Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

To może powinni tak własnie poinformować? "Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty przywrócenia PSN. Gdy będzie to tylko możliwe udzielimy informacji co do daty uruchomienia serwisu" Dziękuję. Mi by tyle wystarczyło. Data przywrócenia psn na 3/4/5/6 maja wzieła się pewnie z informacji między innymi z http://42.pl/u/2APV stąd to całe zamieszanie. Podawane daty przez różne portale to pewnie coś na zasadzie "trafie z datą będę mógł się pochwalić, że wiedziałem pierwszy". Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać. Ale poziom informowania ze strony Sony pozostawia jednak dużo do życzenia. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Zgadzam się z Tobą w 100% po prostu też chcę coś wiedzieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, już to widzę. Gdyby powiedzieli, ze nie wiedzą kiedy włączą to zaraz każdy by krzyczał, że taka duża firma, a nie potrafi sobie poradzić/nie wie co zrobić/etc/etc/etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, już to widzę. Gdyby powiedzieli, ze nie wiedzą kiedy włączą to zaraz każdy by krzyczał, że taka duża firma, a nie potrafi sobie poradzić/nie wie co zrobić/etc/etc/etc

100% racji. Oficjalne informacje na blogu playstation pozostaja bez zmian. Do konca tygodnia zostana przywrocone niektore funkcje sieciowe. To jest przyblizony termin i tego sie trzymajmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, już to widzę. Gdyby powiedzieli, ze nie wiedzą kiedy włączą to zaraz każdy by krzyczał, że taka duża firma, a nie potrafi sobie poradzić/nie wie co zrobić/etc/etc/etc

Kto by krzyczał? Dzieciak, który nie ma pojęcia o wartości takiej ilości skradzionej bazy danych osobowych? Nolife, który nie ma życia poza PSN? Ja bym nie krzyczał mimo, że też mam dużą chęć pozabijać kogoś w BO. Jednak bardziej od złości, że nie gram denerwuje mnie fakt, że Sony nie traktuje użytkowników poważnie. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 2 tygodni to samo. " Sony nie dba o klientów"!!! Zgadzam się. Odgrzewanie jednak tego samego tematu staje się nudne. Sony włączy usługę PSN jak włączy. Na miejscu Sony zastanowiłbym się nad rozpowszechnieniem zdrapek do zasilania konta PSStore. Miej problemów w razie czego z milionami danych kart kredytowych w przypadku ponownego włamu. Początkowo Sony było przekonane że włam nie będzie stanowił tak wielkiego zagrożenia i dlatego 2 dni zwlekali z wyłączeniem PSN potem (za późno) zorientowali się że stanowi to spore zagrożenie. Faktycznie jedyne w tej chwili o co można oskarżać Sony to fakt że jakiekolwiek informacje i zwołane konferencje zostały wydane zbyt późno. Nie wiem kto jest w ich firmie konsultantem do spraw PR ale jego wypieprzył bym pierwszego z firmy. Natychmiastowa reakcja i wydanie oświadczenia sprawiłoby że użytkownicy czuliby się pewniej. Nie podawanie informacji kiedy PSN zostanie przywrócone jest również złą taktyką. Tak jak już ktoś pisał , powinni podać jakiś konkretny termin najlepiej "z górką" np. za miesiąc. Użytkownicy powiedzieliby : ile???!!! aż tyle ??? ale czekaliby i nie włączali 3 razy dziennie PS3 tylko po to żeby sprawdzić czy jesteśmy ONLINE. Wyrobienie się z naprawą PSN w czasie szybszym niż miesiąc byłoby nie jako prezentem z którego każdy użytkownik(gracz) by się ucieszył. A tak mamy codzienny niesmak. Dlatego apeluję "Balcerowicz musi odejść" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem skąd informacja, że będziemy czekać cały maj na to. Ale może to i lepiej. Niech zrobią raz a porządnie. Ja się coraz bardziej zastanawiam za to nad kupnem xklocka. I nie na zasadzie, że wyrzuce ps bo za dużo filmów mam w BR ale jako alternatywę. Na x lepiej wygląda COD i szybciej wychodzą dlc i pewnie tak się utrzyma. 120/150zł to też nie duży wydatek na roczny abonament na granie on-line więc sporo jest za. Tylko mam jeden przeciw. ŻONA!!! Może ktoś podpowie jak ją przekonać, że druga konsola w domu to nie przegięcie? ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem skąd informacja, że będziemy czekać cały maj na to. Ale może to i lepiej. Niech zrobią raz a porządnie. Ja się coraz bardziej zastanawiam za to nad kupnem xklocka. I nie na zasadzie, że wyrzuce ps bo za dużo filmów mam w BR ale jako alternatywę. Na x lepiej wygląda COD i szybciej wychodzą dlc i pewnie tak się utrzyma. 120/150zł to też nie duży wydatek na roczny abonament na granie on-line więc sporo jest za. Tylko mam jeden przeciw. ŻONA!!! Może ktoś podpowie jak ją przekonać, że druga konsola w domu to nie przegięcie? ;-D

To samo miałem ze swoją żoną. :sweat: . Musisz zagłębić się w jej psychikę. Żartowałem to nie możliwe. Po prostu musisz posłodzić i to zdrowo. Bo pomyśl. Czy jest powód dla którego żona zgodzi się na zakupienie drugiej podobnej konsoli. Z drugą parą(dla Ciebie identyczną) butów damskich by to przeszło ale nie z konsolą. Moja rada.Słodź tak bardzo aż cukrzycę dostanie.Ja słodziłem ,słodziłem i mam też Xklocka :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorośli faceci, przynajmniej tak by się mogło wydawać ze względu na stan cywilny i takie pierdoły wypisujecie!

TEN temat to nie poradnia małżeńska. Ponarzekać na swoje żony możecie sobie w istniejącym właśnie po to temacie : Żony a konsole.

Bardzo proszę nie robić bałaganu.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Zet-ce podali że PSN będzie najprawdopodobniej uruchamiane stopniowo i może to potrwać, więcej info TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkie zetki, tvn-y, onety i pudelki są dla mnie żadnym źródłem informacji w tej sprawie.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze w piątek o godz 15:30 w Europie będzie działał PSN.

No i możecie mnie cytować - ludzie wiem, że się denerwujecie

1) Wypuścić bubel i zamknąć znowu

2) Każdy kto oczekuje konkretnego terminu to jest jak z jakimkolwiek projektem jak ktoś robił - i termin się zbliżał - kto robił to wie, przy czym sony nie może sobie pozwolić już na to, że coś spartoli

3) nie mogę grać - to kuźwa zrób porządki w pokoju, posprzątaj szafę, piwnicę, pisz pracę, poucz się

4) wolę zapłacić 120/150 na Xklocka - to se płać - i wali mnie to, policz ile dziennie traci SONY * 14 dni - nie zdziwiłbym się jak lekko licząc wynosi to 1KK USD dziennie i z dnia na dzień to rośnie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4) wolę zapłacić 120/150 na Xklocka - to se płać - i wali mnie to, policz ile dziennie traci SONY * 14 dni - nie zdziwiłbym się jak lekko licząc wynosi to 1KK USD dziennie i z dnia na dzień to rośnie

Czytaj ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisalem, że wole zapłacić tylko, że w skali roku nie są to duże pieniądze. Nigdzie nie pisałem, że "PSN MA BYĆ JUŻ TERAZ WCZORAJ ALBO JESZCZE SZYBCIEJ". Nie mam pojęcia ile Sony traci dziennie ale domyślam się tylko, że są to ogromne pieniądze. Poczytaj sobie moje wcześniejsze posty w tym temacie zamiast sie pienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........... Poczytaj sobie moje wcześniejsze posty w tym temacie zamiast sie pienić.

to przeczytaj cały temat i znajdziesz 10 wypowiedzi podobnych - jak bierzesz to do siebie to Twój problem

Marudzicie jak stare baby - zamknąć (lub zrobić moderowany) temat i podawać tylko sprawdzone informacje i ciekawostki z tym związane a nie pierdoły które podają onety i inne TVNy

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dla mnie sam fakt awarii nie jest jakoś denerwujące, mnie denerwuje to(łagodnie powiedziane), to że sony robi z nas idiotów z terminami i tu ich nie można tłumaczyć, to jest ich strategia. Mogli by napisać od razu że psn nie będzie 2 miesiące, a nie robić z ludzi idiotów, że dwa dni, jeszcze tydzień, jeszcze jeden tydzień.

A tak każdy ma nadzieje i się wkurza, jakby od razu napisali co i jak to inaczej bym sobie czas zorganizował. Tak tracę do nich zupełnie jakikolwiek szacunek, szanująca się firma, której zależy na klientach, powinna codziennie podawać informacje co i jak i wtedy myślę że nikt by nie miał pretensji.

Proszę, zacytuj mi wypowiedź w której przedstawiciel Sony podaje dokładny termin naprawienia usługi. Z Ciebie każdy chce zrobić idiotę, uważaj... Trać sobie do nich szacunek, mam to głęboko w poważaniu. Jak już napisałem wcześniej, idź do kąta i zacznij płakać, a najlepiej kup sobie Xbox'a...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolejne wyssane z palca opowieści przekopiowane z jakiejś zagranicznej stronki chcącej nabić oglądalność.

We wczorajszym liście z odpowiedziami na pytania Izby Reprezentantów możemy przeczytać punkt 6:

Letter to Bono Mack and Butterfield_pg5

Więc jak to się ma to tego szczegółowego opisu włamania i dziur we frameworku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz pomyślałem... Jeżeli coś takiego miało się wydarzyć, to dobrze, że stało się teraz. Na rynku mało "gorących" nowości, L.A Noire to gra dla singla, a przy MK można dobrze bawić się bez PSNa. Nie wyobrażam sobie natomiast ponad dwutygodniowej przerwy w działaniu, zbiegającej się z premierą BF'a 3 np. Albo Nowego Coda. Trudno sobie wyobrazić tę panikę :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by było jeśli PSN padło by w dniu premiery nowego BATTLEFIELDA 3 (ODPUKAĆ !)

Nastał by chaos :) masowe zabójstwa,gwałty,kradzieże :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastapila ogolnoswiatowa panika pt "wykradli dane od Sony" tylko nikt nie napisal , ze takie dane zostawiamy na tysiacu serwisow jak chocby rejestrujac sie na facebook , czy innym tego typu portalu , robimy zakupy na allegro i ebayu czy tez w sklepach internetowych , ktore sa o wiele mniej bezpieczne . Pokazcie mi czy komus przez trzy tygodnie od wlamania zginely jakies pieniadze w zwiazku z ta "afera".

Na roznych portalach padaja daty uruchomienia PSN a w zadnym komynikacie od Sony nie ma podanej jakiejkolwiek daty. Padaja jedynie slowa , ktore sa bardzo wzgledne bo coz znaczy slowo "wkrotce" lub okreslenie "prawdopodobnie w tym tygodniu" ?

Prawde mowiac moi mili to ta awaria musi byc czyms wiecej niz zwyklym wlamaniem na serwery i wykradzeniem bazy danych , Z takimi problemami programisci poradziliby sobie w ciagu jednego no moze dwoch dni . Mamy juz przerwe , ktora trwa dwa tygodnie i wcale sie nie zdziwie jak zagramy sobie przez siec na dzien dziecka

W komunikacie od Sony bylo napisane , ze PSN bedzie stawiany stopniowo zaczynajac od przywrocenia mozliwosci grania on-line a na PSStore skonczywszy.

Pogoda sprzyja lepiej czas , ktory poswieca sie na szukanie w necie plotek o Sony przeznaczyc na jazde na rowerze , spacer po gorach , wdychanie jaodu nad morzem czy tez robienie innych rzeczy na ktore nie mielismy czasu gdy PSN bylo on.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jedno "ale". Wielu graczy nie potrafi grać w pojedynkę. Dla sporej części posiadaczy PS3 singiel to g, którego nawet się nie odpala, a jedynymi "dobrymi/prawdziwymi" grami są FPSy, w które graja tylko i wyłącznie po sieci. To właśnie oni tak teraz piszczą i płaczą, odgrażając się, że odejdą od Sony, bo ich "oszukuje i krzywdzi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mysle ze wiekszosc ma troche single do przejscia w swych grach.. Ja mam conajmniej 3 gry single do skonczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, przez te dywagacje nie chce mi się już tego wszystkiego czytać :D pierwsze 10 stron tego tematu przeczytałem w całości, dalej nie mam siły.

Nie ma PSN to nawalam w singla i trofiki wpadają jak głupie, jak tylko będę je mógł zsynchronizować to ho ho. Niech naprawiają ten PSN jeszcze 2 tygodnie, ale tak solidnie, żeby żadne mendy nie mogły się już tak łatwo włamać. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jedno "ale". Wielu graczy nie potrafi grać w pojedynkę. Dla sporej części posiadaczy PS3 singiel to g, którego nawet się nie odpala, a jedynymi "dobrymi/prawdziwymi" grami są FPSy, w które graja tylko i wyłącznie po sieci. To właśnie oni tak teraz piszczą i płaczą, odgrażając się, że odejdą od Sony, bo ich "oszukuje i krzywdzi".

Ej! Ja lubię bardzo FPS'y i uważam je za dobre gry :P Ale jakoś nie płaczę, bo jestem normalny.sweat.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie teraz dokładnie widać, że konsola bez internetu to nie konsola - oczywiście dla niektórych osobowości.

Ja mam to szczęście, że za FPS'ami nie przepadam i awaria PSN wcale mnie nie rusza :pardon: No może szkoda, że nie mogę się 'pochwalić' nowo zdobytymi trofeami.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×