Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,nie chodzi mi o prowokacjesmile.gif tylko tak z ciekawości pytam mnie tam wojny między platformami nie interesują jak i między bf-ami czy cod-ami. Też brałem pod rozwagę kupno x dlatego pytam,teraz jak konsole nie są już takie drogie posiadanie dwóch platform jest bardziej realne.Z tego co piszesz cod faktycznie ma większe wsparcie ze strony x.

Zobacz kazda konferencje jako organizuje Acti w sprawie ich nowego CoDa, wszedzie roi sie od logo X360. Poprostu Acti lubi sie z Microsoftem.

Po info na temat zalet platformy X (rowniez z marketingowego punktu widzenia) zapraszam Cie na priv, co by nie draznic moderatorow.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje rady z tej gry. W tę grę się nie da grać!

Mam NAT otwarty.

Lagi jak skur**syn

Głupie opóźnienie 0.5-1 sekund. (mimo że u siebie już dawno jestem za "rogiem" to kule i tak mnie dosięgają i ginę bo na jego killcamie widać że się jeszcze nie schowałem...

Mam neta 20mb a się czuję jakbym miał 1mb.

Niby naprawili to Lag compensation i przez miesiąc było ok. Staty robiłem wysokie grało się przyzwoicie ale zaraz po premierze jak i teraz wszystko się waliło i nie szło grać...

Jakoś w Black Opsie takich problemów nie miałem.Widać że Treyarch się bardziej przykłada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio całe playstation network się sypie

No właśnie coś się dzieje nie tak w cod problemy,w bf3 problemy,w fifie problemy,wczoraj jakaś niezapowiedziana konserwacja(przynajmniej ja nie wyczytałem). W MW3 jak widzę,że mam najwięcej kresek czyli teoretycznie powinno być dobrze od razu wychodzę,bo zabić nie mogę nikogobiggrin.gif

Edytowane przez Rufi74PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie wytrzymałem z BF3 (głównie przez aiming-laga, ale też dlatego, że BFBC2 był wg. mnie poprostu dużo bardziej miodny, BF3 jest jak dla mnie nijaki - ni to BF ni to CoD) i dzisiaj wymieniłem na nowiutkie MW3. Pierwsze wrażenie miałem takie, że gra jest jeszcze płynniejsze niż MW2, i tak faktycznie jest - przez parę kolejnych misji gra nie zwolniła jakoś widocznie ani razu, co w MW2 miało czasami miejsce. Z multi nie mam raczej jakiś specjalnych problemów, na szczęście nie łączy tylko z Polakami (chyba tylko 1 spotkałem), lagów też specjalnie nie miałem. Full wypas jak dla mnie - tym bardziej, że załapałem się na brytyjką wersję która nie ma na szczęście pozmienianych czcionek taj jak w polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby chętnej na spec ops. HS jest

Ja chętnie się pisze tylko kwestia wieku j +18

Dokładnie ja mam podobnie full kresek jak nigdy a lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym łączem to faktycznie jest jakaś paranoja, mając jedną-dwie kreski wymiatasz, a z czterema nie masz czego szukać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym łączem to faktycznie jest jakaś paranoja, mając jedną-dwie kreski wymiatasz, a z czterema nie masz czego szukać:)

I wlasnie dlatego sprzedalem ta gre. Stala kilka tygodni na polce w nadziei ze wyjdzie jeszcze jakis patch ktory jeszcze bardziej stonuje lag-compensation, ale nic takiego sie nie wydarzylo i juz sie raczej nie wydarzy. W dodatku calkiem niedawno jeden z tworow ze Sledgehammer na Twitterze powiedzial ze "nie ma zadnego laga, nauczcie sie celowac", co juz w ogole pozbawilo mnie zludzen.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze czy na x'klocku też są takie problemy z lagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, u mnie jest wszystko OK. W MW2 sporadycznie zdarzył mi się jakiś lag, ale tutaj jest idealnie, więc to musi być kwestia szybkości łącza / innych parametrów. Jeszcze długo po premierze Black Ops były podobne cuda, ale w końcu to naprawili, pozostaje mieć tylko nadzieje, że tak będzie i tym razem, aby każdy mógł cieszyć się płynną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu właśnie tak jest ze niektórym gra się pięknie i nic nie widza trzaskaja winiki 70-1 itpt maja idelne łącze dopasowane niektórzy maja 24/24 i maja lagi niewiem od czego to jest zależne pewnie spierd... Kod gry albo przeladowane serwery w innych częściach coda cierzko było wykręcić takie wyniki . Z strony która ma lepsze łącze jest wrażenie jak by przeciwnik cię wogole nie widział jak byś grał naprawdę nieogarami a to te osoby maja takie je opóźnienie

Jak gra z was ktoś w black opsa to można zauważyć jak się zwiększył hit detection to pewnie za sprawa mniejszej liczby graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są jakieś ogromne lagi, ale na pewnym poziomie gry pół sekundy lagu to prawdziwa wieczność. Nieraz rzuciłem padem (w miękką sofe oczywiście;) po tym jak dostałem kulkę będąc już schowanym za rogiem budynku lub za jakąś osłoną, a na killcamie ewidentnie nie było widać takiego ruchu z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie mówiłem.Wpisz na yt Lag compensation.To jest głupi system wymyślony przez IW aby gracz z teoretycznie słabszym łączem miał takie same szanse jak ten z lepszym.

Dlatego ja np z netem 20mb mam takie SAME szanse jak ten z 2mb.Dobrzy gracze robią w ten sposób że puszczają na komputerze np. ściąganie torrenta i częściowo obciążają łącze

aby mieć szanse na granie.W patchu 1.06 niby to usunęli ale od kilku tygodni znowu to gówno powróciło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są jakieś ogromne lagi, ale na pewnym poziomie gry pół sekundy lagu to prawdziwa wieczność. Nieraz rzuciłem padem (w miękką sofe oczywiście;) po tym jak dostałem kulkę będąc już schowanym za rogiem budynku lub za jakąś osłoną, a na killcamie ewidentnie nie było widać takiego ruchu z mojej strony.

Ja mam to samo niby jesteś schowany za rogiem a dostajesz po patchu było oki ale teraz mam wrażenie ze jest to samo co na początku nieraz już nerwów niemam

Edytowane przez Cygan831

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Jestem nowy wczoraj kupilem konsole i mam takie male pytanko jaka minimalna predkosci internetu jest potrzebna aby zagrac w Modern Warfare3? Z góry dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Jestem nowy wczoraj kupilem konsole i mam takie male pytanko jaka minimalna predkosci internetu jest potrzebna aby zagrac w Modern Warfare3? Z góry dzieki za odpowiedz:)

pewnie ze 256 kb/s ;)

Ja tez ma mpytanko, powolutku dodybalem do 75 lvlu, i niedlugo prestiz. W zwiazku z tym mam pytanie, czy uzywajac tokenu za prestiz, moge zabrac ze soba cala jedna klase stworzona podczas pierwszego levelowania? Dokladniej chodzi mi o to, ze wymeczylem Strikera na 29 lvl, zeby miec extended mags i range, i czy teraz ta klase ze Strikerem i odblokowanymi tymi dodatkami moge zabrac ze soba na wycieczke po prestizu nr 1?

Drugie pytanie jest takie. Czy jesli bede mogl zrobic to o co pytalem w pytaniu nr 1, to czy bede mogl potem tka klase modyfikowac? czy bedzie ona sztywna? Albo czy bede mogl sobie stworzyc nowa klase z uzyciem strikera z dodatkami? Czy tylko w tej jednej sztywnej klasie bedzie on dostepny?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ma mpytanko, powolutku dodybalem do 75 lvlu, i niedlugo prestiz. W zwiazku z tym mam pytanie, czy uzywajac tokenu za prestiz, moge zabrac ze soba cala jedna klase stworzona podczas pierwszego levelowania? Dokladniej chodzi mi o to, ze wymeczylem Strikera na 29 lvl, zeby miec extended mags i range, i czy teraz ta klase ze Strikerem i odblokowanymi tymi dodatkami moge zabrac ze soba na wycieczke po prestizu nr 1?

Możesz sobie odblokować striker'a, ale całkowicie wyzerowanego. Także będziesz musiał od nowa ciułać na wszystkie dodatki do niego. Nie ma opcji kupienia i przeniesienia całej klasy, jedynie pojedyńcze rzeczy.

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie odblokować striker'a, ale całkowicie wyzerowanego. Także będziesz musiał od nowa ciułać na wszystkie dodatki do niego. Nie ma opcji kupienia i przeniesienia całej klasy, jedynie pojedyńcze rzeczy.

to chyba sobie odpuszcze prestizowanie. Bo jesli jestem w stanie odbokowac wszystko do strikera dopiero przy lvl 75, to co mi z tego ze pogram taka bronia tylko przez 5 lvli. Chyba zostane przy lvl 80.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój token za prestiż w BO wykorzystałem na 2h XP x2,ale chyba nie zrobiłem dobrze,może ktoś podpowiedzieć na co najlepiej wymienić token,też dobijam do 80 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet dla początkującego- Emblem i tytuł, lub odblokuj sobie jakąś fajną broń, żebyś mógł grać nią za każdym razie jak weżmiesz prestiż od pierwszego lvla, a nie odblokowywać jak np. ak-47 chyba od 76

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet dla początkującego- Emblem i tytuł, lub odblokuj sobie jakąś fajną broń, żebyś mógł grać nią za każdym razie jak weżmiesz prestiż od pierwszego lvla, a nie odblokowywać jak np. ak-47 chyba od 76

Tak myślałem właśnie o broni,dzięki za podpowiedź.

Jaka jest wasza opinia o ak-47,ja ciągnę ACR, ak jakoś mi nie leży, może warto się pomęczyć i rozbudować tą broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACR spoko broń, ale polecam g36c, ta pukawa to masakrator jest z perkiem odrzut i cel. laserowym turned.gif, a ak musze obczaic jak dojde do lvlu bo prestiz wzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze szturmówek to polecam MK14, z tłumikiem i hybrydowym to coś pięknego, bierze na dwie kulki przez pół mapy:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×