Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie mam pojęcia gdzie teraz kupić UT ale też większego sensu nie widzę skoro są pustki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy pustki? Ludzie wciąż w to grają. Sam od czasu do czasu się gdzieś podłączę.

A kupować nie musisz, wystarczy wersja pobrana z neta + patch 4.56, bądź jechać na wersji GOTY 4.36 (ja tak gram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT3 bardzo dobra gra, przypomniała mi jak gry FPS były kiedyś zajebiste. Okazjonalnie pogrywam na piecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Ut 3 widać, że wzorowali się na broniach z 99' (tylko sniperka, i plasma). Wspaniałym pomysłem są mody na ps3 oraz możliwość pobrania mapek z poziomu menu. Spilt-screena jeszcze nie wypróbowałem bo drugiego pada nie mam. A jeśli chodzi o kampanie to troche nie ma sensu bo tam jest wojna a wcześniej były turnieje. Ja czekam aż ktoś z epic games wpadnie na pomysł aby zrobić remake starych unreal'ów na 3 generacje ich śilnika a wszystkie inne gry póją dla mnie w zapomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MODY na PS3? Łał...

Są jakieś inne gry z modami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, a dokładniej kupiłem Unreal Tournament 3, na necie wyczytałem, że ma funkcję split screen, gdy odpaliłem grę okazało się, że gra nie oferuje takiej możliwości. 

Przyjrzałem się sprawie dokładniej i okazało się, że split screena wprowadzono w jednym z patchów. Wszystko spoko, ale nie potrafię go zainstalować! :( 

W tym momencie proszę was o pomoc, bo sam nie jestem w stanie udoskonalić mojego Unreala. :(

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, a dokładniej kupiłem Unreal Tournament 3, na necie wyczytałem, że ma funkcję split screen, gdy odpaliłem grę okazało się, że gra nie oferuje takiej możliwości. 

Przyjrzałem się sprawie dokładniej i okazało się, że split screena wprowadzono w jednym z patchów. Wszystko spoko, ale nie potrafię go zainstalować! :sad:

W tym momencie proszę was o pomoc, bo sam nie jestem w stanie udoskonalić mojego Unreala. :sad:

 

Zaloguj się do PSN i wejdź do gry, aktualizacja powinna rozpocząć się automatycznie. Rok temu wszystko działało należycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak wygląda sytuacja na serwerach?? Gra ktos w to jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakoś pół roku temu i jest na prawdę bardzo źle :-(

W dobrej porze udało mi się trafić na pełny serwer, lecz zwykle to były dwie osoby lub zero.

Gra dopełnia botami, które dość dobrze imitują graczy, lecz to nie to samo.

 

Jak masz kogoś kto chciałby grać na splitscreen to kup :-) Można się pobawić i pośmiać, używając różnych modów.

Pamiętaj że to jedyna gra na PS3 z modami (własne mapy i modyfikacje rozrywki)

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×