Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze takie pytanie nie posiadam innych mam niż standartowe, czy muszę je sciągać wcześniej czy sciągnął się podczas ładowania jak to było kiedys w ut1 na pc

Na 100% się mody i mapki (nieoficjalne) ściągają zaraz po wejściu do servera (przynajmniej u mnie ). Zawsze jak czegoś mi brakowało, to się pyta czyściągnąć mod/mapkę, więc nie masz co się bać .

MAGpl - ja zawsze mogę postawić server jak ci nie wypali. Też nie mam powalającego neta, ale jest stabilny i przesył stały (mam 1Mb) . Moim zdaniem 1Mb to za mało na tą grę, bo jest za szybka (gra oczywiście), a jak mam powyżej 100 pinga to nie gra się tak pięknie, a często tak jest :/ .

A co do WarHawk'a to napewno też nie raz pogramy . Ja osobiście najbardziej lubię grać we 4 na splicie z kolegami (przeprowadzanie bezpośrednich konwersacji w czasie jazdy z flagą przez ogromne plansze - bezcenne xD, a jak nas ktoś wysadzi w tym czasie to... nawet nie będę mówił co się dzieje ). A jak gram sam to preferuję grę do 8, ale ostatnio takich servów nie ma, bo wykasowali większość starych serverów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem.. ale mutatory na 100% się ściągają, bo jak grałem z Pawlosem to się pytało zawsze czy chcę ściągnąć. To co jest jak nie masz mapy? Wywala cię na wejściu?

PS. Faktycznie, nie da się ściągnąć mapy od osoby stawiającej server...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Jak chcesz pograc dzisiaj to dodaj mnie na psn. Po meczu wlacze ps3. Ale ja nie gram na dodatkowych mapach i najchetniej gram 1 na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od ustawien. Tylko nie pamietam czy twoich czy serwera. Poszukajcie w opcjach czy jest mozliwosc automatycznego sciagania. Ja chyba sciagalem jakies mapy podczas dolaczania do serwera. Z reszta jaki bylby sens uniemozliwienia sciagania map. Przeciez tych moze byc zatrzesienie a skad wiadomo kto skad ja ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz. Jak chcesz pograc dzisiaj to dodaj mnie na psn. Po meczu wlacze ps3. Ale ja nie gram na dodatkowych mapach i najchetniej gram 1 na 1.

Ja już grałem z MAGpl i jego kolegą... Jeżeli Ty jesteś lepszy od nich to ja z Tobą nie gram . Jak graliśmy deathmatch'a to dostawałem jak amator z profesjonalistami (w sumie to ja jestem amatorem ). Raz nawet zginąłem 4 razy w ciągu 15s xD. Ja nie wiem jak oni to robią. Ale jak masz CoD4 to mogę z Tobą zagrać, bo w tym mi bardzo dobrze idzie .

Aha, a po meczu nie mogłem grać, nie byłem w stanie xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God_of_War - dobry jestes ;-)

w UTIII nie zagram, bo mozesz ze mna wygrac, ale za to moge z Toba zagrac w COD4, bo tam ja jestem bossem.

czy ja jestem jedynym, ktory wlacza UTIII, dostaje straszne baty a mimo to ma z tego frajde i nie przejmuje sie, ze w statsach ma wiecej "deaths" niz "kills"?

pewnie, ze fajnie jest wygrywac i byc lepszym od innych, ale bez przesady - tylko grajac z lepszymi od siebie (pamietam jak pierwszy raz spotkalem Dawidka007 na serwerze UTIII) mozna sie czegos nauczyc. granie z ludzmi slabszymi od nas jest nie dosc, ze czyms kompletnie niewymagajacym, to na dodatek nie daje zadnej satysfakcji. MOIM ZDANIEM ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
God_of_War - dobry jestes ;-)

w UTIII nie zagram, bo mozesz ze mna wygrac, ale za to moge z Toba zagrac w COD4, bo tam ja jestem bossem.

czy ja jestem jedynym, ktory wlacza UTIII, dostaje straszne baty a mimo to ma z tego frajde i nie przejmuje sie, ze w statsach ma wiecej "deaths" niz "kills"?

pewnie, ze fajnie jest wygrywac i byc lepszym od innych, ale bez przesady - tylko grajac z lepszymi od siebie (pamietam jak pierwszy raz spotkalem Dawidka007 na serwerze UTIII) mozna sie czegos nauczyc. granie z ludzmi slabszymi od nas jest nie dosc, ze czyms kompletnie niewymagajacym, to na dodatek nie daje zadnej satysfakcji. MOIM ZDANIEM ;-)

Wyobraź sobię, że oni (tzn. MAGpl z kolegą) tak ze mną robili, a ja się wku...rzałem cały czas i zastanawiałem: '' Jak oni to zrobili'', ''skąd wiedział, że ja się tu pojawię'' itd. (było bardziej drastycznie, ale nie będę pisał, bo bana dostanę xD). Na początku przyjmowałem to ze śmiechem, ale jak widzę, że poraz ''enty'' goście mnie rozwalają niewiadomo skąd i jak to już nie jest łatwo wytrzymać .

A w CoD4 jasnę, że mogę z Tobą zagrać, bo też nawet dobry jestm . Zapiszę cię później do listy znajomych. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Kratoss,wiem jak to jest czuć frustrację Też tak mam,jak gram z Byczkiem. Tylż,że teraz jestem może minimalnie lepszy niż na początku i czasem zdobęde te 2-4 fragi,ale jak piszę-czasem. Ost mało trenuje ze względu na pada,który to nie jest w najlepszej kondycji. Mam problemy w UT grając nim:/ Ale nowy już będzie na dniach,wtedy się zacznie. Licze że wkońcu uda mi się chodź raz z Byczkiem wygrać

Narazie grywam w WarHawka. Dostałem zaproszenie do turnieju;] i nawet przyjeli mnie do drużyny:D Do wygrania jest specjalna wersja noża,ostro ćwiczę.Sorry za mały offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratoss dam cie dzisiaj do znajomych to mogę z tobą dziś popindolić w UT, a że nie ćwiczyłem bo obalałem GTA4 do końca wątek fabularny to baty chyba zbiore ale ch... z tym, zabawa się liczy a nie nabijanie fragów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Kratoss,wiem jak to jest czuć frustrację Też tak mam,jak gram z Byczkiem. Tylż,że teraz jestem może minimalnie lepszy niż na początku i czasem zdobęde te 2-4 fragi,ale jak piszę-czasem. Ost mało trenuje ze względu na pada,który to nie jest w najlepszej kondycji. Mam problemy w UT grając nim:/ Ale nowy już będzie na dniach,wtedy się zacznie. Licze że wkońcu uda mi się chodź raz z Byczkiem wygrać

Narazie grywam w WarHawka. Dostałem zaproszenie do turnieju;] i nawet przyjeli mnie do drużyny:D Do wygrania jest specjalna wersja noża,ostro ćwiczę.Sorry za mały offtop

Ja też mam problem z 2 Sixaxis'ami (wkurza mnie to, że analogi szybko się psują )

i mam w planach DS3, bo mi w UT3 postać sama chodzi xD.

Jaki to turniej w WH ? Ja też ostatnio zagrywam w WH, ale dawno nie grałem i ludzie mnie na początku rozwalali, ale już nabrałem wprawy .

Kratoss dam cie dzisiaj do znajomych to mogę z tobą dziś popindolić w UT, a że nie ćwiczyłem bo obalałem GTA4 do końca wątek fabularny to baty chyba zbiore ale ch... z tym, zabawa się liczy a nie nabijanie fragów.

OK. Popykam sobie w końcu w UT3 z kimś równym sobie (o ile nie ściemniasz ).

duzyBYK - jeżeli chcesz grać w UT3 to ja nie gram z Tobą . Dużo się nasłuchałem, jak w tej grze mieciesz, a ja chcę trochę pograć a nie patrzeć ciągle jak ginę xD. Pewnie nawet nie zdążyłbym się zrespawnować, a już z lunchera bym dostał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byku nie uzywa rakiet, prawie zaden dobry gracz nie uzywa rakiet w duelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK. Popykam sobie w końcu w UT3 z kimś równym sobie (o ile nie ściemniasz wink.gif ).

ja cienki jestem w FPSy niestety,wszyscy w koło mogą potwierdzić że dupa ze mnie i jak ciota gram , lepszy jestem w bijatyki, a szczególnie w tekkena, niestety karty kredytowej nie mam i se nie kupie T5:DR i dupa musze tutaj baty dostawać (na tk6 musze czekać arghh)

I dziś chyba nie pogram bo zrypanego wifi maxa mam że raz sie włączy a raz nie i ch... jowe to jest, ogólnie całe moje życie jest do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byku nie uzywa rakiet, prawie zaden dobry gracz nie uzywa rakiet w duelu.

Nie no czasami urzywam. Ale zdecydowanie wole snajperke i flack jest tez bardzo dobry. Teraz jednak staram sie grac duzo shock rifle. Nie ma to jak kombo z shocka

Naprawde nawet raz ze mna nie zagrasz??? Ja tez slyszalem duzo o innych graczach a jednak moge zagrac ze wszystkimi nawet jak mam zebrac baty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no czasami urzywam. Ale zdecydowanie wole snajperke i flack jest tez bardzo dobry. Teraz jednak staram sie grac duzo shock rifle. Nie ma to jak kombo z shocka

ja z kolei w statsach mam, ze nie udalo mi sie jeszcze nikogo zabic ze snajperki

railgun, tryb drugi i sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei w statsach mam, ze nie udalo mi sie jeszcze nikogo zabic ze snajperki

railgun, tryb drugi i sialala

Po nałogowym graniu mychą i padem stwierdzam ze paradoksalnie latwiej kogos sieknac ze snajpy padem niż mychą Jak masz lagi to strzelaj "mniej-więcej", w koncu trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po nałogowym graniu mychą i padem stwierdzam ze paradoksalnie latwiej kogos sieknac ze snajpy padem niż mychą Jak masz lagi to strzelaj "mniej-więcej", w koncu trafisz

lagow w UT3 jeszcze nie uswiadczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja cienki jestem w FPSy niestety,wszyscy w koło mogą potwierdzić że dupa ze mnie i jak ciota gram , lepszy jestem w bijatyki, a szczególnie w tekkena, niestety karty kredytowej nie mam i se nie kupie T5:DR i dupa musze tutaj baty dostawać (na tk6 musze czekać arghh)

I dziś chyba nie pogram bo zrypanego wifi maxa mam że raz sie włączy a raz nie i ch... jowe to jest, ogólnie całe moje życie jest do dupy.

Ale EMO z Ciebie jest xD. Ale oczywiście mogę z Tobą zagrać . W końcu jakiś równy przeciwnik (też jestem leszczem xD).

Nie no czasami urzywam. Ale zdecydowanie wole snajperke i flack jest tez bardzo dobry. Teraz jednak staram sie grac duzo shock rifle. Nie ma to jak kombo z shocka

Naprawde nawet raz ze mna nie zagrasz??? Ja tez slyszalem duzo o innych graczach a jednak moge zagrac ze wszystkimi nawet jak mam zebrac baty.

Może za jakiś czas z Tobą zagram, ale najpierw muszę poćwiczyć, bo podobno kazak jesteś, a ja nie lubię patrzeć na staty 2 do 20 . Wtedy albo wychodzę, albo już nie będę mówił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najwiecej po dupie dostalem 8 do 40 w duelu - ale zaciskalem zeby i gralem dalej - bo wiem, jak to wkurza, jak ktos wychodzi z gry nagle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę wyjść z gry nagle (i tak ich było tam trzech) niż rzucać padem xD. Jak wychodzę to się trzoszkę uspokoję i wracam na pole bitwy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest fajna rozpierducha na maxa... tylko nie zapisuje statystyk zawsze... mam około 100 zabić a w statsach non-stop

kill: 25

death: 15

wy też tak macie?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra jest fajna rozpierducha na maxa... tylko nie zapisuje statystyk zawsze... mam około 100 zabić a w statsach non-stop

kill: 25

death: 15

wy też tak macie?

pzdr

Statystyki aktualizuja sie z opoznieniem a po za tym mogles grac na custom servers albo pure. Jak bedziesz w statystykach wcisnij trojkat. Tam bedziesz mial reszte swoich zabic i smierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Statystyki aktualizuja sie z opoznieniem a po za tym mogles grac na custom servers albo pure. Jak bedziesz w statystykach wcisnij trojkat. Tam bedziesz mial reszte swoich zabic i smierci

grasz dzisiaj moze?

jaki masz psnid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grasz dzisiaj moze?

jaki masz psnid?

Gram dzisiaj. duzyBYK takie mam id

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×