Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Snosch to jest pewne , że gracze niemający ELITE dostają miesiąc czy dwa później niż Ci którzy mają ELITE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1327440855[/url]' post='646502']

co to jest founder?

Founder to najwyższy status w cod elite. Od zwykłego premium różni się ekskluzywnym kamo na broń, emblematem z zielonymi czaszkami oraz ekskluzywnymi eventami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Snosch to jest pewne , że gracze niemający ELITE dostają miesiąc czy dwa później niż Ci którzy mają ELITE?

nie mam pewnosci, ale z tego co sie orientowalem to wyglada tak:

Gracze Elite, dostaja rozne DLC co miesiac, a gracze non Elite, dostaja paczki DLC powiedzmy raz na 3 miesiace. Stad Elite maja teraz 2 mapy, pewnie w lutym jakies 2 mapy, a non Elite dostana to wszystko razem w marcu. I potem znowu, marzec 2 mapki, kwiecien 2 mapki, a non Elite 4 mapki w maju. Ja to tak rozumuje. Do tego wszystkiego analogiczni gracze PS3 maja wszystko o miesiac pozniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na elite jest kalendarz premier i w każdym miesiącu będzie mapa albo tryb dodatkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na elite jest kalendarz premier i w każdym miesiącu będzie mapa albo tryb dodatkowy

Kalendarz dotyczy graczy elite premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na psn jest elite premium za 179 zł t tez jest dodatkowe kamo na bronię ? czy Mógłby ktoś napisać jak wyglada zakupione wersja na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na psn jest elite premium za 179 zł t tez jest dodatkowe kamo na bronię ? czy Mógłby ktoś napisać jak wyglada zakupione wersja na psn

Kamo jest chyba tylko dla Elite Founder. Mi kamo wpadlo dopiero po wpisaniu kodu na Foundera, z czarnej karty Elite Founder. Wtedy tez czerwona czaszka premium zmienia sie na zielona Founder. Wpada kamo, zielony tytul czaszki i emblemat czaszki.

Napisze Wam jak to wygladalo u mnie, jestem przekonany ze na PS3 jest tak samo.

Przez chyba 5 tygodni od premiery gry, kazdy kto wykupil Elite Premium, dostal w prezencie Elite Founder. Po tych 5 tygodniach juz nie dalo sie zdobyc Foundera. Ale...... Wersja Hardened gry, zawierala czarna karte Elite Founder, ktora mozna bylo zarejestrowac w dowolnym czasie. Ja dostalem dzis numer takiej karty od kolegi, ktory mial Hardened, ale swojego Foundera dostal w prezencie, bo zmiescil sie w tych 5 tygodniach, wiec karta stala sie dla niego bezuzyteczna. Dal mi dzisiaj ten numer i udalo mi sie uzyskac status Elite Founder.

I teraz wyglada to tak. Do konta premium dostalem Tytul (srebrne czaszki Elite) i Emblemat takiej jakby czerwono niebieskiej czaszki/maski.

Po aktywacji Foundera, dostalem Tytul (zielone czaszki Elite) Emblemat szarej czaszki oraz camo do broni o nazwie Winter/Zima. Kamo pojawia sie nieco nizej pod wszystkimi kamo, jakis centymetr ponizej zlotego.

Jestem przekonany ze na PS3 jest tak samo, wiec bez czarnej karty, zdobycie na ta chwile Foundera jest niemozliwe.

Co do DLC, to konta Premium beda dostawaly mapki i misje co miesiac, a konta non Premium beda dostawac wieksze paczki zbiorcze chyba co 3 miesiace. Bedzie tych paczek chyba 3, po 4 mapy kazda.

To co jest do kupienia za 179 na PSN to konto Elite Premium.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki snosch

Z tymi dodatkami na ps3 opoznionymi 1 miech to lipa ostatni dodatek wyjdzie jak będzie już w sprzedaży nowy COD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was spotkal sie z takim problemem?

Kupiłem przez weekend ELITE na naszym polskim PSN, zapłaciłem za to oczywiście 179 zł i OK. Wchodzę na konto, a to w dalszym ciągu chce bym kupił upgrade smiley.gif nie widzi wykupionego ELITE. Myślę sobie OK, wejdę na konto, pociągnę jeszcze raz, może załapie. Wchodzę do sklepu, nie ma ELITE smiley.gif daję "wyszukaj" - JEST, ale po wejściu na to ustrojstwo jest już komunikat o tym, jakoby rzeczony program nie był dostępny w naszym kraju ! Tak nie jest dostępny w naszym kraju, ale jakoś 179 zł ktoś za niego skasował. Teraz do kogo ja mam uderzyć po wyjaśnienia, bądź po zwrot pieniędzy które mi ukradły chamy ?

A może poczekać do pierwszego DLC, bo wyłącznie na tym mi zależy ?

Nie wiem czy ktoś miał już takie problemy, ja wczoraj miałem ochotę wypie*** PS3 przez okno, dalej takową ochotę mam ...

CytujSONY ONLINE SERVICE/INTERNE­T

-179,00 PLN

Dla pełnego obrazu sprawy, kupowałem ELITE tak samo jak wyszukiwałem, to jest przez "wyszukaj", znalazło, bez problemu otwarła się strona z kupnem, wykupiłem. Teraz takowa opcja już nie działa po mimo tego że została zapłacona.

Z takimi problemami musisz pić do SONY. Najlepiej najpierw na infolinię potem mailem. Oni odpowiadają za sklep, żadna inna firma nie ma na to wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 prestizy bodajze.

czy aby zalogowac sie do elite na kompie trzeba zaloZyc konto od nowa

:?mam problem z zalogowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1327524694[/url]' post='646983']

10 prestizy bodajze.

czy aby zalogowac sie do elite na kompie trzeba zaloZyc konto od nowa

:?mam problem z zalogowaniem.

Nie trzeba, ja mam to samo konto i korzystam z iPada i konsoli. Wchodzisz na stronę główną z dowolnej platformy i podajesz nazwę ilogin i już jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli loguje mi sie normalnie a na kompie jest napisane ze moj email jest niezwerfikowany...wysylam niby email do potwierdzenia i nic nie przychodzi...nie wiem juz o co biega...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli loguje mi sie normalnie a na kompie jest napisane ze moj email jest niezwerfikowany...wysylam niby email do potwierdzenia i nic nie przychodzi...nie wiem juz o co biega...?

Ja miałem podobnie glowilem się co jest nie tak a przy zakladaniu konta na call of duty miałem inne hasło i login upewnij się czy wpisujesz dobre dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1327526016[/url]' post='646999']

na konsoli loguje mi sie normalnie a na kompie jest napisane ze moj email jest niezwerfikowany...wysylam niby email do potwierdzenia i nic nie przychodzi...nie wiem juz o co biega...?

Przypominam też, że hasło do elite wymusza też wielkie litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne ale dopiero singla skończyłem muszę to powiedzieć jes MOC !!!! .ta seria zawsze coś w sobie miała niektóre sceny opad szczęki

Dziwne jak gra i postacie potrafia przywiązac gracza

Edytowane przez Cygan831
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli loguje mi sie normalnie a na kompie jest napisane ze moj email jest niezwerfikowany...wysylam niby email do potwierdzenia i nic nie przychodzi...nie wiem juz o co biega...?

Też tak miałem, najpierw ściągnąłem sobie ten darmowy plik do Elite na PS3 i na konsoli założyłem konto, a na PC nie mogłem się na nie zalogować. Zrezygnowany usunąłem Elite z ps3 (mimo, że z konsoli mogłem się logować ale wiedziałem, że na konsoli bym z tego nie korzystał). Po ok 2-3 tygodniach spróbowałem jeszcze raz na PC, na 99% wpisywałem wszystko tak jak wówczas, gdy nie mogłem się na PC zalogować, ale tym razem wbiłem na konto bez większych problemów. Nie pamiętam czy musiałem coś tam jeszcze zatwierdzać czy nie, w każdym razie pamiętam, że już od razu miałem powiązane konto z kontem z PS3. Więc ewentualnie jak jesteś pewny, że wszystko wpisujesz prawidłowo etc to może odczekaj jakiś czas i wtedy spróbuj.

Tak jak mówię, ja sobie nie przypominam żebym coś robił pomiędzy pierwszymi nieudanymi próbami zalogowania się przez PC, a tą udaną próbą w styczniu tego roku. A no i początkowo jak już się zalogowałem miałem jakiś problem z wyświetlaniem strony przez Firefox'a ale odpaliłem na IE, było wszystko w porządku i na Firefox'ie też od razu się "naprawiło".

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy zatem nadzieję, że w mw4 nie będzie singla w ogóle i po problemie. biggrin.gifJa także teraz jakoś skończyłem singla i też bardzo mi się podobał. Jest naprawdę epicki.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na tryb S/D jak najlepiej ustawić klasę, perki , wyposażenie , kilstreaki

Prosił bym o wypowiedz ludzi ogarnietych w tym trybie jakie zestawy najlepiej się sprawdzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla nawet nie odpalałem i 10 prestiż już wbity ok.gif

Jak to mozliwe w 58h?Wynika z tego ze 1 prestiz robisz w 6h?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze on jest lepszy od loczka co nie jest latwe.

Cos mu nie wieże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze on jest lepszy od loczka co nie jest latwe.

Cos mu nie wieże :D

wyglada na to ze jest lepszy od Loczka jakies 3x. Bo loczkowi 13h zajelo zrobienie 60 lvli ;) Czyli 80 lvl w jakies 20h. A kolega w niecale 6h ;)

Chcialbym aby podpowiedzial jak mozna szybko levelowac, bo mi idzie to zdecydowanie za wolno. ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha prestiz w 6h... nie mozliwe, chyba ze jechales na glitchach typu 2xp i perk damage do zwyklych broni to wtedy bym mu uwierzyl :P

Ja mam przegrane 5 dni i 3-4 godziny i jestem w polowie 7 prest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×