Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

no to mamy komplet broni jakie sa w GTA IV

Nóż, Molotovs, Handgun, Shotgun, Uzi, AK47, Snajperka, Bazooka, Baseball, Handgun, Shotgun, MP5, M4, Snajperka, Bazooka, granaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1UP i IGN przyznało, że wersja na PS3 wygląda lepiej.

IGN (100/100)

1UP (100/100)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie działa... a z chęcią zobaczyłbym różnicę na video

@Serek-007

Proszę, odpowiedz jaki masz TV, to może byc dość istotne...

@MTU

Będzie Instrukcja PL?? Fajnie... nie spodziewałem się, myślałem, że opakowanie GTA będzie full ENG ;]

Tym bardziej, że na poprzedniej stronie Sererk-007 dał zdjęcia, a tam było napisane po ang...no chyba, że nie była to wersja z Cenegi ;p

Zauważyłem jeszcze, że na okładce napis GTA IV jest wypukły, ale jakość ^^

@Administracja

Ten temat ma już u mnie 47 stron , a i tak mam ustawione max. postów na jednej...0.o

Więc myślę, że we wtorek (premiera) można by zmienić nazwę tego tematu na "GTA IV (przed premierą)" i utworzyć nowy "GTA IV(po premierze)", bo tu już się niezły burdel zrobił

oczywiście to tylko sugestia,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melon PS3

dobry pomysl

@News 1

W sieci możemy już przeczytać pierwsze recenzje dzieła Rockstar. Jak widać poniżej gra zbiera bardzo pochlebne opinie (bez względu czy jest to wersja na PS3 czy Xbox'a 360). Recenzenci szczególnie chwalili sobie grywalność i tryb multiplayer. Jedną z wad jest spadek płynności gry i błędy w grafice.

- IGN US (X360) – 10/10

- IGN UK (X360) – 10/10

- IGN Australia (X360) – 9,8/10

- GameSpy (X360) – 5/5

- GameSpy (PS3) – 5/5

- 1UP (PS3) – A+ (najwyższa)

- Eurogamer (X360) – 10/10

- Teamxbox (X360) – 10/10

- ComputerAndVideoGames (X360) – 9,5/10

@NEWS 2

Choć oficjalnie GTAIV jeszcze nie znalazło się w sprzedaży to światło dzienne ujrzał pierwszy "mod" do tej gry! Jak wiadomo poprzednie wersje GTA umożliwiały odtwarzanie ulubionych utworów mp3, lecz Evan nie był zadowolony z efektu jaki dawała ta możliwość (brak reklam, głosu DJ'a). Postanowił przed premierą IV stworzyć i wydać amatorską stacje do najnowszego dziecka Rockstar. Autor musiał powysyłać e-maile do zespołów, by uzyskać pozwolenie na użycie ich utworów. Na 50 wysłanych e-maili odpowiedziano tylko na 25. Sama muzyka byłaby monotonna, więc Evan sam musiał nagrywać kwestie mówione. Na swojej stronie napisał:

"Pracując samemu, bez żadnego budżetu nie mogłem stworzyć niczego co byłoby choć trochę podobne do produkcji prawdziwej stacji radiowej, więc zdecydowałem się ograniczyć kwestie do minimum . Opisałem w skrócie każdą kapelę i odnosiłem się do gry tak często jak to możliwe, by sprawić, żeby brzmiało to jak prawdziwa audycja. Wymyśliłem serię koncertów odbywających się w jednym z barów oraz podawałem informacje dotyczące ruchu ulicznego wykorzystując oczywiście nazwy ulic oraz lokacje z gry. Było trudno, ale efekt jest tego wart."

Oto lista utworów:

00:26 - The Triggers - Louis Party

03:15 - The Rooftops - 5th and Hope

05:55 - We Are The Fury - Venus

09:52 - The Bombers - Nobody Calls it the Big Apple

14:21 - Annabel - Bouquet Mines

18:31 - Teeth of Mammals - Who Are You Now

24:14 - The Libertines - Bad Memories Burn

29:31 - Kingsfoil - Bear in the Attic

34:02 - The Turnbull ACs - Killer of the Kent County Kids

37:52 - Stem - Like You

42:53 - The Vinyltones - Numb on a Monday

45:49 - Aaralyn - Your Voice is Not an Instrument

50:10 - Beware Fashionable Women - Rock Bottom Remix

53:28 - Beware Fashionable Women - I'll Be the DJ

tu mozna pobrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z Cenegi po polsku beda? Czy z Empiku albo z MM tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, niby cenega jest jedynym partnerem T2 w Polsce, i to od nich chyba roznoszą sie nasze kopie po całej Polsce (tak sie tylko domyślam) wiec możliwe że w MM i Emipku też będzie po PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MTU 4up

To fajnie

@up

Myślę, że pewnie też, bo skoro cenega jest JEDYNYM POLSKIM dystrybutorem, to i w MM i w empiku (tym bardziej) powinno być PL, bo nie wydaje mi się, żeby takie sklepy ściągały GTA z innego państwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie jeszcze coś o framerate w gta IV na ps3

Juz pytałem o to, ale Serek chyba caly czas gierczy i nie wbija na forum ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 6h i rozdziewiczę moje opakowanie z tej obcisłej folii (w zasadzie to do 13.00 powinienem już mieć [ chyba że w środę mi dojdzie ;| ] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest 100% info że o północy w ultimie będą sprzedawać?

i czy będzie dla wszystkich czy tylko dla tych co zamówili u nich pre-ordery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym z wielka chcecia poszedl gdybym mial blizej, a tak to jest mi czekac na kuriera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jest 100% info że o północy w ultimie będą sprzedawać?

i czy będzie dla wszystkich czy tylko dla tych co zamówili u nich pre-ordery?

zadzwoń to się przekonasz - dzwoniłem i podobno mają tyle, że będą na 100% o 0.00 sprzedawać - jak nie zamówiłeś możesz teraz podobno i też dzisiaj odbierzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym z wielka chcecia poszedl gdybym mial blizej, a tak to jest mi czekac na kuriera...

Pisałeś już to z tysiąc razy ...

gurafikku, a jaka cena będzie ? (nie preorder tylko na miejscu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozę pójdę z Jasła Pod Warszawę W Końcu to tylko 400km .... Ale Matka jest w warszawie to może będę miał się gdzieś podziać... (Jasło jest Niedaleko Rzeszowa, jakby ktoś nie wiedział)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałeś już to z tysiąc razy ...

gurafikku, a jaka cena będzie ? (nie preorder tylko na miejscu)

według osoby udzielającej wiadomości: należy zamówić przez ich sklep internetowy czyli cena taka jak pre-order 229zl, a następnie będzie można odebrać o północy

osobiscie od 9 lat kupuje w "swiecie-gier" ale skoro maja miec po południu jutro to się zacząłem ostro zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiscie od 9 lat kupuje w "swiecie-gier" ale skoro maja miec po południu jutro to się zacząłem ostro zastanawiać

Masz potwierdzoną tą informacje, że będą mieć po południu?, bo ja u nich zamawiałem ale przez allegro, już ich zacząłem cisnąć dzisiaj mailami żeby wysyłali gre jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzwoniłem do electronic dreams i sprawdzałem w empiku.Gra w obydwu miejscach ma kosztować 229zł.

Już jutro wiekopomna chwila...

Dla mnie to lepiej, że gry po południu dostarczają, ponieważ dopiero wtedy jadę po GTA. .

Życzę, żeby dla wszystkich starczyło GTA4!!!

Ja mieszkam w warszawie na śródmieście ma troszke daleko (na pradze północ mieszkam) i w Electronic Dreams gta4 jest za 199zł i w świat gier za 195zł więc mam dwa sklepy jak by zabrakło w jednim z nich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa guraffiku, zamawia się przez stronę i o 24 można odbierać.

i jednocześnie potwierdzam swoją obecność o północy pod ultimą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w swiecie gier 199zl

Tak???????Więc pojadę tam. Na pewno 199zł?

Nie chce mi się wierzyć, że gra na którą czekam od 2007 wychodzi już jutro.Wiadome, że zarwe z nią nocke...ale dopiero z środy na czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w warszawie na śródmieście ma troszke daleko (na pradze północ mieszkam) i w Electronic Dreams gta4 jest za 199zł i w świat gier za 195zł więc mam dwa sklepy jak by zabrakło w jednim z nich..

Wy to fajnie macie, u mnie jest jeden Empik i nigdzie indziej w promilu 40/50km nie kupie zadnej gry na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... świat gier realizuje wysyłki od jutra od godziny 20 :/ według kolejności zakupów, jestem 12 to może da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że GTA 3 to już prawie 7 lat :...(. Wtedy zacząłem grać mając 8 lat , na starym PC , Potem Vice City, San Andreas, Zakup PS2 (Storiesy), i teraz już tak szybko GTA4 te 7 lat walnęło jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×