Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Proponuję jednak jeszcze raz przemyśleć te mecze, bo 6v6 będzie szło jeszcze wolniej niż 8v8 i naprawdę rozgrywka będzie bardzo długa i wątpię, żeby wszysyc mieli możliwość siedzenia non-stop ~5h przy konsoli.

Teraz do mnie dopiero dotarło, że drużyny tylko po 6 osób. W weekend trzeba rozegrać rundę próbną i wtedy wyjdzie mniej więcej ile to potrwa. Poza tym mam nadzieję, że wszyscy znajdą czas i nie będą wychodzić w trakcie meczu.

Ewentualnie jakby trwało to za długo to jestem za 2 mapami (AH i WP).

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zmniejszeniem ilości meczy w ciągu jednego dnia. Grać 5 godzin mi się nie uśmiecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj Basu, Basu. Ja 25 lat temu potrafiłem tydzień nie spać i do pracy zaiwaniać... co z tą młodzieżą teraz... ;)

Ja akurat nie mam z tym problemu, bo zazwyczaj i tak do 2 siedzę, ale zobaczysz, że nie wszyscy dotrwają i będą potem mecze 5v5, 4v4, 4v6, 5v6, co pociągnie za osbąpiski i krzyki, że ta a ta drużyna miała więcej/mniej graczy, przemyśl to jeszcze, a najlepiej po rundzie próbnej :) Pamiętaj, że rundy na Arice to jedne z najdłuższych w całej grze - aż 350 ticketów!

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tank

Ja podałem moją tabelkę jako przykład wiem ile jest ekip :thumbsup:

Co do meczy to bym proponował 3 mapę tylko przy remisie bo takto to strata czasu :pardon: Osobiście mam 1h zapasu nad czasem pl ale córka może mi pokrzyżować plany grania do 1 nad ranem . Tak jak ktoś pisał organizacja zajmie też trochę czasu + czas 3 map w obie strony :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tank - tu nie chodzi o godzinę pójścia spać, ale o to, że są też inni gracze/ użytkownicy TV w domu :D I tak 5h bez przerwy grać to niektórzy mogliby wymięknąć :D Ja jestem za 2 mapami White pass + Panama Canal / Arica Harbor.

Rozumiem, ale właśnie też będę o tym pisał. Godziny są takie, że większość śpi i myślę, że innym użytkownikom TV zwisa czy będziesz siedział do 24 czy do 2 bo dla nich w obu przypadkach będzie po ptakach.

Druga sprawa ważna. Nie zostawiajcie informacji o Waszym siedzeniu na ostatnią chwilę. Powiedzcie wcześniej, że będziecie siedzieć i przypominajcie. Starsi niech gary umyją, młodsi zadania poodrabiają żeby nie narobić kwasu za pięć dwunasta, a później gonić w kółko jak miś Yogi...

Jeżeli zostaną dwie mapy to AH i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, siedzenie 5h jest na prawdę za długie moim zdaniem. Ja bym najlepiej zrobił że np. tylko po jednej rundzie na każdej mapie i za każdą punkty wtedy każda runda była by ważna a mecze nie były by takie długie. Bo ja jak i pewnie część osób nie ma czasu żeby siedzieć po nawet 3h, bo wiadomo rodzina, szkoła, praca itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do meczy to bym proponował 3 mapę tylko przy remisie bo takto to strata czasu

Remisy w poszczególnych meczach nie przeszkadzają. Liczy się suma punktów z wszystkich meczy.

Rozumiem, że jesteś trzecią osobą z Basem za 2 mapami. Więc jeszcze dziewięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marol0v - tylko, że jakbyśmy grali 1 rundę na mapie to byłoby nie fair, bo to ci mają heli a my nie, oni mieli bliżej do punktów itp... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, siedzenie 5h jest na prawdę za długie moim zdaniem. Ja bym najlepiej zrobił że np. tylko po jednej rundzie na każdej mapie

Muszą być dwie na mapie. Na niektórych respach łatwiej przytrzymać na innych trudniej więc szanse muszą być równe.

Jeszcze osiem osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostaną dwie mapy to AH i PC.

Jeśli chcesz uniknąć remisów to może tak: 2 mapy (Twoje propozycje - wypas, AH i PC idealnie oddają charakter BC2) i w przypadku remisu "rundowego" rozstrzygnie kto w ciągu tych 4 rund na 2ch mapach ocalił więcej ticketów (np. drużyna X wygrywa pierwszą mapę 150-0, 150-0; a drużyna Y wygrywa drugą mapę 20-0, 20-0 = spotkanie wygrywa drużyna X, ponieważ ocaliła więcej ticketów). Wiem, że to gryzie się z Twoim systemem "punkt za rundę", ale to tylko luźna propozycja do przemyślenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem jeden punkt za każdą rundę to najlepszy sposób !

Edytowane przez Xenus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dwoma mapami AH i WP i system pkt. za wygraną rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za tym, żeby ograniczyć się do dwóch map.... bo jak już ktoś wspomniał jest prawie pewnym, że część osób się wykruszy po 5h. Lepiej, żeby były dwie mapy z na prawdę intensywną rozgrywką niż 3 z ostatnimi meczami granymi na siłę ze zmniejszoną ilością uczestników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie WP i AH. Panama w przypadku rozgrywki 6vs6 staje sie zbyt duza mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za tym, żeby ograniczyć się do dwóch map.... bo jak już ktoś wspomniał jest prawie pewnym, że część osób się wykruszy po 5h. Lepiej, żeby były dwie mapy z na prawdę intensywną rozgrywką niż 3 z ostatnimi meczami granymi na siłę ze zmniejszoną ilością uczestników...

Jeszcze 6 osób.

Sprawa medyka i recona. Stosunkiem głosów 7:5 gramy bez medyków i bez reconów. Jutro to rozpiszę w głównym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie WP i AH. Panama w przypadku rozgrywki 6vs6 staje sie zbyt duza mapa.

PC jest o wiele za duża na 6 osób w teamie. Moim zdaniem będzie trwała o wiele dłużej niż AH, każdy będzie chciał uzyskać przewagę jeżdżąc czołgami co o wiele zmniejszy szybkość fragowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 2 mapami tylko trzeba coś wykombinować z tymi remisami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle jestem otwarty. Jeżeli do wtorku wieczorem sprzeciwi się powiedzmy 20%, czyli 12 osób to zmniejszymy do 4 meczy na dwóch mapach. Ja i tak chodzę spać o 4-5 więc dla mnie nie ma różnicy.

ja z piątku na sobote moge całą noc grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 2 mapami tylko trzeba coś wykombinować z tymi remisami...

A co Ci remisy przeszkadzają?

Cztery osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasper- czemu niby trzeba coś kombinować z remisami, w fazie grupowej remisy powinny być dozwolone, natomiast w fazie pucharowej w przypadku remisu można byłoby grać 3 mapę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z piątku na sobote moge całą noc grac

Chociaż jeden budujący wpis. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadzam się tu że Panama Canal  jest za duża gdy gra sie 6vs6 . 

Jesli chodzi o klasy to lepiej wg. mnie bedzie 0 medyków 1 recon. Czujka akurat zawsze się Przyda:D

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są problemy z jednym dniem to piszcie, powiedzmy do wtorku wieczorem. Zrobię tak żeby dogodzić, ale wszystkim może się nie udać. W związku z tym tylko kryzysowe sytuacje, bez wyjścia.

Jest to wyjątkowo kryzysowa sytuacja i mam nadzieję, że poratujesz mnie z tym tank (będę jechał przez całą Polskę na dwudniowe szkolenie) :confused: Pozostałe terminy jak i godziny pasują mi w 100% :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możemy w ten piątek zrobic próbę żeby wiedziec ile to czasu zajmnie ale to sami ochotnicy 12 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×