Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

...chyba że umrę!!!

Nawet tak nie kracz, a kto będzie mięsem armatnim !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się raczej dostosuje do każdego terminu w którym mój team będzie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedziele odpadają niestety.chyba ,że godziny późniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasują mi wszystkie terminy i godziny :smile: także jestem w pełni dyspozycyjny :thumbsup:

P.S. Kiedy jakiś sparing? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę wszystko po 24.06 u mnie odpada reszta ok, mogę walczyć też w soboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może do 27 maja zdejmę gips . :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiadają wszystkie terminy :) zaraz zasiadam do konsoli po długiej przerwie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z drużyny G PONOWNIE proszę o wysłanie do mnie wiadomości na gg tak abyśmy mogli zrobić sobie konferencję.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holek podaj mi swój numer GG...

Kliknij na znaczek gg, obok avatara. Pokaże się nr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powstanie w maju to wyślę do wszystkich spam (zarówno do uczestników jak i rezerwistów z HSem i zadeklarowaną dużą dostępnością).

W spamie będą dwa pytania. Pierwsze, czy nadal Pani/Pan deklaruje swój udział w turnieju. Jeżeli odpowiedź zabrzmi TAK to będzie należało odpowiedzieć na drugie pytanie. Proszę wybrać z terminów podanych poniżej ewentualnie te w które absulutnie nie będziesz mógł zagrać. Wszystkie terminy dotyczą godziny 21:00 wzwyż w piątek i analogicznie 19:00 w niedzielę.

-27.05 piątek

-29.05 niedziela

- 3.06 piątek

- 5.06 niedziela

-10.06 piątek

-12.06 niedziela

-17.06 piątek

-19.06 niedziela

-24.06 piątek

-26.06 niedziela

- 1.07 piątek

- 3.07 niedziela

Jeżeli ktoś ma już pewne informacje na ww to proszę o wiadomość na pw, odejmie mi to pracy z wysyłaniem indywidualnych zapytań.

Zmian w drużynach nie będzie, jeżeli jednak w wyniku panującej depresji dużo osób odpadnie to zmniejszę ilość drużyn bazując na tych które są pierwsze w kolejności alfabetycznej.

Może jeszcze ktoś dobrowolnie na to odpowie? 22 osoby dały radę więc zachęcam jeszcze kilka/naście/dziesiąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na znaczek gg, obok avatara. Pokaże się nr.

aaa...Dzięki! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.06- piątek

12.06- niedziela

odpada, nie dam rady w tym terminie, pozostałe będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piątek pasuje mi kazdy.niedziele to zależy jak bedzie wyglądała organizacja czy zaczniemy już właciwy pojedynek o 19 to 4 godziny mogę pograć ale jesli będzie się to przeciągalo to ja nie gwarantuje że nie usne przed tv ;) w poniedziałek wcześnie rano trzeba wstawać do pracy niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje każdy piątek, co do niedziel to różnie może być i nie jestem w stanie teraz podać konkretnej daty, ale w moim przypadku im później byśmy zaczynali, tym lepiej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piątek pasuje mi kazdy.niedziele to zależy jak bedzie wyglądała organizacja czy zaczniemy już właciwy pojedynek o 19 to 4 godziny mogę pograć ale jesli będzie się to przeciągalo to ja nie gwarantuje że nie usne przed tv ;) w poniedziałek wcześnie rano trzeba wstawać do pracy niestety

Ja tak samo jak mrowa (ciezko sie o 5-tej wstaje w pon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tej chwili pasuje wszystko. Może się jednak zdarzyć, że któryś z piątków lub jakaś niedziela wypadnie mi z powodu wyjazdu po wizę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna nie bedzie mi pasowac jeden z weekendow... Ten o ktorym mowilem wczesniej 27-30.05 zostal przesuniety 10-13.06 z powodu przelozenia mojego wyjazdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś dobrowolnie na to odpowie? 22 osoby dały radę więc zachęcam jeszcze kilka/naście/dziesiąt!

-24.06 piątek

-26.06 niedziela

-25.06 sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mJa się dostosuję do każdego terminu, aczkolwiek w tygodniu pasuje mi tylko po godzinie 17:00 Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

-27.05 piątek

-29.05 niedziela

- 3.06 piątek

- 5.06 niedziela

-10.06 piątek

-12.06 niedziela

-17.06 piątek

-19.06 niedziela

-24.06 piątek

-26.06 niedziela

te terminy mi odpowiadają lipiec odpada bo mam urlop i lecę do polski a w niedziele jak mamy grac to tylko do 24.00 mogę byĆ

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to niedziela jest problematyczna. Może w takim razie zmniejszyć liczbę drużyn i czas rozgrywek i zostać tylko przy piątkach?

Ewentualnie można zastanowić się nad innym rozwiązaniem: Opublikować listy kto z kim i na rozegranie takiego meczu dać drużynom tydzień - niech sobie same ustalą kiedy i o której a o wyniku poinformują tanka i tyle. Wtedy może też być mniej lagów bo niekoniecznie musi to być piątek wieczorem (zazwyczaj mocno obłożony) i nie wszyscy grają na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×