Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

A co do ociągających się uczestników to ciągle liczę na zgłoszenia:

- Prymka

- Dave`a

- Pawcia

- Seryjnego

i naszej dzielnej Towarzyszki - Kawy.

jesli miałeś na myśli pawciokratosa to juz jest - poz. 3 :thumbsup: , co do Kawy to pisała coś, że nie może, ale jeśli bedziemy wszyscy naciskac to może da się przekonać,

Coffee NACISKAMY :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o mnie holek to zapisałem się tuż po tobie,a jak nie o mnie to nie wiem o kogo :tongue:

Dave chodź do nas,rozwalisz mnie jak siedze na działku :biggrin:

Coffee NACISKAMY

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starość nie radość, wzrok już nie ten.. Ale cieszę się, że jesteście :thumbsup:

Kawa najwidoczniej lubi jak się ją prosi :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coffee...czuj się naciskana!!!!Bardzo się czuj naciskana!!!!Zparafrazuję odwieczny tekst z knajpy/imienin/wesela/ławeczki w parku...:" No co jest,Józek??? Z NAMI SIĘ NIE NAPIJESZ??????"

Z nami nie zagrasz?????No co TY...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick: mrowa607

PSN ID: mrowa607

Jednak potrafimy się zorganizować jak na horyzoncie dobry turniej się pokazuje :).Brawa dla organizatora że próbuje to jakoś ogarnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick: mrowa607

PSN ID: mrowa607

Jesteś na liście z nowym kontem. Jeżeli chcesz zapisać brata to niech się zarejestruje na forum bo się pokiełbasi nie mówiąc o tym, że ktoś pomyśli, że grasz z dwoma kontami.

pocytował trochę

Szlachcic*, czy ja dobrze widzę, że Ciebie nie widzę na liście?

Ja również mam pełną listę , ale myślę że wystarczy dodać tak by każdy miał jednego ze squadu i sobie powysyłamy inv do squadów

Dowódcy i zastępcy muszą mieć całą drużynę i liderów pozostałych drużyn z grupy. Reszcie wystarczą swoi liderzy, ale lepiej by było jakby dodali cała drużynę.

Jakby każdy miał jednego to wystarczy, że jeden nawali i sypie się cała drużyna.

Jak ktoś ma mało miejsca to przeprosi na chwilę znajomych, zapisze sobie na kartce i zweryfikuje po zawodach.

A co do ociągających się uczestników to ciągle liczę na zgłoszenia:

Jak widzimy, że nam kogoś tu brakuje to PW i smęcimy do ucha, nudzimy, namawiamy... dopuszczale są też groźby!

Kawa najwidoczniej lubi jak się ją prosi :tongue:

To tylko świadczy o jej kobiecości! Proooooosiemy!

Zresztą na początku napisała "nie", a wiadomo co to znaczy u kobiety.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naciskajcie mnie tak, bo się w sobie zamknę :teehee:

Śledzę ten temat od samego początku i cały czas mnie korciło, żeby się zapisać! Niestety w tych terminach mam zjazdy na uczelni i w sobotę z samego rańca muszę wybyć do stolicy...

Ale jeśli wszystko ma się odbywać w piątki od 21:00, to myślę, że do godziny, powiedzmy 00:00 uda się wszystko zakończyć...

Tym samym (skoro tak ładnie mnie namawiacie :tongue: ) niniejszym zgłaszam się do tego zacnego turnieju... Żeby nie było, że jestem panienką, która woli barbie :thumbsup:

PSN id: coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave pewnie woli barbie :tongue:,jestem ciekaw jak taką ilość graczy da się poskromić żeby wszystko było tip top....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave pewnie woli barbie :tongue:,jestem ciekaw jak taką ilość graczy da się poskromić żeby wszystko było tip top....

Podejrzewam że w trakcie lub po rozgrywkach może dojść do drugiej czy trzeciej...straciłem już rachubę...wojny ,,polsko-polskiej" :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli wszystko ma się odbywać w piątki od 21:00, to myślę, że do godziny, powiedzmy 00:00 uda się wszystko zakończyć...

Myślę, że to zbyt optymistyczna wersja, ale młoda jesteś masz czas na naukę... ;)

W każdym razie radochę nam zrobiłaś i witamy!

Teraz jeszcze Dave :wink:

Za kilka chwil wyląduje na płotku...

a PORTEK zapomnieliście o nim ...

O Portku? W życiu! Na razie udaję, że nie widzę jego aspołecznej postawy, ale płotek "nie śpi"...

...jestem ciekaw jak taką ilość graczy da się poskromić żeby wszystko było tip top....

Niestety na 100% się nie da. Mam świadomość, że ktoś nawali lub mu krew się zagotuje. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że będą to odosobnione przypadki, a i mam pewien plan który będzie mógł to w miarę możliwości naprawiać w trakcie.

Jednak jeszcze nie raz poproszę o spięcie pośladków i nie psucie zabawy innym!

Jak patrzę na listę to się zastanawiam, czy uda mi się chociaż raz kogoś zastrzelić.:thumbsup:

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, za dużo zajęć za mało czasu :) życzę miłego grania pozostałym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na liście z nowym kontem. Jeżeli chcesz zapisać brata to niech się zarejestruje na forum bo się pokiełbasi nie mówiąc o tym, że ktoś pomyśli, że grasz z dwoma kontami.

No dobra niech będzie.

Nick: mrowa607

PSN: mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam tego pana wyżej. Grałem z nim kilkadziesiąt razy. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech będzie.

Tak musi być dla porządku.

Nick: mrowa607

PSN: mrowa607

W kwestii formalnej.

Nick: Diff

PSN: mrowa607

Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że część kolegów woli pismo obrazkowe

kolegi1.jpg

I wielu innych którzy się nie zmieścili...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie sądziłem, że ktokolwiek mnie zauważy, przecież jestem nowy.unsure.gif Ja jednak się nie zapiszę z powodu braku HS'a. Mimo to bacznie śledzę wątek i życzę udanej zabawy!thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie sądziłem, że ktokolwiek mnie zauważy, przecież jestem nowy.unsure.gif Ja jednak się nie zapiszę z powodu braku HS'a. Mimo to bacznie śledzę wątek i życzę udanej zabawy!thumbsup.gif

Nie dzielimy tutaj nikogo na nowych i starych. HS'y na allegro lężą i wołają "kup mnie!". Polecam, ta gra z HS'em nabiera nowego wymiaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzielimy tutaj nikogo na nowych i starych. HS'y na allegro lężą i wołają "kup mnie!". Polecam, ta gra z HS'em nabiera nowego wymiaru...

Potwierdzam w całej rozciągłości!!! Ze wszystkich rzeczy "dokupionych" do PS3 HS jest najlepszą inwestycja...przynajmniej do BC2! A na horyzoncie już BF3...jak w to grać bez HS`a???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie na turniej musze się płaszczyć przed kolegą żeby mi pożyczył hs :biggrin:

Ale to jest tego warte,nawet z moim głosem... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zmodulować głos w opcjach żeby brzmieć jak stary koń :D

A Ty, tu nie zmieniaj tematu tylko szukaj siebie na płotku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hs'ta to fakt przydatne ustrosjtwo. Lecz jakoś nie potrafie sie skupic gdy mam go w uchu. Moja podzielnośc uwagi stoi na bardzo niskim poziomie :whistling:

A wracając do tej tablicy to ja wiem że wszyscy na niej to "panienki":biggrin: ale mówiąc abyście zrozumieli to te panienki to w większości przypadków pracujące panienki i nie zawsze wiedzą czy znajdą czas na gre - a przynajmniej żeby poświęcic te 2/3/4 godzinki które będe musiał miec zarezerwowane na 100%.

Pomysł tego turniej popieram bo to extra pomysł i chętnie wezme w nim udział ale może w kolejnym bo zapewne na jednym sie nie skończy i co do tego jestem pewny !

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×