Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Reflect, nie kupowałeś GTA w Polsce, prawda? Bo znaczek klasyfikacji wiekowej jakoś mi nie pasuje...

Londyn ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wasze wrazenia dotyczase grafiki nie sa troche niepokojace? mam tv panasonic viera wszystkie gry wygladaja elagancko a gta 4 jakos dziwnie, nawet slabo. Jak narazie najgorsza grafa jaka widzialem na sonce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ratujcie kupiłem gta 4 zainstalowałem a tu zonk bo:

Frame-rate to ok 15-20 klatek !!!! jeździłem ok 15 minut po mieście i może z raz zdażyły mi się płynne momenty przez pół minuty albo i nie. Chodz nigdy się nie czepiam takich zwiech bo niezwracam na nie uwagi to tutaj poprostu nie da sie na to nie zwrócić uwagi. Skasowałem wszystkie dema, filmiki itd i nadal frame-rate jest tragiczny. Czy jest możliwość że mam jakieś ustawienia złe w konsoli ? Prosze o pomoc jeżeli ktoś tak miał i to naprawił. Moja konsola to 60gb

z okoli premiery, jeżeli chodzi jeszcze o te zwiechy to musze powiedzieć że grając w gothic 3 na słabym pc miałem podobne.

Sorki za ortografie ale jestm zdruzgotany.

Miałem podobnie w Skate,

Zrób pełny format dysku. Ok. 3 godz, ale to powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem taka sytuacje z heavenly sword...kupilem gre razem z konsola (60gb made in japan )...gre ukonczylem na normalu, a jakos po miesiacu chcialem ukonczyc na hard...ale tak sie ciela, ze nie dalo sie grac. Przywrocilem ustawienia domyslne w opcjach i wszystko znowu smigalo plynnie. Moze tez sproboj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co dostałem gratisowo Tak po koleżeńsku Oczywiscie kolega pracuje w sklepie

dsc00494wr1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie może jest metro ?? Pociąg nad miastem już znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć na mapie dolaczonej do gry na drugiej stronie masz plan metra LC

p.s. w jakiej dzielnicy zaczynamy zabawe? w broker?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa wasze wrazenia dotyczace grafiki?? jak dla mnei nic rewelacyjnego gram na tv panasonic viera.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie poprosze o instrukcje dla opcji "ignor" na tym forum.

Wycinek z instrukcji obslugi opcji "ignor" na tym forum:

W dniach ok 23.04.2008 - ok 5.05.2008, osoby irytujace sie nadmiernym przeżywaniem, podniecaniem, radowaniem czy jaraniem sie gra Grand Theft Auto 4 jak i tematami z premiera gry zwiazanymi (kiedy kto gre dostal, dostanie, skad i za ile i czy jeszcze maja i czy mama w domu i czy szkola nie przeszkadza i tym podobne), otwieraja temat "Grand Theft Auto 4" na wlasna odpowiedzialnosc. Wypowiadajac sie natomiast we wspomnianym temacie, wypowiadajacy sie automatycznie oswiadcza iz zdaje sobie sprawe z konsekwencji, ktore jego/jej wypowiedz moze wywolac (jeszcze wiecej przeżywania, podniecania sie, klotni czy GTA jest najlepsza czy nie i tym podobne). Slowem: nie marudz juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Jak włączam gre , leci muzyczka , pokazuję się te różne arty , a potem gra się wczytuję.

Czy da się jakoś to wyłączyć(próbowałem wszystkiego) , a poza tym jak wchodzi się do trybu multi , bo nie mam żadnego menu , tylko od razy gra się wczytuje ???

Czy u was też tak jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie:

Jak włączam gre , leci muzyczka , pokazuję się te różne arty , a potem gra się wczytuję.

Czy da się jakoś to wyłączyć(próbowałem wszystkiego) , a poza tym jak wchodzi się do trybu multi , bo nie mam żadnego menu , tylko od razy gra się wczytuje ???

Czy u was też tak jest ??

Do multi wchodzi sie prosto z singla za pomocą komórki. Ale tez mam pytanie apropo menu. Jest w ogole jakies? Bo chcialem zaczac gre od poczatku a gdy wlaczylem konsole automatycznie bylem juz w mieszkaniu Romana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie:

Jak włączam gre , leci muzyczka , pokazuję się te różne arty , a potem gra się wczytuję.

Czy da się jakoś to wyłączyć(próbowałem wszystkiego) , a poza tym jak wchodzi się do trybu multi , bo nie mam żadnego menu , tylko od razy gra się wczytuje ???

Czy u was też tak jest ??

Nową grę możesz rozpocząć naciskając Start >> Game >> New

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Otwarty, temat wyczyszczony. 24 warny rozdane - gratuluje - nowy rekord!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arczi:

Też dostałem koszulkę, tylko nie 'po znajomości'. Po prostu byłem jedną z pierwszych 10 osób, które zamówiły Pre-ordera z Cenegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czym się woła taksówkę bo nie mogę dojść jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym się woła taksówkę bo nie mogę dojść jak?

Od razu na początku gry się chyba nieda musisz dojść do misji w której zostanie to pokazane gwiżdzesz L1 i potem Trójkąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że to co wczoraj powiedziałem to serek cytujesz hehe no właśnie nie jestem pewien czy tak ale /\musisz trzymać jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GTA4!!! Rewelacja GRA!!!

Pstryknąłem foto

img45zetaq2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie sa wasze wrazenia dotyczace grafiki?? jak dla mnei nic rewelacyjnego gram na tv panasonic viera.pozdro.

hmmm.. na mnie nie robi zadnego (dobrego) wrazenia blurowanie tla.. zamiast zwiekszyc realizm sprawia to wrazenie, ze cala gra jest renderowana w niskiej rozdzialki. ale modele na pierwszym planie wygladaja przeciez bardzo dobrze..

ps. ukrainska stacja wladywlostok.fm jest zajebioszcza!! zdazylem sie juz uzaleznic.. bekowe to strasznie jest.. a propos - macie juz jakies domysly, jakiej dokladnie jest Nico narodowosci?? wspomina wciaz cos o wojnie, to moze... z Czeczeni gdzies???

ps2. reklamy w tv sa konkretne, a w radiu jakby copy&paste z amerykanskiego radia (slucham czesto z n-ki amerykanskiej rozglosni, bo swietny ambiencik zapodaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak:

"Polskie akcenty w GTA 4 to nie mit"

1. Utwór: Aleksander Maliszewski - “Pokusa”, leci w radiu Fusion fm

2. Pozdrowienia polskiej fanki w radiu Vladywostok

3. Popchnięta kobieta mówi: “Przepraszam, jesteś głupi?”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak:

"Polskie akcenty w GTA 4 to nie mit"

1. Utwór: Aleksander Maliszewski - “Pokusa”, leci w radiu Fusion fm

2. Pozdrowienia polskiej fanki w radiu Vladywostok

3. Popchnięta kobieta mówi: “Przepraszam, jesteś głupi?”

laska na stacji kolejowej mowi po polsku: uwazaj, przepraszam

gra roku nic jej nie podskoczy jeszcze przez dlugi czas

grafika, mowia ze rozmazana, ale jak dla mnie wypas:) same szczegoly otoczenia powalaja jakby sie film ogladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia dotyczace grafiki ??? Moje osobiste - nienajlepsze :| powiem wiecej, wg mnie grafika jest normalnie denna... Dzieli ja przepasc chocby z Uncharted. I to ma byc to next-gen ??? Tlo rozmyte wyglada jak z komiksu, rozdzielczosc slabiutka jedynie animacja postaci daje rade i fizyka w grze. Graficznie moglbym dac najwyzej ocene 7/10

Jest to moje pierwsze GTA wiec pomimo nienajlepszej grafy gra nadrabia klimatem i grywalnoscia.

Jak na razie po godzinie grania jest OK, zobaczymy jak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia z gry są takie :

-Gra z pośród wszystkich gier w jakie grałem , na sdtv wygląda słabawo.

Mam nadzieję , że jak przeniosę akcje na monitor(VGA Box 1080p) , będe bardziej zachwycony.

-Coś mi się nie podoba ta nachalność policji.

Może i łatwiej zgubić smerfy , ale pojawiają się oni zbyt często i dopieprzają się tylko do Nico(jak NPC potrąci niebieskiego samochodem , wtedy on nie reaguje , tylko idzie dalej).

-Gra wygląda i jest lepsza od SA , ale mimo wszystko trudno się do tego przyzwyczaić.

-Kody z ggmania nie działają ,a powinny.

-Ciężko zdobyć kase , a Nico bokserem raczej nie jest(bije się słabo).

Mam nadzieję , że gdy wszystkie w/w rzeczy przełkne , nic nie zakłuci mojej rozgrywki

PS

Gra przy szybkiej jeździe potrafi stracić kilka klatek , graficznie może i powala(Jak na gta grafa jest cudowna , może się równać wręcz z H-L 2) , ale czasowe spadki klatek naprawdę wnerwiają , mimo niskiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal ze oczekuje... co do grafiki to faktycznie jest tragiczna jak to mowia inni i jak to bedzie wygladac na TV SD?

hmm jaka tragiczna?

jak chcesz piekna grafike ogladaj filmy hd

w grze powinna sie liczyc najpierw grywalnosc, taki drake niby z piekna grafika ale co z graniem? jak to co chwile to samo

nie znacie sie co dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrazenia dotyczace grafiki ??? Moje osobiste - nienajlepsze :| powiem wiecej, wg mnie grafika jest normalnie denna... Dzieli ja przepasc chocby z Uncharted. I to ma byc to next-gen ??? Tlo rozmyte wyglada jak z komiksu, rozdzielczosc slabiutka jedynie animacja postaci daje rade i fizyka w grze. Graficznie moglbym dac najwyzej ocene 7/10

Jest to moje pierwsze GTA wiec pomimo nienajlepszej grafy gra nadrabia klimatem i grywalnoscia.

Jak na razie po godzinie grania jest OK, zobaczymy jak dalej

jakie rozmazania ? jak sie oglada gameplaye na GT to tekstury sa super i nie ma zadnych rozmyc. A jaki masz TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×