Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Co za idiota kasuje normalne posty? Napiszcie POWÓD chociaż nieogarnięci ludzie :|

//

Sony zdementowało plotke, jakoby do 31 maja ma wrócić w pełni funkcjonalna usługa PSN.

Powiedzieli, że nie mogą podać dokładnej daty...

Shigenori Yoshida, powiedział, iż Sony nie jest pewne, kiedy dokładnie będzie w stanie przywrócić PSN i nie ma żadnej ustalonej daty, do której mogą faktycznie postawić usługę na nogi.

[Źródło: Giant Bomb]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota kasuje normalne posty? Napiszcie POWÓD chociaż nieogarnięci ludzie :|

//

Sony zdementowało plotke, jakoby do 31 maja ma wrócić w pełni funkcjonalna usługa PSN.

Powiedzieli, że nie mogą podać dokładnej daty...

Na razie to co napisales to zwykla plotka. Tez mam fajna plotke o grze oniline. Na blogu nie ma nowych informacji, na community tez nie wiec mozna sobie to wszystko miedzy bajki wlozyc

BTW moj tez zostal skasowany i jakos nie placze z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota kasuje normalne posty? Napiszcie POWÓD chociaż nieogarnięci ludzie :|

Post o treści, ze chciałbyś dostać LBP faktycznie był normalny. Poza tym nie obrażaj mnie. Jesteś na tyle młody, ze powinieneś mówić do mnie "Proszę Pani". Każdy kolejny zbędny post , jednozdaniowy lub odbiegający zupełnie od tematu będzie kasowany a jego autor otrzyma nagrodę (nie LBP). Ten Topic miał Wam służyć do dyskusji (inteligentnej) a zrobiła się tu piaskownica, która zaczyna służyć za kuwetę.

Pozdrawiam. Proszę nie odpisywać ani nie cytować!

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę doczekać się odpalenia PSN, nie dlatego żeby zagrywać się on-line, nie po to by zsynchronizować sobie trofea, nie czekam również na darmowe gry którymi obdaruje na SCE :no: :no: :no: Czekam już wyłącznie po to aby z dziką satysfakcją wysłać ten temat do piekła, urocze są niczym nie poparte "fakty" wyssane z palców u nogi jakiegoś cwaniaka któremu nabijacie licznik odwiedzin i Boog raczy wiedzieć ile przy tym dzięki Wam zarabia :wink:

Opanujcie emocje i przytaczajcie informacje z potwierdzonych źródeł podanych przez KILL'a w pierwszym poście.

Co do tematu gier od SCE; mam wrażenie że najlepiej na tym wyjdą osoby które posiadały po kilka kont. Może już ktoś o tym pisał wcześniej ale z racji syfu jaki tu panuje nie chce mi się tego sprawdzać, nie jest bowiem wcale pewne że gifty od sony będą jednakowe we wszystkich regionach, jeśli więc ktoś miał konto na US, JPN, PL, DE czy jeszcze jakieś inne to nie wykluczone że na każdym z nich dostanie voucher na darmowe gierki. Sugeruje więc odświeżyć pamięć i konta mailowe użyte do rejestracji na inne kraje, no chyba że podawaliście lipne dane z powietrza i już dawno ich nie pamiętacie? Wtedy to może być problem! :confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie! Przypomniałeś mi pewną ważną kwestię, o której co prawda dyskutować tu nie wolno ... [Ciach]

Edytowane przez Tomo
No własnie, nie wolno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat staje sie już baaaaaardzo nużący...  Chociaż dla niektórych niecierpliwych osobników (bez wskazywania oczywiście :whistling:) jest trochę jak terapia :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten temat staje sie już baaaaaardzo nużący... Chociaż dla niektórych niecierpliwych osobników (bez wskazywania oczywiście :whistling:) jest trochę jak terapia :tongue:

Jak terapia ? Chyba raczej jak beczka smiechu :happy:

PSN lezy od swiat a tutaj juz 38 stron, jakis rekord chyba. Ale coz, mam nadzieje ze takie jalowe dyskusje/posty (moj ulubiony typ to "nie moge sie doczekac az psn wstanie" od kapitanow oczywistych :sweat:) umilaja wam oczekiwanie na powrot PSN. Czekam na kilka kolejnych postow z plotami odnosnie startu uslugi lub chetnie poczytam jakie to retailowe hiciory w nagrode dostaniemy :happy:.

Edytowane przez kill
Drugie tyle jest w Śmietniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak terapia ? Chyba raczej jak beczka smiechu ...

W terminologii medycznej nazywa się to chyba objawami odstawienia ...

Jak dla mnie w tym temacie powinien tylko moderator pisać newsy z zaufanego źródła o PSN a dla reszty użytkowników ta możliwość pisania postów niech będzie wyłączona

Próbowaliśmy! Trolle rozbiegły się po forum i zaznaczały teren we wszystkich tematach jakie napotkały na swojej drodze ...

Ok, bo zaczynacie teraz temat o tym jak powinien wyglądać temat, wracajcie więc do tematu i skończcie ten temat. Kto nie zrozumiał ten Dureń ... :wacko:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, wydaje mi się, że jak udostępnią te 5 gier to i tak bedą ograniczenia na konsolę a nie na konto. Bo w ten sposób każdy cwaniaczek zgarnie cały komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie wydaje. Patrzymy przez prymat własnego podwórka, ale wątpię aby gracze w USA, UK czy Japonii mieli więcej niż jedno konto.

U nas się zakładało po 2-3, bo nasz PSN jest mocno wybrakowany, nawet połowy dem nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@pablos_83 Zakładaja aby wiedziec co dzieje sie na innych podwórkach

Podobnie robią uzytkownicy x360.

W UK np: nie ściągniesz bety gearsów czy dema COD Black Ops bo jest blokada ale jak ktoś sie zarejestruje na polski Xbox live to juz może

Co mają zrobic Anglicy czy Niemcy jak chca ściągnąć mapy np: do "COD World at War" ? Zakładają właśnie konta na Polskę

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że zdarzają się wyjątki, ale u nas wszelka lewizna jest dużo bardziej popularna, więc skala zjawiska w globalnym ujęciu jest tak niewielka, że raczej nie będą się bawić w jakieś blokady na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat staje sie już baaaaaardzo nużący... Chociaż dla niektórych niecierpliwych osobników (bez wskazywania oczywiście :whistling:) jest trochę jak terapia :tongue:

Spójrz na swój post. To, co napisałeś na końcu jest też trochę o Tobie.Dzięki takim postom wypowiedzi w tym temacie jest 2 rasy więcej. Jakaś nowa moda wchodzić w temat, który Cię (nie mówię konkretnie o Tobie Sejfo) nie interesuje i pitolić jaki to on jest bez sensu. Na forum jest z pierdyliard innych tematów gdzie można pisać. To tak jak kiedyś ludzie wchodzili w temat "PES" i pisali,że Fifa śmierdzi (przykład). Nie pasuje- nie wchodź, nie czytaj i przede wszystkim nie pisz. Jak my (użytkownicy) nie zrędzili byśmy jaki to temat jest nużący to została by sama esencja. A tak mamy rozwodnione rozmyte niewiadomo co. Sorka za lekki offt w tym momencie, ale wszedłem, żeby zobaczyć czy coś nowego ciekawego się pojawiło i znowu czytam to samo.

A teraz na temat.

Skoro mówicie, że w np Japonii czy USA jest więcej dem to całkiem możliwe, że gry też dostaną inne. Ja mam tylko 1 konto na PSN i w zupełności wystarczy. Ciekawe czy będzie tak, że kod starczy na 5 konsol. I czy będzie to na normalnych zasadach.

Sorry za pół-spam ale nie wytrzymałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie danych osobowych to moim zdaniem Sony powinno brać przykład od Microsoftu.

Dokładnie nie pamiętam od kiedy ale pewnie nie wszyscy wiecie ze aby sie zarejestrować na xbox live wystarczy tylko adres e-mail. Żadne inne dane nie sa wymagane

Wprowadzając to Sony miałoby jeden problem z głowy

Edyt

@bany1987 Nie w tym rzecz aby podawać fałszywe dane

Dlaczego Obama ma kłamać gdzie mieszka ?

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby sie zarejestrować na xbox live wystarczy tylko adres e-mail. Żadne inne dane nie sa wymagane

w psn nie musisz podawac prawdziwych danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
<br>.. ktoś tutaj pisał że wali go kiedy uruchomią PSN, nie tędy droga, kupiłem konsolę, zapłaciłem za grę więc wymagam tego co jest napisane na pudełku od gry, to jest ich psi obowiązek żeby jak najszybciej uruchomić tę usługę...<br><br>Pozdrawiam<br>

To ja między innymi użyłem sformułowania,że już "wali mnie" kiedy PSN powstanie,więc niejako czuję się wywołany do tablicy.To tylko moje osobiste odczucie,ale szanuję odczucia cytowanego kolegi i nawet rozumiem.<br>Tak więc...WYMAGAJ,edzio ,WYMAGAJ STANOWCZO!!! Kupiłeś konsolę,zapłaciłeś za grę,przeczytałeś co jest napisane na pudełku...WYMAGAJ!!! Napisz ewentualnie,jaką formę przybierze Twoje wymaganie...może się przyłączę i też będę WYMAGAŁ!!! Jakaś pikieta,manifestacja,może akcja protestacyjna,zablokowanie sklepu SONY...o proteście głodowym albo (nie daj Boże) samospaleniu na razie nie śmiem myśleć!!!Na razie rozważam nazwanie swojego psa ("psi obowiązek") SONY...kiedy zawołam :"Sony! Do nogi!" będę miał satysfakcję,jak posłucha...daję mu żreć,to jego "psi obowiązek" reagować,nie?

Ludzie!!! POPSUŁO SIĘ!!! PO PROSTU SIĘ POPSUŁO!!! Ci ludzie z SONY z tego żyją,więc zakładam,że stają na głowie,żeby to podnieść...nie dla naszej  frajdy z grania (zakładam,że to akurat ich wali,w co aktualnie pykamy),tylko dla swoich zarobków i miejsc pracy!!!I jak zrobią,to będzie....<br>A teraz idę z psem na spacer i będę od niego WYMAGAŁ!!!!<br>

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie tak naprawde denerwuje fakt malej ilosci update-ow ze strony sony bo jednak mogli by co jakis czas napisac.

Edytowane przez 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tomo>>>> Wydaje mi się, że wraz z postawieniem PSNu, skończy się zabawa w X kont (chodzi o konta w różnych krajach). Najprawdopodobniej nie będzie można ściągnąć niczego (w tym 2 z 5 gierek) z amerykańskiego, czy japońskiego PSNu. Bardzo chętnie korzystałbym z japońskiego PSS, ale jest to niemożliwe. Słowem, jeśli SONY będzie chciało się za to zabrać, to się zabierze i nam dodatkowe konta odbierze. ;)

Mnie tak naprawde denerwuje fakt malej ilosci update-ow ze strony sony bo jednak mogli by co jakis czas napisac.

Po kiego mają pisać co chwila, że nadal lipa? Widzimy to sami.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może by tak trochę humoru wprowadzić tutaj :) jeżeli na coś nie mamy wpływu spróbujmy się pośmiać z tego,

17470766_playstation-credit-card.jpg

Parę opinii znalezionych w sieci bądź też usłyszanych od znajomych:

- "Sony dziękuję, będę mógł napisać prace mgr, a może i oddać w 1. terminie"

- "PSN będzie 32 maja, (tak z naszego forum), gry online 33 maj"

- coś z teorii spiskowych "To można podciągnąć pod aktualne próby (a może już ataki) zmian pogody, wywoływanie tornad, powodzi. Są specjalne anteny na terenie Rosji i USA, którymi owe państwa strzelają w jonosfere i sprawdzają, co takiego mogą namieszać w pogodzie, a może te trzęsieni w Japonii nie było przypadkiem? Może USA na rękę tę trzęsienie ziemi ? W takim razie z pewnością Microsoft z hackował Sony"

- "maturzyści to mają pecha, najdłuższe wakacje, a tu brak psn ;p a może szczęście, pójdą się pooplać, może jakąś czarną myszkę spenetrują, a nie, to moje akurat niespełnione marzenie"

Jak wyglądał naprawdę atak hakerów na serwery PSN ? poprostu poszli do serwerowni PSN:

zfwfw.jpg

........................................

osama_dead_playstation_network_psn.png

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trolling is an art, a wy tę umiejętność opanowaliście do perfekcji, wszyscy razem i z osobna. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to już zaczyna denerwować. Duża część osób wchodzi w ten temat (w tym i ja), żeby się dowiedzieć o czymś nowym, a tu znowu gadka, że "sony zaczyna mnie wku*wiać, bo nie wł. serwerów i kłamie z datami !!@!!!! .... ".

Kurde ! Nawet nie wiem po co już odpisuję na to postem... Zauważyliście, że praktycznie jest jeden schemat dyskusji w tym wątku? - Jest gadka szmatka, ktoś wbija, skrytykuję to chorą rozmowę o d#pie maryni, potem gościu napiszę po raz 'enty', że forum właśnie od tego służy (oczywiście wyłapie za to 10000000000 +) i na dokładkę ktoś wkleja linka z mega plotą, i powtórka z rozrywki. :wacko:

Edit : No właśnie, ta liczba ! Następnego razu już nie będzie :sleep:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CAŁA PRAWDA O ATAKU NA SONY

Akcja dzieje się w głównej siedzibie SONY

Pracownicy techniczni 17 kwietnia odkryli nieautoryzowany dostęp lecą do kierownika

- Kierowniku mamy problem chyba ktoś nam się włamał

- OK, spokój sprawdzić wszystko jeszcze raz.

Mija 12 godzin

- Potwierdzamy nasze zabezpieczenia zostały złamane mamy wyciek danych

Kierownik szybkim krokiem udaje się na 23 piętro biurowca nerwowym ruchem przeczesuje włosy. W końcu jest to jego pierwsza wizyta na tym piętrze, jak mu się uda to po wszystkim skorzysta z toalety dla kierownictwa wyższego szczebla, gdzie znajduje się jego ulubione mydełko zapachowe.

Nieśmiało prosi cycatą sekretarkę by mógł przez chwilę porozmawiać ze starszym menadżerem odpowiedzialnym. Za funkcjonowanie usług PSN.

Szparka sekretarka znika za mlecznymi drzwiami po chwili zaprasza kierownika by mógł się pokłonić menadżerowi.

Referując sprawę informuje o wielkich problemach, stratach poważnym wycieku danych o tym, iż należy odciąć PSN od świata.

Wypowiadając słowa: „- Problem jest na tyle poważny, iż miliony użytkowników będą pozbawieni usług PSN.” Zauważa wychodzące dwie na wpółubrane gejsze, które przechodzą za tradycyjnymi japońskimi drzwiami z papieru. I myśli: teraz to już na pewno nie odpuszczę sobie mydełka.

Menadżer nie zastanawiając się dziękuje za dobrze spełniony obowiązek wypowiadając słowa: - Tradycja harakiri, co prawda u nas zamiera, ale winni nie powinni się czuć pewnie i swobodnie.

Przebierając się, menadżer szybko stara się dotrzeć do tej tajemniczej windy która zatrzymuje się tylko na trzech poziomach i to po uprzednim zaanonsowaniu.

Trzęsąc się cały idzie do szefa wszystkich szefów schylając głowę i nie podnosząc wzroku nawet przy asystentce prezesa, wchodzi potulnie na klęczkach zrelacjonować całą sprawę.

Bijąc pokłony i przepraszając co 2 słowo informuje iż:

- Panie prezesie mamy niewielkie problemy musimy odłączyć PSN, pozbawi nas to skromnej części dochodów, którą mieliśmy przekazać na dobroczynność.

W połowie relacjonowania problemów dzwoni telefon, Dźwięk jest donośny wypełnia przestronny gabinet. Menadżer zamilkł, gdyż już raz widział jak prezes odbierał ten tajemniczy aparat wtedy sam prezes prezesów kłaniał się jak on przed nim. Nie mógł usłyszeć rozmowy, ale widział jak prezes słucha i tylko odpowiada po chwili zgadzając się na wszystko zdawkowym „- HAI”, odłożył słuchawkę mars mu się na czole pojawił pomyślał minutę, która u menadżera wydała się wiecznością. Po czym, w spokoju odpowiedział.

- No dobrze poinformujcie użytkowników, wyłączcie usługi PSN dajcie klientom jakieś gifty, przetrwamy to.

Menadżer myśląc, iż to koniec zaczął powoli się wycofywać w kierunku drzwi, jednakże zatrzymał go groźny wzrok prezesa, który swym spokojnym głosem powiedział.

- Właśnie odebrałem telefon, ważny telefon. Znajdź kogoś kto się zna na rzeczy, dzwonił do mnie wnuk, jest na Zielonej Szkole, niestety ma tam bardzo słabe łącze internetowe i przestraszył się, że wyłączycie jego komputer, podpiął się nim w serwerowni łatwo go znajdziecie taki różowy w motylki, prosił bym go nie wyłączał, bo tylko do restartu ma wyłączonego firewall’a, a ma takie słabe łącze że do 31 maja dopiero ściągnie do siebie z niego na MP3 całą dyskografie Justina Bibera. Zapewne ta błahostka w niczym nie będzie wam przeszkadzać. Wiesz przecież jak mój wnuk jest nerwowy i nie chcecie go niepokoić ani mnie.

- HAI prezesie, na pewno poczekamy, przy czym jako pewnej daty nie podamy 31 maja bo możliwe, że coś mu przerwie połączenie i czas się może wydłużyć

P.S.

Mogę dostać warna lub zapuka do mnie CIA albo inne SB za ujawnianie takich tajemnic ale cóż tam niech wszyscy wiedzą.

Adminie nie usuwaj, niech wszyscy się dowiedzą

Edytowane przez kakaroto-songo
: jak dla mnie może zostać. już i tak więcej niepotrzebnych postów jest w tym temacie. ten przynajmniej trzyma jakiś poziom...
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×