Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie niech zostanie tak jak jest czyli stoimy na pudle :) i wszyscy się cieszą.My byliśmy niezniszczlini Wy graliście chwilke w przewadze bo nas wywaliło i się wyrównało więc koniec dyskusji i przygotowujmy się do kolejnego turnieju a może los nas zaskoczy i będziemy grali w jednej dróżynie :D.Pozdro

:thumbsup:

I o to chodzi nie dość że graliśmy ostatni mecz i każdy napaleniec czekał byśmy ten turniej dokończyli by rozpocząć następny to się cyrk zrobił :pardon:

I jedni i drudzy mają problemy o lagi i kicki . Koniec tematu

1.jaceksl1 i ekipa

2.xMAFIA_PLxDJ i ekipa

3.FraguGD, KJN86 i ekipy

:thumbsup:

Sama AH trwała od 16:30 do chyba 19 :pardon:

@kosmala

Weź sobie jebnij baranka w ścianę :thumbsup: Dostawałeś 5 kulek z SAIGI w łeb z 1m i miałeś 51hp i oczywiście 1 strzał we mnie i padałem . Zakładałeś lobby i nikt nie mógł dołączyć :thumbsup:

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chrzanić wszyscy narzekają na zabijanie mnie Zakończmy ten turniej w zgodzie :D ratuluje 3 miejsca Drużuną H and I

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank, myślę, że wszystko zostało wyjaśnione. Każdy ochłonął, możesz przystąpić do dalszych czynności :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chrzanić wszyscy narzekają na zabijanie mnie Zakończmy ten turniej w zgodzie :D ratuluje 3 miejsca Drużuną H and I

Ten + jest odemnie :thumbsup:

Tank Rób co chcesz 3 lub 4 i tak jak dla mnie to wysoko :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i na zdrowie chlopaki.Wódka dla wszystkich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał się spinać o niezniszczalność przeciwnika na meczach prywatnych to byśmy musieli wszystkie mecze powtórzyć, raz na WP pokazywałem nowenowi jak wbijam w typa cały magazynek z g3 w łeb, krew się leje jak z zarzynanej świni, a on się odwraca i mnie ubija samym wzrokiem, taki urok niestety :thumbsup: najgorsze, że nie są to sytuacje, gdy przeciwnik biegnie i faktycznie może mi się tylko wydawać, że go trafiam, ale akcje, kiedy osoba siedzi, nie widzi mnie, ja spokojnie celuję, wbijam cały magazynek z uśmiechem na ustach, a on ledwo palcem kiwnie i już mnie nie ma, a wtedy mecz jest praktycznie nie do wygrania

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP to w ogole jakas megazlagowana mapa. Zawsze na niej byly najwieksze cyrki z terminatorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że takie sytuacje mają duży wpływ na wynik meczu, co jest istotne zwłaszcza podczas np. takiego turnieju, jak ten, który dobiegł końca

np. sytuacja, którą przytoczyłem, przez obie rundy na WP miałem taki problem z zabiciem przeciwnika, że praktycznie odechciało mi się grać, za to na AH było już zupełnie odwrotnie i czułem, że zabijam wszystkich kilkoma pociskami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie sytuacje jak na publikach. Jedna kulka z M9, jedna kulka z SAIGI (nie uwierze, ze to lag i widze tylko jedna bo nawet na kliicamie typ zabija nastepnego jedna kulka). No, ale przeciez gramy w nieskillowa gre wiec nie ma co sie dziwic :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał się spinać o niezniszczalność przeciwnika na meczach prywatnych to byśmy musieli wszystkie mecze powtórzyć, raz na WP pokazywałem nowenowi jak wbijam w typa cały magazynek z g3 w łeb, krew się leje jak z zarzynanej świni, a on się odwraca i mnie ubija samym wzrokiem, taki urok niestety :thumbsup: najgorsze, że nie są to sytuacje, gdy przeciwnik biegnie i faktycznie może mi się tylko wydawać, że go trafiam, ale akcje, kiedy osoba siedzi, nie widzi mnie, ja spokojnie celuję, wbijam cały magazynek z uśmiechem na ustach, a on ledwo palcem kiwnie i już mnie nie ma, a wtedy mecz jest praktycznie nie do wygrania

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Nauczyłem się nie reagować nerwowo na nic, wczoraj złapałem ze 100 kos, a od pewnego momentu nie mogłem nikogo zabić. Przecinam to ciepłym moczem, ważne, że jest fajna zabawa w fajnym towarzystwie. Reszta to tylko dodatek.

Tank, myślę, że wszystko zostało wyjaśnione. Każdy ochłonął, możesz przystąpić do dalszych czynności :P

Na pewno? Berety dotlenione?

Chcecie mieć ex aequo trzecie miejsce więc ex aequo et bono dla Waszej decyzji.

Jutro/pojutrze małe memorandum i zamykamy teatrzyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tytuł najbardziej zlagowanego gracza turnieju zgarnia bezapelacyjnie kosmala. Nie spotkałem drugiej takiej osoby do której jednocześnie strzelały 2 osoby i wciąż żyła :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ytuł najbardziej zlagowanego gracza turnieju zgarnia bezapelacyjnie kosmala. Nie spotakałem drugiej takiej osoby do której jednocześnie strzelały 2 osoby i wciąż żyła :biggrin:

TerminatorSalvation_T600_big.jpg

Edytowane przez NFL
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki i koledzy!

Pozwoliłem sobie w imieniu wszystkich uczestników pierwszego (i mam nadzieję że nie ostatniego) turnieju zorganizowanego przez WIELKIEGO TANKA, wyrazić podziękowania w postaci hmmm.. pamiątki.Dziś teoretycznie powinien kurier zapukać do wrót Tanka więc mogę już publicznie poprosić o zasypanie skrzynki Tanka z podziękowaniami :D

Nie zdradzę co to ( jeśli ktoś ciekaw to odpowiem na PW), mam nadzieję że Tankowi się spodoba i wrzuci fotkę.

Dziękuję również pannie Mistejk za pomoc....bez niej bym nie ogarnął tego, więc duże oklaski dla Mistejk :thumbsup:

TANK SZACUN!!!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki i koledzy!

Pozwoliłem sobie w imieniu wszystkich uczestników pierwszego (i mam nadzieję że nie ostatniego) turnieju zorganizowanego przez WIELKIEGO TANKA, wyrazić podziękowania w postaci hmmm.. pamiątki.Dziś teoretycznie powinien kurier zapukać do wrót Tanka więc mogę już publicznie poprosić o zasypanie skrzynki Tanka z podziękowaniami :D

Nie zdradzę co to ( jeśli ktoś ciekaw to odpowiem na PW), mam nadzieję że Tankowi się spodoba i wrzuci fotkę.

Dziękuję również pannie Mistejk za pomoc....bez niej bym nie ogarnął tego, więc duże oklaski dla Mistejk :thumbsup:

TANK SZACUN!!!!!

Pisałem już wcześniej mnie więcej to samo, ale PODPISUJĘ SIĘ pod tym postem "RĘKAMI I NOGAMI"

JESZCZE RAZ, WIELKIE DZIĘKI TANK !

Tobie CHRISTOPH również dziękuję, za wykonanie tak miłego gestu. Porządny z Ciebie gość.

Edytowane przez Gedeon1974
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[kłania się]

Ja nie brałam udziału ale widziałam, jak Tank w pocie czoła starał się rozwiązywać wszystkie najbardziej wymyślne problemy graczy.

Pełen podziw :)

Ps. Mam nadzieję, że prezent się spodoba :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś teoretycznie powinien kurier zapukać

Mały Jaś pochodzący z biednej rodziny marzył o nartach więc przed dniem św. Mikołaja przyniósł list na pocztę zaadresowany "Do świętego Mikołaja". Ponieważ jak ogólnie wiadomo darczyńca ów jest postacią wyimaginowaną i nie posiada stałego miejsca pobytu, pracownice poczty polskiej postanowiły list otworzyć i przeczytać, oto co zobaczyły.

"Kochany Mikołaju, mój tatuś nie żyje, a mamusia jest biedna i nie stać jej żeby mogła mi kupować różne rzeczy. Proszę Cię więc o ciepły niebieski sweter i super czerwone narty.

Pozdrawiam, Jaś"

Łezka się uroniła na licach pocztowych wyrobnic, a, że pomimo krążących plotek są to kobiety poczciwe postanowiły zrzucić się na prezent dla małego Jasia i wysłać mu z wpisanym Mikołajem na miejscu nadawcy. Jak postanowiły tak zrobiły, jednakże ponieważ uposażenie ich jest wprost proporcjonalne do jakości świadczących przez nie usług, toteż uzbierały zaledwie na sweterek. Dochodząc do słusznego wniosku, że lepsze to niż nic, zapakowały swterek i wysłały do Jasia jakoby to był wyproszony prezent od Mikołaja. Jakież było ich zdziwienie kiedy po kilku dniach zobaczyły Jasia wrzucającego list do skrzynki z ponownie wpisanym świętym jako osobą docelową. Drążycymi rękami otorzyły list i przeczytały to co Jasio napisał.

"Kochany Mikołaju, bardzo Ci dziękuję za sweterek. Jest wspaniały, ciepły i idealnie na mnie pasuje. Jest mały problem, w paczce nie było nart, ale myślę, że to te kurwy z poczty je zapierdoliły.

Twój Jaś"

Rodzi się teraz pytanie po co ja to napisałem. Otóż nie przyjechał ten sku...syn kurier dzisiaj i mam nadzieję, że nie zapier...ił prezentu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gupi ciul z tego kuriera :D a tak na poważnie to jak tylko zaparzę sobie kawkę i otworzę oczy to trza będzie zadzwonić w parę miejsc :D i zjebać parę osób.

PS.Mam nadzieję że spodoba Ci się Tank.

Mała poprawka...potwierdzone na 100% ...data dostarczenia przesyłki 18 lipca :verymad:

Edytowane przez christophpoland1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla wszystkich :)

zabawa byla przednia, dzieki Tank za organizacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałem się w jaki sposób podsumować ten turniej. Przede wszystkim miałem problem z ludźmi dzięki którym zabawa była czasem mniej zabawna, jednak postanowiłem (z małym wyjątkiem) nie robić tutaj publicznego pręgierza. Każdy ma oczy i mózg w związku z tym sam sobie powinien wyrobić zdanie.

Na szczęście znakomita większość dopasowała i bardzo im za to dziękuję. Dzięki wielkie za wspaniałą zabawę i wielkie emocje. Dzięki za fajne mecze i zdrową rywalizację. Dzięki za to, że byliście i nie pozwoliliście tego spieprzyć. Grać z Wami to wielka frajda, ale i zaszczyt. Dziękuję!

Wygrała drużyna K, ale mam jeszcze swoje dwa typy.

Zwycięzca fair play dla drużyny F.

Dziękuję Wam, że byliście wtedy kiedy zaczynałem wątpić w ideę tego turnieju.

Wielki przegrany dla drużyny C.

Sytuacja dla mnie szczególnie niesympatyczna. Zawiódł dowódca którego lubię. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie dorósł do tej roli i jego egoizm wziął górę nad interesem zespołu.

Bartez, Danatiel, Znaleziątko, Blizna, Macias... jest mi bardzo, bardzo przykro i mam nadzeję, że nie zniechęci Was to do wzięcia udziału w następnych edycjach.

Były głosy, że kilka spięć źle wpłynęło na towarzyskie rozgrywki. Jestem innego zdania, może to troszkę mało skromne, ale uważam, że dzięki turniejowi wróciła idea wspólnych rozgrywek i rywalizacji. Dla mnie osobiście mecze turniejowe miały inny wymiar który dawał dużo więcej emocji.

Dzięki Holkowi za pomoc przy ustalaniu skilli, Basowi za pomoc merytoryczną, wszystkim którzy starali się pomóc i tym którzy wzieli udział zarówno w dyskusji przed jak i zabawie w trakcie.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich i mam nadzieję, że nie był to ostatni raz.

PS oczywiście wielkie dzięki dla Tomo (szczególnie), Killa oraz reszty modów za częste "przymykanie oka" i miejsce dla naszych dyskusji.

battlefield-bad-company-2-best-end-game-cut-scene-ever1.png

Edytowane przez Tomo
Gratulacje dla zwycięzców ;)
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×