapłacił prawie 2 tysiące dolarów za MW3 na ebayu :shok: :blink: :unsure:

KLIK

"Delivery:Estimated within 3-4 business days"

[u$ 1.725,00] Day purchased: november 03, 2011.

[u$ 59,99] Day launched: november 08, 2011.

Day delivered: november 09, 2011

Swietny deal zrobil :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S&D:

Najlepszy tryb w Codzie S&D.Wczoraj juz w US grali, ehh gdzie tu sprawiedliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że Call Of Duty to nadal najlepsza bezprecedensowa gra sieciowa. Nowy stary król powraca!

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że Call Of Duty to nadal najlepsza bezprecedensowa gra sieciowa. Nowy stary król powraca!

Najbardziej popularna na bank. Najlepsza? Tego nie bylbym taki pewien.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie. Te osoby ktore gre wczesniej dostaly i graja teraz online i sobie wbija jakis level. Wyzeruja im sie staty gdy bedzie premiera? Bo niestety 2 znajomych juz gra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameplay tym razem w wersji na PlayStation 3!

Oglądać tylko w HD, prezentuje się zajebiście! :biggrin:

Mapa: Downturn

Mapa: Village

Edytowane przez BlackWolf
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to grafa w wersji na ps3 marniutka, nie widze roznicy miedzy mw3 a black opsem poza bardziej wyszczanymi kolorami w mw3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to grafa w wersji na ps3 marniutka, nie widze roznicy miedzy mw3 a black opsem poza bardziej wyszczanymi kolorami w mw3...

Marniutka? już na pierwszy rzut oka widać nie tylko bardziej szczegółowe tekstury broni ale również samego otoczenia, nie jest to może jakaś ogromna różnica ale to w zupełności wystarczy, najważniejsze że animacja jest bardzo płynna, gra jest bardzo dynamiczna a grafika czysta i przejrzysta, o to właśnie chodzi :thumbsup:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się dobrze, tylko dobrze...ja korzystam z promocji mw3 za 149zł tylko mam 16lat a empik ma dałna i patrzy na wiek...przy sprzedarzy

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1320503771[/url]' post='610710']

Marniutka? już na pierwszy rzut oka widać nie tylko bardziej szczegółowe tekstury broni ale również samego otoczenia, nie jest to może jakaś ogromna różnica ale to w zupełności wystarczy, najważniejsze że animacja jest bardzo płynna, gra jest bardzo dynamiczna a grafika czysta i przejrzysta, o to właśnie chodzi :thumbsup:

Fakt, cody bronia sie 60fpsami, daje to wieksza dynamike i plynnosc rozgrywki. Oczekiwalem jednak wiekszego skoku jakosciowego w stosunku do black opsa. Tekstury otoczenia slabe, bron kadna , fakt. Battlefield 3 na ps3 tez ponizej oczekiwan wiec chyba mamy tendencje do zjazdu jakosci. Wlasnie ogrywam uncharted 3 i jestem na biezaco z zaj... Grafika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×