Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

-bzykacz

-uki1983

-JAcek_AR

-wegiel

panowie musimy się dodac do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tank, mam pytanie. Nie wiem czy gdzieś już się przewinęło. Kiedy możemy się spodziewać swego rodzaju terminarza?

Jak moderatorzy skonstatują, że potrzebuję tutaj co chwilę dopisywać i nie należy tego zamykać.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/59083-pierwszy-turniej-forumowy-shooterow-serii-battlefield/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to nie ja :P A nie możesz edytować tutaj w pierwszym poście? Po cholerę jeszcze jeden temat o tym samym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to nie ja :P A nie możesz edytować tutaj w pierwszym poście? Po cholerę jeszcze jeden temat o tym samym?

Mam wyrypać post na 40 metrów długi ze wszystkimi danymi i wynikami rozgrywek?

Jak są jakieś limity tematów to się zrzucimy. :thumbsup:

Skoro już jesteśmy tu razem. Jak rozwiązać problem Tomasza który nie ma dojścia do PW, a co za tym idzie nie może się komunikować z innymi ludźmi z grupy? Masz pomysł?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chcę wchodzić w kompetencję innego moderatora sugeruję, żebyś napisał PW do Slizera (zamknął temat), i wyjaśnił mu dlaczego chcesz drugi temat. Póki co popieram jego zdanie w tej kwestii.

Jaki Tomasz?

brb, 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wyrypać post na 40 metrów długi ze wszystkimi danymi i wynikami rozgrywek?

Jak są jakieś limity tematów to się zrzucimy. :thumbsup:

Skoro już jesteśmy tu razem. Jak rozwiązać problem Tomasza który nie ma dojścia do PW, a co za tym idzie nie może się komunikować z innymi ludźmi z grupy? Masz pomysł?

Jeżeli chodzi o dane użytkowe, zasady, listę to proponowałbym wykorzystać temat ustawki. Oczywiście jeżeli nie będziesz mógł stworzyć osobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chcę wchodzić w kompetencję innego moderatora sugeruję, żebyś napisał PW do Slizera (zamknął temat), i wyjaśnił mu dlaczego chcesz drugi temat. Póki co popieram jego zdanie w tej kwestii.

Po kiego mam zamykać temat i otwierać nowy do dyskusji? Chodzi o to żeby ten co jest był do dyskusji, a drugi do odczytu tak żeby ludzie nie musieli pytać się po 100 razy o zasady i terminy bo wszystko jest między wierszami. A w tym temacie jak będę dopisywał do pierwszego postu to zrobi się zwój papirusu. Widzisz w tym jakąś magię, albo naciąganie na bezcenne miejsce na serwerze?

Niech sobie będzie zamknięty, dam radę.

Jaki Tomasz?

Ten którego zbanowałeś, twierdzi, że nie ma dostępu do konta i PW. Chyba, że mu się coś pomyliło.

brb, 20 min.

Nie rozumiem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

rozumiem moderatorzy że musicie trzymac porządek na forum ale myślę że z banem dla xMAFIA_PLxTOMASZ przesadziliście

są inne osoby które sieją zamęt na forum i chcą się zemścic na forumowiczach nie będę podawac nicka ale ci którzy czytają ten post wiedzą kogo mam na myśli

mam nadzieje że nie rozwalicie tematu turnieju bc2 . pozdrawiam

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego mam zamykać temat i otwierać nowy do dyskusji? Chodzi o to żeby ten co jest był do dyskusji, a drugi do odczytu tak żeby ludzie nie musieli pytać się po 100 razy o zasady i terminy bo wszystko jest między wierszami. A w tym temacie jak będę dopisywał do pierwszego postu to zrobi się zwój papirusu. Widzisz w tym jakąś magię, albo naciąganie na bezcenne miejsce na serwerze?

Niech sobie będzie zamknięty, dam radę.

Jakie tam miejsce na serwerze, nie o to chodzi. Uważam, że to tylko zamieszanie wprowadzi. Ale tak jak mówię, nie ja zamykałem, nie do mnie pretensje.

Ten którego zbanowałeś, twierdzi, że nie ma dostępu do konta i PW. Chyba, że mu się coś pomyliło.

Nick poproszę.

Edit: Ok, już wiem. Nie, to również nie ja ;) Zbanowany został przez głównego admina. Więc tam proszę reklamować.

Nie rozumiem tego.

be right back za 20 min :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem moderatorzy że musicie trzymac porządek na forum ale myślę że z banem dla xMAFIA_PLxTOMASZ przesadziliście

są inne osoby które sieją zamęt na forum i chcą się zemścic na forumowiczach nie będę podawac nicka ale ci którzy czytają ten post wiedzą kogo mam na myśli

mam nadzieje że nie rozwalicie tematu turnieju bc2 . pozdrawiam

Dobrze że zostal zbanowany za to co na PW wpisuje innym osobom. i tu nie ma co reklamowac.

Jesli ponownie mu konto wlacza to trzeba bedzie tez wielu osobom aktywować stare konta.

Zeby nie bylo offtopa:

Mnie tez dodajcie do znajomych Ci z mojej druzyny gdy wlacza usluge Playstation Network

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze że zostal zbanowany za to co na PW wpisuje innym osobom. i tu nie ma co reklamowac.

Jesli ponownie mu konto wlacza to trzeba bedzie tez wielu osobom aktywować stare konta.

Zeby nie bylo offtopa:

Mnie tez dodajcie do znajomych Ci z mojej druzyny gdy wlacza usluge Playstation Network

dobrze napisałeś na PW!!!!!!!!! a nie w ogólnym temacie a ty popłakałes się i poleciałeś do moderatora jesteś żałosnydown.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobrze napisałeś na PW!!!!!!!!! a nie w ogólnym temacie a ty popłakałes się i poleciałeś do moderatora jesteś żałosnydown.gif

Dokładnie tu akurat DJ ma rację bo nawet moderatorzy każą rozwiązywać konflikty na PW i jestem zaskoczony że za to dostał bana . Swoją drogą pasowało by zrobić trochę porządku w tym temacie bo co 2 post to OT i nabijanie postów .

Co do rozgrywek to wiadomo jak to zrobić

-- A--B--C--D

A \-- O--X--O

B X--\--O--X

C O--X--\ --O

D X--O--X--\

Kto wygra ma O i 3 pkt , a kto przegra ma X i 0 pkt i nie trzeba rozpisywać się na 7 stron.

EDIT : ciężko to ustawić

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie tu akurat DJ ma rację bo nawet moderatorzy każą rozwiązywać konflikty na PW i jestem zaskoczony że za to dostał bana . Swoją drogą pasowało by zrobić trochę porządku w tym temacie bo co 2 post to OT i nabijanie postów .

Co do rozgrywek to wiadomo jak to zrobić

A--B--C--D

A \ O X O

B O \ O X

C X O \ X

D X X O \

Kto wygra ma O i 3 pkt , a kto przegra ma X i 0 pkt i nie trzeba rozpisywać się na 7 stron .

tank pracuje nad tym bedzie do tego osobny temat

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tu akurat DJ ma rację bo nawet moderatorzy każą rozwiązywać konflikty na PW i jestem zaskoczony że za to dostał bana . S

trochę dziwne by bylo jakby na PW mozna bylo innych uzytkownikow obrazac a na glowynm forum nie.

regulamnin dotyczy calego forum. i oby to byla przestroga dla innych.

Tomasz i tak juz naduzywal juz zaufania strzelajac na hardzie do polakow.

Ja bym byl za losowaniem pojedynkow druzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zapisać chciałem :D

nick: bubupn

psnid: bubu84pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zapisać chciałem :D

nick: bubupn

psnid: bubu84pl :)

Trzeba bylo o tym myslec wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam Tomasza w znajomych na PSN i nigdy nie miałem z nim problemów , a na dodatek trafiliśmy do jednej drużyny w turnieju :pardon:

Macie spór między sobą ? Spotkacie się na Arice i sobie to wyjaśnicie :thumbsup:

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomasz i tak juz naduzywal juz zaufania strzelajac na hardzie do polakow.

Jak już coś to do jednego polaka, którym był Michał. A czemu do niego sztrzelał to chyba każdy wie. Coś dziwnie w twoich postach przewijają się ataki na Tomka i temat Michała.

Co do rozgrywek to zwykła tabelka powinna starczyć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozgrywek to wiadomo jak to zrobić

-- A--B--C--D

A \-- O--X--O

B X--\--O--X

C O--X--\ --O

D X--O--X--\

Zamiast wychodzić przed orkiestrę czytaj uważnie to co jest napisane. W grupie jest pięć drużyn.

Tomasz i tak juz naduzywal juz zaufania strzelajac na hardzie do polakow.

Było spokojnie i miło do momentu kiedy przyszedłeś i zacząłeś mędrkować. Mógłbyś wrócić do momentu sprzed tego faktu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Tomasza w znajomych na PSN i nigdy nie miałem z nim problemów , a na dodatek trafiliśmy do jednej drużyny w turnieju :pardon:

Macie spór między sobą ? Spotkacie się na Arice i sobie to wyjaśnicie :thumbsup:

Jak już coś to do jednego polaka, którym był Michał. A czemu do niego sztrzelał to chyba każdy wie. Coś dziwnie w twoich postach przewijają się ataki na Tomka i temat Michała.

Z tego co mi wiadomo to strzelal do wielu Polakow

Nie mam sobie co z nim wyjasniac poprostu z nim nie gram i tyle

Tabelka by sie przydala i tez jakies podsumowanie ile razy kto zginal i ilu zabil zeby sobie kazdy liczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka by sie przydala i tez jakies podsumowanie ile razy kto zginal i ilu zabil zeby sobie kazdy liczyl

Po co? Watpie, ze ktokolwiek bedzie sie chcial bawic w tabelki i wyliczanie k/d ratio z turnieju. Najwazniejszy jest wynik meczu a to kto rzadzi na mapie bedzie widac po punktach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo o tym myslec wczoraj

Dopiero dzisiaj zajrzałem do tematu :) Poza tym PSN nadal leży, więc chyba krzywda się nikomu nie stała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzywda sie nie stala, po prostu nie zdazyles sie zapisac.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zajrzałem do tematu :) Poza tym PSN nadal leży, więc chyba krzywda się nikomu nie stała ;)

Moglibyśmy tak do końca ustawiać i przestwiać zawodników w drużynach tylko kto to będzie robił? Będzie jutro otwierana lista rezerwowa i wpiszę ta Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy tak do końca ustawiać i przestwiać zawodników w drużynach tylko kto to będzie robił? Będzie jutro otwierana lista rezerwowa i wpiszę ta Ciebie.

No i gra gitara :) A kolega NBA się niepotrzebnie spina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×