Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

5 część jest dla nich również bardzo ważną częścią. Pierwsze GT na nową konsolę, a co najważniejsze pierwsze GT z tak zaawansowaną grafiką i z tak ogromną ilością samochodów, tras, w ogóle z masą możliwości.

Myślę, że gra będzie dopracowana na ostatni guzik, a fani którzy musieli czekać sporo czasu będą zadowoleni i PD wynagrodzi im czas oczekiwania z nawiązką.

No ale to tylko słowa, wszystkiego po prostu dowiemy się w momencie, kiedy sami włożymy swoją kopie GT do konsolki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko lepiej wypluj te slowa z czekaniem przez rok jeszcze bo bedzie lincz czekal :D heheh oby Twoje mrzonki sie sprawdzily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, taka przenośnia mała to była :P

Sam bym szczerze nie wytrzymał roku, ciężko mi już wytrzymać te kilka miesięcy do premiery. Osobiście uważam, że znajdzie się pod choinką od aniołka :P

Tyle dobrze, że są gry takie jak DIRT2, które są świetnym wypełniaczem czasu, a nawet czymś więcej bo uważam, że gra jest po prostu cudowna.

No ale to nie temat o tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie trafiłeś sam jestem programistą i sporo programuję w tym grafikę więc wiem o co w tym chodzi. Dziwi mnie tylko fakt że inne firmy potrafią zrobić grę w o wiele krótszym czasie np. nfs shift czy forza. NFS Shift nie jest może jakiś wybitny ale jeśli wziąć pod uwagę że robili go rok czasu to strach pomyśleć co zrobili by przez 5 lat. Teraz wychodzi następna Forza która prawdopodobnie będzie konkurować z GT5 czyli są firmy które potrafią.

Chłopie, rok robili SHIFTA i ten shit wygląda jakby był robiony rok. W pizdu błędów. Nie piszę już nawet o przepaści jaka dzieli te dwa tytuły pod wzgedem graficznym bo skoro programujesz grafę to sam to powinieneś zauważyć. Co do reszty to tak na prawdę nikt ine wie co będzie zawierało GT5, wszystko co słyszymy to spekulacje. Poczekajmy, usiądźmy na swoich łapkach zamiast wyrywać je do odpowiedzi bo póki co jedynie możemy czytać z kryształowej kuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że Japończycy to urodzeni perfekcjoniści. Wystarczy popatrzeć na ich kraj.

Ogólnie kraj tak ale nie we wszystkim

Najlepiej świadczy o tym soft na PS3 i GT na PSP robione przez 5 lat :) i oby GT5 nie było tym czym jest na PSP

Patricko

Mam pytanie bo napisałes o dużych możliwościach. Jak tam z tuningiem optycznym w GT5 malowanie, naklejki itp... ?

Jeżeli to jest nie potrzebne to koła w samochodach także bo przecież nie maja kontaktu z nawierzchnią :)

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie możliwość własnej edycji malowania samochodu, ale szczerze to chyba tylko garstka zapaleńców liczy na takie coś.

W zupełności by wystarczyło to co było w GT2, czyli kupowany od razu cały pakiet wyścigowy z malowaniem, i tu do wyboru kilka wersji.

Ale jak to będzie wyglądać w GT5? Nie wiem sam, ale to co już zostało potwierdzone to mi w zupełności wystarczy, i reszcie fanów na pewno też.

A z tymi kołami to nie kumam o co Ci chodziło :P O felgi? Bo koło to felga razem z oponą przecież :P Jeśli o felgi jednak to na pewno będą do wyboru i to cała masa.

Ta część akurat chyba była od zawsze. W GT2 na pewno już była możliwość zmiany felg, ale w GT1 już nie pamiętam za bardzo.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko

Miałem na myśli slady opon na asfalcie. Jeżeli ich brak to tak jakby samochód poruszał się w powietrzu

Od GT5 chyba można tego wymagać ?

Wcale nie jest to zbędny bajer , daje lepszą wizualizacje w grze.

Mamy wrażenie lepszgo kontaktu z nawierzchnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko

Miałem na myśli slady opon na asfalcie. Jeżeli ich brak to tak jakby samochód poruszał się w powietrzu

Od GT5 chyba można tego wymagać ?

Wcale nie jest to zbędny bajer , daje lepszą wizualizacje w grze.

Mamy wrażenie lepszgo  kontaktu z nawierzchnią

Niby w jaki sposób chcesz mieć kontakt z nawierzchnią patrząc na ślady opon jak prowadzisz furę z widoku który nie pozwala obserwować śladów na bieżąco ? Chyba, że masz widok zza samochodu ale wtedy w ogóle nie ma mowy o wyczuciu samochodu i ślady opon nic nie pomogą LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie masz czasami tak ze jak juz Cie wyzuci z zakretu na time trial to masz juz to gdzies i bawisz sie w krecenie koleczek osemek itd.? Milo by bylo wtedy zobaczyc jak powiedzmy Ferrari Enzo zostawiasz za soba dluuuuugie slady opon a nie dym ktory zaraz znika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie masz czasami tak ze jak juz Cie wyzuci z zakretu na time trial to masz juz to gdzies i bawisz sie w krecenie koleczek osemek itd.? 

nie mam   :unsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lst

A te samochody co jada przed tobą w single i online to co ... UFO ? Nie widać ? nie czuć ? Musisz byc niezły wymiatacz bo jako pierwszy na trasie to faktycznie nic nie widzisz

Po drugie jak robisz kolejne okrążenie na tej samej trasie to wygląda ona jakby ktos po niej jeździł a nie jak co dopiero oddana do użytku

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam :unsure:

no nie opowiadaj :) każdy tak ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie opowiadaj :) każdy tak ma :D

dwa baczki i szybki restart :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa baczki i szybki restart :P

A propo. Mam pytanko. Czy ktoś mógłby napisać czym przejechał ostatni wyścig klasy S i na jakich parametrach?

Ja próbowałem Fordem GT LM Spec, i kilka razy byłem dopiero 4-ty :(

Oprócz umiejętności to może tez kwestia odpowiednich ustawień (wagi, mocy, obrotów przed zmianą biegu itp)

Iść na moc czy na wagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crovette z06 tuned, jakos najlatwiej bylo mi go wyczuc (g25)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio we Francji były targi gier i było tam GT5. Na tym filmiku pokazano chyba już całkowite (przynajmniej na ten moment) zniszczenie samochodu.

Nie oszukujmy się, ochów i achów nie ma ale jest poprawnie. Zobaczymy co za 3 dni na TGS'ie pokażą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy w 1:07 tekstury tego Nissana wchodzą w tekstury Subaru?

Autorowi filmiku chyba bardzo spodobało się rozwalanie opon i band...

Zresztą to jest i tak to samo demo co było na GamesCom'ie, więc nic nowego się tu nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy w 1:07 tekstury tego Nissana wchodzą w tekstury Subaru?

Autorowi filmiku chyba bardzo spodobało się rozwalanie opon i band...

Zresztą to jest i tak to samo demo co było na GamesCom'ie, więc nic nowego się tu nie dowiemy.

W 2:54 samochody przez siebie przeleciały a ty zauważyłeś nakładanie tekstur w 1:07 :)

Mniejsza o to. to pewnie poprawią jeszcze ale jest coś co znacznie bardziej przykuło moją uwagę...

dynamika... jak nie w gt. w końcu czuć tą prędkość bardziej niż do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z gt5 prologue a mianowicie na "my page" nie zmienia mi sie data ciagle od 5 dni od kiedy mam grę (nową) wyświetla sie że jest 9 september. Miał ktoś już taki problem. Jak włączam gt5 to mi wyswietla ze złe są ustawienia daty i czasu, na konsoli jest wszystko git, gt5 jest po update-cie

Nie wiem co jest nikt mi nie może powiedzieć od czego to

POMOCY:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z gt5 prologue a mianowicie na "my page" nie zmienia mi sie data ciagle od 5 dni od kiedy mam grę (nową) wyświetla sie że jest 9 september. Miał ktoś już taki problem. Jak włączam gt5 to mi wyswietla ze złe są ustawienia daty i czasu, na konsoli jest wszystko git, gt5 jest po update-cie

Nie wiem co jest nikt mi nie może powiedzieć od czego to

POMOCY:)

Pewnie gra jest z innego Regionu. Ustaw sobie strefę czasową pod region z jakiego pochodzi gra i wszystko powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gra jest z innego Regionu. Ustaw sobie strefę czasową pod region z jakiego pochodzi gra i wszystko powinno być ok.

gra jest platynką no i polską instrukkcja gry jest po polsku wiec raczej nie ma mowy zeby od tego ustawienia konsoli są też pod warsow

moze to pomoże w podpowiedzi > posiadam ps3 slim , psn polskie, soft ps3 3.0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z gt5 prologue a mianowicie na "my page" nie zmienia mi sie data ciagle od 5 dni od kiedy mam grę (nową) wyświetla sie że jest 9 september. Miał ktoś już taki problem. Jak włączam gt5 to mi wyswietla ze złe są ustawienia daty i czasu, na konsoli jest wszystko git, gt5 jest po update-cie

Nie wiem co jest nikt mi nie może powiedzieć od czego to

POMOCY:)

"9" oznacza miesciąć: tutaj 9 September. Niżej masz kalendarz a tam zaznaczony dzień.

btw. kiedy TGS?

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TGS zaczyna się już w czwartek, dlatego trzeba poszukać jakiś live-stream'ów, albo co najmniej live-blog'ów.

Tylko dokładnie, którego dnia pokazywane GT5 będzie to jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa trasa tylko samochód to Ferrari 458 Italia.

A jedzie po trasie tej co jest nawet w prologu, więc nie ma się czym podniecać, poza pięknym autem i dobrym soundtrackiem w tle :)

Następnym razem lepiej sprawdzić i przeczytać co nieco, a nie wklepywać na ślepo.

Masz nawet opis:

Watch the video by Sony a tribute to the new 458 Italia, Ferraris 8-cylinder Berlinetta presented at the IAA Frankfurt. The virtual clip shows the car in action on the road and on the track.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×