Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

Graliście na M/K ? Też tak jakoś nienaturalnie Wam chodziła mycha? Szybko i chaotycznie? I nie mam na myśli ustawień czułości :)

Na konsoli nigdy nie gram myszką, to byłoby niesprawiedliwe, a inni tym samym mnie wkurwiaja. Z kolei wybierając sesje ''tylko dla padów'' nic nie znajdowało. Choć i tak w dupę dostawali, Unreal to gra, w którą chyba najlepiej mi szło online spośród wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Może wśród swojej friend listy ale to hamburgerów to nawet sie nie zaliczasz ;D

...spośród wszystkich moich gier ; zostawiam bez komentarza

EDIT: A jednak to skomentuję, bo mało, że źle odebrałeś treść mojego posta, to jeszcze zachowałeś się jak ostatni ... A co do friend listy, to mam na niej jedną osobę, z którą nigdy nie grałem, więc zanim coś nastepnym razem napiszesz, dwa razy pomyśl.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid grasz jeszcze w ut?

Moze zagramy 1 na 1?

Oj SDRaid, nie rób tego :) .Ja chyba raz grałem BYKIEM, ale o wyniku nie powiem, bo to była masakra :P . Musiałbym jeszcze dużo poćwiczyć. Za to w Resa 2 jestem dobry (żeby nie było) :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A mi wlasnie tej opcji nie brakuje. Nie dlatego ze nie mialbym jak tej funkcji wykorzystac poprostu pojedynki polegalyby na zerkaniu jeden do drugiego. A to oznaczalowy jakies podchody, zero zaskoczynia.

To zagraj we 4 na jednym TV nie wiadomo komu patrzeć w ekran ;D bo jesli chodzi na 2 to sie w 100 % z toba zgadzam ale jak ktos obczajony gra z toba i tez luka to sa tez swiry bo ty próbujesz zaskoczyć go a on zaskoczy ciebie :P

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens obrzucać mnie błotem za złe interpretowanie twojego tekstu.

Po za tym nie widzę aby w tym co napisałem było coś obrażającego.

1 na liście chcesz sie pochwalić czy jak...

Może umiesz grać ale i tak do najlepszych pewnie nie należysz i o to mi chodziło.

żegnaj i aby ten wątek został wyjaśniony PW byśmy nie robili tu chlewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 na liście chcesz sie pochwalić czy jak...

Może umiesz grać ale i tak do najlepszych pewnie nie należysz i o to mi chodziło.

SDRaid troche cie ponioslo rzeczywiscie. Ja z checia z Toba zagram bedziesz mogl udowodnic to co napisales wczesniej.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
SDRaid troche cie ponioslo rzeczywiscie. Ja z checia z Toba zagram bedziesz mogl udowodnic to co napisales wczesniej.

Ale co udowodnić, kiedy napisałem, że szło mi najlepiej z wszystkich gier online na ps3? Czy ja napisałem ,że jestem najlepszy? W samą grę nie gram już 4 miesiące, w międzyczasie zaliczyłem 5 nowych gierek, więc nie wygląda to tak że włożę płytkę i już wygrywam. Ciebie nie pamiętam, ale na pewno razem graliśmy...

1 na liście chcesz sie pochwalić czy jak...

Może umiesz grać ale i tak do najlepszych pewnie nie należysz i o to mi chodziło.

Czym jest się tutaj pochwalić?

No trudno być najlepszym, kiedy ps3 to moja pierwsza konsola, tak więc i początek przygody z padem, a poza tym nie posiadam, ani osobnych głośników, ani słuchawek. Na PW pisał nie będę, skoro taki mądry jesteś to napisz o co ci chodzi.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co udowodnić, kiedy napisałem, że szło mi najlepiej z wszystkich gier online na ps3? Czy ja napisałem ,że jestem najlepszy? W samą grę nie gram już 4 miesiące, w międzyczasie zaliczyłem 5 nowych gierek, więc nie wygląda to tak że włożę płytkę i już wygrywam. Ciebie nie pamiętam, ale na pewno razem graliśmy...

Czym jest się tutaj pochwalić?

No trudno być najlepszym, kiedy ps3 to moja pierwsza konsola, tak więc i początek przygody z padem, a poza tym nie posiadam, ani osobnych głośników, ani słuchawek. Na PW pisał nie będę, skoro taki mądry jesteś to napisz o co ci chodzi.

Przepraszam ale miałem ciężkie dzieciństwo...starszy brat zabierał mi pady od psx i grać mi nie dawał:( nigdy ci nie dam rady jeszcze raz przepraszam:(

Z tymi powiększeniami postaci to będzie taki tryb czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co udowodnić, kiedy napisałem, że szło mi najlepiej z wszystkich gier online na ps3? Czy ja napisałem ,że jestem najlepszy?

ok sorry myslalem ze napisales ze jestes bardzo dobry. A ja chcialbym pograc z dobrymi graczami zeby mnie pouczyli, pokazali jak grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ok sorry myslalem ze napisales ze jestes bardzo dobry. A ja chcialbym pograc z dobrymi graczami zeby mnie pouczyli, pokazali jak grac :)

Tak więc i ja cię przepraszam, bo wziąłem cię za ''typa'', który chce wszystkim pokazać jaki jest dobry ;)

Przepraszam ale miałem ciężkie dzieciństwo...starszy brat zabierał mi pady od psx i grać mi nie dawał:( nigdy ci nie dam rady jeszcze raz przepraszam:(

Teraz ja nie wiem jak odebrać twego posta... Nabijasz się ze mnie? Jestem po prostu zwykłym, przeciętnym graczem, radzącym sobie co najwyżej w niektórych grach, lepiej niż średnia na serwerze. Ale takie sytuacje nie zdarzają mi się często, nigdy nie napisałem, ze jestem najlepszy, nigdy nie napiszę, nawet, jakby nikt nie miał ze mną szans (marzenia :rolleyes: ).

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak więc i ja cię przepraszam, bo wziąłem cię za ''typa'', który chce wszystkim pokazać jaki jest dobry ;)

Ale ja mam sie za takiego typa. Szukam ludzi lepszych z ktorymi ciezko sie gra, ktorzy czegos mnie naucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam sie za takiego typa. Szukam ludzi lepszych z ktorymi ciezko sie gra, ktorzy czegos mnie naucza.

:turned: Ja zawsze uczyłem się sam, tak samo w szkole. Na lekcji nic, w domu perfekt.

A można wiedzieć, ile już grasz w UTIII ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok. Ostatnio mniej. Ale jak tylko pojawi sie dodatek zaczynam grac czesciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok. Ostatnio mniej. Ale jak tylko pojawi sie dodatek zaczynam grac czesciej.

No to ja grałem miesiąc, więc co to się porównywać :turned:

Dodając jeszcze brak słuchawek, początek historii z padem... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrajmy. Moze nie bedziesz taki zly. Jak chcesz grac z innymi polakami to w dziale online umiescilem cala liste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrajmy. Moze nie bedziesz taki zly. Jak chcesz grac z innymi polakami to w dziale online umiescilem cala liste.

Jak będą trofea to wrócę na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Unreal niestety mi umknął ze względu na małą aferę. Teraz go na 100% kupuje przez kolejne mapy, trofea i split-screena! czego chcieć więcej?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Unreal niestety mi umknął ze względu na małą aferę. Teraz go na 100% kupuje przez kolejne mapy, trofea i split-screena! czego chcieć więcej?!

Jak trofea i Splitscreena :P czy ja o czyms nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najwyraźniej ;) Nawet nowy pojazd będzie i jakieś mutanty dziwne w nowym trybie jeden 5 drugi 10 metrowy...srogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej ;) Nawet nowy pojazd będzie i jakieś mutanty dziwne w nowym trybie jeden 5 drugi 10 metrowy...srogo

Tylko nie mutanty!!!! :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za bzdura o titan packu na portalu??? Dodatek wyjdzie 19 ego. Na tym forum coraz wiecej bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy juz sa ale ladnie sobie wymyslili z tymi puharkami bedzie nad czym siedziec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×