Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem że gramy conqest ale czy odpalimy gre przy 8 graczach?

o ile dobrze kojarze potrzebne jest 10 albo 12 graczy żeby odpalic gre

Raczej min 4 w jednej i 4 w drugiej druzynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, da, ale z doświadczenia wiem, że należy odpalać server przy minimum 6v6, a maksimum 8v8. Z niewiadomych przyczyn przy większej ilości graczy często trafia na servery z całkiem inną mapą/trybem, albo na takie, które wysypią się po 2 min gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że gramy conqest ale czy odpalimy gre przy 8 graczach?

o ile dobrze kojarze potrzebne jest 10 albo 12 graczy żeby odpalic gre

Nie miałem w planach 4 vs 4, ale proszę o potwierdzenie minimalnej ilości bo potrzebuję tej informacji w rozplanowaniu dogrywek przy ewentualnych remisach.

Da się, da, ale z doświadczenia wiem, że należy odpalać server przy minimum 6v6, a maksimum 8v8. Z niewiadomych przyczyn przy większej ilości graczy często trafia na servery z całkiem inną mapą/trybem, albo na takie, które wysypią się po 2 min gry.

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem w planach 4 vs 4, ale proszę o potwierdzenie minimalnej ilości bo potrzebuję tej informacji w rozplanowaniu dogrywek przy ewentualnych remisach

jak będą 3 mecze to o remisie nie ma co myślec gorzej jak by były 2 rozgrywki wtedy szanse na remis są ale również bardzo małe wiadomo ze która dróżyna ma wiecej ticetów ta wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to na Consolegaming był system 1 punkt za wygraną mapę. W domyśle grało się 2 mapk (po 2 rundy każda)i, a w przypadku remisu grało się z góry ustaloną trzecią mapę (dla naszych potrzeb proponowałbym Laguna Presa lub White Pass). Niby w teorii to też może prowadzić do remisu, ale nigdy się z taką sytuacjąnie spotkałem.

Z kolei GameBattles proponuje granie tylko 1 rundy na mapę, ale na większości map jeden resp jest lepszy od tego drugiego, więc sprawiedliwszy wydaje się system po 2 rundy na mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xMAFIA_PLxM_POL - mój dobry znajomy

xMAFIA_PLxADAM -brat

polecam

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, da, ale z doświadczenia wiem, że należy odpalać server przy minimum 6v6, a maksimum 8v8. Z niewiadomych przyczyn przy większej ilości graczy często trafia na servery z całkiem inną mapą/trybem, albo na takie, które wysypią się po 2 min gry.

Jeszcze do tego wrócę, bo mnie to trochę martwi. Czy to jest nagminne przy większej ilości niż 8 vs 8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak, nie pamiętam żeby chociaż raz udało się mojemu klanowi odpalić mecz 10v10, nie mówiąc już o 12v12. Nie stanowiło to większego problemu, bo i tak robiło się tzw. lag-test, czyli rundę próbną (jeśli wszystko było ok, to jedna drużyna "suicidowała" aż nie zeszły tickety), ale nie ma sensu robienie czegoś takiego w naszym przypadku. Jeśli terminem gry będą jakieś stosunkowo nieoblegane dni to można spróbować, ale najbezpieczniej będzie odpalić 8v8, pozapraszać resztęz gry i wystartować na sygnał osoby prowadzącej na ustanowionym wcześniej czacie (na którym obowiązkowo są "kapitanowie" poszczególnym składów z obu drużyn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze potrenowalby sie, ale psn pierdyknal. Do turnieju musi mi jakos znowu wrocic forma z UMP, bo ostatnio idzie mi tylko medykiem, ktory bedzie zakazany xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze potrenowalby sie, ale psn pierdyknal. Do turnieju musi mi jakos znowu wrocic forma z UMP, bo ostatnio idzie mi tylko medykiem, ktory bedzie zakazany xD

Też na początku zapieniłem, ale doszedłem do wniosku, że może i dobrze. Może jak zreperują to będzie chwila spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze.

nick: made_in_KRAKOW

psn id: made_in_KRAKOW

Ze względu na czas rejestracji po rozpoczęciu zapisów musi ktoś z Forum Ciebie polecić. Mam nadzieję, że grałeś z kimś z zarejestrowanych i dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak, nie pamiętam żeby chociaż raz udało się mojemu klanowi odpalić mecz 10v10, nie mówiąc już o 12v12. Nie stanowiło to większego problemu, bo i tak robiło się tzw. lag-test, czyli rundę próbną (jeśli wszystko było ok, to jedna drużyna "suicidowała" aż nie zeszły tickety), ale nie ma sensu robienie czegoś takiego w naszym przypadku. Jeśli terminem gry będą jakieś stosunkowo nieoblegane dni to można spróbować, ale najbezpieczniej będzie odpalić 8v8, pozapraszać resztęz gry i wystartować na sygnał osoby prowadzącej na ustanowionym wcześniej czacie (na którym obowiązkowo są "kapitanowie" poszczególnym składów z obu drużyn).

Z przykrością potwierdzam tą zależność przy odpalaniu private, u nas w klanie też nieraz się męczyliśmy, żeby odpalić mecz około 30-1h zajmuje wszystkiego ogarnięcie, a raz musieliśmy przełożyć mecz, bo gra w ogóle nie chciała współpracować. Podział ,,dowodzenia" może być jak na ustawkach, czyli każdy team (4 osoby) ma swojego kapitana, a drużyna (wszyscy z jednej strony) ma swojego dowódcę, którym jest jeden z kapitanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciał bym również się zapisać na turniej. Tylko mam problem bo nie ma mnie kto " potwierdzić"

Nie grałem raczej z nikim z forum. Grywam raczej w gronie ludzi nie udzielających się na tym forum.

Chyba że ktoś mnie kojarzy z gry?

nick- FraguGD

PSNiD- FraguGD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze.

nick: made_in_KRAKOW

psn id: made_in_KRAKOW

Gralem przeciw temu gosciowi kilka razy, ale polecic go nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem przeciw temu gosciowi kilka razy, ale polecic go nie moge

Więc po co to pisałeś ?

Chyba, że nie kąsam żarciku  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FraguGD, Jesteś zarejestrowany na forum tak długo, że nie potrzebujesz wstawiennictwa. Witamy.

a co mi tam...

psn id: otacon3 :)

Noooooooooooo!

Ale widzę jeszcze kilku opier....czy.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam...

psn id: otacon3 :)

no nareszcie:D jeszcze tylko Gedeona trzeba namówić !! mam nadzieje , że będziemy w jednym teamie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze.

nick: made_in_KRAKOW

psn id: made_in_KRAKOW

Ręczę za Marcina. To jego 3 konto i na bank jest sporo osób, które kojarzą przynajmniej jedno poprzednie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręczę za Marcina. To jego 3 konto i na bank jest sporo osób, które kojarzą przynajmniej jedno poprzednie :biggrin:

Git.

Holek, jest ktoś kogo Ty nie znasz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×