Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Na cześć nowego modelu ferrari filmik zrobiło też Turn10 z Forzy. Jakby ktoś chciał zobaczyć 2 filmiki może zobaczyć je tu http://www.gtplanet.net/ferrari-458-italia-in-gran-turismo-5-forza-3/ Moim zdaniem GT5 bije na głowę detalami...a i zauważcie nową pustynną trasę w GT5. Cud, miód, orzeszki. Tego mi brakowało w grze od PD.

P.S. 2 dni do TGS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nową pustynną trasę

to raczej jakieś łąki i pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej jestem najarany na tą grę. Za takie coś mozna oddać każde pieniądze. Bd grał 24/7 nie ma innej opcji :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cześć nowego modelu ferrari filmik zrobiło też Turn10 z Forzy. Jakby ktoś chciał zobaczyć 2 filmiki może zobaczyć je tu http://www.gtplanet.net/ferrari-458-italia-in-gran-turismo-5-forza-3/ Moim zdaniem GT5 bije na głowę detalami...a i zauważcie nową pustynną trasę w GT5. Cud, miód, orzeszki. Tego mi brakowało w grze od PD.

P.S. 2 dni do TGS...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rendering

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PROT:

LOL, pierwsza minuta to rzeczywiscie render, ale cala reszta jak auto jedzie po trasach jest juz in-game, i ciagle prezentuje sie kapitalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smaka robia, moze niedlugo beda juz podawac wiecej informacji po TGS, grafika lepsze w gt5, w forzy bardziej kreskowkowa, ale pozyjemy zobaczymy...

edit: pytanie jedno, czy gt5 bedzie pobieralo save z prologa i dawalo wiecej kasy, jakies auta na start? nie wiem jak to bylo rozwiazane w poprzednich czesciach bo gralem tylko u kogos

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

edit: pytanie jedno, czy gt5 bedzie pobieralo save z prologa i dawalo wiecej kasy, jakies auta na start? nie wiem jak to bylo rozwiazane w poprzednich czesciach bo gralem tylko u kogos

Na razie na 100% potwierdzona jest informacja, że będzie można przenosić samochody z GT na PSP do GT5 na PS3. Nic więcej nie wiadomo niestety. Jeśli miałbym strzelać obstawiam 'trochę więcej kaski na start'. Tak już było w przypadku 3 i 4 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy

Na takie trailery czy inne zwiastuny nabierają sie początkujący gracze albo tacy którzy chca być robieni w balona(świadomie)

żeby przez okres oczekiwania na gre mieć lepsze samopoczucie.

Tylko że później jest wielkie rozczarowanie

Dla mnie wyznacznikiem jakości gry jest gameplay a nie kino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy

Na takie trailery czy inne zwiastuny nabierają sie początkujący gracze albo tacy którzy chca być robieni w balona(świadomie)

żeby przez okres oczekiwania na gre mieć lepsze samopoczucie.

Tylko że później jest wielkie rozczarowanie

Dla mnie wyznacznikiem jakości gry jest gameplay a nie kino

Ale jak miałbyś samą jazdę, bez wstawek i tzw kina / show to przyznasz że gra nie miałaby tego czegoś :P

Tego klimatu przed samym wyścigiem.

Mi się np podoba to że jak kupuje samochód to tak fajnie nadjeżdża z takim dźwiękiem :) mogłoby tego nie być ale przyjemny szczegół. w GT jest mnóstwo takich detali, które wszystkie razem... Ahhhhh.. no nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PROT:

Ja akurat codziennie robie pare rundek w GT5P i wiem, jak ta gra wyglada, nikt mnie nie robi w balona. A co do gameplay'u, to bije na glowe te wszystkie "symulatory poduszkowcow" typu NFS, GRID czy DIRT, gdzie nie mozna w ogole "wyczuc" aut, bo nie maja stycznosci z jezdnia... Owszem to odbijanie sie od band czy innych aut jest beznadziejne, chyba od GT1 sie nic w tej kwesti nie zmienilo, ale hej, ja jade, zeby jak najlepiej przejechac trase i byc pierwszym na mecie, a nie sie rozbijac na kazdym zakrecie.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W sieci pojawiły się wieści na temat konferencji SONY na TGS! Rozpoczyna się ona w czwartek o 10:30 czasu lokalnego!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W sieci pojawiły się wieści na temat konferencji SONY na TGS! Rozpoczyna się ona w czwartek o 10:30 czasu lokalnego!! :)

Nice. mamy jakiś link z transmisją?

może na kuszo hue hue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PROT:

Ja akurat codziennie robie pare rundek w GT5P i wiem, jak ta gra wyglada, nikt mnie nie robi w balona. A co do gameplay'u, to bije na glowe te wszystkie "symulatory poduszkowcow" typu NFS, GRID czy DIRT, gdzie nie mozna w ogole "wyczuc" aut, bo nie maja stycznosci z jezdnia... Owszem to odbijanie sie od band czy innych aut jest beznadziejne, chyba od GT1 sie nic w tej kwesti nie zmienilo, ale hej, ja jade, zeby jak najlepiej przejechac trase i byc pierwszym na mecie, a nie sie rozbijac na kazdym zakrecie.

Hi...w temacie Dirta2....fizyka już niezła całkiem...znacznie lepiej jak w pierwszym...na ff ładnie wybiera...czuje się autka, co do wstawek..jestem za...ruch w padoku, wymiana opon w czasie wyscigu itp "robi" fajnie... do tej pory nikt nie wspomniał o kwalfikacjach!!! toż to kluczowy element każdego wyścigu w realu...bardzo by się przydał...oraz nie robisz czasu na dopuszczenie-nie jedziesz:). Fajne rozwiązanie jest w LFS na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi...w temacie Dirta2....fizyka już niezła całkiem...znacznie lepiej jak w pierwszym...na ff ładnie wybiera...czuje się autka, co do wstawek..jestem za...ruch w padoku, wymiana opon w czasie wyscigu itp "robi" fajnie... do tej pory nikt nie wspomniał o kwalfikacjach!!! toż to kluczowy element każdego wyścigu w realu...bardzo by się przydał...oraz nie robisz czasu na dopuszczenie-nie jedziesz:). Fajne rozwiązanie jest w LFS na pc.

Pomysł spoko. miałoby się dwa kółka do wykręcenia a podczas wyścigu nie byłoby się z góry na ustalonej pozycji.

A i cały wyścig byłby bardziej ekscytujący i miałaby się wrażenie czegoś bardziej wyjątkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł spoko. miałoby się dwa kółka do wykręcenia a podczas wyścigu nie byłoby się z góry na ustalonej pozycji.

A i cały wyścig byłby bardziej ekscytujący i miałaby się wrażenie czegoś bardziej wyjątkowego.

Kwalfikację świetnie funkcjonują w multi LFS...i można co nieco dowiedzieć się o rywalu:) chętnie zaliczałbym parę kółek przed wyścigiem w GT..atmosfera rywalizacji jest. Walka o pole position :) jeszcze przed wyścigiem...no fajnie by było..i przesiało by dzieci z serva:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalfikację świetnie funkcjonują w multi LFS...i można co nieco dowiedzieć się o rywalu:) chętnie zaliczałbym parę kółek przed wyścigiem w GT..atmosfera rywalizacji jest. Walka o pole position :) jeszcze przed wyścigiem...no fajnie by było..i przesiało by dzieci z serva:)

Chociaż może to i lepiej że nie ma kwalifikacji.

Dojeżdżałbyś na 3-cim miejscu a potem wyścig by ci się kończył po pierwszym zakręcie, reszta to ucieczka od peletonu.

A jakby zrobili bardzo dobre wyniki do pobicia to wtf? w kwalifikacji byłem 14-sty a teraz po 2 kółkach jestem w czołówce? dlaczego tak?

Jeżeli chodzi o neta to też tak jakoś.... rekiny do przodu, leszcze do tyłu i rozgrywka pomiędzy 4 osobami.

Jak dobrze jeździsz to nie musisz się obawiać że jesteś z tyłu, bo tych słabszych łykniesz (nawet frajda większa).

Reasumując. Pomysł z kwalifikacjami fajny ale...

Fajnie podsumowałem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina rozpoczęcia konferencji SONY na targach TGS, 24 Września:

Sydney – Thursday, September 24 @ 11:30 AM

Berlin – Thursday, September 24 @ 3:30 AM

London – Thursday, September 24 @ 2:30 AM

New York - Wednesday, September 23 @ 9:30 PM

Los Angeles – Wednesday, September 23 @ 6:30 PM

Chodzi tu o czas lokalny, żeby ktoś nie myślał, że nagle targi są w tylu miastach na świecie ;)

Co do kwalifikacji również byłbym za, nienawidzę jak banda dzieciaków robi zadymę na pierwszym zakręcie, gdzie poszkodowani są Ci co potrafią naprawdę coś tam ujeździć

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy

GT5p na dzień dzisiejszy jest najładniejszą samochodówką jaka jest na konsole i tu sie zgadzamy.

A jak będzie dalej to zobaczymy

Ja po prostu nie wierzę trailerom, interesuje mnie tylko jak już wczesniej pisałem gameplay prosto z gry

Myślę że na tym powinniśmy nasza dyskusje zamknąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy

GT5p na dzień dzisiejszy jest najładniejszą samochodówką jaka jest na konsole i tu sie zgadzamy.

A jak będzie dalej to zobaczymy

Ja po prostu nie wierzę trailerom, interesuje mnie tylko jak już wczesniej pisałem gameplay prosto z gry

Myślę że na tym powinniśmy nasza dyskusje zamknąc

Ten filmik z Ferrari Italia jest na silniku gry ale nie in-game. Dodano tez anty-aliasing. Gameplay az tak zajebiscie nie bedzie wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu o której naszego polskiego czasu rozpocznie się konferencja sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa trasa z dzisiejszego trailera

4fzyoz.gif

EVO 9

http://www.youtube.com/watch?v=7jmtxS25MsI&feature=player_embedded

F430

Evo takie sobie ale to co zrobili z ferrari.. no mistrzostwo świata... koleś robił zbliżenie kamerą, jakoś filmiku taka sobie a i tak robi zajebiaszcze wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja odbędzie się o 6:30 czasu polskiego a nie jak było podane wcześniej o 3:30 więc lepiej położyć się spać ;] szczegóły tutaj: L I N K

btw evo takie sobie ? film jest w gorszej jakości ale evo jest równie dobre co ferrari jeśli idzie o szczegóły, za chiny bym nie powiedział, że to z gry jakby mi lampę pokazali heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie po wstaniu poczytać gtplanet co tam mówili ciekawego, bo wstawać na 6:30 to ani mi się śni.

Tym bardziej, że zapewne w kilka godzin po targach będą wrzucone filmiki na neta z konferencji, klarowne informacje, a może nawet w końcu dokładna data wydania, także przyjdzie się na gotowe.

Z tym że raczej datę podadzą, ale mama nadzieję, że będzie to data do wydania globalnego, a nie tylko w Japonii. Bo czekać do Marca czy Kwietnia na GT5 to już mi się nie uśmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×