Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zabezpieczen serwerow to o ile dobrze gdzies sie doczytalem to nie zhakowali serwerow samych w sobie bezposrednio tylko wlamali sie na komp jakies urzyszkodnika z sony, ktory mial dostep admina do tych serwerow. Moze to plotka jak z data uruchomienia psn, nie dam sobie nic uciac za to :-) Czlowiek cos stworzyl to inny czlowiek to zepsuje. Predzej czy pozniej kazde zabezpieczenie zostanie zlamane. Moze to nawet i dobrze bo bysmy zatrzymali sie w miejscu. Niestety tym razem odbylo sie to ze szkoda dla nas ale z zyskiem np do m$ lub dla bankow ktore biora oplate za nowa karte :-) Interes sie kreci. (Przepraszam za brak pl znakow i ew bledy ale chyba ktos mi zhaczyl klawiaturnik i cos kiepsko dziala ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale są też tego plusy , że chcą nam wynagrodzić to czekanie :] Chociaż i tak czy siak by to wypadało zrobic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teorii bez liku, a jak psn wstanie to i tak my bedziemy na koncu ... to tak dla pokrzepienia serc ;P

Edytowane przez Ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, to opisz nam jakie mają zabezpieczenia i dlaczego są słabe oraz podaj metodę na obejście.

Zdecydowanie za słabe ! :) Dlaczego Słabe ? Bo sie włamano ! Jak obejść ? Pewnie bardzo łatwo !

Sony podało przecież że nasze dane osobowe były w inny sposób zabezpieczone. To znaczy gorzej albo nie wystarczająco, jak kto woli.

Juz mamy pozew że Sony bardziej dba o bezpieczenstwo gier niż naszych danych osobowych. Miliard dolarów kanadyjskich

http://asia.gamespot...ws/6312128.html

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Juz mamy pozew że Sony bardziej dba o bezpieczenstwo gier niż naszych danych osobowych. Miliard dolarów kanadyjskich

http://asia.gamespot...ws/6312128.html

Ludzie z tamtych rejonow maja cos z bania i uwielbiaja skladac idiotyczne pozwy. Good luck dude

Ponizej nowa pozywka dla "teoretykow"

http://www.ppe.pl/news-7354-PSN_raczej_nie_wroci_w_tym_tygodniu.html

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd macie jakiekolwiek informacje dotyczące daty przywrócenia PSN. Jedni mówią 3 maja inni 4 maja a jeszcze inni że gdy kalendarz Majów się skończy(apokalipsa jest blisko :scare: ). W sztabie Sony pracuje mnóstwo ludzi odpowiedzialnych za podawanie "informacji bez informacji", czyli coś jak polityk. Pytanie użytkowników: "Kiedy włączycie PSN??". Odpowiedź Rysia z Sony: "We wtorek" Niestety nie podał w który. Czy ten w tym tygodniu, czy ten za dwa lata?! Zapewniam was że jeśli Sony znać będzie termin naprawienia PSN to jako pierwsze poda nam tą informację tylko dlatego aby dobrze wypaść w oczach użytkowników(mimo że już dużo straciło). Jakiekolwiek informacje docierające do nas z różnych portali to jedynie spekulacje. Tak jak ta że po weekendzie majowym zostanie przywrócone PSN. Rozumiem że miało się tak stać ponieważ jakiś tam Honda albo Yoshimitsu był na grillu i dopiero po święcie Konstytucji 3 maja które obchodzi się w Polsce, postanowi wrócić do pracy i włączyć czerwony guzik ,który aktywuje Playstation Network. Sam jestem jednym z milionów wkurzonych użytkowników PS3 ale przynajmniej patrzę realistycznie na to co się dzieje w Sony. Dali dupy i zgadzam się z tym. Pojechałem po nich jak po szmacie bo takie rzeczy nie powinny się zdarzyć tym bardziej gdy chodzi o dane kart kredytowych. Zrobiłbym to samo z każdą inną instytucją która naraża moje dane na udostępnianie osobom nieupoważnionym. Mimo tych wszystkich błędów poczekajmy na konkretny ruch ze strony Sony a nie snujmy teorie spiskowe. :fool:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi wrzucaj jakiegos lets playa, chociazby z botami bo stypa przez te psn straszna :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja już dawno przestaje być śmieszna. Miał być tydzień bez PSN potem 2, a teraz zanosi się, że wyłączenie sieci będziemy liczyć w miesiącach. Byłem pesymistycznie nastawiony do szybkiego przywrócenia PSN, ale takiej długiej przerwy się nie spodziewałem. Liczę na szybkie przywrócenie oraz stosowną rekompensatę. Jak dostanę 30 dni PSN + , 1 minisa i 2 dynamiczne tematy, to będę się czuł jakby ktoś mi dał po mordzie i jeszcze mnie opluł.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dla mnie sam fakt awarii nie jest jakoś denerwujące, mnie denerwuje to(łagodnie powiedziane), to że sony robi z nas idiotów z terminami i tu ich nie można tłumaczyć, to jest ich strategia. Mogli by napisać od razu że psn nie będzie 2 miesiące, a nie robić z ludzi idiotów, że dwa dni, jeszcze tydzień, jeszcze jeden tydzień.

A tak każdy ma nadzieje i się wkurza, jakby od razu napisali co i jak to inaczej bym sobie czas zorganizował. Tak tracę do nich zupełnie jakikolwiek szacunek, szanująca się firma, której zależy na klientach, powinna codziennie podawać informacje co i jak i wtedy myślę że nikt by nie miał pretensji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cała sytuacja już dawno przestaje być śmieszna. Miał być tydzień bez PSN potem 2, a teraz zanosi się, że wyłączenie sieci będziemy liczyć w miesiącach. Byłem pesymistycznie nastawiony do szybkiego przywrócenia PSN, ale takiej długiej przerwy się nie spodziewałem. Liczę na szybkie przywrócenie oraz stosowną rekompensatę. Jak dostanę 30 dni PSN + , 1 minisa i 2 dynamiczne tematy, to będę się czuł jakby ktoś mi dał po mordzie i jeszcze mnie opluł.

Mam nadzieję że się mylę i Sony zrobi mi na złość :pardon: ale nie wierzę w to że cokolwiek otrzymamy od Sony. No może wielkie "I'm Sorry" lub "Gomenasai", w zależności kto to powie :happy: . Jak już mam coś dostać to poprosiłbym różowego jednorożca i ewentualnie smerfetkę na jutrzejszy wieczór( podobno umawia się z Łasuchem. Suka jedna" :woot:

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wspaniały cytat z pewnego filmu:

Nadzieja to wspaniała rzecz... może najlepsza na świecie. A dobre rzeczy nigdy nie umierają.

Pamiętajcie o tym. :)

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie rozumiecie, że to mega ważna sprawa dla Sony? Start PSN wiążę się z tym, że wszystko musi być sprawdzone po 100 razy zanim wróci do życia. Wyobraźcie sobie, że dziś włączą PSN, a jutro znów padnie. Co wtedy? Kolejna porażka firmy, a przy okazji mega wkurwienie klientów. Tyle czekaliśmy, więc jeszcze wytrzymajmy. Niektórzy chyba zapomnieli, że każda gra posiada single player, a za oknem wiosna.

PS. Z konferencji Sony.

0117_kn7c.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie rozumiecie, że to mega ważna sprawa dla Sony? Start PSN wiążę się z tym, że wszystko musi być sprawdzone po 100 razy zanim wróci do życia. Wyobraźcie sobie, że dziś włączą PSN, a jutro znów padnie. Co wtedy? Kolejna porażka firmy, a przy okazji mega wkurwienie klientów. Tyle czekaliśmy, więc jeszcze wytrzymajmy. Niektórzy chyba zapomnieli, że każda gra posiada single player.

PS. Z konferencji Sony.

0117_kn7c.gif

Ja wszystko rozumie , ale tak jak i mi , a także innym graczom należy się jakaś konkretna informacja. A tu co mamy konkretną ściemę i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Z konferencji Sony.

0117_kn7c.gif

Zastanawia mnie jedna rzecz.?? :huh: Co im spadło na ziemie że tak szukają???? Jakieś sugestie???

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumie , ale tak jak i mi , a także innym graczom należy się jakaś konkretna informacja. A tu co mamy konkretną ściemę i nic poza tym.

Wyobraź sobie taką sytuacje, że prace nad PSN nadal trwają (teraz podobno pracują nad nowym FW) i samo Sony dokładnie nie wie, kiedy z tym wszystkim się upora, więc po co mają rzucać jakąś dokładną datą? Żeby jej nie dotrzymać i dać ludziom powód do narzekania?

Zastanawia mnie jedna rzecz.?? :huh: Co im spadło na ziemie że tak szukają???? Jakieś sugestie???

Nic im nie spadło. Przeprosiny w kulturze japońskiej wymagają czegoś więcej niż tylko słowa przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem!!!! :laugh: Spadło im hasło i nazwa admina do PSN :rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kulturze japońskiej to był bardzo długi ukłon, i to oznacza "przepraszamy" przez duże P.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kulturze japońskiej to był bardzo długi ukłon, i to oznacza "przepraszamy" przez duże P.

A nawet "G" czyli Gomenasai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że pracują nad nowym FW. A tak poza tym podobno jest kot w butach , a nam graczom info się należy i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nam graczom info się należy i kropka.

Jakie info? Co chcesz wiedzieć? Kiedy PSN wróci? Może oni sami nie znają odpowiedzi na to pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie uważam, że robią to na złość. Nie podają konkretnej daty bo nie jest pewne czy ją dotrzymają.

Po konferencji prasowej oraz oficjalnej informacji, że dostaniemy jakieś gratisy wg. mnie bardzo się zrehabilitowali za wszelkie niedogodności. Poczekajmy jednak na włączenie PSn, a jak komuś się nudzi to single player też jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem , że pracują nad nowym FW. A tak poza tym podobno jest kot w butach , a nam graczom info się należy i kropka.

Szybki a po co Ci ta "kropka" mi się nie przyda. Sprzedam na Allegro. Ile dacie????Nowa!!!I okrągła!!!!

A ty zaraz dostaniesz warna za głupie posty.

Więcej luzu bo zawału dostaniecie. Spalacie się jakby od tego zależało wasze życie.Poza tym post nie jest głupi tylko żartobliwy więc daj se siana.

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasqez

Sony wyznaje po prostu Blizzardowską zasadę "when it's done". I o to pretensji mieć raczej nie możemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie info? Co chcesz wiedzieć? Kiedy PSN wróci? Może oni sami nie znają odpowiedzi na to pytanie?

To może powinni tak własnie poinformować? "Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty przywrócenia PSN. Gdy będzie to tylko możliwe udzielimy informacji co do daty uruchomienia serwisu" Dziękuję. Mi by tyle wystarczyło. Data przywrócenia psn na 3/4/5/6 maja wzieła się pewnie z informacji między innymi z http://42.pl/u/2APV stąd to całe zamieszanie. Podawane daty przez różne portale to pewnie coś na zasadzie "trafie z datą będę mógł się pochwalić, że wiedziałem pierwszy". Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać. Ale poziom informowania ze strony Sony pozostawia jednak dużo do życzenia. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×