Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście już o promocji Mountain Dew?

Amerykańscy gracze będą mieli okazję skorzystać z promocji pozwalającej otrzymać podwójne XP w Modern Warfare 3. Wystarczy że kupią jeden z promocyjnych zestawów Mountain Dew i Doritos. Każdy zestaw będzie zawierał 10 cyfrowy kod pozwalający zdobywać podwójna ilość XP w określonym czasie. Oprócz tego przewidziano nagrody takie jak roczne konto Xbox Live Gold, pady a także samochód Jeep Wrangler Rubicon.

W Polsce na 99% pewnie tego nie będzie, więc nie ma się co łudzić <_<

Poniżej krótki trailer

http://www.youtube.com/watch?v=Y0rTe6JrWvI

Edytowane przez BlackWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameplay tym razem w wersji na PlayStation 3!

Oglądać tylko w HD, prezentuje się zajebiście! :biggrin:

Mapa: Downturn

Mapa: Village

Quickscopy wyglądają świetnie! I o to chodzi! Brawo IW! Jednak części od IW są najlepsze, choć COD 5 też był dobry :).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cody bronia sie 60fpsami, daje to wieksza dynamike i plynnosc rozgrywki. Oczekiwalem jednak wiekszego skoku jakosciowego w stosunku do black opsa. Tekstury otoczenia slabe, bron kadna , fakt. Battlefield 3 na ps3 tez ponizej oczekiwan wiec chyba mamy tendencje do zjazdu jakosci. Wlasnie ogrywam uncharted 3 i jestem na biezaco z zaj... Grafika...

Nie zgadzam się z Tobą, skok jakościowy jest i to widoczny, trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć. Filmiki i tak nie oddają do końca tego co uświadczymy na naszych telewizorach. Faktem jest że grafika jest dość sterylna zresztą jak w każdym Call Of Duty ale za to jest płynna i dynamiczna a to właśnie w takich grach odgrywa najważniejszą rolę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1320502286[/url]' post='610698']

Kolejny gameplay tym razem w wersji na PlayStation 3!

Oglądać tylko w HD, prezentuje się zajebiście! :biggrin:

Mapa: Downturn

Mapa: Village

Widzieliscie? Na pierwszym filmiku gra kolezka z Polski!

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą, skok jakościowy jest i to widoczny, trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć. Filmiki i tak nie oddają do końca tego co uświadczymy na naszych telewizorach. Faktem jest że grafika jest dość sterylna zresztą jak w każdym Call Of Duty ale za to jest płynna i dynamiczna a to właśnie w takich grach odgrywa najważniejszą rolę.

W pełni zgadzam się z kolegą wyżej, 60klatek na sekundę w takich grach to norma, najważniejsza jest mechanika gry, płynność animacji, a co do samej grafiki w Modern Warfare 3 to ona także prezentuję się bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az glowa boli od tych skokow na wysoko czulym padzie.Faktem jest, ze cod ma genialna mechanike rozgrywki i tak jak pisalem 60fps naprawde duzo daje,. Szkoda tylko, ze tekstury sa tak marne, spojrzcie na pojazdy. Tragedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według informacji zagranicznych serwisów, Modern Warfare 3 pobił wszelkie rekordy zamówień przedpremierowych, w samych Stanach Zjednoczonych zamówiono 3,5 mln egzemplarzy, dla porównania Battlefield 3 miał ich ~3,0mln.

X360: 2,4 mln

PS3: 1,1mln

Stan zamówień MW3 na dzień 01.11.2011 co oznacza że do samej premiery gry ta liczba może się jeszcze zwiększyć.

Modern Warfare 3 będzie pierwszą grą na PS3 która przekroczyła magiczną liczbę miliona egzemplarzy zamówień przedpremierowych. W porównaniu do zamówień na X360 wypada blado, niemniej i tak jest dobrze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to prawda,ze bedzie mozna pograc sobie na split screen w multi? np tdm itp jak w Black ops?

Tak, można grać online na split screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalę Multi w poniedziałek to będzie grozić banem? Bo gdzieś się doczytałem o jakiś banach jak się gra przed premierą , ale właśnie nie wiem czy to nie jest ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1320516723[/url]' post='610835']

Jak odpalę Multi w poniedziałek to będzie grozić banem? Bo gdzieś się doczytałem o jakiś banach jak się gra przed premierą , ale właśnie nie wiem czy to nie jest ściema.

Wedlug mnie to bajki z mchu i paproci ale iw przyznalo, ze w mw3 wprowadza pelna kontrole graczy wiec nigdy nic wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ta gra bardziej idzie w strone Modern warfare czy MW2?. Lubilem grac w stary MW oraz WAW,malo perkow,killstreakow ale fajnie zbalansowany, Mw2 multi mi sie nie spodobal.Dawno w coda nie gralem,znudzilem sie troche graniem w Battlefieldwink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełno ludzi już ma MW3 na PS3 od paru dni i graja normalnie juz sa ludzie z 40 lvl i Infinity Ward poleciało po całości bo tydzień przed premierą serwery działają jak nigdy nic ; O

P.S.

Ktoś kupuje MW3 w Bydgoszczy w Media markt czy innym sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam że ja jako zagorzały fan BF3 muszę stanąć w obronie MW3 w jednym aspekcie. Klatki na sekundę. BF3 ma ich 30 kl/s MW3 60kl/s. I różnica jest. W BF3 na mapce gdzie nie ma takiego dymu wszystko ok nic nie spada,ale jak już zadyma czołg strzela granaty latają to klatki spadją do 10kl/s że grać sie nia da. W Black Opsie(bo też hula w 60kl/s jak MW3) to jak jest taki dym to tych spadków tak nie czuć.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie w tym tygodniu mam w szkole dużo sprawdzianów, ale od piątku (wolne) zacznie się taka napierdzielanka, że już mi ślinka cieknie. Jeden znajomy ma już MW3 -.-

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełno ludzi już ma MW3 na PS3 od paru dni i graja normalnie juz sa ludzie z 40 lvl i Infinity Ward poleciało po całości bo tydzień przed premierą serwery działają jak nigdy nic ; O

Każdy gracz dołącza do gry na własne ryzyko i powinien mieć świadomość, że jego konto może być w każdej chwili zablokowane. Póki co Activision blokuje graczy tymczasowo, tylko do czasu premiery. Oczywiście sprawa zupełnie inaczej wygląda w przypadku piratów, którzy otrzymają trwałą blokadę.

temp-ban-mw3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w Szczecińskim MM. Koles mowil ze beda mieć 2 wersje. Jedna podstawowa i druga z headsetem. czy ktos wie o jaki headset chodzi? nie moge na necie znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy, bronie, perki i dodatki dostepne w grze:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w Szczecińskim MM. Koles mowil ze beda mieć 2 wersje. Jedna podstawowa i druga z headsetem. czy ktos wie o jaki headset chodzi? nie moge na necie znalezc

Gioteck ;) Bardzo dobry. Ostatnio go kupiłem i teraz zrobię taką akcję chyba, że kupię wersję z HSem i sprzedam go kumplowi(max 249 mogę dać za nią, ale boję się że będzie kosztować więcej). Ja bym miał wtedy grę za 190 zł, a kumpel taniej HSa i wszyscy szczęśliwi :)

Sam HS w Empiku kosztuje 89 zł. Na allegro od 75 + wysyłka.

Tak to wygląda:

http://allegro.pl/gioteck-ex-01-bluetooth-headset-nowa-i1913681685.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy:

Tryby gry:

Normal Playlist

  1. - Team Deathmatch
  2. - Kill Confirmed
  3. - Mercury
  4. - Free-For-All
  5. - Domination
  6. - Team Defender
  7. - Demolition
  8. - Sabotage
  9. - Headquarters Pro
  10. - Search and Destroy
  11. - Capture the Flag

Advanced Playlist

  1. - Team Tactical
  2. - Mosh Pit
  3. - Hardcore Team Deathmatch
  4. - Hardcore Kill Confirmed
  5. - Hardcore Search and Destroy
  6. - Hardcore Domination
  7. - Hardcore Team
  8. - Tactical
  9. - Barebones

Lista robi ogromne wrażenie, 16 różnych map dla podstawowej wersji gry oraz łącznie 20 trybów rozrywki zapewni bardzo długie miesiące gry.

Edytowane przez BlackWolf
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy MW3 będzie obsługiwane w 3d? Black ops już lekkie przebłyski 3d miał, zrezygnowali z tego czy bardziej w to weszli?:) Będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że od pytań, gdzie kupić?, czy już jest?, za ile? i inne tego typu zupełnie dla mnie niezrozumiałe zagadki, jest stosowny temat o jakże tajemniczej i ciężkiej do rozszyfrowania nazwie:

GDZIE KUPIĆ, ZA ILE?

Wszystkie posty o takiej tematyce będa systematycznie usuwane z tego wątku. Również ekstatyczne wypowiedzi osób z kiślem w majtach, które właśnie przybiegły z Tesco i rzuciły na Forum "Mam! Zaraz zabieram się do ogrywania singla, później multi!" itp. - również zostaną skasowane. Nie pozwolę tu zrobić drugiego Śmietnika ;) Pozdrawiam i Dziękuję za współpracę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×