Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy MW3 będzie obsługiwane w 3d? Black ops już lekkie przebłyski 3d miał, zrezygnowali z tego czy bardziej w to weszli?:) Będę wdzięczny za info.

Z tego co mi wiadomo to IW ignoruje wsparcie dla trybu 3D i odmawia komentarza w tej sprawie. Jest jednak możliwe że tryb 3D może zostać dodany w późniejszym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie hasło reklamowe "Bo w każdym z nas jest żołnierz", które pojawiło wraz z premierą Black Ops?

Tym razem slogan powraca przy okazji reklamy Modern Warfare 3, w której występują ponownie żywi aktorzy: Sam Worthington, Jonah Hill i Dwight Howard

Genialne! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny....

Czy wy naprawdę nie potraficie sprawdzić czy kilka postów wyżej, ktoś już nie wkleił tego samego???

Co 5 minut kasuje te same linki. Wiem, reklama jest świetna. ALE JUŻ BYŁA postowana do stu tysięcy beczek zgniłych śledzi.

Co za kolesie...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tego sie obawialem, obejrzalem pare gameplayow, pogralem w stare MW na pececie i zaczela sie nagonka na tą grę :(. Niestety trzeba bedzie to kupic, ale najpierw sprzedac ze 2 konta gier mmo :(. to moja smutna historia

Edytowane przez timoN_hardkoR ♥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna reklama.

To tak dla jaj Kill :)

Mam pytanie do osob juz grajacych. Czy w grze jest mapka typowo pod 1 na 1? Taka jak Rust albo Shipment. Gdzies na necie widzialem juz zrzuty map ale nie wiem czy byly tam wszystkie mapy czy tylko ich czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna reklama.

To tak dla jaj Kill :)

Mam pytanie do osob juz grajacych. Czy w grze jest mapka typowo pod 1 na 1? Taka jak Rust albo Shipment. Gdzies na necie widzialem juz zrzuty map ale nie wiem czy byly tam wszystkie mapy czy tylko ich czesc.

Rób sobie jaja z moderatora tylko pomyśl co by było gdyby on robiłby sobie jaja z Ciebie.. Co do Twojego pytania to nie wiem okaże się w praniu (czyt. graniu) :)

Edytowane przez PiraPutanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj przypadkowo cos takiego http://www.consoles.net/eu/ (esl konsolowy), tylko ze bardzo mało drużyn jest zapisanych. Nie orientuje sie za bardzo na gamingu na konsole, wiec pytanie. Czy rozgrywki online w COD na PS3 tak bardzo kuleją w europie?

czemu to tutaj wklejam? bo widzę ze została podpięta liga MW3 PS3

Edytowane przez timoN_hardkoR ♥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj przypadkowo cos takiego http://www.consoles.net/eu/ (esl konsolowy), tylko ze bardzo mało drużyn jest zapisanych. Nie orientuje sie za bardzo na gamingu na konsole, wiec pytanie. Czy rozgrywki online w COD na PS3 tak bardzo kuleją w europie?

czemu to tutaj wklejam? bo widzę ze została podpięta liga MW3 PS3

Sprawdz sobie consolegaming.eu i gamebattles.com. Te strony ciesza sie wiekszym zainteresowanie w EU. W PL na ps3 tylko ps3liga.pl najprawdopodobniej ruszy z jakas liga czy turniejem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie consolegaming.eu i gamebattles.com. Te strony ciesza sie wiekszym zainteresowanie w EU. W PL na ps3 tylko ps3liga.pl najprawdopodobniej ruszy z jakas liga czy turniejem.

Dzieki stary, o to własnie mi chodziło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam takie pytanie lekko OT, czy duzo graczy w wieku 30+ zamierza grac w klanach w mw3? Strasznie lubie cody ale ostatnio ilosc dzieciarni mnie rozbraja achetnie bym popykal z kims z geriatrii jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie consolegaming.eu i gamebattles.com. Te strony ciesza sie wiekszym zainteresowanie w EU. W PL na ps3 tylko ps3liga.pl najprawdopodobniej ruszy z jakas liga czy turniejem.

Na polskaligaonline.pl też ma być liga/puchary na PS3, jeżeli znajdzie się chętny na moda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam takie pytanie lekko OT, czy duzo graczy w wieku 30+ zamierza grac w klanach w mw3? Strasznie lubie cody ale ostatnio ilosc dzieciarni mnie rozbraja achetnie bym popykal z kims z geriatrii jak ja.

Dzieciarnia jest niestety wszędzie, ale często można trafić na starszą i dojrzałą ekipę ;)

Przynajmniej ja miałem takie szczęście grając w MW2 na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj własnie własnie zapomniałbym, czy te wszystkie laddery są rozgrywane na normalnych zasadach coda tzn. z perkami itd itp, czy są wgrywane specjalne mody (pamy). Czyli brak perków, levelow ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj własnie własnie zapomniałbym, czy te wszystkie laddery są rozgrywane na normalnych zasadach coda tzn. z perkami itd itp, czy są wgrywane specjalne mody (pamy). Czyli brak perków, levelow ? :)

Mody raczej wgrywane nie są, gra się z perkami jakimi się chce, czasem tylko pare rzeczy jest z góry zbanowanych,( np. granatnik :P ) Ale grając w CoD4 na ps3liga.pl był turniej: ConsoleMod. Czyli kazdy mial poprostu te same perki i bez killstreak'ów. Ale i tak wszystko zależy od zasad jakie sobie wymyśla twórcy ladderów :)

Edytowane przez Zdunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja gameplay'u.

Platforma: PlayStation 3

Mapa: Carbon

Tryb: Search and Destroy

Edytowane przez BlackWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wpadłem na pewien pomysł. Skoro w tej odsłonie będzie tak ogromne wsparcie dla klanów i ogólnego łączenia się w grupy, porównywania statystyk itp. (Elite) to może warto stworzyć coś na wzór klanu/grupy forumowej? W ten sposób będzie nam łatwiej znaleźć się w grze i pograć trochę bardziej wymagająco ze sobą. Co Wy na to?

MW3 jeszcze nie mam, więc nie wiem jak wygląda sprawa łączenia się w klany, ale domyślam się, że dzięki Elite jest to bardzo atrakcyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja gameplay'u.

Platforma: PlayStation 3

Mapa: Carbon

Tryb: Search and Destroy

Niesamowicie to camo wygląda <3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wpadłem na pewien pomysł. Skoro w tej odsłonie będzie tak ogromne wsparcie dla klanów i ogólnego łączenia się w grupy, porównywania statystyk itp. (Elite) to może warto stworzyć coś na wzór klanu/grupy forumowej? W ten sposób będzie nam łatwiej znaleźć się w grze i pograć trochę bardziej wymagająco ze sobą. Co Wy na to?

MW3 jeszcze nie mam, więc nie wiem jak wygląda sprawa łączenia się w klany, ale domyślam się, że dzięki Elite jest to bardzo atrakcyjne :)

Wydaję mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu grupa klanowa, tak jak ma to miejsce w przypadku BF3, a temat o samej platformie Elite prędzej czy później i tak powstanie.

Grupa klanowa pomoże w zrzeszeniu wszystkich fanów gry na PS3site i granie w wspólnym gronie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faill po całości że już typy przed premierą będą mieć prestiże ..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie maja i 10ty prestige, CoD to nie Res3/BF3/UC3 gdzie o starciu decyduje najpierw level a dopiero potem skill, w CoDach na podstawowych klasach mozna kosic tak samo jak na wlasnorecznie utworzonych, nie widze problemu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faill po całości że już typy przed premierą będą mieć prestiże ..

Ale nie było przypadkiem czegoś że acti ma "Pełną kontrolę" i odpalenie gry przed premierą = Ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie było przypadkiem czegoś że acti ma "Pełną kontrolę" i odpalenie gry przed premierą = Ban?

Co wy macie z tymi banami? Przecież jak masz oryginalną grę to mogą Ci naskoczyć..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×