Skocz do zawartości
Emir

Unreal Tournament III

Rekomendowane odpowiedzi

ut7.jpg

Unreal Tournament 3 (UT3, wcześniej Unreal Tournament 2007), nazwany kodowo Envy, to gra komputerowa z serii gier Unreal, oparta o silnik Unreal Engine 3. Jest to sequel gry z roku 2004 Unreal Tournament 2004, wyprodukowany przez Epic Games i wydany przez firmę Midway Games. Gra należy do gatunku first-person shooter i tworzona jest głównie z myślą o rozgrywkach sieciowych, choć przewidziano w niej także kampanię dla pojedynczego gracza.

Źródło: Wikipedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT3 mialem kiedys. Niedopasowal mi klimat ogolnie. Gralem na myszce troche i powiem wam ze lepiej szlo na padzie bo cos ciezko ta mysz emulowal. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gry, to nie podoba mi się taki styl ze strasznie szybką rozgrywką, wolę styl Battlefielda. Jak widać nie tylko ja, bo gra beznadziejnie sobie radzi jeśli chodzi o ilość graczy (wersja PC ledwo wyprzedza Star Wars Battlefront2 który nigdy nie był bardzo popularny, a miał premierę ponad 2 lata temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U.T. zawsze charakteryzował się szybką rozgrywką. Ja tą grą przez długi czas się bawiłem, myślę że problemem są niedopracowane mapy. Po pewnym czasie zacząłem odnosić wrażenie że te konstrukcje mnie ograniczają i wprowadzają coś na kształt "liniowości" w rozgrywce. Co finalnie mnie odrzuciło od tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O liniowości możemy mówić w grach przygodowych albo RPG, Unreal zawsze był rzeźnią i nią pozostanie. Trzeba się orientować, żeby (cytuję): 'nie dostać rakiety w dupę i zlecieć z pociągu), kto grał w pierwsze UT 'spolszczane" przez radzieckie teamy wie o czym mowa A tak poważnie, to świetna gierka jeśli chodzi o grafikę i dynamikę rozgrywki. Jeśli chodzi o mapy to można sobie pościągać z ut3mod.com całkiem ciekawe mapki do każdego trybu rozgrywki, polecam malkontentom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O liniowości możemy mówić w grach przygodowych albo RPG, Unreal zawsze był rzeźnią i nią pozostanie. Trzeba się orientować, żeby (cytuję): 'nie dostać rakiety w dupę i zlecieć z pociągu), kto grał w pierwsze UT 'spolszczane" przez radzieckie teamy wie o czym mowa A tak poważnie, to świetna gierka jeśli chodzi o grafikę i dynamikę rozgrywki. Jeśli chodzi o mapy to można sobie pościągać z ut3mod.com całkiem ciekawe mapki do każdego trybu rozgrywki, polecam malkontentom!

Słowo "liniowość" specjalnie wziąłem w nawias w wcześniejszym poście. Trudno mi słowami uchwycić moje odczucia względem map. Pisząc inaczej rozgrywka stawała się mocno przewidywalna, brakowało elementu zaskoczenia. Co zrobić gdy wiem gdzie przeważnie ktoś używa danej broni? Dostać rakietą można zawsze po pysku, bądź plecach. Wiem że U.T. III to nie RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi słowami uchwycić moje odczucia względem map. Pisząc inaczej rozgrywka stawała się mocno przewidywalna, brakowało elementu zaskoczenia.

niby tak - znasz mape, wiesz gdzie jest jaka bron, co Cie moze spotkac za zakretem, czy co moze na Ciebie spasc z gory. ale chyba troche tez o to chodzi - zeby miec w ogole jakies szanse - musisz wypracowac pewne odruchy na kazdej planszy, zeby osoby znajace te plansze doskonale nie zalatwialy Cie jak dzieciaka. i jak wszyscy juz wiedza, co gdzie na danej planszy sie znajduje, znaja kazde przejscia i zakamarki - wtedy zaczyna sie prawdziwa zabawa w trybie DM. zaryzykowac utrate zycia, zeby dopasc rakietnice, czy wybrac sie po laserguna i nim probowac cos ustrzelic? ten, kto gra najmniej przewidywalnie i nieszablonowo - wygrywa. a to tylko podstawowego trybu gry. dorzuc teraz mody zmieniajace losowo polozenie broni (czy wrecz dobierajace respawny broni i amunicji za kazdym razem losowo), przyspieszajace/zwalniajace czas, oslabiajace zdrowie po kazdym zdobytym fragu, dajace najslabszemu w stawce czasowa niesmiertelnosc itp itd. mody potrafia zmienic WSZYSTKO.

moze Ci sie wydawac, ze znasz swietnie takie Raising Sun, wchodzisz, a tam okazuje sie, ze jest jakis mod, ktory wywraca wycwiczone schematy do gory nogami. a jak juz Ci sie wydaje, ze widziales wszystko, wychodzi taka mapka jak Lego czy inne My bedroom i przecierasz oczy ze zdumienia...

a tak na marginesie - co sie stalo z poprzednim tematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jestes obeznany. Moze chcesz zagrac z moim klanem i sprobowac sil na CG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jestes obeznany. Moze chcesz zagrac z moim klanem i sprobowac sil na CG?

lepiej nie

to, ze znam kilka mapek na wylot nie oznacza, ze potrafie w UT3 grac dobrze ;-)

do tego dochodzi malzonka, ktora w sposob naturalny limituje czas, jaki moge poswiecic na gre i w rezultacie jak uda mi sie znalezc godzinke-dwie w tygodniu na pociuranie w UT3 to jest dobrze.

do tego moje zdolnosci manualne nie pozwalaja mi sie mierzyc z kims, kto plansze zna moze i gorzej, ale za to potrafi sprawniej poslugiwac sie padem (choc wczoraj wbilem sie na serwer z myszkowcami i wyladowalem na 3 miejscu na koniec :] wiec nie tak zle - choc nie wiem ile osob gralo na myszce).

zalamal mnie za to fakt, ze nie mozna rozroznic "kompatybilnych" serwerow - wczoraj z pol godziny probowalem znalezc serwer na amerykanskiej wersji gry i ciagle mialem "core package cannot be downloaded" :| czekam na patcha z niecierpliwoscia.

dzisiaj pewnie postawie serwerek - oznacze go w nazwie jako USVersion czy cos w ten desen, bo inaczej ciezko trafic metoda prob i bledow w serwer na amerykanskiej kopii gry z w miare niskim pingiem... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym, aby ktoś wypowiedział się na temat grafiki w Unrealu, kto miał możliwość porównania z grafiką z PC - właśnie grałem na piecyku w tą grę i szczerze powiem, że wciąga... Jednak już widziałem różne wersje (porty) gier z PC na PS3 (odwrotnie też) i czasami coś spartolą. A mam lekką ochotę na jej kupno, dlatego pytam.

p.s.

i proszę moderatora o nie usuwanie tego postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj UT 3, wahałem sie jeszcze czy nie kupić zamiast niego Obliviona i nie żałuje. UT 3 przypomina wszystko to czego człowiek szukał od dawna czyli jatki typu Quake 3 Arena Teraz niestety robi się głównie taktyczne shootery a tu wreszcie można robić naprawdę szybką akcję. Emulacja myszki jest w porządku, nie ma za dużego problemu z celowaniem, do tego można przeciez na PS 3 wrzucać dodatkowe mapki i mutatory z netu. Czy jakas gra FPS na PS 3 ma też taką funkcję?

Wracam się wyżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem dzis wersje EU bedzie mysle w srode. duzyByk wreszcie zagramy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem dzis wersje EU bedzie mysle w srode. duzyByk wreszcie zagramy:)

O kurcze To mam dwa dni na porzadny trening Na jakiech mapach chcesz zagrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takich jakich najlepiej sie gra duele: Rising Sun, Diesel, Biohazard i Sentinel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na takich jakich najlepiej sie gra duele: Rising Sun, Diesel, Biohazard i Sentinel.

Ok dwa dni pogram na tych mapach troche wiecej. A insane ma werjse pal czy dalej us? Bo moze tez by pogral?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem zmieniamy na EU. I zwykle razem trenujemy duele jak bedziemy online to napewno w unrealu:) W weekend bedzie turniej na CG wlasnie dueli i tylko wersja EU. Nie chcialbym zeby ktos zabral mi korone nie walczac nawet ze mna, z powodu braku EU wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie - po czym poznać czy wersja jest EU czy US? jest to gdzieś napisane? bo oglądałem swoje kilka gier i nie wiem czy są eu czy us...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tylu obok kodu kreskowego jest kwadracik z numerkiem 1 albo 2 i siatką globu. Jezeli jest 1 to US 2 to EU. W wersjach amerykanskich ten kwadracik jest takze z boku na opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Razem zmieniamy na EU. I zwykle razem trenujemy duele jak bedziemy online to napewno w unrealu:) W weekend bedzie turniej na CG wlasnie dueli i tylko wersja EU. Nie chcialbym zeby ktos zabral mi korone nie walczac nawet ze mna, z powodu braku EU wersji gry.

To moze bym z wami trenowal? Pewnie niezle po dupie dostane ale wole grac z lepszymi niz z cienkimi bolkami z ktorymi wygrywam bez stresu. Na turniej jestem za slaby wiec nie przystapie przynajmniej narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zawsze jak bedziemy w grze to sie dolaczaj dodaj nas wogole. A na turniej nigdy nie jest za wczesnie. Sprobuj sil tam i tak gra pelno noobow. Co Ci zalezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym patchem? bo mi sie srednio widzi kombinowac z opchnieciem wersji, ktora mam i kupowaniem po raz drugi tej samej gry...

dzisiaj rano udalo mi sie za to pograc z jakimis Ruskimi ponad godzinke ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z patchem. Czekalem zbyt dlugo wiec wzialem sprawy w swoje rece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zawsze jak bedziemy w grze to sie dolaczaj dodaj nas wogole. A na turniej nigdy nie jest za wczesnie. Sprobuj sil tam i tak gra pelno noobow. Co Ci zalezy?

Szukalem info o tym turnieju i nic nie znalazlem. To na www.consolegaming.eu tak? Jak wszystko dzieje sie w weekend to ja nie bede w stanie zagrac nawet jakbym chcial bo zawsze pracuje w soboty i niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukalem info o tym turnieju i nic nie znalazlem. To na www.consolegaming.eu tak? Jak wszystko dzieje sie w weekend to ja nie bede w stanie zagrac nawet jakbym chcial bo zawsze pracuje w soboty i niedziele

Juz wszystko znalazlem. Zapisalem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem. Szkoda ze nie gralem z Toba ale chociaz Adi zagral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×