Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co się napalać będzie to będzie, a narazie trzeba ćwiczyć i zbierać kase w prologu może będą za to jakieś profity w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z profitami. Ja w prologu mam wszystkie fury i ponad 1mln cr, :whistling: a i tak bede zaczynał od zera. właśnie w tym kryje się cały "smaczek" :biggrin: . Jakieś używane auto, delikatny tunning i na tor. Wtedy ta gra ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a będzie premiera ? :whistling:

Obecność Veyrona niezmiernie mnie cieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lepiej zapytał jakich wozów nie będzie :whistling:

A premiera podobno w tym roku... Chyba nikt w to nie wierzy, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę :D

Btw. Ucieszyła mnie ta wiadomość, bo w gt5 mają być zniszczenia, a jak wiemy, egzotyczne marki mają do tego niezbyt chętne podejście... dlatego tym bardziej się cieszę, że będzie Lambo/bugatti i w dodatku ze zniszczeniami ;)

P.S No chyba, że zniszczenia będą tylko w części aut, np. WRC jak w trailerze :/

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecność Veyrona niezmiernie mnie cieszy...

Ahahaha, Veyron. Co za żal :P Wolę suszarkę :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, Veyron. Co za żal :P Wolę suszarkę :turned:

Skyline GTR R34 > all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm Enzo, i modele ze stajni Lamborgini, to jest to na co warto było czekać, czas zacząć odkopywac DFGT. Z moim zapałem wyrobie się na świeta akurat :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecność stajni Ferrari i rajdów WRC powoduje że z utęsknieniem wypatruje premiery :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, Veyron. Co za żal :P Wolę suszarkę :turned:

wyobraź sobie ile będzie wyciągał po tuningu :shok: Suszarka tyle nie pojedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suszarka tyle nie pojedzie :P

Hahahahahah rozwaliłeś mnie tym tekstem. Veyron bez tuningu będzie klepał niektóre inne taczki po ostrym tuningu.

Tylko szkoda że brzydki jak qpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra ma wyjść faktycznie w tym roku to informację powinniśmy dostać już wkrótce.

Trzeba przecież stampery dostarczyc do tłoczni i spakować

Druga opcja to GT5 w tym roku tylko w Japoni. Pierwszy kwartał 2010 reszta świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skyline GTR R34 > all

Nissan Skyline R34 GTR V-Spec II, niebieski! > all.

Jedyne w tym wozie nie podoba mi się to, że zawsze przy starcie uderzam auta z przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz inny pomysł?

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba zbierać kasę w grze, a potem kupować samochody. Chciałeś wszystkie od razu i za darmo ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może za save z Prologa dadzą 10 milionów na starcie, jak to było z GT3 i przejściem Conceptu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba zbierać kasę w grze, a potem kupować samochody. Chciałeś wszystkie od razu i za darmo ? :rolleyes:

no to jest oczywiste, mi chodzi o kupowanie w PS Store :)

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolałbym aby nie było samochodów w PSS niech każdy sam sobie zarobi umiejętnościami a nie pieniędzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolałbym aby nie było samochodów w PSS niech każdy sam sobie zarobi umiejętnościami a nie pieniędzmi

pozatym będzie to oznaczało, że najlepsze wózki nie byłyby dostępne w podstawowej wersji gry, bo samochody z PSS muszą być unikalne, aby ktoś chciał je kupić. Wiadomo, że w większość dodatki kupują fani danej gry, a takowi większą frajdę odnaleźliby w wywalczeniu danego pojazdu w wyścigach, a kupnie na PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym będzie to oznaczało, że najlepsze wózki nie byłyby dostępne w podstawowej wersji gry, bo samochody z PSS muszą być unikalne, aby ktoś chciał je kupić. Wiadomo, że w większość dodatki kupują fani danej gry, a takowi większą frajdę odnaleźliby w wywalczeniu danego pojazdu w wyścigach, a kupnie na PSS...

kupno w PSS nie musi oznaczac ze dany samochód będzie odblokowany w grze :> w sensie będzie trzeba zarobići kupić w grze jak każdy inny. w grze mogą być fajne samochody typu Ferrari F430 czy cos a do kupienia w PSS byłyby np. Ferrari Fxx czy f430 scuderia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolałbym aby nie było samochodów w PSS niech każdy sam sobie zarobi umiejętnościami a nie pieniędzmi

Dokładnie. Potem bogate ludki by nas wyprzedzały online bo mają więcej kasy :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby by jak w realu, czyli tak jak na prawdziwy symulator przystało :D

Nie no, a tak na serio... poroniony pomysł ;)

Jedyne co strawię przez DLC to dodatkowe samochody, które będą miały swoją premierę po premierze GT5 (liczę, że wszystkie produkowane wcześniej będą w GT :teehee: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli będą zniszczenia takie jak w Forzie, to w sumie w ogóle ich może nie być. Ale coś czuję, że takie właśnie będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×