Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się, pewnie będziesz mógł pobrać tylko dwie na jedną konsolę, chyba, że masz trzy konsolę w domu :).

Patrząc na to to w zasadzie tak są też 3 moja i bratanków ponadto na każdej z tych konsol mamy wzajemne konta czyli mam w zasadzie 3 konsole oraz 6 kont PSN jak ruszy to będziemy musieli sprawdzić jak by tu pobrać wszystkie 5 gier :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aluzja o nieuwadze piłkarza dotyczyła Sony to niestety fail. Wiedzieli oni o lukach w systemie od dawna. Za stroną polygamia.pl:

Są to materiały z konferencji prasowej, więc mam podstawy aby w nie wierzyć. Odstawiając na bok jednak lenistwo Sony i braku odpowiednio zabezpieczenia to całą winę i tak ponoszą hakerzy, bo w końcu to oni stoją za tym, że dziś brakuje mi mojej "kochanej fifki". No nic idę dalej oglądać Premier League.

Też mi wiarygodna strona :laugh:

A ten cały ich wywód o tym jak hackerzy się włamali a Sony znało luki ale je zbagatelizowało jest wyssany w 100% z palca. Na konferencji nic takiego nie było.

Konferencja

To co tam ujawniono można się było samemu domyślić. Dokładnie brzmiało to mniej więcej tak. Hackerowi udało się wgrać na web serwer jakiś program/narzędzie a następnie uruchomić je, co dało mu dostęp do bazy danych. Koniec. Dla zainteresowanych to 9 minuta.

Przestańcie w końcu wklejać linki z innych stron, bo tylko o to chodzi, żeby nabić sobie nowych userów. Trzymajmy się tylko tych stron:

Blog US

Blog EU

Twitter PS3

Twitter PS3 EU

Twitter RabidWalker (Technical Support Moderator)

FAQ dotyczące przerwy w działaniu PSN

Pełen tekst sprawozdania przed Izbą Reprezentantów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strona japońskiego Sony, info z angielskiego forum :

http://translate.google.co.uk/translate?hl=en&sl=ja&u=http://www.jp.playstation.com/psn/&ei=h2jFTZ3pCImohAesvI3xAw&*=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CDIQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dwww.jp.playstation.com/psn/%26hl%3Den%26prmd%3Divns

Wynikało by z tego ze od jutra PSN będzie włączony w Japonii.

Wejdźcie w "Important Notices">PlayStation Network" the latest information about the fault (updated 2011/05/07)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strona japońskiego Sony, info z angielskiego forum :

http://translate.goo...n%26prmd%3Divns

Wynikało by z tego ze od jutra PSN będzie włączony w Japonii.

Wejdźcie w "Important Notices">PlayStation Network" the latest information about the fault (updated 2011/05/07)

Ja tam jakoś nie doczytaem się informacji że jutro będzie PSN w Japonii. Jest tylko wzmianka, że PSN będzie uruchamiane jako pierwsze w Japonii a następnie w reszcie regionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ludzie ,którzy uważają ten temat za zamknięty i myślą ,że nic mądrego nie zostanie tutaj dopowiedziane, ciągle dolewają oliwy do ognia. Jednemu wystarczy singleplayer ,a innemu zależy tylko na multiplayerze. To jest forum do k nędzy ,tutaj wymienia się opinie i prowadzi rozmowy ,więc przestańcie 'chrzanić' ,że macie dość gadania o tym samym. Przecież nikt wam nie każe tu zaglądać. Żeby było jasne : nikogo nie bronię ani nie atakuję po prostu wyrażam swoją opinię. Co do któregoś użytkownika ,który napisał ,że nie powinno się liczyć na rekompensatę ponieważ usługa jest darmowa: pomyśl zanim coś napiszesz.

pozdrawiam

nowen

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIRMA SCE I JEJ FIRMY STOWARZYSZONE NIE PONOSZĄ JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI W ZAKRESIE UTRATY DANYCH, UTRATY ZYSKÓW ORAZ INNYCH STRAT LUB SZKÓD DOZNANYCH PRZEZ UŻYTKOWNIKA ALBO OSOBY TRZECIE, BEZPOŚREDNICH, POŚREDNICH, WYPADKOWYCH, SPECJALNYCH LUB WYNIKOWYCH, BEZ WZGLĘDU NA POWÓD ICH POWSTANIA, A WYNIKAJĄCYCH Z UZYSKIWANIA DOSTĘPU LUB UŻYTKOWANIA OPROGRAMOWANIA SYSTEMOWEGO ORAZ JAKIEJKOLWIEK ZAWARTOŚCI, PROGRAMÓW, FUNKCJI, USŁUG LUB INFORMACJI ZAWARTYCH W OPROGRAMOWANIU SYSTEMOWYM LUB DOSTARCZANYCH ZA JEGO POŚREDNICTWEM. TAK DŁUGO JAK NINIEJSZE POSTANOWIENIE MA ZASTOSOWANIE W DANEJ JURYSDYKCJI, WSZELKIE POPRZEDZAJĄCE JE OGRANICZENIA, WYŁĄCZENIA I OŚWIADCZENIA O ZRZECZENIU SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI BĘDĄ STOSOWANE W MAKSYMALNYM ZAKRESIE DOPUSZCZONYM PRZEZ WŁAŚCIWE PRAWO, NAWET JEŚLI ŚRODKI PRAWNE NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ PIERWOTNEMU CELOWI.

Taka ciekawostka na którą zgodziliśmy się aktualizując firmware.

http://pl.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item353734/Zaktualizowane-funkcje-%28wer-3-60%29/

Straciliśmy wasze dane kart kredytowych, ale cóż możecie nam naskoczyć. Może jakiś prawnik to skomentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajcie regulaminy! oszczedzi wam to wiele nerwow i skloni do przemyslen odnoscie stosowania bezpieczniejszych form platnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy tak panikujecie z tymi kartami kredytowymi poprostu dzwonicie do bank który ja anuluje i daje nowa, a jak bierze za to kasę to zmienicie bank bo was rąbie. Jak ukradnie Wam ktoś kase z karty kredytowej to przecież jest ubezpieczona i też luz. Nie rozumiem ludzi którzy nie anulowali karty i codziennie sprawdzają stan konta czy nic im nie ukradli CO ZA BEZSENS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden "Bezsens" tylko ludzie nie chcą mieć problemów potem z odzyskaniem pieniędzy gdyby zostały skradzone... To jest troche formalności i niektórzy wolą po prostu nową karte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest troche formalności i niektórzy wolą po prostu nową karte :P

Tak ale ja mowie o tych co jej nie anulowali i sprawdzają stan konta co chwile, a z odzyskaniem kasy nie ma problemu ale wiadomo lepiej przeciwdziałać niż naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 90% osób które kupiło swoje pierwsze Ps3 nawet nie wie, że PSN padł, więc mnie te dane nie dziwią.

Straty są na pewno gigantyczne, co się będzie się odbijać czkawka przez najbliższym czasie. Kasowanie kosztownych projektów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niektórzy ludzie są wręcz stworzeni do narzekania :) nie ważne jak jest, zawsze jest powód aby coś/kogoś zmieszać z błotem

@pablos_83

Może i nie wiedzą ale swoich pierwszych dni z konsolą raczej nie spędzą na grze on-line tylko na zabawie single

Edytowane przez Rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie wiedzą ale swoich pierwszych dni z konsolą raczej nie spędzą na grze on-line tylko na zabawie single

Niektórzy (w tym ja) praktycznie wcale nie grają w sieci, a konsolę mają od kilku lat. Różni ludzie, różne potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A temu PSN nie wyłączyliverymad.gif105718_playstation.jpgrofl.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy (w tym ja) praktycznie wcale nie grają w sieci, a konsolę mają od kilku lat. Różni ludzie, różne potrzeby.

I o tym mówię, niektórym do życia nie jest potrzebne PSN, sam preferuje rozgrywkę w single dlatego nie wylewam łez nad obecnym brakiem tej usługi. Będzie to będzie, po co się pieklić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A temu PSN nie wyłonczyliverymad.gif

Włoncz sobie słownik.

I o tym mówię, niektórym do życia nie jest potrzebne PSN, sam preferuje rozgrywkę w single dlatego nie wylewam łez nad obecnym brakiem tej usługi. Będzie to będzie, po co się pieklić.

No, ale inni grają wyłącznie online, więc tak samo jak by tobie wyłączyli tryb single player. Pieklą się bo nie mogą grać, proste.

Edytowane przez caballero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje żale w stosunku do nie działającego PSN są troszkę inne.

Kupiłem AC Broterhood (Da Vinci Edition) dosłownie dzień przed zwiechą PSN i nie miałem czasu by ściągnąć dodatki. Przeszedłem już singla i chętnie bym pograł w DLC: Da Vinci i Copernicus Conspiracy lecz skoro PSN nie działa a tym samym PSS to nie mogę ich pobrać <_<

Drugą sprawą są trofea. Tydzień przed atakiem na PSN wymieniłem dysk i odpalając Mafie II i LBP skasowały mi się trofea :confused:

Mafię przeszedłem ponownie w wolnym czasie i powbijały się pucharki jednak też z błędami, bo od razu po wejściu do menu głównego wpadło mi przejście gry. Mam nadzieje że po włączeniu PSN wszystko dobrze się zsynchronizuje.

A tak podsumowując możemy tylko czekać choć to już trwa ponad dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o tym mówię, niektórym do życia nie jest potrzebne PSN, sam preferuje rozgrywkę w single dlatego nie wylewam łez nad obecnym brakiem tej usługi. Będzie to będzie, po co się pieklić.

Ja też się nie pieklę,choć gram głównie online.Ale taka filozofia do mnie nie trafia....kupiłem "Coś" i to "Coś" powinno działać prawidłowo!To tak jakby kupić auto z ABS`em i po jakimś czasie tenże ABS przestaje działać..."ale co mi tam,i tak sam potrafię hamować pulsacyjnie,to może ABS`u nie być!"

Mam n-tv,bo czasem lubię programy w HD...ale nagle HD zniknęło!"A co tam...i tak głównie oglądam TVPKultura,a tam HD nie jest niezbędne!"

Zaznaczam,że rozumiem całkowicie znaczenie słowa "awaria"...i dlatego czekam sobie spokojnie,aż naprawią! Bo chyba się starają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba dla Ciebie nowego. Ten link juz sie kilka razy tu pojawil

@down - na pewno sie pojawil, ale pewnie zniknal w morzu narzekan na niedzialajacy PSN

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamezilla.pl/content/nowy-psn-przyniesie-ze-soba-solidna-aktualizacje

Najbardziej zaciekawiło mnie to:

"Podczas przebudowywania sieci bierzemy pod uwagę implementację takich dodatków jak cross game chat czy chat wideo dostępny z poziomu gry. Nie mogę jeszcze nic potwierdzić, ale oczekujcie "solidnej aktualizacji" z chwilą przywrócenia PSN. "

Mam jakąś małą nadzieję,że to prawda,a jeżeli jest to prawda to mogę czekać dłużej na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał, żeby szybciej przywrócili PSN, a potem dopiero ewentualnie myśleli o aktualizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×