Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zrobić trofea w multi trzeba grać w custom match?

Tam masz podane jakie mają byc tryby :thumbsup: Ostatnio nabrałem chęci i znów gram w gta i jest miazga. Najlepsza gra ostatnich lat bardzo szkoda ze Mafia 2 się chowa bo liczyłem na tę produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie mieliscie podobny bug ze gdy biore taksowke i jade do sklepu z bronia w ostatniej dzielnicy(alonquin) to czasami drzwi do sklepu nie chca sie otworzyc,tak jakby byl zamkniety.To jest bug,czy sklep naprawde mogl byc zamkniety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograsz kiedyś na HD i zobaczysz, że cienie są postrzępione, a otoczenie nieostre :whistling: SD jednak maskuje niedoróbki graficzne, zwłaszcza 20"... ;)

Racja, na początku konsole miałem pod 10-letnim phillipsem 20 cali a potem przerzuciłem po panasonica hd ready 32-cale, może wszystko było wyraźniejsze ale wiele graficznych niedoróbek ujrzało światło dzienne.

edit:

Ale zrobiłem buga, nie zauważyłem że cytuje post z grudnia, usuńcie jak zawadza :D

Edytowane przez Rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaka23 takie bugi się zdarzają ja miałem problem z ostatnią misją jak się jechało do kościoła na ślub Romana. Dzwoni Kate i po zakończeniu rozmowy nic na mapie nie ma. Czasami było tak kilka razy z rzędu. Dwa dni grałem zanim było wszystko w porządku i misję mogłem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przejdę grę w 100% za pierwszym razem, ale nie zdobędę trofeum z przejściem głównej fabuły w mniej niż 30h to czy mogę zapisać obecny stan gry i zacząć od nowa po to trofeum bez utraty moich wcześniejszych wypocin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz nową grę i jak będziesz chciał zapisać to zrób to na innym savie. W gta4 masz chyba 8 pozycji do zapisania stanu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie ostatniej misji "A revenger's tragedy". Chodzi o to że nie mogę zdążyć dopłynąć motorówką do helikoptera. Raz mi się udało a potem kolejne 10-15 razy już nie. Naprawdę nie kumam co robię nie tak. Już nawet filmiki na YouTubie oglądałem ale nie widzę na nich niczego nadzwyczajnego. Jest coś o czym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak użyje kodu, to tofea które przez nie zablokowałem będe mógł je kiedyś jeszcze zrobić na moim koncie PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak użyje kodu, to tofea które przez nie zablokowałem będe mógł je kiedyś jeszcze zrobić na moim koncie PSN?

Tak, możesz wyłączyć je przez swój telefon,wtedy trofea się odblokują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie ostatniej misji "A revenger's tragedy". Chodzi o to że nie mogę zdążyć dopłynąć motorówką do helikoptera. Raz mi się udało a potem kolejne 10-15 razy już nie. Naprawdę nie kumam co robię nie tak. Już nawet filmiki na YouTubie oglądałem ale nie widzę na nich niczego nadzwyczajnego. Jest coś o czym nie wiem?

To wez motorem po plazy zasuwaj jak motorowka plywac nie umiesz, bo w niej nic nadzwyczajnego nie ma. Dawno to przechodzilem wiec nie pamietam czy jest i motorowka i motor, czy to zalezy od tego co wybrales wczesniej (deal, revenge)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wez motorem po plazy zasuwaj jak motorowka plywac nie umiesz, bo w niej nic nadzwyczajnego nie ma. Dawno to przechodzilem wiec nie pamietam czy jest i motorowka i motor, czy to zalezy od tego co wybrales wczesniej (deal, revenge)

To zależy od tego co kolega wybrał wcześniej, czyli... skazany jest na motorówkę, albo odegranie wcześniejszego sejwa. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UroborosPL a jak je wyłączyć, bo gdy pojawia się zakładka Cheats to nic z nią nie mogę zrobić.

Jak wpiszesz kody do GTA to już ich nie usuniesz (chyba ze nie zapiszesz gry). Gdy robisz na "Cheatowanym" savie trofy to nie wbiją, ale to nie blokuje na zawsze... jak masz nie cheatowany save to se mozesz je wbijac. Troche niezrozumiała wypowiedz.... ;/

Pozdro..

Advem.png

Edytowane przez Advem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka piłka, czy w gta IV idzie ustawić najniższy poziom trudności gdzie podobnie jak w rdr ma się autoaima?

Edytowane przez a_ratajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotka piłka, czy w gta IV idzie ustawić najniższy poziom trudności gdzie podobnie jak w rdr ma się autoaima?

Autoaima włącza się lub wyłącza w zakładce Controls.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w GTA 61,73%. Chce ukończyć tylko wątek główny, ze względu na dosyć mocne znużenie tą grą.

Po kolei podaje ilość procent ukończenia misji czy respektu u poszczególnych postaci:

86%

100%

80%

100%

62%

65%

100%

100%

100%

100%

50%

58%

100%

47%

72%

100%

100%

100%

100%

41%

67%

100%

100%

40%

100%

100%

100%

100%

100%

Na mapie nie mam żadnej misji do wykonania. Co jakiś czas dzwoni do mnie Packie i mnie opieprza. Kompletnie nie wiem co mam zrobić.

Bardzo proszę Was o pomoc.

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe, że ukończyłem całą fabułę, bo nawet nie było napisów końcowych ani nic takiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe, że ukończyłem całą fabułę, bo nawet nie było napisów końcowych ani nic takiego :P

...a miałeś już wybór??? (kasa albo zemsta) ?

Edit.

Chyba po ukończeniu fabuły zapisek jest podpisany "Story complete" (prosze poprawić jeśli źle mówię)

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz. Wyskakuje napis story complete i jest ta charakterystyczna muzyczka whistling.gif (jeśli miałeś tą misje z helikopterem to ukończyłeś grę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru zabić lub puścić wolno. Oczywiście zabiłem ]:->

Chyba już wiem, gdzie jest pies pogrzebany. Musze jakąś dupeczkę porwać wcześniej do niej dzwoniąc.

Jak sobie nie poradzę, będę dalej pisał.

EDIT: Dobra 62,43% ale gra nadal nie jest ukończona.

Zrobiłem zdjęcie tej dupeczce i wysłałem Packiemu. Ciekawe co teraz...

EDIT2: W końcu mam do wyboru Deal lub Revenge...

Jest jakaś różnica co wybiorę ? Czy to tylko pic na wodę

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co wybierzesz i tak ukończysz grę. Przy zemście ginie jedna osoba, przy handlu chyba też(są to inne osoby), ale nie ma to żadnego wpływu na to jak będziesz robił misje poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierd*** nie robię żadnych misji pobocznych. Mam 64,52% i czekam jeszcze na ślub... Mam już w nosie tę grę. Rzygam nią.

PS. Myślałem, że po ślubie będzie koniec a tu ZONK. Wkurw** mnie ta gra a nie daje przyjemność

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×