Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale Xboxowcy nie pograją sobie w Forzę na dobrym sprzęcie, także z góry są na straconej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownanie Forzy do Gran Turismo 5 PROLOGUE: http://www.gameswire.net/comparisons/forza-motorsport-3-vs-gran-turismo-5-prologue--comparison_31.html

Otoczenie lepsze w Forza ale fury moim zdaniem duzo bardziej realistyczne w GT. I to w dodatku Prologue! Finalna wersja GT5 musi byc rzeznikiem. Za to czekanie. Sami sobie podnosza oczekiwania ludzi. Juz dawno temu sie nastawilem na Swieta 2009 jeszcze jak wczesniejsze daty padaly. A tu jeszcze to przesuwaja. No ale trudno. Jak bedzie mistrzostwo swiata to zapomnimy o czekaniu.

Strasznie wolno chodzi ta strona bo obladowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd wy do *uja pana macie pewność, że w EU i US nie wyjdzie w tym roku? Poczekajcie od cholery bo jedyne co wiemy to release w Japoni a to zaledwie odsetek globalnej sprzedaży. Nie chcę nakręcać niepotrzebnych nadzieij ale w sumie po co wstrzymywaliby się z podaniem daty dla europy ?

Jedyne co zastanawia to fakt, że licencja na NASCAR jest w posiadaniu EA na 2009 i to trochę zastanawia ;]

Nie twierdze, że EU dostanie grę szybciej, twierdze ze dopóki się nie wypowiedzą to nie ma co rwać włosów z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze , że szanse są duże ale Twoje argumenty na nie,  nie są jakieś powalające ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5 będzie Mrcedes SLS??? :blink: Nie no , teraz to mnie dobili. Ja nie wytrzymam do marca... jak jeszcze takie samochody będą... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt5 to crap na dzień dzisiejszy i nie ma o czym rozmawiac

Data premiery wyraźnie o tym świadczy

Zamknąc temat i otworzyc w kwietniu 2010 roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawia pieniądze... To JEST argument :)

Tak czy siak, początek przyszłego roku to nie jest tragedia.

@PROT GT5 to Crap ?? Weź mnie nie rozwalaj.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reven

A jak to mam inaczj rozumieć ?

Gt 5 po za grafika nić nie ma i japonczycy to zrozumieli tylko dość późno

Ps

K...a przestencie składac ukłony przed GT bo to na dzisiejsze czasy jest crap

Pogadamy w 2010 pewnie w grudni jak wyjdzie na europę

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic nie ma?? Myślisz, że miliony ludzi się mylą i grają w crapa, kupując demo i grając w nie do dziś ?? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reven

A jak to mam inaczj rozumieć ?

Gt 5 po za grafika nić nie ma i japonczycy to zrozumieli tylko dość późno

Oprócz 900 samochodów, 70 tras, najbardziej zbliżonego do realnego modelu jazdy, fenomenalnej grafiki, ta gra faktycznie nic nie prezentuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROT, idź graj w demko Forzy i daj ludziom normalnie porozmawiać.

Co do premiery w EU, to na bank będzie w 2010.

Wystarczy popatrzeć na premiery poprzednich części. Zawsze była najpierw japońska, dopiero po kilku miesiącach europejska.

Teraz niby miało być inaczej, globalne wydanie, ale chyba będzie tak jak zawsze.

No chyba, że wersja EU pokaże się natychmiast po wersji jap., a to byłoby jeszcze do zniesienia.

EDIT:

Tutaj te filmiki z Mesiem SLS:

Edytowane przez Patricko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie jestem zaskoczony przwewidywałem że bedzie to 2012 rok jak PD zaczeło grac w Forze

Jak już wczwsniej pisałem GT to nie ta generacja i same poprawienie grafiki względęm GT1 z PSx nic nie da jeżeli chce sie konkurować z takim potworem jak Forza Motorsport 3

Reven

A jak to mam inaczj rozumieć ?

Gt 5 po za grafika nić nie ma i japonczycy to zrozumieli tylko dość późno

Twoja forza za to prezentuje bardzo dużo, crapowatą grafike, crapowatą fizyke i do tego mało crapowatych aut na crapowatej konsoli. To już zaczyna robić się nudne, idź graj w swoją kochaną gierkę, zmień forum i nie pisz więcej w tym temacie.

---

Na TGS podali datę marzec 2010 jako datę premiery w Japonii. Data dla reszty świata będzie inna. Gdzieś kiedyś czytałem że w Europie GT5 ma pojawić się wcześniej, ale pewnie to głupie plotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy dalej nie rozumiecie. :)

Ja nie krytukuje platformy tylko grę

I w d..ę sobie wsadzcie 1000 czy 2000 samochiodów

Od tego są katalogi także na DVD więc po co przepłacac i jeszcze nie w realu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu nie zaczynajcie wojny w stylu "a twoja to a moja stramto", nie karmcie trola to się zamknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym w k...a chcecie rozmawiac jak GT5 nie istnieje

Jakie poważne rozmowy ??

Pamietam jak miało wyjśc Haze ...klękajcie narody...

Takie posty były.

Gt sie skonczyło i tyle w tym temacie

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do premiery w EU, to na bank będzie w 2010.

Wystarczy popatrzeć na premiery poprzednich części. Zawsze była najpierw japońska, dopiero po kilku miesiącach europejska.

Teraz niby miało być inaczej, globalne wydanie, ale chyba będzie tak jak zawsze.

No chyba, że wersja EU pokaże się natychmiast po wersji jap., a to byłoby jeszcze do zniesienia.

Jeśli tak bardzo wierzysz w Japońską logikę i to co było zawsze to dlaczego nie jesteś w stanie uwierzyć ojcowi GT KY? Eh, w sumie to sam w to nie wierzę ale jak powiadają nadizeja umiera ostatnia i dopóki nie usłyszę oficjalnej informacji na temat releasu w UE to będę się łudził ;] Mam prawo ? Mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROT przesadzasz, ale wiem czemu jestes troche negatywny obecnie, demo forzy zawiodlo ^^? czytam wlasnie opinie xboxowcow ze strasznie sie zawiedli, sam zreszta sie rozczarowalem, ale wszystko przez ten hype w okol tej gry jaki fanboye wywolali, tak na prawde to jest FORZA 2 + lepsza grafika, a widok z kokpitu jest ... zalosny :) nie mam juz watpliwosci GT5 zamiecie ten tytul, a wszelkie porownania w moich oczach, beda po prostu smieszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: da się jakoś ustaiwć bana na użytkownika? tak żebym nie musiał czytać jego wypocin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla Sony GT5 jest zbyt ważnym tytułem i nie pozwoli, by gra nie ukazała się jednocześnie na całym świecie (może 2 tyg różnicy).

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lst szczerze to bardzo bym chciał, żeby było tak jak mówisz.

Ile bym dał, żeby to wersja EU wyszła jeszcze w tym roku, albo chociażby równo z jap. czy z paroma tygodniami różnicy.

Ale GT to produkt iście japoński, i to normalna kolej rzeczy, że najpierw u nich, potem reszta świata.

No, ale musimy czekać na datę, reszta to tylko zwykłe gadanie. Myślę, że jutro poznamy znów kilka ciekawych faktów na temat GT5.

PS.

Swoją drogą obejrzałem sobie filmik ze słynnym "translator-san'em", podczas prezentacji Kaza GT na PSP.

Na forum gtplanet mają niezły ubaw z gościa. Zresztą na google grafika również można znaleźć kilka ciekawych rzeczy z translatorem.

http://www.youtube.com/watch?v=QW9-naRu_os

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla Sony GT5 jest zbyt ważnym tytułem i nie pozwoli, by gra nie ukazała się jednocześnie na całym świecie (może 2 tyg różnicy).

No i właśnie do tego zmierzam, Tobie się wydaje, mi się wydaje a tak na prawdę to nie wiemy. Ja chcę się łudzić i dopóki nie będzie kolejnych informacji obiecuję się nie wypowiadać w tym temacie więcej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w marcu 2010r. - nie mam jednak żadnych wątpliwości, że warto czekać. Narazie gram NFS: Shift, a niedługo Dirt 2. Spoko! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ

Przyznaje ci racje tylko temat jest o GT5 które jest jeszcze gorsze na dzien dzisiejszy

The End

Ps

Przestancie k...a z tymi filmikami bo robia was jak dzieci

Ile w k...a macie lat ..? 12.. ? żę na takie cyrki dajecie sie nabierać

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×