Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Tank tak jak piszesz. Nie mamy po 6 lat. Są terminy wyznaczone i ciśniemy z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce tupnąć nóżką to teraz, bo wieczorem wrzucam na info. :P

Regulamin rozgrywek

1 . punktacja

1.1 Za każdy wygrany mecz przyznawane są trzy punkty, za zremisowny jeden i za przegrany zero punktów.

1.2 Kolejność zespołów w tabeli ustala się według ilości zdobytych punktów.

1.3 W przypadku zdobycia równej ilości punktów przez dwa lub więcej zespołów o kolejności decydują:

1.3.1 Przy dwóch zespołach:

a. liczba zdobytych punktów w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami

b. przy dalszej równości lepszy stosunek różnicy wygranych do przegranych map we wszystkich spotkaniach.

c. przy dalszej równości większa ilość wygranych map we wszystkich spotkaniach.

d. przy dalszej równości lepszy stosunek wygranych do przegranych meczy we wszystkich spotkaniach.

e. przy dalszej równości wieksza ilość wygranych meczy we wszystkich spotkaniach.

f. przy dalszej równości mecz barażowy jeden dzień po zakończeniu wszystkich spotkań o godz. 21:00 na mapie Arica Harbour do dwóch wygranych map.

1.3.2 Przy trzech lub więcej zespołach:

a. liczba zdobytych puntów w spotkaniach między tymi zespołami.

b. przy dalszej równości lepszy stosunek różnicy wygranych do przegranych map w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami.

c. przy dalszej równości większa ilość wygranych map w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami

d. przy dalszej równości lepszy stosunek różnicy wygranych do przegranych map we wszystkich spotkaniach.

e. przy dalszej równości większa ilość wygranych map we wszystkich spotkaniach.

f. przy dalszej równości lepszy stosunek wygranych do przegranych meczy w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami.

g. przy dalszej równości wieksza ilość wygranych meczy w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami.

h. przy dalszej równości lepszy stosunek wygranych do przegranych meczy we wszystkich spotkaniach.

i. przy dalszej równości wieksza ilość wygranych meczy we wszystkich spotkaniach.

1.3.3 Jeżeli w którymkolwiek momencie ustalania kolejności w punkcie 1.3.2 wyłonione zostaną dwa zespoły z równą ilościa punktów należy zacząc ustalanie kolejności w stosunku do tych dwóch zespołów jak w punkcie 1.3.1

Mecz - rywalizacja pomiędzy dwoma zespołami odbywająca się na dwóch mapach, Arica Harbour i White Pass po dwa spotkania na jednej mapie.

W finałach spotkają się po dwie drużyny zajmujące takie same miejsca w poszczególnych grupach.

W finałach mecze odbędą się tak jak w rozgrywkach grupowych, a w przypadku remisu rozegrane zostanie jedno rozstrzygające spotkanie na mapie Oasis.

Nie mamy po 6 lat. Są terminy wyznaczone i ciśniemy z tematem.

Nie do końca tak jest więc...

Rezerwiści nadal mile widziani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to po grupach będzie: 1A - 1B, 2A - 2B ? Moim zdaniem jest to trochę nie fair i powinno być na skos czyli, 1A - 2B, 2B - 1A. W takim przypadku jak ty podałeś to drużyny, mogą kombinować żeby zająć 2 miejsce co im się może opłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to po grupach będzie: 1A - 1B, 2A - 2B ? Moim zdaniem jest to trochę nie fair i powinno być na skos czyli, 1A - 2B, 2B - 1A. W takim przypadku jak ty podałeś to drużyny, mogą kombinować żeby zająć 2 miejsce co im się może opłacić.

Dwie zwycięskie drużyny walczą o pierwsze miejsce, dwie drugie o trzecie. Zajęcie drugiego miejsca uniemożliwia wygranie całego turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie zwycięskie drużyny walczą o pierwsze miejsce, dwie drugie o trzecie. Zajęcie drugiego miejsca uniemożliwia wygranie całego turnieju.

To trochę bez sensu :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak jest to nawet nie ma sensu grać tego meczu o 3 miejsce. Nie sądzisz , że lepiej zrobić na skos i później finał ? Terminy gonią :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę bez sensu :confused:

Bez sensu to był upadek PSN, a to jest jedyne wyjście żeby skończyć do 3.07

To jak tak jest to nawet nie ma sensu grać tego meczu o 3 miejsce. Nie sądzisz , że lepiej zrobić na skos i później finał ? Terminy gonią :/ ?

Trochę to dziwnie brzmi "bez sensu grać o 3 miejsce". Nawet nie wiem jak się do tego ustosunkować prawdę mówiąc.

Kiedy zrobić finały? W październiku? Kilka osób wyjeżdża do pracy i wrócą pod koniec września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to że Ci którym nie uda się wspiąć na 1 pozycję w grupie będą grac o pietruchę a tak można zagrać 1/2 finału 02.07.11 i finał 03.07.11 i po krzyku :thumbsup:

Wiem że to komplikuję ale tak to , to jest nie fair , a w przypadku 1/2 finału i finału wszystko jest pod napięciem do ostatnich sekund :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to że Ci którym nie uda się wspiąć na 1 pozycję w grupie będą grac o pietruchę a tak można zagrać 1/2 finału 02.07.11 i finał 03.07.11 i po krzyku :thumbsup:

Wiem że to komplikuję ale tak to , to jest nie fair , a w przypadku 1/2 finału i finału wszystko jest pod napięciem do ostatnich sekund :thumbsup:

Ja bardzo chętnie, jestem na okrągło i w każdej chwili. Najchętniej zrobiłbym grupy finałowe i każdy z każdym. Tyle, że 1 i 3.07 cztery drużyny są już niedostępne.

A żeby była jasność jak to wygląda to od wczoraj trzeba wymienić 4 osoby, po deklaracjach i zrobionych terminarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu mamy klops, bo rzeczywiście powinno być na skos i dopiero potem o 1. i 3. Trzeba by jakąś rundę przyspieszyć żeby zyskać jeden tydzień, może spróbować zrobić 2 rundy w jeden weekend. Wiem, że może być ciężko Tank, ale jeśli coś byś wykombinował to byłoby fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tu mamy klops, bo rzeczywiście powinno być na skos i dopiero potem o 1. i 3. Trzeba by jakąś rundę przyspieszyć żeby zyskać jeden tydzień, może spróbować zrobić 2 rundy w jeden weekend. Wiem, że może być ciężko Tank, ale jeśli coś byś wykombinował to byłoby fajnie :)

Ja bardzo chętnie tylko nie wiem jak inni, bo w najgorszym przypadku trzeba by rozegrać mecze finałowe 18 i 19.06 (sobota i niedziela dla wybranych zespołów).

Tego co już rozpisałem inaczej nie upchnę, 2-3 zespoły są na styk terminowo, nie da się inaczej wymieszać. Zakładając, że nikt jutro nie przypomni sobie, że ma wtedy termin porodu i nie zrezygnuje.

Zresztą nie ma co gdybać, biorąc pod uwagę powyższe czyli możliwość konieczności grania dla niektórych 17.18.19.06 proszę się wypowiadać zainteresowanym. Sytuacja dotyczy tylko czterech drużyn (po dwie wygrane z grupy), reszta pyka na luzie o honor.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niepotrzebnie babrasz się w remisy/przegrane/wygrane, to Ci komplikuje sprawę. Im prościej, tym lepiej, system wygrana:1-przegrana:0 (założenie, że każdy mecz musi się skończyć wygraną którejś z drużyn) z zapisem ilości wygranych rund, a w przypadku remisu przy wyjściu z grup decyduje ilość wygranych rund, a jeśli to nie rozstrzyga to wynik bezpośredniego starcia między dwoma zespołami zabiegającymi o dane miejsce - jak w piłce nożnej.

Lepiej się nad tym zastanowić teraz, bo jakby doszło do sytuacji gdzie rozstrzygnąć miałaby "nożówka" to podejrzewam, że skończy się to nieprzyjemnie - kłótniami i zarzutami, a nie o to przecież chodzi. W większości FPS-ów "nożówki" lub temu podobne operacje służą tylko do wybierania stron (analogicznie do rzutu monetą przed meczem piłkarskim).

po co nożem, może po prostu spotkać się na piwo i rzucić monetą....

...przynajmniej piwo się wypije:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku czemu piszesz mi że wylatuję z drużyny F jak terminy meczy mi odpowiadają i potwierdzam swoją obecność. Na drugim sparingu nie mogłem być ale springi były/są nieobowiązkowe. hellllllooooooo. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z meczami? Albo inaczej.. kiedy jest najbliższy mecz oficjalny? Sorki ale się nie orientuje ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co jest z meczami? Albo inaczej.. kiedy jest najbliższy mecz oficjalny? Sorki ale się nie orientuje ostatnio.

Chociaż Ty nie rozwalaj mnie bo ja już oddycham rękawami...

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co jest z meczami? Albo inaczej.. kiedy jest najbliższy mecz oficjalny? Sorki ale się nie orientuje ostatnio.

istockphoto_365152-shame-on-you.jpg

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyna F gotowa na sparing około 21 w czwartek

Jacku czemu piszesz mi że wylatuję z drużyny F jak terminy meczy mi odpowiadają i potwierdzam swoją obecność. Na drugim sparingu nie mogłem być ale springi były/są nieobowiązkowe. hellllllooooooo. :scare:

Odpowiedź masz na PW

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.. ja mam takie pytanko. Czy istnieje możliwość przesunięcia rozgrywek turniejowych na godzinę 20.? Bartez może grać do 23., Tomasz w niedziele do północy, i od 21. robi się trochę mało czasu na rozegranie czterech meczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje sięgną zenitu! I nikt nie będzie znał nowych mapek :P

A tak na poważnie, to nie jest źle, pierwsze mecze już w ten weekend. Spokojnie kill, jeszcze z miesiąc i nie będzie trzeba moderować tego tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że to zależy od drużyny z którą gracie danego dnia... bo chodzi tylko o to żeby mecz rozegrać w podanym terminie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.. ja mam takie pytanko. Czy istnieje możliwość przesunięcia rozgrywek turniejowych na godzinę 20.? Bartez może grać do 23., Tomasz w niedziele do północy, i od 21. robi się trochę mało czasu na rozegranie czterech meczy..

Załatwiajcie to sobie indywidualnie. Generalnie umawialiśmy się piątki 21:00 i niedziele 19:00. Jak jest mało czasu i wszyscy się stawią nie ma przymusu na rozgrywanie pierwszego meczu próbnego, co przyspieszy rozgrywki.

Macie terminy od kilku dni więc można już się orientować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kill, jeszcze z miesiąc i nie będzie trzeba moderować tego tematu ;)

Jakbyśmy jeszcze to mieli moderować, to chyba by trzeba zrobić casting na nowych modów ;)

Tak sobie tylko zażartowałem, bo śledząc te przepychanki można odnieść wrażenie, że wasz turniej to inicjatywa iście utopijna.

Z drugiej strony w BF3... To by było COŚ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że ten Turniej to rozegracie już w BF3 ;)

Albo teraz, albo w ogóle. Ja już rękawami oddycham i oczywiście dwie dezercje...

Tak sobie tylko zażartowałem, bo śledząc te przepychanki można odnieść wrażenie, że wasz turniej to inicjatywa iście utopijna.

Staram się udowodnić, że nie, ale sam tracę wiarę...

Edytowane przez tank-mania
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zrobić to samo w BF3 jeśli Tank bedzie jeszcze w normalnym świecie a nie w zamkniętym pokoju bez okien i klamek ;)no chyba że ktoś inny podejmie się ogarnięcia 60 osób :)

Team H w ten weekend nie gra więc może jakąś mapke szarpniemy w piątek wieczorkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×