Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,może jestem tępy i jest to bardzo proste ale nie mamy z kumplem zielonego pojecia jak razem zagrac w mw3 np. w przetrwanie czy deathmatch, jeżeli temat był przepraszam ale naprawde nie umiałem znaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,może jestem tępy i jest to bardzo proste ale nie mamy z kumplem zielonego pojecia jak razem zagrac w mw3 np. w przetrwanie czy deathmatch, jeżeli temat był przepraszam ale naprawde nie umiałem znaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

Po tym jak stworzysz lobby, a przed wybraniem trybu zapraszasz go do gry. Z tego co pamiętam to w prawym dolnym rogu jest oznaczenie, którym przyciskiem zaprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie COD Elite, od dłuższego czasu wyskakuje problem z podlaczeniem do COD elite zakładka MW3, mianowicie pojawia sie info "request error...", o ile pamietam problem trwa dosyc długo, macie jakies nowinki, informacje lub cos podobnego dlaczego tak jest? Czy moze problem wystepuje tylko u mnie?

Edytowane przez mahti101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek_jg jest tu ktos chetny najlepiej wieksza paczaaa

napisz jeszcze raz bo nic nie da się zrozumiec -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podał id pyta się czy ktoś chce zagrać najlepiej więcej osób. Da się bez problemu zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,

Po tym jak stworzysz lobby, a przed wybraniem trybu zapraszasz go do gry. Z tego co pamiętam to w prawym dolnym rogu jest oznaczenie, którym przyciskiem zaprosić.

Niestety dalej nie możemy pograc razem, jak go zapraszam pisze mu "mie można dołaczyc do wybranej sesji" i to samo jak on zaprasza mnie,więc dalej lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pytania :D Nawet multi MW1 żyje i ma się dobrze, a co dopiero względnie nowe odsłony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hacki są w MW1 na bank, ale ludzi gra masa mimo to :) W MW3 raczej nie ma aż takiego problemu.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pograć w misje specjalne to niech pisze psn bero1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeeezuuu ile małych lvl w tej grze jest dzisiaj trafiłem na lobby gdzie w mojej drużynie nikt nie miał 30lvl i grałem sam przez co przegraliśmy ale jeśli ktoś chętny pograć zapraszam

PSNID Hubcio26x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×