Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niech zostanie tak jak miało być. Naprawdę nie zauważasz jak drastycznie zwiększyła się ilość czasu potrzebnego na granie w turnieju? Wiem wiem - nie działało PSN. Ale nie jesteśmy ograniczeni czasowo (poza premierą B3) więc skąd nagle ten pośpiech?

Nie wiem jak zapatrują się na to inni ale jak dla mnie to gra w turnieju robi się ciężarem. Chcę grać we wszystkich meczach ale nie jestem w stanie poświęcić na nie wszystkich wieczorów. I to jest moje zdanie na ten temat.

Toteż piszę piąty raz, że nie musisz. Możesz od razu napisać do wszystkich dowódców, że Was nie będzie i zgłosić gotowość swojej drużyny w 100%.

Tylko nie pisz później, że Vessarius ma disconecty, a ty nie wiedziałeś czy są zawsze, czy przypadkowo i, że ktoś nagle nawalił bo był jakiś odzew więc myślałeś, że jest odpowiedzialny. Bo sam napisałeś, że nie da się na hot dobrać rezerwowego i będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie.

Ale nie decyduj, że to nikomu nie potrzebne bo to nie Ty odbierasz priwy tylko ja, i ja wiem jaka jest sytuacja w niektórych drużynach. I to dotyczy wszystkich niezadowolonych.

Coś jest jeszcze niejasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparingi są nieobowiązkowe, ale nie wiadomo jak się do nich dostosować - jedni chcę grać, a jedni wolą robić coś innego w związku z czym na większości sparingów nie będzie kompletu 6v6 przez te 2 mapy i w efekcie żaden z nich pożytek bo nie zostaną sprawdzone ani taktyki, ani realia rozgrywki, czasowe. Powtórzę - w najbliższym tygodniu powinno się zrealizować jeden "testowy, ale przymusowy" sparring i na jego podstawie wyciągać wnioski, a potem ruszać z koksem.

Dokładnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się z tym zgodzę. jeden-dwa sparingi i lecimy z koxem - zaczynamy turniej. ;)

szkoda czasu na 5-6 sparingow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toteż piszę piąty raz, że nie musisz. Możesz od razu napisać do wszystkich dowódców, że Was nie będzie i zgłosić gotowość swojej drużyny w 100%.

Tylko nie pisz później, że Vessarius ma disconecty, a ty nie wiedziałeś czy są zawsze, czy przypadkowo i, że ktoś nagle nawalił bo był jakiś odzew więc myślałeś, że jest odpowiedzialny. Bo sam napisałeś, że nie da się na hot dobrać rezerwowego i będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie.

Ale nie decyduj, że to nikomu nie potrzebne bo to nie Ty odbierasz priwy tylko ja, i ja wiem jaka jest sytuacja w niektórych drużynach. I to dotyczy wszystkich niezadowolonych.

Coś jest jeszcze niejasne?

Przyjąłem do wiadomości.

Vessarius ma disonecty bo nie ma publicznego IP. I będzie je miał dzisiaj, jutro, pojutrze i aż do momentu, w którym publiczne IP dostanie. Poza tym drużyna G jest w pełnej gotowości. Z mojej strony over and out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje, ze do 10 lipca to wszystko sie zakonczy. Chce zagrac ten turniej, ale jezeli to sie bedzie tak ciagnac to bede musial juz teraz dac sobie spokoj. Okolo 10.07 mam wyjazd do roboty, prawdopodobnie do Engalnd, wiec nie bede mogl pozniej grac. Jezeli ktos mi teraz powie, ze nie da rady to musze zlozyc rezygnacje. Nie chce zeby pozniej ktos na szybko jeden czy dwa mecze rozgrywal. Jak juz grac to do konca albo wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się z tym zgodzę. jeden-dwa sparingi i lecimy z koxem - zaczynamy turniej. ;)

szkoda czasu na 5-6 sparingow

Nie ma sprawy! Nie ma sparringów. Mnie wszyscy potwierdzili swoje uczestnictwo więc na tej podstawie rozpisuję terminy.

Nie chcę słyszeć od teraz, że nagle ktoś nie ogarnia jak zagrać i się połączyć i, że się ktoś nie odzywa itd.

Drużyny są ustalone w dziale info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy! Nie ma sparringów. Mnie wszyscy potwierdzili swoje uczestnictwo więc na tej podstawie rozpisuję terminy.

Nie chcę słyszeć od teraz, że nagle ktoś nie ogarnia jak zagrać i się połączyć i, że się ktoś nie odzywa itd.

Drużyny są ustalone w dziale info!

Nie chodzi o to żebyś się wkurwił, obraził i zabrał zabawki. Próbujemy zasygnalizować problem a nie obalić Twoją organizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żebyś się wkurwił, obraził i zabrał zabawki. Próbujemy zasygnalizować problem a nie obalić Twoją organizację.

Nigdy się nie obrażam, nigdy nie zabieram zabawek i prawie nigdy nie wkurwiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przemyśl jeszcze raz sprawę, bo Ty tu rozdajesz karty i co zdecydujesz to i tak się będziemy musieli podporządkować. Spróbuj tylko wziąć pod uwagę nasze komentarze - są tu, bo wynikły problemy podczas sparringów, które zresztą były zorganizowane po to, żeby takie rzeczy wyszły.

Jeszcze raz zaproponuję: zrobić jeden przymusowy "sparring testowy" za tydzień w pt/sb/ndz, po nim napisać kto był, kogo nie było, uzupełnić teamy z rezerw i w następny piątek jechać z koksem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie obrażam, nigdy nie zabieram zabawek i prawie nigdy nie wkurwiam!

W świetle tej deklaracji dość trudno znaleźć uzasadnienie dla podjętej decyzji. Na razie kilka osób (5?) wyraziło odmienny od Twojego pogląd. Dlaczego więc nie czekając na wypowiedzi innych i nie próbując wypracować konsensusu wywalasz swój zamysł do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zróbmy tak, że kto chce niech sobie gra sparingi do woli, a jeśli chodzi o mecze to była mowa, że gramy w piątki i tak powinno zostać; trenujmy, kiedy nam się podoba, faktyczne mecze rozgrywajmy w piątki i będzie ok :thumbsup: taktyka jest już chyba kwestią indywidualną każdej drużyny i jak kto sobie pościeli, tak się wyśpi, nie trzeba narzucać kolejnych terminów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świetle tej deklaracji dość trudno znaleźć uzasadnienie dla podjętej decyzji. Na razie kilka osób (5?) wyraziło odmienny od Twojego pogląd. Dlaczego więc nie czekając na wypowiedzi innych i nie próbując wypracować konsensusu wywalasz swój zamysł do kosza?

Po pierwsze nikt nie stanął po mojej stronie. Znam ludzką naturę i wiem na czym to polega, część osób nie chcąc się postawić siedzi cicho, ale jakby ktoś chciał mnie poprzeć zrobił by to. A narzekania były wcześniej.

Po drugie, zadaję sobie z tego sprawę, że nie mam monopolu na rację i wyraziłem to nie raz w tym temacie.

Dlatego nie mam zamiaru walczyć z wiatrakami, ale brak chęci udawadniania swojego nie wynika z obrazy i tak było zawsze, tylko zawsze nie mogłeś tego zrozumieć, że ja nie jestem obrażony, wkurwiony tylko po prostu poddaje się. I to bez fochów! Mam nadzieję, że bez urazy tym razem postarasz się zrozumieć, że ludzie są różni, a ja właśnie taki. Nigdy w życiu jeszcze na nikogo się nie obraziłem, czy wierzysz w to czy nie, tak właśnie jest i naprawdę żeby mnie wkurwić trzeba się napracować.

Nadal uważam, że będzie trochę nawalanek i narzekań, ale ja będę miał czyste sumienie i to dla mnie jest najważniejsze.

Nie mam problemu, nie jestem obrażony i biorę się za rozpisywanie terminów. Mam też nadzieję, że inni nie są obrażeni na mnie i mnie rozumie chociaż część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zostawić Was na chwilę.. :wink:

Będzie łatwiej poćwiczyć, jak zbierzemy te 6 vs 6 osób w party i zagramy tak jak potem będziemy grać w turnieju, niż zbierać się drużyną i wrogów brać z łapanki - nieobeznanych z zasadami turnieju.

Toteż oto proponowany przeze mnie kompromis - do czwartku włącznie rozgrywamy sparingi on demand, bez grafika i rozpiski kto z kim. Dowódcy drużyn mogą tutaj dać znać, czy chcą jakiegoś sparingu, czy nie - i ci potrzebujący się dobiorą, umówią i zagrają. Ewentualnie drużyny, które uważają się za gotowe w 100% mogą też jedną godzinę w jakiś wieczór poświęcić i zagrać z taką, która wyrazi potrzebę zagrania. Jeden wieczór, jedna godzina.

Nie bardzo rozumiem dlaczego niektórzy wczoraj "tracili czas". Przecież to po prostu było granie jak zawsze, tylko w nieco innej formie.. Mnie tam obojętne, BC2 to BC2, czy gram na rush z jakimiś germańskimi oprawcami, czy gram w prywatnym meczu z Wami.. siędzę póki mam ochotę i wszystko mnie cieszy :biggrin:

Edytowane przez Znaleziatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam te Wasze posty i ...zaczynam się czuć nieswojo...

Pomysł Znaleziątka ocaniam na bardzo dobry. Macie czasu od cholery, grajcie jak chcecie. Tylko na terminy turniejowe (piątki) bądźcie zwarci i gotowi. Jak bedzie jakiś problem, trudno: takie życie, taka gra - przegracie.

A tekstu strata czasu itp., zbytnio nie rozumiem. Przecież gracie tak czy siak w najlepszego FPS. Z kumplami z forum( a przepraszam - kobiety też tu są :tongue:) to chyba nawet lepiej co nie?....

Nie chce nikogo urazić. Dodaje to tak na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank nie ma sensu się denerwować;)

ustal terminarz meczy turniejowych. A ten kto chce niech gra sparingi ;) i wszyscy będą zadowoleni.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam z tankiem że sparringi się przydadzą a ten kto w jakiś dzień nie da rady zagrać to trudno przecież każdy jest człowiekiem ma swoje życie, swoje sprawy , powie ino komuś z drużyny a on może przekazać to dowódcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zaproponuję: zrobić jeden przymusowy "sparring testowy" za tydzień w pt/sb/ndz, po nim napisać kto był, kogo nie było, uzupełnić teamy z rezerw i w następny piątek jechać z koksem.

Za tydzień muszą być pierwsze mecze.

Uzupełnić teamy? Fajnie się to pisze, ale niestety rzeczywistość nie jest taka prosta. Ludzie którzy deklarują gotowość nagle przepadają, inni odpowiadają na zapytanie po tygodniu, a jak już odpowiedzą to na pół pytania i znowu tydzień czekania. Większość reaguje szybko, sprawnie i jest rzetelna, ale część niestety mnie niepokoi.

Może to histeria z mojej strony, zobaczymy, ale jeżeli się nie mylę w 10% to niestety nie będzie już czasu na reakcję i część zostanie na lodzie.

Tank nie ma sensu się denerwować;)

Ja się nie denerwuję, ale wiem z obserwacji na pewno jedno. Holek, Bas i wielu innych nie ma problemu z ogarnięciem bo robią to ciągle więc im łatwo i może im się nie chcieć. Wiem jednak, że jednostki sobie słabo radzą i przyda im się trochę treningu po to żeby było sprawnie. Sam fakt popróbowania żeby się słyszeć trzech na trzech. Teraz nie ma sensu, a później będą fochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi będzie pasować taka sytuacja, kiedy wszystkie "wiążące" terminy będą w piątki, w pozostałe dni raz mogę być, raz nie, zresztą taka była mowa na początku, więc niech tank rozpisze terminy przypadające na poszczególne piątki, a o pozostałe sparingi/zgranie każda drużyna może się już chyba zatroszczyć sama, jak komuś zależy na udziale, to chyba jego sprawa, żeby to ogarnąć, jeśli nie to nie musi grać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli jakaś drużyna ma ochotę na sparing to moja jest chętna. Prosze dać znać wiadomością w PSN. Czekamy do 21.10 jak nikt się nie zgłosi to przyjmujemy propozycje na inny dzień.

Pozdrawiam.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyna H nie ma składu. Tylko 3 osoby są więc odpuszczamy dziś sparing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym się wtrącał, bo jestem tylko w rezerwie, ale wiem i widzę jak to wyglądało w meczach, w których grała ostatnio Znaleziątko, i oczywiście czytam wszystko, co tu ludzie piszą o turnieju, a wcześniej brałem też udział w kilku ustawkach na noże i pistolety.

I teraz tak:

Nie bardzo rozumiem ludzi, którzy mówią: 'Po cholere te sparingi?', 'To tylko strata czasu', 'Mam coś lepszego do roboty'.

Całą ideą tego turnieju (jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić) jest to, żeby było pełno zabawy, żeby wszyscy znajomi z tego forum się zebrali i pograli wspólnie w duchu współzawodnictwa.

Jeżeli ktoś nie jest w stanie poświęcić tyle czasu (obojętnie czy to będzie 1 godzina czy 8 godzin) na rozegranie chociażby kilku meczy sparingowych, żeby obadać jak to wszystko działa (zaproszenia, rozdzielanie drużyn i składów komunikacja) i jak to się sprawdzi, to

jest to co najmniej dziwne, a jest duża szansa, że doprowadzi do sytuacji, w której później będzie płacz, jakieś żale i niepotrzebne nerwy, bo coś akurat nie zadziałało, a wcześniej nie mogliśmy/nie chcieliśmy tego przetestować.

Oczywiście popieram pomysł Znaleziątka, bo każdy ma prawo robić to, co mu się podoba, ale powinniśmy jednak słuchać tanka, bo to on tu jest szefem i zgłaszając się do turnieju, zgodziliśmy się na jego dowództwo (tank, dajesz radę, tak trzymaj :thumbsup:).

Jeśli kogoś uraziłem/obraziłem, to przepraszam, bo nie było to moim zamiarem. Chciałem się tylko podzielić moimi przemyśleniami na temat turnieju i sparingów.

Pozdrawiam!:smile:

(a przy okazji chciałem zareklamować na jutro rano świeży filmik-relację z wczorajszego meczu sparingowego na Arice, w którym grała Znaleziątko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mój zespół odpada

ale jakby komuś zabrakło graczy jestem chętny

Tomasz podejrzewam że teraz tak wyglądasz bo głos miałeś niewyraźny biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi będzie pasować taka sytuacja, kiedy wszystkie "wiążące" terminy będą w piątki, w pozostałe dni raz mogę być, raz nie, zresztą taka była mowa na początku, więc niech tank rozpisze terminy przypadające na poszczególne piątki,

Nierealne do końca. Będę się starał, ale kilka osób ma w niektóre piątki kwas i muszę się zaposiłkować niedzielą. Jak najmniej, ale inaczej nie wyrobimy. Była mowa o piątkach na początku, ale z powodu awarii czas się skurczył. Każdy mi napisał kiedy może grać i będę się starał do wszystkich dostosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie na podstawie zaoferowanych terminów dostępności, proszę sprawdzić, czy się nie walnąłem (ale wg. tego co mi podaliście).

Jedynie z Portkiem mam kwas i załatwię zastępstwo na 3.06 dopóki nie wróci z pracy.

Jutro to jeszcze raz sprawdzę i wrzucę na informacyjny.

terminy1.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super.

Ja powinienem wyrobić się na każdy termin mojej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×