Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem spowrotem i zauważyłem lecz rzadko spadki przy szybkiej jeżdzie lecz nie przeszkadza ona w grze Najbardziej zachwyca mnie fizyka gry i interakcja z otoczeniem. Możliwości jak spadnie przechodzień potrącony jest mase wyglada to bardzo realistycznie gdy pada deszcz przechodnie mają parasolki przechodnie zwracają uwagę co robisz np kradzież samochodu niko także może być potrącony wylecieć przez prednią szybę ale najwiekrze wrażenie zrobiło na mnie świat który żyje sam sobą tzn np ide sobie koło ulicy a tu wypadek kierowca nie żyje głowa na klaksonie pogotowie przyjeżdza. Jest tak jak w poprzednich częściach niemożna iść "Legalnie" do innego miasta jak wejdziemy to 6 gwiazdek. Jest mase takich ciekawych żeczy nie będę więcej opowiadać o nich sami jutro zobaczycie. Co do oprawy graficznej to jest naprawdę OK lecz myślę że Mafia 2 pozamiata po niedługim czasie grania nie zwraca się już uwagi na te niewygładzone krawędzie. Narazie jestem na forum jak coś pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warny zostały rozdane. Każdy nowy post o tym, gdzie zamówić, ile będzie szło zamówienie, gdzie kupić będzie skutkował warnem. Ostrzegam, będę przydzielał je do skutku, a już przy drugim blokada pisania na 7 dni, trzeci to ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem lecz rzadko spadki przy szybkiej jeżdzie lecz nie przeszkadza ona w grze

A podczas ucieczki przed policja (mowie o 3-4 gwiazdkach) duze framedropy sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz czy masz HD tv serek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A podczas ucieczki przed policja (mowie o 3-4 gwiazdkach) duze framedropy sa?

Są ale małe mam telewizor HD Redy 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w mniejwiecej tym samym czasie musi byc wybuchow zeby framerate widocznie spadl i mow jakie natezenie ruchu samochodowego i ludzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja sie zagapilem i zapomnialem zrobic pre-order...

W wielu miejscach dowiedzialem sie, ze gra jest technicznie nie do zdobycia na terenie Irlandii w przeciagu najblizszych 2 tygodni!!!

Dowiedzialem sie rowniez, ze ponad 18 mln ludzi na calym swiecie pre-orderowalo GTA! CHORE! to prawie populacja Australii...

Pozostaje mi tylko e-bay...

pozdrawiam wszystkich szczesliwcow, ktorzy napeda gre na dniach.

Devcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no sereczek sie postaral ;p bo nadaje filmik ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do serka:

jak się steruje samochodami? Cięzko? No i czy nie denerwuje uciekająca kamera podczas skręcania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bede ok 24.00 pod ultima dopiero na stronie zamowilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z cooperative? Jest wreście ten split screen?

Peps - Pips: Pewnie za pisanie o sklepach internetowych. Też uważam, że z lekka dziwne. Tak, jak nie można napisać słowa tor**nt. Uważaj, bo 3 dostaniesz ostrzeżenie i ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

A ja sie zagapilem i zapomnialem zrobic pre-order...

W wielu miejscach dowiedzialem sie, ze gra jest technicznie nie do zdobycia na terenie Irlandii w przeciagu najblizszych 2 tygodni!!!

Dokladnie

Jakies 2 miesiace wymienialem jakies gierki w GameStop'ie to mi sprzedawca proponowal zrobic preordera na GTAIV bo po premierze na pewno nie bedzie dostepna przez ok 2 tyg !!! MASAKRA...

To jest chore... Jak gra moze wplywac tak na ludzi ?

jakas zbiorowa histeria ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiecie czy można dzisiaj w nocy kupić w UK bez preordera ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dowiedzialem sie rowniez, ze ponad 18 mln ludzi na calym swiecie pre-orderowalo GTA! CHORE! to prawie populacja Australii...

Pozostaje mi tylko e-bay...

o cholera...

to chyba rekord w historii gier

przynejmniej rockstar zarobi krocie , należy im się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnieteq niewiesz czy da sie jeszcze gdzies zdobyc w Dublinie bez pre ordera ? Moze jakies sklepy z oferta ktore nie oferowaly pre ordera ? Argos ? Smyth ma podobno na stanie GTA. Jutro sie wybieram na lowy do okola duzo sklepow ale cos marnie to widze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos dziwnego. W olsztynie w empiku sprzedawca powiedzaił, że w dniu premiery nie będzie, zadnego probelmu z kupnem gry... :-)

Sprawdzę napewno i dam znać czy jest.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie czy można dzisiaj w nocy kupić w UK bez preordera ???

Gamestation dzis o polnocy zaczyna sprzedaz w malym miasteczku tak ze 100 000 mieszkancow w jednym sklepie maja 300 sztuk w tym 179preorderow xD ja juz se ustalilem i jutro rano ide po moja kopie bez preordera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheMentor

Nie mam pojecia. Jeszcze pare dni temu nie bylem w sumie zainteresowany az tak bardzo GTA. Niestety po obejrzeniu kilku(nastu) filmow i recenzji zrobilem sobie wielkiego smaka.

Na 100% nie bedzie nigdzie w centrum. Bede rano przejezdzal przez Bray a potem Charlestown Centre w miescie to sie zorientuje, ale ponoc marne szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jak jutro newbie wpadnie na forum to posypie sie kilka warnów

Lepiej więc skończcie dyskusje kto gdzie kupuje itp. bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ktos potwierdzal w tym watku. Zapytasz w jakim watku? w tym wlasnie co ma obecnie 97 stron !! Ja juz sie w zasadzie nie dziwie ze nikomu sie nie chce czytac. Wiekszosc traktuje ten watek jak czat na ktorym pozna podrywac dupy na bajer "a ja mam juz gta4".

Ludzie pisza, ze niektorzy przechodnie rzuca cos po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×