Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest czwarte wyjście :) wynajmij mu striptizerkę ...może się zawaha i zrezygnuje z turnieju ( ale gwarancji nie daje)

Albo lalkę Barbie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie wzięłabym udział, w tymże morderczym przedsięwzięciu. Jednak mój facet mnie uprzedził i zapisał się przede mną. Więc pozostają mi 3 wyjścia:

* Pogodzić się z tym faktem, bacznie oglądać turniej i poszlochiwać w kącie, że to nie biorę czynnego udziału.

* Przywiązać go do krzesła i zamknąć w kiblu i zakneblować skarpetką (ale to ciężka sprawa, gdyż waży ponad 30 kg więcej niż ja -.-' )

* Wypożyczyć/Zakupić konsolę i telewizor w trybie natychmiastowym ( lecz z racji tego, że jestem niepracującą studentką ta opcja jest z punktu widzenia kredytoDAWCÓW niemożliwa)

Tak więc pozostaje mi życzyć Wam wszystkim powodzenia :)

Na Twoim miejscu kupil bym mu dobra flache zaprosil jego dobrego kumpla i chlopak wyjscia by nie mial. Musial by sie zajac gosciem ;)

LUUUUUUUUUUDZIE!!!!!!!!!!!!! COS SIE WKONCU ZACZELO DZIAC!!!!!!!!!! Juz nie pokazuje ze robia aktualizacje PSN tylko "Wystapil blad. uzytkownik zostal wypisany ..."

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały upominek dla tych co się nie zapiszą. Sygnaturka do pobrania.

HKBC.gif

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUUUUUUUUUUDZIE!!!!!!!!!!!!! COS SIE WKONCU ZACZELO DZIAC!!!!!!!!!! Juz nie pokazuje ze robia aktualizacje PSN tylko "Wystapil blad. uzytkownik zostal wypisany ..."

U mnie cały czas trwa konserwacja sieci PSN :(

Co raz mniej wierzę, że ruszy w środę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem na czarno zapisany na liście? Ja też chce być biały <_<

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem na czarno zapisany na liście? Ja też chce być biały <_<

Tank przypisuje kolory do kolorów skóry :D

:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem na czarno zapisany na liście? Ja też chce być biały dry.gif

Tomo chyba chciał mi pomóc i pomieszały się kredki w piórniku. A teraz jest dobrze?

Zostały 34 godziny, 20 minut i 36 sekund na podjęcie decyzji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas trwa konserwacja sieci PSN :(

Co raz mniej wierzę, że ruszy w środę

Ruszy na bank. Po wczorajszym co widzialem jestem pewny na 1000% ze cos robia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się na takie kryzysowe sytuacje jakaś grupa wsparcia.

Można by było usiąść w kółeczku... "mam na imię Paweł, odkąd DICE wydało BC2 zrozumiałem, że seks jest przereklamowany...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się na takie kryzysowe sytuacje jakaś grupa wsparcia.

Można by było usiąść w kółeczku... "mam na imię Paweł, odkąd DICE wydało BC2 zrozumiałem, że seks jest przereklamowany...".

Mam na imię Adrian i od ponad tygodnia jestem na głodzie :wacko: filmiki z jutube już nie pomagają :wacko: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszy na bank. Po wczorajszym co widzialem jestem pewny na 1000% ze cos robia ;)

obyś miał rację.

Szkoda tylko, że skoro PSN nie działa to i niektóre gry odpadają bo po starcie chcą się łączyć z siecią :(

mogli zrobić jakieś wsparcie dla sieci lokalnej, ale kto by pomyślał, że takie kwiatki z PSN będą ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co po wyczytywałem to PSN ma ruszyć w środę czyli 04.05, ale że to KaleSony to można z góry założyć że wszystko ruszy dopiero pod koniec tygodnia albo i jeszcze :whistling: http://www.ps3site.p...-network/70403/

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza tragedia moze byc tak czy siak wprowadzenie oplaty za granie przez siec i raczej tego wszyscy powinni sie obawiac....

Jak to wykoncypowałeś? Są jakieś realne symptomy, czy po prostu głos wewnętrzny?

Tak na zdrowy rozsądek. Ludzie są wqrwieni na Sony i musi odbudować zaufanie. Robi to w ten sposób, że wprowadza opłaty za Live.

Mam nadzieję, że nie pracujesz w dziale marketingu... ;)

Z tego co po wyczytywałem to PSN ma ruszyć w środę czyli 04.05, ale że to KaleSony to można z góry założyć że wszystko ruszy dopiero pod koniec tygodnia albo i jeszcze :whistling:

Nie wiem ja KaleSony, ale ja osobiście po takiej wtopie raczej nie rzucałbym słów na wiatr. Ja jednak stawiam na poniedziałek/wtorek.

Pomyślmy. Jak chcesz komuś pokazać, że zapier...sz przy robocie to dajesz termin i kończysz wcześniej czy po terminie? To oczywiście domysły, ale Sony ma sztab PR-owców. Ja osobiście napisałbym, że będzie za siedem dni, a po pięciu uruchomił i się chwalił, że tak bardzo mi zależy na klientach.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wykoncypowałeś? Są jakieś realne symptomy, czy po prostu głos wewnętrzny?

Tak na zdrowy rozsądek. Ludzie są wqrwieni na Sony i musi odbudować zaufanie. Robi to w ten sposób, że wprowadza opłaty za Live.

Mam nadzieję, że nie pracujesz w dziale marketingu... ;)

Dokładnie, to by było dla nich podwójne zabójstwo. Dlatego muszą dać coś gratis jak uruchomią PSN a w tym wypadku będzie to rozmowa z kolegą przez HS czy coś :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zapisalbym sie, ale juz Znaleziatko zajela miejsce, wiec zakladam, ze ciezko byloby to zorganizowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zapisalbym sie, ale juz Znaleziatko zajela miejsce, wiec zakladam, ze ciezko byloby to zorganizowac ;)

Burza mózgu i wymyśliłem, że macie jedną konsolę? W tym wypadku kto pierwszy ten kobieta... czy jakoś tak to było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niby druga konsola w mieszkaniu (nasza wspollokatorka wygrala w zeszlym roku w jakims konkursie), ale niestety mamy tylko jedna kopie BC2, a przy calej mojej sympatii dla Battlefielda, nie zdecyduje sie chyba na zakup kolejnej tylko na potrzeby tego turnieju (zreszta znajac mnie i tak nie szlo by mi najlepiej :P). Bede za to kibicowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się:

Nick: FALO

PSN: FALO2310

Rank: 806

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się:

Nick: FALO

PSN: FALO2310

Rank: 806

Zgodnie z tym co jest napisane w pierwszym poście,

"Reasumując zachęcam WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH NA DZIEŃ DZISIEJSZY UŻYTKOWNIKÓW FORUM, LUB WSTAWIENNICTWIE INNEGO GRACZA PRZY PÓŻNIEJSZEJ REJESTRACJI".

Mam nadzieję, że grałeś z kimś z forum i wstawi się za Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×