Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że jest V8 od forda, mogli opracować V12, dźwięk byłby lepszy ;)

Od kiedy? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd to wziąłeś ? Niby o gustach sie nie dyskutuje ale dźwięk V12 lepszy od V8 zwłaszcza takiego jak w tym citroenie ? wolne żarty...

chociaż taki Aston Martin DBS ma V12 a brzmi nieźle ;)

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd to wziąłeś ? Niby o gustach sie nie dyskutuje ale dźwięk V12 lepszy od V8 zwłaszcza takiego jak w tym citroenie ? wolne żarty...

W komentarzach jest. V8 lepszy, basta! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że lepsze a zwłaszcza to w citroenie a no i obowiązkowo wolnossąca musi być. Świsty tylko przeszkadzaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tyle co w GT PSP, czyli 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad masz takie informacje? Bo w GT PSP jest 800 aut, czyli 800+800=1600, az tyle to nie bedzie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skad masz takie informacje? Bo w GT PSP jest 800 aut, czyli 800+800=1600, az tyle to nie bedzie na 100%.

Hehe jak bedzie maluch itp. no to z 1600 pojazdów będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym terminem wydania pełnej wersji? Będzie w tym roku czy później? Nie wiem, czy opłaca mi się kupować wersji demo :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można dosyć tanio dorwać na allegro, więc myślę, że się opłaca, szczególnie, że przy tym "demie" można spędzić kilkadziesiąt godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skad masz takie informacje? Bo w GT PSP jest 800 aut, czyli 800+800=1600, az tyle to nie bedzie na 100%.

tyle może być według twórców ale jak to było w "czwórce" np. kilka wersji Lancera evo IX bedzie liczona za kilka samochodów a tak na prawdę dużo sięod siebie nie różnią... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle może być według twórców ale jak to było w "czwórce" np. kilka wersji Lancera evo IX bedzie liczona za kilka samochodów a tak na prawdę dużo się od siebie nie różnią... :)

Jedno jest pewne, żadna inna gra nie dysponuje taką liczbą samochodów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z ta data? grudzien?marzec? bo szkoda mi wydac 80zl jak za 4miesiace bedzie pelna wersja a mam ochote pograc w jakies fajne wyscigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak z ta data? grudzien?marzec? bo szkoda mi wydac 80zl jak za 4miesiace bedzie pelna wersja a mam ochote pograc w jakies fajne wyscigi

Czemu 80zl? Za 50 juz kupisz. Sam właśnie zamierzam sprzedac GT5:P i za okolo 50zł mam zamiar wystawic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak z ta data? grudzien?marzec?

Listopad/Grudzień. Ale to tylko przypuszczenia.

bo szkoda mi wydac 80zl

Za 80zł to rok temu można było kupić. Teraz po 30zł-40zł nawet chodzi, a za 20zł angielsko-japońska(?) [Allegro]. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli śledzicie portal gtplanet.net to wiecie już ze panowie z tego portalu uzyskali z bardzo wiarygonego żródła info, o tym że GT5 pojawi się w tym roku na 100%, na pewno nie bedzie to data 29 grudnia( taką można znaleźć w preorerze sklepu Amazon) bardziej prawdopodobna datą jest 11 grudnia, więc bedzie czas żeby kupić sobie prezent na gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może 36 grudnia ? ;) Ja wciąż nie wierzę, aby takiemu hitowi nie podano dokładnej daty premiery, jeśli ta ma być za cztery miesiące. Hype powinien być już 3x większy niż w przypadku KZ2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli śledzicie portal gtplanet.net to wiecie już ze panowie z tego portalu uzyskali z bardzo wiarygonego żródła info, o tym że GT5 pojawi się w tym roku na 100%, na pewno nie bedzie to data 29 grudnia( taką można znaleźć w preorerze sklepu Amazon) bardziej prawdopodobna datą jest 11 grudnia, więc bedzie czas żeby kupić sobie prezent na gwiazdkę.

http://www.ps3site.pl/gtplanet-o-premierze-gran-turismo-5/19969/

Trudno w to uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mozliwe ze gra wyjdzie jeszcze w tym roku mysle ze zrobia to przed obnizeniem ceny PS3 bo napewno wiele osob zdecyduje sie na ps3 tylko dla tej gry. Obstawiam ze bedzie to jakos poczatek Grudnia, ale jak to naprawde bedzie to nikt bedzie ja przynajmniej mam nadzieje - ktora ponoc jest matka glupich heheh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było "w demie" to raczej oczywiste, że i w pełnej wersji będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może SONY chce sprzedać brzydkiego slima w bundle packu z GT5 i dlatego to przekładanie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×