Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak, ale UK jest wyspą więc nie jest na Kontynencie Europejskim thumbsup.gif

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Europa-mapa_polityczna.png&filetimestamp=20070216195951

To jest Europa

A to definicja kontynentu

Kontynent – podstawowa, obok oceanów, jednostka podziału świata. Odnosi się do olbrzymich pod względem powierzchni (rzędu kilku mln km2) obszarów lądu. Obejmuje przybrzeżne wyspy znajdujące się na tym samym cokole kontynentalnym[1].

temat uwazam za zamkniety

Teraz chociaz mniej zolci sie wylewa w temacie i polowa haterow zniknela. Kolejna dobra informacja jest taka, ze niebawem bedzie mozna zamknac ten temat :biggrin:

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://pl.wikipedia....=20070216195951

To jest Europa

A to definicja kontynentu

Kontynent – podstawowa, obok oceanów, jednostka podziału świata. Odnosi się do olbrzymich pod względem powierzchni (rzędu kilku mln km2) obszarów lądu. Obejmuje przybrzeżne wyspy znajdujące się na tym samym cokole kontynentalnym[1].

temat uwazam za zamkniety

Teraz chociaz mniej zolci sie wylewa w temacie i polowa haterow zniknela. Kolejna dobra informacja jest taka, ze niebawem bedzie mozna zamknac ten temat :biggrin:

Moja odpowiedź dla NFL, jeżeli nie wiesz o czym mówisz to po prostu nie mów o tym, bo tylko się wygłupiłeś tym powyższym tekstem, taka rada na przyszłość thumbsup.gif odsyłam do poniższego linku

http://translate.goo...tinental_Europe

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jakbym czytał newsy po jakiejś wojnie :D Ale fajnie, wkońcu przetestuje TDU2 multi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uk dalej trupem lezy... ja juz chce grac :) dzis wkoncu mam wolny dzien i chcialem pograc sobie.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze zmianą hasła bo go nie pamiętam ale zawsze miałem "zapamiętaj hasło" i czy teraz będe musiał je znów wpisywać ? Nie chce klikać "zapomniałem hasło" bo wpisałem datę urodzenia z kosmosu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo Azji włączą jutro a podobno Europa ma być przed Azją czyli wychodzi że dziś wieczorem albo jutro rano dla nas a dla Azji albo jutro rano lub wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze zmianą hasła bo go nie pamiętam ale zawsze miałem "zapamiętaj hasło" i czy teraz będe musiał je znów wpisywać ? Nie chce klikać "zapomniałem hasło" bo wpisałem datę urodzenia z kosmosu :D

To masz problem :P

A tak na poważnie to pewnie będziesz musiał skontaktować się z SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo Azji włączą jutro a podobno Europa ma być przed Azją czyli wychodzi że dziś wieczorem albo jutro rano dla nas a dla Azji albo jutro rano lub wieczorem

Zajrzyj na blog w komenty, Europa ma byc DZISIAJ do wieczora, Holandia juz ma dostep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja hasła też nie do końca pamiętałem tzn nie wiedziałem czy jest trochę przedłużone o pewne numerki, to zrobiłem tak że wlazłem na wpisz się i mam ustawione w opcjach na zapamiętywanie tych moich ustawień konta tzn e-mail i hasło, konto mam 1 i tylko ja korzystam z konsoli więc dla udogodnienia taką opcje sobie zaznaczyłem :P Co prawda hasła nie widać ale widać z ilu znaków się składa i tak doszedłem do tego jakie mam hasło :) ale w 99% byłem pewien jakie mam i byłem świadom 2 opcji więc nie miałem takiej sytuacji że zupełnie zapomniałem ale ktoś może zrobić tak jak ja i może mu się przypomni hasło ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie co do hasła - przy zakładaniu konta musiały być w nim cyfry czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie co do hasła - przy zakładaniu konta musiały być w nim cyfry czy nie?

Tak musiały być cyfry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, Holandia juz ma dostep.

Wyssane z palca 2 minuty temu nie było.

Co za bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyssane z palca 2 minuty temu nie było.

Co za bzdury.

No tak, bo siedzisz w holandii i wiesz co jest, idz sobie na fora holenderskie poczytaj, a pozniej mow mi co z palca wyssalem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że dzisiaj już będziemy mogli cieszyć się rozgrywkami online... >_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miejmy nadzieje, wydaje mi sie, że tak :) Cały czas sprawdzam czy nie ma nowych informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie miałem konta przed awarią, to co powinno mi się pokazać przy "Create new account"?

Mi się pokazuje, że jest ciągle przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie miałem konta przed awarią, to co powinno mi się pokazać przy "Create new account"?

Mi się pokazuje, że jest ciągle przerwa.

Bo jest ciągle przerwa. :) Jak ruszy PSN to będziesz mógł założyć nowe konto, wszystko będziesz miał opisane krok po kroku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tym psn, dziala wam, mozecie zmienic juz haslo? ja mam 2 konsole, profil zakladalem na starej wiec nie mam pojecia jak moge zmienic to haslo, nie dostalem zadnego maila, ile mozna czekac na jakie kolwiek informacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem przed chwilą taka sytuację, że wchodzę na wpisz się, żeby sprawdzić czy już jest psn i patrzę wczytuje. Trwało to dobre 1,5 min. Już się ucieszyłem,że może już jest psn, a tu nagle ten standardowy komunikat. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tym psn, dziala wam, mozecie zmienic juz haslo? ja mam 2 konsole, profil zakladalem na starej wiec nie mam pojecia jak moge zmienic to haslo, nie dostalem zadnego maila, ile mozna czekac na jakie kolwiek informacje...

A zadaleś sobie odrobine trudu żeby przeczytać ten wątek? Chociaż kilka stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tym psn, dziala wam, mozecie zmienic juz haslo? ja mam 2 konsole, profil zakladalem na starej wiec nie mam pojecia jak moge zmienic to haslo, nie dostalem zadnego maila, ile mozna czekac na jakie kolwiek informacje...

A moze bys przestal narzekac? PSN dziala, powoli uruchamiaja usluge i jeszcze zle? O czym maja informowac? Poinformowali, ze uruchamiaja, ze haslo bedzie mozna zmienic podczas pierwszego wpisu wiec o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×