Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem sobie GTA IV : Complete Edition i w związku z tym mam pytanie : czy save z "normalnego" GTA zadziała z tą wersją ?

Dodam teraz od siebie, że save z podstawowej wersji działa bez problemu z tą edycją thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłucić, ale fabuła w gta4 akurat jest bardzo fajnie rozbudowana. Praktycznie w każdej części gry (czyli 1, 2 i 3 wyspa) mamy inny klimat, różne osobistości, a co do misji to uważam, że są świetnie zrobione. Mamy praktycznie wszystko, napady, strzelaniny, pościgi, a nawet na początku gry wątek "miłosny", który każdy kto przeszedł 1/3 gry, wie jak się kończy. Końcówka mimo wszystko trochę zaskakująca, ale jak na pierwsze gta tej generacji konsol, to świetnie zrobiona gra. Moim zdaniem dobrze jest, że tyle rzeczy odjęto w stosunku do gta sa, (mam na myśli np. nurkowanie oraz różnego rodzaju misje poboczne) bo z pewnością w kolejnej części wyjdzie to na dobre. Poza tym to gra typu sandbox i nie wiem czy jest jakiś tytuł bardziej dopracowany pod względem wielkości i możliwości niż właśnie gta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pewnie było to pisane ale nie wiem za bardzo do kogo sie zgłosić.piszemy tu o gta 4... kupiłem tągre wczoraj a konsojle kilka dni temu..mam w domu wifi i teraz mój problem jest taki...jak zagrać w gta 4 multiplayer co wpisać coś podobno trzeba zmienić gdzieś w ustawieniach...jak poprostu zagraćz kimś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />witam pewnie było to pisane ale nie wiem za bardzo do kogo sie zgłosić.piszemy tu o gta 4... kupiłem tągre wczoraj a konsojle kilka dni temu..mam w domu wifi i teraz mój problem jest taki...jak zagrać w gta 4 multiplayer co wpisać coś podobno trzeba zmienić gdzieś w ustawieniach...jak poprostu zagraćz kimś<br /><br /><br />
<br /><br /><br />

Musisz mieć podłączoną konsole do internetu, zapisać się do usługi Play Station Network z poziomu ps3, następnie dając opcje "Wpisz" się możesz grać w Multi. Jeżeli masz to wszystko zrobione, to w telefonie Niko wybierasz opcje Multiplayer i możesz grać, jeśli nie masz tego zrobione, to na forum "Pytajnik" http://www.ps3site.pl/forum/forum/14-pytajnik/ znajdziesz pomoc jak podłączyć konsole do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz konto na ps3 network mam wifi ale chodzi mi jak zacząć grać w gta z ludzmi bo jak wchodze w telefon to gram sam jak wybieram multi.jak szukać jakiegoś serwera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />mam juz konto na ps3 network mam wifi ale chodzi mi jak zacząć grać w gta z ludzmi bo jak wchodze w telefon to gram sam jak wybieram multi.jak szukać jakiegoś serwera ??<br /><br /><br />
<br /><br /><br />

Musisz wybrać jakiś tryb, w który chcesz grać np. deathmatch i dać quick match. O ile będzie więcej ludzi na serwerach, to przyłączy Cie do większej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać czxasy, które trzeba pobić zdobywając trofeum Fly The Co-op?

Deal Breaker - Time To Beat 7:03

Hangman's NOOSE - Time To Beat 2:32

Bomb Da Base II - Time To Beat 5:32

Pozdrawiam

Edytowane przez Majkielq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem GTA 4 i zainstalowałem jeden z dodatków, teraz pisze że nie może załadować save'a do jak chce pograć w GTA 4, co robić??? Rozpoczyna mi GTA 4 od początku :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deal Breaker - Time To Beat 7:03

Hangman's NOOSE - Time To Beat 2:32

Bomb Da Base II - Time To Beat 5:32

Pozdrawiam

Jesli chodzi o te czasowki czy moglby mi ktos pomoc to zrobic?

moj psnid szymon0508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zauważyłem, że na PSN jest bundle z dodatkami do GTA IV, tylko czy one działają bez płyty podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zauważyłem, że na PSN jest bundle z dodatkami do GTA IV, tylko czy one działają bez płyty podstawki?

Ściągnięte dodatki wymagają Gta IV, jedynie wersja na płytce (Episodes From Liberty City) działa bez podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

grałem sobie w multi.Wygrałem w trybach deathmatch, mafiya work i car jack city, lecz w statystykach mam tylko wygraną w deathmatchu.

Czy te statsy aktualizują się dopiero po jakimś czasie, czy gra nie zaliczyła mi zwycięstw?

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,<br><br>Widząc ilosc stron odpowiedzi na temat GT4, zaryzykuje i zadam pytanie(ktore moze sie pojawilo juz) na ktore mam nadzieje ktos mi odpowie.<br>Misja w hali, gdzie strzelania jest mnostwo, wchodze na sama gore jest moj kuzyn trzymany przez jakiegos gangstera;)....nie wiem co robic, bo zostaje on zastrzelony,<br>moze mi ktos pomoc zeby to jakos dobrze rozegrac?<br><br>z góry dziekuje za odpowiedz<br><br>Pozdrawiam<br>N.

Edytowane przez nikodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,<br><br>Widząc ilosc stron odpowiedzi na temat GT4, zaryzykuje i zadam pytanie(ktore moze sie pojawilo juz) na ktore mam nadzieje ktos mi odpowie.<br>Misja w hali, gdzie strzelania jest mnostwo, wchodze na sama gore jest moj kuzyn trzymany przez jakiegos gangstera;)....nie wiem co robic, bo zostaje on zastrzelony,<br>moze mi ktos pomoc zeby to jakos dobrze rozegrac?<br><br>z góry dziekuje za odpowiedz<br><br>Pozdrawiam<br>N.

Jak już znajdziesz się w tym budynku to spokojnie załatwiaj przeciwników i w momencie dotarcia do pomieszczenia gdzie jest przetrzymywany Roman Bellic musisz oddać celny strzał(najlepiej w głowę) porywacza nim on pierwszy strzeli(do Romana oczywiście). Oto cała filozofia. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w zdobyciu trofeów online? Mój nick to skyraider666, dzięki za pomoc!

Wyślij mi zaproszeni na PSN :) , jak będę mieć czas to się pozdobywa takie o to trofea :

Teamplayer

W grze rankingowej należy zabić 5 różnych członków wrogiej drużyny (podczas jednej rundy). Powinno wpaść przy okazji gry w sieci.

Cut Your Teeth

Grając w sieci należy zdobyć kolejną rangę, czyli zebrać 1000$.

Join The Midnight Club

Trzeba wygrać wyścig sieciowy bez nadmiernego uszkodzenia samochodu. W opcjach wyścigu zniszczenia muszą być włączone.

Fly The Co-op

Trzeba ukończyć misje w wyznaczonym czasie: Deal Breaker (7:03), Hangman's NOOSE (2:32), Bomb da Base II (5:32).

Taking It For The Team

Musisz być w zwycięskiej drużynie w trybach:

  • Team Mafiya Work
  • Team Deathmatch
  • Team Car Jack City
  • Cops' N Crooks (po każdej stronie)
  • Turf War

  • Top Of The Food Chain

Trzeba mieć 20 killi pistoletem w deathmatchu w jednej rundzie. Można próbować w grze 'pistol only', albo boostując z kimś.

Top The Midnight Club

Należy wygrać 20 różnych wyścigów online. Również wpadnie przy okazji pracy nad 'Auf Wiedersehen Petrovic'.

Auf Wiedersehen Petrovic

Trzeba wygrać wszystkie typy gier multiplayerowych.

Let Sleeping Rockstars Lie

Trzeba zabić developera Rockstar, albo kogoś kto zrobił to wcześniej. Przy odrobinie szczęścia powinno wpaść przy okazji normalnej gry w sieci.

I najcieższe trofeum w grze online -> Wanted

Trzeba zdobyć najwyższy możliwy stopień w rankingu multiplayerowym, co oznacza konieczność uzbierania 5,000,000 $ Pieniądze najszybciej zdobywa się za wykonywanie misji Hangman's NOOSE - jednak i tą czynność trzeba powtórzyć setki razy, aby zdobyć to trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ewentualnie chętnie bym pomógł w robieniu trofeum "Wanted"(w robieniu misji Hangman's NOOSE - robiłem to wcześniej i nabiłem już 7 lub 8lvl, nie pamiętam dawno odpalałem GTA IV :tongue: ). Jak zainteresowani do wyślijcie mi zapro na PSN. :wink: Czas grania oczywiście do ustalenia.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi zaproszeni na PSN :) , jak będę mieć czas to się pozdobywa takie o to trofea :

Teamplayer

W grze rankingowej należy zabić 5 różnych członków wrogiej drużyny (podczas jednej rundy). Powinno wpaść przy okazji gry w sieci.

Cut Your Teeth

Grając w sieci należy zdobyć kolejną rangę, czyli zebrać 1000$.

Join The Midnight Club

Trzeba wygrać wyścig sieciowy bez nadmiernego uszkodzenia samochodu. W opcjach wyścigu zniszczenia muszą być włączone.

Fly The Co-op

Trzeba ukończyć misje w wyznaczonym czasie: Deal Breaker (7:03), Hangman's NOOSE (2:32), Bomb da Base II (5:32).

Taking It For The Team

Musisz być w zwycięskiej drużynie w trybach:

  • Team Mafiya Work
  • Team Deathmatch
  • Team Car Jack City
  • Cops' N Crooks (po każdej stronie)
  • Turf War

  • Top Of The Food Chain

Trzeba mieć 20 killi pistoletem w deathmatchu w jednej rundzie. Można próbować w grze 'pistol only', albo boostując z kimś.

Top The Midnight Club

Należy wygrać 20 różnych wyścigów online. Również wpadnie przy okazji pracy nad 'Auf Wiedersehen Petrovic'.

Auf Wiedersehen Petrovic

Trzeba wygrać wszystkie typy gier multiplayerowych.

Let Sleeping Rockstars Lie

Trzeba zabić developera Rockstar, albo kogoś kto zrobił to wcześniej. Przy odrobinie szczęścia powinno wpaść przy okazji normalnej gry w sieci.

I najcieższe trofeum w grze online -> Wanted

Trzeba zdobyć najwyższy możliwy stopień w rankingu multiplayerowym, co oznacza konieczność uzbierania 5,000,000 $ Pieniądze najszybciej zdobywa się za wykonywanie misji Hangman's NOOSE - jednak i tą czynność trzeba powtórzyć setki razy, aby zdobyć to trofeum.

Moglbym dolaczyc?:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos zrobic 10 lvl szybko pisac do mnie na priv forum. W wiadomosci prosze podac swoj wiek, ponieważ trick jest bardzo wymagający i wiele osób go nie ogarnia :]

Z PW wybiorę jedną osobę i pokażę jak zrobic ten trick gdzie za jedna gre jest 250 tys $. To żaden hack czy inny syf po prostu błąd gry. Tak nabijali sobie kase ludzie z pierwszych miejsc w rankingach GTA4.

Na PSN będę dostępny 14.02.11r bo teraz nie mam czasu na granie.

Pewnie do tego czasu kogoś znajdę, do zrobienia tego potrzebne są tylko 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos zrobic 10 lvl szybko pisac do mnie na priv forum. W wiadomosci prosze podac swoj wiek, ponieważ trick jest bardzo wymagający i wiele osób go nie ogarnia :]

Z PW wybiorę jedną osobę i pokażę jak zrobic ten trick gdzie za jedna gre jest 250 tys $. To żaden hack czy inny syf po prostu błąd gry. Tak nabijali sobie kase ludzie z pierwszych miejsc w rankingach GTA4.

Na PSN będę dostępny 14.02.11r bo teraz nie mam czasu na granie.

Pewnie do tego czasu kogoś znajdę, do zrobienia tego potrzebne są tylko 2 osoby.

Jeśli piszesz, że to tylko błąd gry a nie żaden "syf" czy hack to czemu go nie podasz wszystkim zainteresowanym? Myślę, że sporej liczbie osób ułatwiłbyś zadanie a nie tylko jednej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz, że to tylko błąd gry a nie żaden "syf" czy hack to czemu go nie podasz wszystkim zainteresowanym? Myślę, że sporej liczbie osób ułatwiłbyś zadanie a nie tylko jednej. :wink:

Bo nie chce hehehe. Mnie to pokazał zupełnie przypadkowy gość. Ja to pokaze komuś kto mi pomoze wybic 10lvl a co on z tymdalej zrobi to jego sprawa.

Mam mało znajomych w PSN z PL, a ci którzy są z kraju to przeważnie nie mają GTA więc pisze tutaj.

ten bład był od początku jak wyszlo GTA a R nic z tym nie zrobilo, moze dlatego ze nikt o nim nie wiedzial, ci którzy wiedzieli nie mówili.

To nie polega na zadnym podawaniu hasla konta psn czy hacku :] Ten glitch tylko dla prawdziwych twardzieli a nie mięczaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo nie chce hehehe.

No to życzę powodzenia ...... z takim tokiem myślenia :blink:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×