Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym rezerwista jak sama nazwa wskazuje ma być rezerwą a nie regularnym graczem.

Jeżeli ktoś rezygnuje ewidentnie to rezerwista wchodząc na jego miejsce staje się graczem drużynowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Czy w taki sposób sobie je oblepiłeś ?

sdc15378.jpg

Szyna blokuje kciuka by doszedł do analoga ale poćwiczę :thumbsup:

sdc15379.jpg

Pozdrawiam weterynarza który mnie składał w Sligo :thumbsup:

Oj Kuba Kuba.. Dlatego ja wolę spuszczać wpierdol na PSN a nie osobiście :rolleyes:

Ciekaw jestem jak wygląda pokonany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość druzyn zmniejszymy tylko jeżeli nastąpi masowy exodus. Jeżeli będzie ilość taka jak jest będziemy się posiłkować dodatkowym dniem np. niedzielą.

I to mi się podoba :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Czy w taki sposób sobie je oblepiłeś ?

Pracowałem kiedyś w pogotowiu jako sanitariusz. Oni najchętniej całego by Cię zawinęli.

Ta praca nauczyła mnie jednego, chcesz przeżyć nie idź do lekarza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj Kuba Kuba.. Dlatego ja wolę spuszczać wpierdol na PSN a nie osobiście :rolleyes:

Ciekaw jestem jak wygląda pokonany..

Staw kolanowy w prawej nodze mu wyskoczył :thumbsup: Czyli 2 kontuzje podczas jednej walki ok. 1 minuta :pardon:

A teraz to co najlepsze :biggrin: cena za szynę ? 100 euro LOL :blink:

DJ myślę że ty do Sligo nie będziesz musiał jechać w sumie masz bliżej do Galway lub Roscommon :thumbsup:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KJN, od razu do parteru i niszczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

KJN, od razu do parteru i niszczysz :D

Te zawody jedna wielka padaka bo nasi przeciwnicy mieli pas wyżej i po 2 turnieje za sobą . 3 h jazdy ( do nich ) 4 h zawodów ( 1 ring ) 3 h powrót do domu . :teehee: 15 walk było a wynik 11 do 4 dla nas :thumbsup: lol

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staw kolanowy w prawej nodze mu wyskoczył :thumbsup: Czyli 2 kontuzje podczas jednej walki ok. 1 minuta :pardon:

A teraz to co najlepsze :biggrin: cena za szynę ? 100 euro LOL :blink:

DJ myślę że ty do Sligo nie będziesz musiał jechać w sumie masz bliżej do Galway lub Roscommon :thumbsup:

jeszcze nie odwiedzałem weterynarzy w szpitalu a jak będę musiał to w castlebarsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to teraz mam problem z terminem 27,05 (gram w grupie F)... Dzisiaj mi wlasnie dzwonili ze mam wyjazd na Nurburgring wlasnie 27-30 maj (wygralem jedna z eliminacji gran turismo 5 road show) i nie dam rady wtedy zagrac :/ Pewnie nie ma zadnej mozliwosci podmiany terminu tego jednego meczu? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że rezerwistami nie uzupełnimy 1/3 drużyn. Poza tym rezerwista jak sama nazwa wskazuje ma być rezerwą a nie regularnym graczem.

Chłopie ale masz problem :rofl: :down: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom jest problem bo nie chcialem przegapic zadnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ma zadnej mozliwosci podmiany terminu tego jednego meczu? :/

Do momentu reanimacji PSN zadnych decyzji terminowych nie podejmujemy, ale wezmę to pod uwagę w miarę możliwości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ale masz problem :rofl: :down: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool: :fool:

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi więc albo rozwiń myśl albo daruj sobie tego typu teksty, bo za to na tym forum banują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tank, you made my day!

Mialem caly miesiac ulozony i mi nabruzdzili we wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi więc albo rozwiń myśl albo daruj sobie tego typu teksty, bo za to na tym forum banują.

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panwie! Awaria PSN jest wystarczająco stresująca i podnosząca ciśnienie. Powinniśmy raczej się wspierać w tych momentach niż sobie dogadywać nawzajem.

Peace please!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć newsowi z PS3site to pełna funkcjonalność PSN dostępna będzie dopiero od 31 maja. Nie oznacza to, że nie włączą wcześniej serverów do gry online (ale wątpię żeby udostępnili je wcześniej), ale chyba poważnie zagraża to turniejowi - jeśli sprawdziłby się najczarniejszy scenariusz, to zaczęlibyśmy turniej pod koniec pierwszego tygodnia czerwca (pierwsza runda)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć newsowi z PS3site to pełna funkcjonalność PSN dostępna będzie dopiero od 31 maja. Nie oznacza to, że nie włączą wcześniej serverów do gry online (ale wątpię żeby udostępnili je wcześniej), ale chyba poważnie zagraża to turniejowi - jeśli sprawdziłby się najczarniejszy scenariusz, to zaczęlibyśmy turniej pod koniec pierwszego tygodnia czerwca (pierwsza runda)...

W pierwszym rzędzie mają włączyć gry online, komunikacje i friendsów i wg ostatnich obiecanek ma to być na początku tego tygodnia. Jeżeli w końcu dotrzymają słowa to nam to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli wierzyć newsowi z PS3site to pełna funkcjonalność PSN dostępna będzie dopiero od 31 maja.

Konkretna data, żadnego news'a na oficjalnym blogu. Zastanawiam się czy to nie jest prowokacja Kill'a :)

Tank możesz zrobic update w terminarzu rozgrywek?

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank możesz zrobic update w terminarzu rozgrywek?

Jak tylko ruszy PSN, nie chcę ludziom w głowach mieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank dopisz mnie też jako rezerwiste

nick: Kooba

PSNID: Kooba

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To -BubuPN, bubu84pl, 359 za metrowego, a na Kaspra czekamy. Skonaktuj się z Bubu i potwierdź.

Zanim ktoś się podda histerii to niech się zastanowi. Dodajecie sobie w grze przy nikach [PL] bo chyba jesteście dumni z tego. Półtora wieku rozbiorów, wojna i pół wieku komuny nauczyła nasz naród, że nie wolno się poddawać przeciwnościom losu, a niektórzy zachowują się jak rozwydrzeni Amerykanie.

Sorry za ten patetyzm, ale to jest troszkę irytujące.

Ja dodałem PLkę, bo bubu84 było już zajęte... 1984 też :D A po co wszyscy mają dokładnie wiedzieć kiedy mam urodziny? :D

Jeżeli chodzi o terminy rozgrywek to zaczęły mi się wyścigi motocyklowe i mogę mieć problemy z dyspozycyjnością (jedna runda zagraniczna razem z dojazdami i nieprzewidzianymi sytuacjami zajmuje około tygodnia). Na pewno odpadam w trzecim tygodniu czerwca, ale nie wiem czy jakaś inna impreza po drodze się nie trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba problemy ze skladami mozna uznac za bardziej powazne niz tydzien temu :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba problemy ze skladami mozna uznac za bardziej powazne niz tydzien temu :confused:

Ja bym się nie łamał z tego powodu! :wink: Po to mamy rezerwistów, więc dowódcy bez problemu uzupełnią sobie skład :thumbsup: A dezerterzy niech żałują, bo nie wiedzą co tracą :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie łamał z tego powodu! :wink: Po to mamy rezerwistów, więc dowódcy bez problemu uzupełnią sobie skład :thumbsup: A dezerterzy niech żałują, bo nie wiedzą co tracą :tongue:

Proste jak budowa cepa! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×