Skocz do zawartości
kill

We've Got A Psn Down, We've Got A Psn Down!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To rozumiem, ze nie skorzystasz z darmowego plusa i nie sciagniesz 2 wybranych gier w ramach "wynagrodzenia" za problemy z psn.

sciagnie a potem bedzie sapal ze gowniane te gry dali - zaklad ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie.

Juz kilka razy widziałem na forum ten błąd. Nie PSN+ tylko PS+

Masz rację, ale czy to takie ważne? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnie a potem bedzie sapal ze gowniane te gry dali - zaklad ?

Nie ściągnie, bo nie ma internetu, a posty pisze z kafejki ;] Stąd takie mądrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To wytłumacz mi po co zamierzają nam dać PSN+ i 2 gry za free

Małe sprostowanie.

Juz kilka razy widziałem na forum ten błąd. Nie PSN+ tylko PS+

Masz rację, ale czy to takie ważne? :blink:

Bardzo ważne bo to jest zupełnie co innego. Dwie różniące sie usługi do tego jedna płatna

PlayStation Network

PlayStation Plus

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągnie, bo nie ma internetu, a posty pisze z kafejki ;] Stąd takie mądrości.

Cóż, tak się składa, że mam go w domu:)

Dostaniecie darmowy miesiac PS+ i tak sie złoży, że akurat nic ciekawego w tym miesiącu nie będzie. Wyjdźcie troche na świeże powietrze, są wazniejsze rzeczy niż gry. Sony nie ma w dupie milionów, ale miliony nie stękają jak polacy, że zaraz przejdą na XBOX, oni czekają aż PSN ruszy i będą się dalej cieszyć zabawą:)

DJYano , Sithman

Darujcie sobie debilne ironie mające na celu urazić mnie, chyba, że to jest szczyt Waszych elokwentnych odpowiedzi... to wtedy próbujcie dalej:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy będzie gra online mam nadziej że nie 31 maja, w poniedziałek jadę na wycieczkę 4 dniową i jak jeszcze nie będzie, nie wiem co zrobię ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż, tak się składa, że mam go w domu:)

. Sony nie ma w dupie milionów, ale miliony nie stękają jak polacy, że zaraz przejdą na XBOX, oni czekają aż PSN ruszy i będą się dalej cieszyć zabawą:)

Zdziwiłbyś się, jakbyś trochę poczytał zagraniczne fora.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To kiedy będzie gra online mam nadziej że nie 31 maja

Nastaw sie na przełom maj/czerwiec i sie nie zawiedziesz.

Jak będzie wczesniej to będziesz mile zaskoczony

Zawsze wygrywasz :)

Dlaczego tak późno ? Cytuje

"Ekspert John Bumgarner chciał sprawdzić, jak trudno byłoby dotrzeć do systemów firmy po hakerskich atakach, które doprowadziły do kradzieży danych milionów użytkowników jej gier.

Posługując się tylko wyszukiwarką Google, uzyskał m.in. dostęp do serwera z systemem identyfikacji, który odpowiada za dostęp do loginów i haseł osób zatrudnionych w Sony Pictures Entertainment."

Skoro za pomocą Google mozna rozłożyc Sony to po co Anonimowi ?:)

Wielu hackerów tak z ciekawości będzie chciało sprawdzić zabezpieczenia Sony i karuzela się będzie kręcić. Dwa dni PSN trzy dni łatanie dziur itd...

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja liczyłem, że SONY straci kilkaset mln USD - a tu Panowie może być bardzo tragicznie, fakt już wcześniej mieli problemy ale ten wykres obrazuje, że straty mogą iść w MILIARDY

post-17990-0-47996000-1305363505_thumb.j

Chciałbym być pierwszym, który napisze, że PSN działa

Edit)

Ale też popatrzałem się na wykres giełdowy M$ - i tam też spada cały czas przy czym wolniej

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony chyba darmowym "Avastem" miało wszystko zabezpieczone :) To i straty mogą być ogromne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, że SONY straci kilkaset mln USD - a tu Panowie może być bardzo tragicznie, fakt już wcześniej mieli problemy ale ten wykres obrazuje, że straty mogą iść w MILIARDY

post-17990-0-47996000-1305363505_thumb.j

Chciałbym być pierwszym, który napisze, że PSN działa

Edit)

Ale też popatrzałem się na wykres giełdowy M$ - i tam też spada cały czas przy czym wolniej

A Sony to tylko Playstation tak? Nie sprzedaje telewizorów, odtwarzaczy, filmów czy płyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziemy czekać?

dzien, tydzien, miesiac - wszystko jest rownie prawdopodobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Sony to tylko Playstation tak? Nie sprzedaje telewizorów, odtwarzaczy, filmów czy płyt?

A kogo dziś zainteresuje odkurzacz. Telewizor kupisz i masz nie odwiedzasz z tego powodu codziennie stron www sony czy ukazał się nowy firmware do niego

Wiadomość Dnia

Indeksy Giełdowe lecą na łeb i szyję ponieważ zabrakło worków do odkurzaczy serii slim.

Za przeproszeniem w dupę dostaje cała firma i na wszystkim to może się odbić. idziesz do sklepu i patrzysz 2 telewizory jeden sony a 2 inny i teraz się zastanawiasz, a jak zbankrutują to kto mi to naprawi gdzie znajdę części i już 2 razy dłużej się zastanawiasz nad wyborem całej marki - przemyśl

Edit)

Tylko konkurencja na głos mówi współczujemy, a w duchu modli się by potrwało to jak najdłużej

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Sony to tylko Playstation tak? Nie sprzedaje telewizorów, odtwarzaczy, filmów czy płyt?

Ta, tylko z odtwarzacza dvd/cd lub z telewizoru nie ukradną Ci danych osobowych i numerów kart kredytowych :P

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, że SONY straci kilkaset mln USD - a tu Panowie może być bardzo tragicznie, fakt już wcześniej mieli problemy ale ten wykres obrazuje, że straty mogą iść w MILIARDY

post-17990-0-47996000-1305363505_thumb.j

Chciałbym być pierwszym, który napisze, że PSN działa

Edit)

Ale też popatrzałem się na wykres giełdowy M$ - i tam też spada cały czas przy czym wolniej

Samo PSN sie nie przyczyniło do takich spadków, to raczej kataklizm który był w Japonii nadał tępo spadkowe akcji wszystkich spółek z Tokijskiej giełdy, a włamanie sie do psn pogłębiło tylko spadek Sony.

Na wnioski o sytuacji trzeba bedzie poczekac na roczne podsumowanie przychodów i rozchodów firmy ale nie zmienia to faktu ze teraz jest najlepszy czas na zakup akcji takich spółek.

Takze jak napisal Pionek Sony to nie tylko PS wiec sytuacja tez jest zależna od rynku który jest już nasycony sprzętem elektroniczny dlatego najpierw dochodzi do stagnacji a później podaż przerasta popyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W dziale black market zaczynają pojawiać się posty o chęć zamiany chlebaka na x360. Ja również swojego sprzedałem (allegro) kupiłem X360 i jestem mega zadowolony. Cały ten Xbox Live jest ogromny i dużo bardziej rozwinięty w stosunku do PSN. Wykupiłem ten znienawidzony przez wielu abonament i ... o dziwo było warto! Złote konto nie tylko daje możliwość grania online ale ma również mnóstwo innych zalet których w PS3 bardzo brakowało. Wprowadzono dużo ciekawych rozwiązań jak Facebook, Twitter, Lastfm i inne ciekawe portale społecznościowe, które niby nikomu nie przydatne to jednak mają je miliony. Przez tyle lat od produkcji PS3 SONY wprowadziło jedynie beznadziejny kanał axn oraz iple, brak słów. Poza tym rozrywka w sieci dopiero teraz nabrała prawdziwego rozmiaru, rozmowy w czasie rzeczywistym bez względu na to w jakie tytuły grają znajomi to również wielka zaleta X360 a tego chyba najbardziej mi w PS3 brakowało.Nie chciałbym teraz się wyżywać na SONY bo jestem ich konsumentem od wielu lat ale prawda jest taka że konsola M$ wypada dużo lepiej na tym polu bitwy. Włączając X360 czuje że coś się dzieje, co chwilę jakieś nowinki ze świata gier, filmy, trailery, gameplaye, mam nawet 2 razy więcej znajomych niż miałem na PS3. Wszyscy oczywiście mają headsety, wspólne potyczki w Bad Company 2 są teraz zupełnie innym doznaniem. Razem bawiąc się, śmiejąc, cieszymy się tymi grami. Coś fantastycznego....

Gdy miałem PS3 byłem jak taki samotny noob! Włączałem konsole i co.. nic, pustka! ani dobrze pogadać bo nie ma takiej usługi, mało znajomych, większość oczywiście nie ma headsetów bo "za drogo". Gry też w większości multiplatformowe są lepiej zoptymalizowane na X360, gra się dużo przyjemniej. To ciągłe pisanie że PS3 jest przyszłościowe to nic nie warty stek bzdur. Jak 6 letni sprzęt może być przyszłościowy? Od kilku lat słyszę bzdury, że ma większą "moc" dziwne tylko przez tyle lat tego potencjału nie wykorzystano i bardzo wątpię czy kiedykolwiek to nastąpi gdy na horyzoncie widać już nextgeny. Wiem że cześć z was przeczyta to i powie że PS3 "RZONDZI" no ale okej to jest wasza opinia i niech tak będzie. Nie twierdze że PS3 nie ma zalet, ma napęd Bluray, można oglądać wysokiej jakości filmy, jest fajnie też się tym jarałem ale tak na prawdę nie obejrzałem ani jednego filmu na blurayu. Dla mnie więc okazał się to zbędny bajer, co jeszcze ma PS3 ma fajnego? Hmmm no nie którzy napiszą że pada, dla mnie to kwestia indywidualna, coś jeszcze? chyba nic więcej! Wszystko to co ma PS3 (oprócz BLURAY'a) ma również X360 a nawet więcej! Więc pisząc szczerze wole zapłacić te 130zł na rok i mieć dużo większą frajdę z grania!

Edytowane przez Bull3t
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wydaje mi sie ze wprowadzenie abonamentu w usludze xbox live nie jest glupim pomyslem, bo dzieki temu jest kasa na zabezpieczenia i rozne udogonienia a te 100 kilka zlotych na rok to znowu nie jest taki duzy wydatek

Powiem wiecej, bylbym w stanie zaplacic 100 pare zlotych za mozliwosc uzywania psn gdybym mial wieksza pewnosc, ze sony zacznie szanowac uzytkownikow i wprowadzac potrzebne usprawnienia do psn, bo z tym ze nie umieja ulepszyc przegladarki przez tak dlugi czas czy tez nie potrafia wprowadzic niezaleznego od gier chata glosowego to juz smiech na sali

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale myślę ze dobrze zrobiłem zmieniając platformę, dla mnie rozrywka online to priorytet a w tym wypadku dużo lepiej wypada X360.

Powiedział gość, który w listopadzie zeszłego roku sprzedawał Xboxa ;)

Sporo znajomych ci przybyło przez te pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedział gość, który w listopadzie zeszłego roku sprzedawał Xboxa ;)

Sporo znajomych ci przybyło przez te pół roku.

Gdybyś Ty wiedział ile ja miałem już PS3'ek wcześniej...aaah szkoda pisać. Kończę z tym bełkotem bo faktycznie nie ma to sensu. Napisałem to o czym myślałem, o tym jakie są moje przemyślenia, tyle w temacie. Dziękuje

Edytowane przez Bull3t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki bo w EA mam to samo hasło (za minutę już nie) zmienialiście hasła jeżeli takie same podawaliście w innych powiązanych portalach - właśnie mi się przypomniało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wydaje mi sie ze wprowadzenie abonamentu w usludze xbox live nie jest glupim pomyslem, bo dzieki temu jest kasa na zabezpieczenia i rozne udogonienia a te 100 kilka zlotych na rok to znowu nie jest taki duzy wydatek

Powiem wiecej, bylbym w stanie zaplacic 100 pare zlotych za mozliwosc uzywania psn gdybym mial wieksza pewnosc, ze sony zacznie szanowac uzytkownikow i wprowadzac potrzebne usprawnienia do psn, bo z tym ze nie umieja ulepszyc przegladarki przez tak dlugi czas czy tez nie potrafia wprowadzic niezaleznego od gier chata glosowego to juz smiech na sali

Moim zdaniem problemem nie jest fakt czy potrafią, czy nie potrafią. Problem moim zdaniem leży w tym, że "kto pierwszy, ten lepszy". Takie firmy jak np. Microsoft patentują wiele rzeczy, które dotyczą oprogramowania. Stąd pewnie problem w ulepszaniu pewnych rzeczy, bowiem odkrywać Amerykę na nowo nie jest łatwo, skoro już została odkryta. My natomiast nie dostajemy zielonej karty, aby nacieszyć się jej widokiem.

Co do kwestii, że skoro płatne, to i bezpieczniejsze. Windows jest płatny, Linux darmowy. Ja posiadam Linuxa i nie mam problemów z "wirusami". Bo coś prawdziwego jest jednak w opinii, iż dobre wirusy są zazwyczaj pisane przez samych antywirusowców.

Natomiast na upartego nie ma sposobu; i tak jak gryzoń znajduje lukę w Twoim szczelnym pałacu, tak każdy, uparty oraz inteligentny haker znajdzie lukę w zabezpieczeniach. A jeśli nie złamie systemu, to tak, jak Mitnick, zacznie łamać ludzi ;)

Edytowane przez BaltazarGombka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale black market zaczynają pojawiać się posty o chęć zamiany chlebaka na x360. Ja również swojego sprzedałem (allegro) ...

Uwielbiam takich agitatorów! :thumbsup:

Od razu przypominają mi się sekciarscy naganiacze chodzący po domach i próbujący wytłumaczyć dlaczego akurat ich wiara jest najzajebiszcza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takich agitatorów! :thumbsup:

Od razu przypominają mi się sekciarscy naganiacze chodzący po domach i próbujący wytłumaczyć dlaczego akurat ich wiara jest najzajebiszcza.

Taa. Nie wspominając już o tym, że na pierwszej stronie Zamienię, jest znacznie więcej ogłoszeń chcących zamienić Xboxa na PS3. Ale co tam, tego się nie widzi ;) Albo nie chce zobaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki bo w EA mam to samo hasło (za minutę już nie) zmienialiście hasła jeżeli takie same podawaliście w innych powiązanych portalach - właśnie mi się przypomniało

Niczego nie zmienialem i nie mam takiego zamiaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×